ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 ZARARIN NERESİNDEN DÖNERSEN KARDIR : BLACKJACK - 15


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar Nasıl. keyifler umarım hepiniz çok iyisinizdir. sayfayı biraz aşağı kaydırdım. da lighting rouet. evolation beni yıllarca mahveden. oyun bir an Anılarım. depreşti Umarım Dostlar kaldığımız. yerden devam ediyoruz. bana çekim yap hani istersen sıfırdan. başla falan diyorsunuz. ama. masamızı dostlar Şu an ki. yavaş gitme. stratejimiz Açıkçası. beni hoşnut ettim yani çekim yapıp. tekrar ufaktan arttırma stresinden daha. az bir stres olduğunu düşünüyorum şu. anki yaptığımız şeyin tabi her şeyin. Tepe taklak olmadığı bir. senaryoda Bu arada güzel bir yan Oğlum. bu ne. be kötü. başladık Yani anlayacağınız çekim. yapmayı düşünmüyorum Dostlar 1 milyona. kadar Lakin Dediğim gibi ufak ufak. gideceğiz Acelemiz. ytse Bizim paramız Yani ben bugün 800'e. Kassam ne 630 630 640 660a kasıp 670. kasıp 2 gün sonra o paralara çıkmam ne.

Ne acelemiz var Ben yine bildiğim gibi. bu zamana kadar geldiğim gibi ufak ufak. devam edeceğim Sakın 2. verme Neyse böyle bir elde para kazanmak. bile bir başarı. öyle para kazanmak. başarı 630 ile başladık Dostlar. Hedef hedefe bu elden sonra karar. verelim mi bu el iyi geçerse 670. diyeceğim kötü geçerse 660 diyeceğim. kötü. değil kötü değil ama yan. vermedim Hadi Oraya bir 10 Eyvah Eyvah. Eyvah bir de 10 çekersin. şimdi böyle bir şey olamaz ya. öyle bir şey olamaz Hedef 660. diyelim Hedef 660 diyelim. Dostlar. Ulan Neyse kötü değil double' bir. el arkadaşa 10 gitmezse bana 10 gelme. ihtimali. yüksek harika bu el çok iyi. oldu Normalde a açınca Korkarım ama hiç. gerek yok elimiz. 21 güzel başladığımız Kasaya geri geldik. şimdi. sakince devam yanları Bir tık yüksek. tutmak. istiyorum. Hadi abi Hadi. Abi bir 5 var mı Hadi.

Be. buç kesim yoktu Normalde dostlar da. 12'yi biliyorsunuz genellikle boş. geçmiyorum işte kendimizi şlam her. seferinde 12'ye çekeceğiz diye çekmesek. kazanmıştık. problem yok kasamız hala güzel sadece o. masada daha fazla oynamak istemedim. Dostlar masayı değiştirip şansımızı. deneyelim. Sen 10 binsin sana. oturmam. şansımızı forb Biraz önce diğer masada. değil. miydi Yok. abi Ben seninle oynamam al gücenmece. yok. Eee. şansımızı Mustafa dostum Hadi gel. batıralım. şunu şu derken kadından bahsetmiyorum. kasadan. bahsediyorum k. adettendir. High arkadaş da çekmeseydi Normalde 2 2. yapacaktım. kısmet kötü oynadığı içi büük ih bir. tanesine zaten diğeri 18 18'e çekilmez. de 4 Abi yapma. ya. kasa patlar mı Sizce. Dostlar Sizce kasa patlar. mı oraya da bir dou Namın. yürüsün. yanları yüksek. tuttum. Oy Oy Bu hikayede yanan biz. olduk Bu hikayede yanan biz olduk.

Dostlar boyı çekersek bu kalkacağım. bugün daha içime sinen bir masa. bulamadım Dostlar Kusura bakmayın yani. ama masayı Yine değiştireceğim Eğer. kaybedersek. lighting ruleti gördük ya kaybetme. meleklerimiz başımıza. geldi problem yok problem yok kasamız. Çok. güzel Bizi buradan batıramaz. sın Bizi buradan batıramaz. sın. Bir de 5000'lik masada deneyelim Dostlar. şansımızı 125 xin üstüne. gelseydik. kötü değil. dostum çekmese yer patlıyormuş. gönder. gelsin. hi. oradan bir 12.500 alacağız. Dostlar iyi Burayı da bir terslik. olmazsa. kurtardık 8in yanın sanki ya 8 ya 9. yapma. be. güzel burayı kaybedeceğiz diyordum. kazandık. güzelum. Ben Good. Luck cutting Car is out i will Change. the After Thank you n for the. dealer What. have hit on e 14 What The. Next 14 17. güzel bir 10 çektin bir 10 çektin Oh tö. Estağfurullah nasıl olacak Dostlar nasıl.

