ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 YOK BÖYLE BİR SLOT 3,5 SAAT DE 50 M NAKİT FARM - DEATVALLEY SOLO BP PRİEST / RİSE ONLİNE


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese yeni videodan Merhaba dostlar. Vallahi yeni kalktım şöyle hemen geldim. poon rlar boşmuş bir tane takipçi demiş. ki abi presle poon olarak farmı gelir mi. deim kardeşim seni kıracağım mı Kafamı. kırarım geldim böyle sabahın daha 6'sı. geldik buraya hemen Allah'tan boş bir ş. Yani en azan stot Biz olunca KS gelen de. olmaz dönebildiği kadar döneriz g zaten. üzerimi sıfırladım y koyun ortalama 2 3K. 1,5k falan geliyor Önemli olan Tabii ki. Epic scc ile tün güzel atması onun. dışında çok da bir hirisi yok ama. pozisyon olak her zaman mutlu eder abi. hiç mutsuz etmez bazen 2 saat de 20 ml. kadar para çıkartılabilir y bu maksatla. buradayım bakalım döneceğim ne kadar. dururuz bilmiyorum ama yine çıkabildiği. kadar çıkarız şunu da keselim birlikte. Ondan sonra ben devam edeyim Ara ara. girer Siz gösteririm hadi bakalım devam.

Abi Şu RP olayı çok güzel değil mi ya. stop Burada rpen burada Abi kurtuluyoruz. bu maksatla Ayrıca bu farmın da bu. şekilde şey oluyor işte Dostlar daha da. hızl atmasını yararı oluyor bir tane pcm. var ondan sonra buradan biram geliyor. çantayı da doldurduk bayağı Şunların. fiyatını bakacağım Ona göre satarız ya. da kırdırırız buradan ne kadar geliyor. bayağı bir çöp oldu üzerim ya bir 50k. için Hazar yapılmaz sat geç Abi ezik bir. tane epik selece 977 K geliyor buradan. bu ne kadar yapıyor 154k bunları Aslında. kırdır Sak mı ya 100k oynuyor kırdırım. bunları bir ayır abi Diğer çöp yeri hadi. bu 200k da öbürkü 150k Bence şeye gerek. yok kırdırım Bunları item bitem Bas da. lazım olur buradan 425 K geliyor az bir. çöp kaldı buradan 680k geliyor Dostlar. bir tane epim var Bir saatin do olmasın. daha 20 dakika var bir de şöyle bir şey.

Yaptım Dostlar 80 dönmüyorum AC mana. gideri alıyor 3 vuruyorum slota Ama bu. şekilde de birazcık yavaş kalsak da hem. mana giderim olmuyor bu maksatla 20 50. dönüyorum slotu sıfır mana sıfır masraf. bilginiz olsun Yani gitmiyor gibi bir. şey yani biraz fazla L yapıyorum Fazla s. vuruyorum ama yapacak bir şey yok Ben de. bundan hoşlanıyorum işte en azından. masrafsız gidersiz bir Farm olsun Yani. dediğim gibi daha 20 dakika var 4M Epic. cc'de 5M para ettik bir 20 dakika sonra. daha açacağım kaydını bakalım ne kadar. para edeceğiz yani en az 78m ya da 10m. Kaf atabiliriz bir unut gelsin buzur. gelse bayağı sağlam olur Neyse bakalım. bunu da keselim ben devam edeyim daha. sonra görüşürüz abi devam Evet. arkadaşlar an itibariyle bir saatimizi. slotlu yedik böyle bir RP yaptıralım. bunları bir satalım bir tane daha Epic.

