ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 ZEUS BENİ ÇILDIRTIYOR! | Ekrem Abi


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Içeride ilk bonuslarla öde. koyduğumun oğlu seni hadi. bir daha at. güzel. çok güzel oğlum 8 güzel oyun 15 Ananı. 15 güzel. güzel başladık güzel gayet güzel. başladık. ama ölmeyeceksin ölmeyeceksin. iki yüzük. iki yüzük. çarpan oğlum at. ananı ya. oğlu. oğlu abi tek. çarpan lazım. peki. güzel bir tam Bu da yakalayalım artık. Evet koyayım. güzel güzeliz. çok güzel oldun. koyayım Ananın koyayım. kendimi Enes batur'un amcası gibi. hissediyorum Şu an. Pragmatik kafamda yumurta kırıyor. mor geldi. çarpan oğlum çarpan Peki sıfırdan iyi. güzel iki. sütün yapmadı. öldü. ne var ya. bir daha atar mısın kankam 2x biraz çöp. galiba da. Saat iki tane saat. koyayım. saatte kaç iki. yetmez Yetmez sarı blok. Evet çarp bir daha oğlum. abi ilk 5 Spin niye hep böyle boş. geçiyor koyayım. bakmaya başladım Onda da Line olacak da. o çarpana denk gelecek.

Çarpan. öldü oyun. Bu saatten sonra ne alsın yüzük satsa ne. olacak ki burada. oğlum çarpan at 4x zaten ya ne ödeyecek. koyayım şu. koyduğumun evladı. biraz ciddileşelim. koyayım senin. senin koyayım ya oyun gibi. oğlum çarpan atsana. koyduğumun çocuğu. bir daha gözünü seveyim bir daha. güzel oğlum saatte geldi. Ananı. ne olur büyük. koyayım. ay ananı avradını ya. ya Bir daha yap Şundan bir defa mor. geldi. çarpan bir daha kırmızıda geliyor. lan yüzük de geldi bir daha çarpana at. koyduğumun evladı mavi. sarı tek. Ananı. döndük koyayım sonunda ya oku. mor lazım İlk önce. git. yüzük blok. sarı sarı lazım Sarı. çarpı. kankam saat tek. Hadi hadi lütfen bir tane daha güzel bir. ödeme bir tane daha bir tane daha. koyayım yüz bin Ananı Hadi oğlum. Evet koyayım ya. Kırmızı geldi. belki yüzük sarı iki lütfen. çarpan. ne olur at at lan buraya Lan.

koyayım koyayım be koyayım. böyle ya Sabahtan beri işkence çekiyorum. çocuğu seni Hadi avradını. evladı seni. Lan bir daha lan Alev Sarı geldi çarp. çarp Ananı diyor. Oh be koyayım ya. ay. of. ay ay

All Devices iOS Android Chromecast