Olacak nereye. otursak Hangi masaya girsek başımı. gelmeyen. kalmıyor. acaba Hadi güzel bir yan ver yeni deste. bizi sever yeni deste bizi. sever güzel be güzel be. güzel sekizler böl. iye bakacağız güzel yandan iyi aldık. Dostlar full çekersek bir verir misin ya. da. 3 onu yapma onu yapma. be. Aslında çekmeyebilir biliyor. musunuz çekmeyebilir. çekmeyebilir dedim. Dostlar çekmesek Buray alacaktık da. Neyse problem yok problem yok Güzel bir. el daha tekrar. atacağım. B King. for on the. table What's your. decision. on. Next. B işimiz iş B işimiz. iş o. güzel patla. be Allah'ım Ya Rabbim. ya. arkadaş siz bana şey misiniz. ya for the. dealer. alt limit 450 Dostlar Eğer düşüş. başlarsa. 450 yani pes ediyorum diyeceğim. 50'de pes ediyorum diyeceğim daha Salim. bir kafayla Yarın yavaş yavaş. arttırırız çok. düştük oğlum bir 6yla başlatma be.

Ikisine de 6 veriyor bir. de Yerde 20 olma ihtimali çok. yüksek. şimdi ufak açıp patlamaz ya da direkt 20. açar. ya verdiğin ele. sokayım verdiğin ele. sokayım demek. nasıl. olacak. Hadi patla be. sokumun rutine baktık. ya bir kız ver be of be oğlum ya of be. oğlum oraya bir kız kondur Be oraya bir. kız kondur be. Hadi patladın. be güzel güzel. güzel geri. döneceğiz geri döneceğiz. Dostlar istemiyorum birer Sen. gönder Sağ ol ili Alak iin şu sade. kazanmak. istiyorum. harika. güzel dostlar hedefim şu an 600 600'e. geldiğimde. bırakacağım 600e geldiğimde. bırakacağım Zararın neresinden dönersem. dön. kararlar ya bu ne Bir çimel bu ne Bir. çimel bu ne Bir. çimel bu ne bir. çimel orayı. patlatma. 7 verir mi Siz. Cem çekmese miydik acaba. ya Şimdi sen 19 açıp beni burada kanser. etme Of çok iyi artık 10 artık 10 artık. 10 Yes be Yes.

Be sonuna kadar. Dostlar Çok iyi Çok iyi Çok. ii. güzel keyfim yerine gelmeye başladı. Tamam güzel Hadi de böyle geçelim be. kasamız topladık. zaten. ver ne kadar çok 2 çıktı değil. mi. Hadi Oraya bir 10. kondur. harika. Dostlar. Dostlar Thanks. bro Şu an belki diyorsunuz. ki. Great Day normalde zarardayız ama çok. büyük zarardan kurtardın bizi Sağ. ol. dostlar Belki şu an içinizden diyor ki. oğlum Hadi devam etsene Hadi devam. etsene hedefine git daha fazlasına. git Ben şu an bu yaptığımızı Şans olarak. görüyorum çok daha kötü sonuçlanabilir. Dostlar Zararın neresinden dönersen. dönek demezler merak. etmeyin de bir. erdemliktir şu an Hatta size şöyle. söyleyeyim mutluyum ya Tam mutlu değilim. ama en azından içimde böyle çok sinir. yok şey yok zararımız 26.000 hiç önemli. değil çok daha fazlası olabilirdi yarın. daha Salim bir kafayla devam edeceğim.

yine iyi döndüğümüz. düşünüyorum of bir el daha atsam mı. atmasam mı Yok yok atmayacağım. eee. seviliyorsunuz dediklerimi unutmayın. Kendinize çok iyi bakın hoşça kalın bol. şanslar

All Devices iOS Android Chromecast