Scm geliyor 3 tane SC oldu 5 adet de scm. var şöyle buradan 9 85k geliyor bitti mi. Hayır çöplerimiz daha var inanılmaz çöp. atıyor ya vallahi üzerim doluyordu Yani. yine buradan bir 93k geliyor bitti mi. Hayır A burada da var aşağı yukarı birmi. geçer bunlarda sat oğlum sat oğlum sat. oğlum sat oğlum sat oğlumm 12 k geliyor. buran da 1 36k geliyor bir slat geçeyim. hemen değerlendirmesi yapalım bakalım. öle solumuz geldik tekrardan bir saatte. 11M 400k gibi para yaptık Bence mükemmel. bir para bu ekstradan unik gelseydi 15. oluyordu işte bazen bu slotların bu. şekilde şaşırtma özelliği var bayağı bir. şimdi bir 5 10 dakika mola yapacağım. Ondan sonra çar burayı park edeceğim. Çünkü slotta olduğum belli olsun Sonra. kaldığımız yerden devam ederiz Hadi. bakalım 27 dakikamız var Yarım saatimiz. daha var bir yarım saat daha üzerimizde.

Doldu mu Ben okim Abi şöyle hemen sat. atalım bunlardan bir de ayrıca 3 tane. Epic sci geliyor buradan 941 K para oldu. BIM buradan ne kadar geliyor Hemen hemen. bir de oyunu yeni güncell mi gelmiş. spiner M spiner gelmiş V Bakarız Belki. deneriz Ucuzsa buradan biram geliyor. değil mi Hayır oğum biz de çö yarım saat. daha üzerinde oldu mu buradan 750k. geliyor Büyük ihtimalle 20 kafa atacağız. Hadi oğlum be Bun sat hemen çat çat çat. çat buradan 70k geliyor sat 10K buradan. abi 11M 647 K para yaptık bir suu. gidelim arkadaşlar 6 tane Epic de 7200. civarı para yapıyor Vallahi hotelde. zaten 19 an para yaptık seyircilerle. bakalım nakit Yarım saatte kaç para. gelir ne kadar gelir çok merak ediyorum. ya Dediğim gibi video başı apon raklar. insanı yüzmez buraya boş Buldun mu En. azından gel bir 10 dakika bile parmak 10.

Dakika 200 saa seni çıkartır Yani direkt. öyle bir slot Neyse bakalım çok Fazla. uzatmayayım Arkadaşlar ben böyle devam. edeyim hayi bakalım an itibariyle tam 2. saatimizi bitirdik burada arkadaşlar tam. 8 tane Epic sci geldi ya bu dur aık. verici bir şey bir satalım hemen buradan. 9 47k işte ben abi buraya bayılıyorum ya. Y ne kadar Farm atacak olduğunuz böyle. belirsiz yani çok lüks fiyatlara da Farm. atabiliyorsunuz 10 numaraya buradan 97k. bunu da alayım bakalım Buradan ne kadar. gelecek 1m 210k bireme yakın Buradan da. gelir 961 K tam 2 saatte 16m para yaptık. ya inanılmaz hemen sudu geçeyim orada. değerlendirmesi yapalım dostlar 2 saat. totalde tam 29m para yaptık 29m 200. geçen turda abi 8 tane gelmesi işin. nasıl rengini değiştirdi ama ya 3 moddan. bir tane şey aldım yani EPC inanılmaz. valla artık EPC de Almıyorum çünkü.

Dostlar çok fazla kayıt oluyor elimde. onun editlem Esi ılır benim 2 saatim 3. saatimi alıyor Bu ayarı Bence güzel. Bakalım bu turda da alırsak 8 saniye. falan Bu kadar yani belki bilmiyorum 4. saat bir GB Ulaşırız herhalde olursa ne. kadar güzel olur yani Ben bu şekilde. devam edeyim üzerimde olduğumu sizlere. gösterim Hadi bakalım şimdi hareketli. saatlere girdik bu maksatla bayağı bir. darık bir tık 2 3 GT düştük abi Onun. dışında y üzerimi doldurdum bu sefer ep. hatlarımız normal e gitti ya bir tane. alabildik Normal bu tur ama. diğerlerinden bayağı bir 2 4 5 tane Ez. almışık buradan 1m 300k geliyor bundan. kaç k ediyormuş 108k bunları da. kırdırırız hatta Bunları ben kırdırım. belki iki tane atar da Deli K'dan şey. yaparız birer tane attı iyi Sıkıntı. yokan kaç tane geliyor hemen sat oğlum. sat oğlum sat oğlum 921 K buradan kaç.

Tane geliyor 586 ki daha bitmedi abi. silahın herdan daha fazla Par etmesi ne. kadar saçma gerçekten buradan 888 K 300k. gelir herhalde aşağı yukarı Tam 500k da. buradan geliyor emizlik para girm 680k. çıkıyor L yürüsene oğlum Ayrıca daha. yarım saatimiz vara gideyim hemen şimdi. emizlik para 20m oldu daha yarım. saatimiz var 14M 600 Burası totalde e 37. M gibi para yapmış olduk Muazzam para. abi daha 3 saat Bitmesin de Daha yarım. saat var herhalde 40 yemi tamamlayacağız. büyük ihtimalle Valla SL çok güzel ya. gerçekten burada abi Rahat rahat Farm. atmak ya arasa darlan illaki olacak. onlar da Baba en iyi Farm yeri burası ya. çöp Farm yeri Atacaksan buradan başka. hiçbir yerde Farm atmayacaksın ki abi. Alt farmı diyebilirsin yani 13 s. alamadık 13 s gelseydi bir iki tane daha. falan daha da güzel olurdu ama neyse 13.

Tane timiz var bu şekilde ben devam. ediyim Arkadaşlar çok fazla laf kalab. etmeyelim en son yarım saat bitiminde. sizleri açğ gösterelim Hadi bakalım Bak. işte ağzımı çağırdım 12 s 12 CC diye. diye ağzımı çağırdım abi ya bu tanesi. tek başına ikm 700 yani bir turü üzerimi. doldurmuş gibi oluyorum abi ya direkt. tak Bunlar yanına K kaldı yani yapmış. olduğum bu yarım saat oldu sana 1,5 saat. Gerçekten onin ne kadar önemi var ya. Dostlar harbiden Abi şu düşünce çok. mutlu oluyorum Epic düşünce mutlu. oluyordum da Epic artık Kay satılmıyor. ama unik CC gittiği için Abi şu an yeni. gözlem yeni favorim 12 s neyse Bakalım. bunu da keselim Hemen ondan sonra devam. edelim Ben an itibariyle 3 saatimizi. yemiş bulunmaktayız şöyle hemen bir. satışlarımızı yapalım bakalım ne kadar. geliyor buradan 1m 202k geliyor şundan. Eğer 10 tane yaparsak 2m de buradan.

Gelecek Dostlar bayağı iyi olacak o. yüzden biraz da Epic silah alırsak onu. da büyük ihtimalle onlarız 955 K geliyor. buradan da bakalım 993 K geliyor Aman. Allah'ım Ulan 25 H yapsaydık ya buradan. da 493 K geliyor 24 H 628 K oluyor Kit. bir stu geçelim hemen Dostlar geldik. hemen şöyle ST giriyorum çünkü bayağı. bir kalabalıklaştı Yani direkt KS gelen. l b Zen oluyor bu mas direkt giriyorum. ki hani slotta olduğunuz belli olsun bu. arada 15 tane Epic s bir tane onik girm. para yapıyor Hatta girm 600 m öyle bir. şey yapıyor 24m 600 imizde var yani. totalde 5M gibi para yaptık 3 saatte 4. saatimize girdik En azından 60 Şemi. tamamlarız ya durumu Göle de bakarız bir. saat dah kalabilirim bir g tamamlamak. için öyle bir delik de yapabiliriz Tabii. tamamen Bu saatin güzel geçmesi lazım. Onun dışında şu an attığım.

Farmdes Dostlar maksatla şöyle döneyim. abi üzerimde oldu mu göz üzere diyeyim. Hadi bakalım Dostlar slot bir KS geldi. aklını çıkar daha da gitmeyeceğim. Normalde bir 20 dakikamız daha var ama. Abi çok sıkıldım KS olaylarından. bırakıyorum yine yapacağımız fazlasını. yaptık böyle üzerimizi doldurduk bir. tane Epic Sage alabilirdik Onun dışında. başka bir şey gelmedi Epic derden ne. kadar geliyor bakalım hemen Bu arada. Epic şart da on ladık çok şükür oradan 2. bu5 para gelecek ona göre de hesaplarız. o turdan 1m 1m 321 K geliyor bakalım bu. turdan kaç tane Bu turdan da 601k. geliyor lan keşke 30m tamamlasaydı ya Bu. turdan da 1m 24k geliyor lan Aga be 89k. yani 29 M 217 k gibi para yaptık ben. buna 30 M diyeyim arkadaşlar atılan KS. ıvı ılar falan 30m bulduk normalde. totalde de 20m civar Burası yapıyor. yarım GB'lik Farm yapmış olduk Çok şükür.

Hatta yarım GB'lik geçiyor 51m 52m. civarı bir Farm yapmış olduk giders son. giden arkadaşlar 300 tane mana yakmışım. abi 70. 80.000 e başlamıştım Buradan da. zaten 425 tane mana putumuz olmuş ve. ayrıca 111 adet de Can putu üzerimiz. birikmiş Onun dışında daha yarım. saatimiz de var Yarım saatimizi. doldursak dık büyük ihtimalle 32 33M. Epic CC ul CC falan gelse belki yine 60m. Buldur abilir deik Ayrıca bir tık mola. vereceğim Ondan sonra size bir sürprizim. var Hemen. geliyorum Gerçekten Normalde hiç şansım. yok bunlarda ama denemek istedim bunun. ne işe yaradığını bilmiyorum ama büyük. ihtimalle Önemli bir şeydir Sport defans. diyor H Ayrıca defans s gibi kanıtlar. Bunlar 20 şerli Bir de böyle ilkini ya. hak dedik bastık abi güzel itemler de. var bu arada gelirse inanılmaz olur lan. Reaper gelse var ya ya da abi 10 GB var.

Lan abi ik baç ikinciye bastım Hadi be. oğlum Hadi be oğlum güzel bir şey ver. yine 100k geliyor Oğlum bu nedir lan yap. yapma şunu Bak bizi bari yaptığımız. farmın parasını gel başka bir şey. istemiyor Hadi oğlum güzel bir şey ver. güzel bir şey ver güzel bir şey ver yine. 100k geliyor son 3 Oğlum bari güzel bir. şey ver lan hadi oğlum ya hak 500k. geliyor ya var ya 1 GB geçti 10 GB geçti. 500k Allah'ım son Hadi lan g güzel bir. şey mutlu et bizi yine 500k veriyor. oğlum son bak bari parasını çıkart. parasını çıkart lütfen parasını çıkart. lütfen birem geliyor abi çok güzel bir. şey ama ya demin bir 10 gebi para aldı. Vallahi biz denedik Siz denemeyin. Dostlar diyeyim ama ya denenecek bir şey. abi belki aşırı bir katla da bilirsin. değişebilir yani alacık oldun durumu. bağlı Ama genellikle attığı 100k 5K para.

abi Onun dışında pek bir şey atmıyor. bugünkü videomuz da bu şekildeydi Umarım. keyif almışızdır ya sinden yüzümüz. gülseydi çok güzel olurdu ama yine En. azından 16 tane Epic bir tane unumuz 10. tane de Epic weapons shart var artık. bunlarla teselli olacağız Yapacak bir. şey yok Dostlar Beğendiyseniz abone. olmayı yorum atmayı like atmayı. unutmayın bir sonraki güzel videola. Görüşmek üzere Allah emanetsiniz bay bay. CH

All Devices iOS Android Chromecast