ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 YENİ YILA MÜKEMMEL GİRİŞ : BLACKJACK & RULET - 9


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar Nasıl. keyifler umarım hepiniz çok iyisinizdir. 2023'ün son. dakikalarından 2024'e merhaba. diyeceğiz yürüyordum tek başıma ama. dedim bu anı sizinle beraber. ölümsüzleşti birazdan havay fişek. gösterisi de başlayacakmış. bekliyoruz. 2023 Ülkemiz adına pek iyi olmasa da. benim kaderimin değiştiği sene oldu. Dostlar. 2023 umarım aynı şekilde 2024'te devam. eder umarım sizin hayatınızda bu yıl. değişir tabii her şeyden önce. sağlık şeyden önce. sağlık. 9 8. 7 4 3 2 1. 20 hava şek gösterisi. başladı şöyle biraz daha yürümeyelim. mi ben bilerek Dostlar öyle çok. kalabalığın içine girmek istemedim Bir. tık daha. uzaktayım ha ben daha şağ Şallı bir şey. bekliyordum ulan o kadar. benzin paranız var bu. muydu benzin ve. gaz Vay be 2023'ü bitirdik dostlar. 2023'ü. bitirdik Umarım 2023 bana ne güzellikler. getirdiyse.

2024'te size aynılarını. getirir şunlar da meşhur. binaları akları dronlarla yapıyorlar. galiba tam emin değilim. Ama işte öyle Dostlar biraz daha mı. yürüsek yakınlaş alım bakalım ne kadar. devam. edecek. eminim İstanbul şu an daha Işıl. ışıldı Gerçi eski Taksim kutlamaları da. yok. ya. Ay Ay bu yola başlarken böyle bir şeyi. tahmin bile etmiyordum Dostlar Hani. bazen yazıyorsunuz ya umutsuz böyleyiz. şöyleyiz diye emin olun Senenin başında. Ben de. öyleydim böyle bir. yılbaşını Hiç tahmin bile etmiyordum. ama işte. Kader Çekil lan. tabela Daha ne kadar devam edecek. acaba daha şağ aşağı bir şey gelecek. mi. 2024'e doğada girdim. Dostlar Normalde burada daha kısa. kalmayı planlıyordum biliyorsunuz ama. yalan yok Sevdim Bir. de yani insan İyi muamele görünce bir. yerde planları değişebiliyor. bakalım 2024 nerede. bitireceğiz hayat bize neler.

Gösterecek burada bir şeyleri kaçırdık. galiba. ne yazıyor. orada Dostlar. seviliyorsunuz Umarım. 2024'te tüm. dilekleriniz gerçek. olur umarım tüm dileklerimiz gerçek. olur bu iyiydi. be. Madem Barış o kadar istiyorsunuz bizim. sul mesajımızı niye. yayınlamadı Gerçi onlar siz değilsiniz. onlar. sular Sizi sevdim. ben. Dostlar tüm dilekleriniz gerçek olsun. ama en önemli şey. sağlık umarım Hem Sizin hem alinizin. sağlığı ağzının tadı yerinde olur. Hepinize güzel yıllar diliyorum. Kendinize çok iyi bakın hoşça. kalın Selam dostlar Yeni yıldan hepinize. Merhaba Nasıl. keyifler iyisinizdir. kaldığımız yerden devam. ediyoruz yeni yıl yeni yıl Umarım bize. ilk gün şakasını. yapmaz yapmaz yapmaz hedefi düşük. tutacağız Normalde biliyorsunuz Dostlar. benim % 120 mantığım vardır % mantığına. göre 240 olmamız lazım şu an. e 230 kafi ama 230'a.

Duracağım. 230 şimdi kazanacağımız masayı. seçelim Hadi. gel. bro abi mesajlarım benim niye gitmiyor. ya Neyse problem yok zaten mesajda. işimiz. yok. anasını satayım normal oyuncudan daha. fazla yayıncılar. oynuyor Dostlar dediğim gibi hedefi. bugün 230 tutalım ilk gün şakası. yaşamayalım. 18. başladım. arkadaşa güzel yan. kazandırdık Bir de maça gelsey demiş. maça 3 125. katı. güzel bir 19' umuz bir 18'im var dostlar. pardon Bugün biraz geç kalktım Dostlar. baktım Akşama videoyu yetişemeyeceğim. Ondan bir saat daha. erteledim Siz de yarın izliyor. olursunuz birader Siz ne konuşuyorsunuz. Ya. Welcome biraderim. Welcome Şu Arkadaş güzel kazandı ya. kalkacakmış bu öen sonra teşekkür ediyor. bize Bu hikayede yanan biz. olduk Bu hikayede yanan biz. olduk. Hadi dağ. bakalım adam kartları çok güzel. dağıtıyor 12'ye çekmediğin için bizi.

Pişman. etmezsin 12'ye çekmediğin için bizi. pişman. etmezsin yemin ediyorum Double. vuracaktım biliyor musun Biliyor musunuz. Dostlar Vallahi içimden. geçmişti Of lan. Of neyse. devam. bir 10 ver harika. be tane y aldık Dostlar harika 25. katıyla 30 katı Buradan da 10 katı aldık. 500 bastığım el gelmesi Harika. oldu hadi 16'ya da çekiyorum Oradan da. renk. almışız Oray Gözüm görmedi. bile Bir de 5 versene. bro kesin ufak açacak mı Evet ufak açtı. Tahmin. ettim bizi patlattı ya Dostlar bizi. patlattı an anladım ufak açacağını. da neyse diyelim Neyse. diyelim Neyse güzel yan verdin canını. sağ. olsun 24000 fazan k. ama canın sağ. olsun Normalde 16'ya çekmeyecek dostlar. da çok hızlı. bastım beynim bir anda kazançları. görünce gaza geldim bastım ya bu adamın. sesi Çok mu açık. ya ya da sesi. gür yeni yıl güzel yanlarla başladı.

Sevdim. bir. al kötü. oldu Yetmez. kian bir daha Şansa bak. ya bir tane daha çekmemiz lazımmış da. 18'e kart. çekilmez En azından ben daha şu ana. kadar hiç çekmedim. bir 4 daha geliyor mu Hadi. be ben 12'ye çekerim. abi 12'ye çekilmediği zaman neler. olduğunu. gördük Bana sürekli soruyorsunuz 12'ye. niye çekiyorsun Tamam Eyvallah güzel. oyuncusun ama 12'ye niye çekiyorsun diye. Dostlar uzun vadede 12'ye çekmek. kazandırıyor. güzel ha BIM benim sözüme tamama. etmiyorsanız Siz çekmeyin ama ben bana. yarar getirdiğini gördüğüm için. çekiyorum tavsiye isteyen olursa da. çekmesini tavsiye ederim yer kaç olursa. olsun 12'ye. çekin of bir kupa 3 geliyor mu Hadi be. vermezsin. ki 1E çekecek mi şimdi çeker 10 çeker. patlar çekmedi Ben bir double vuracağım. yapma be en sinir olduğum durum. oldu Tövbe estağfurullah tövbe. estağfurullah.

Da. bakalım kötü. oldu bo risk. aldım yapma be oğlum yapma be oğlum. yapma anan şunu bir yana verseydim. Bar bari 40 katımız. alsaydık 8 Double sevmez diyorduk 9 da. Demek ki Double sevmiyormuş çok güzel. birek de. çıktı Anlaşıldı bugün bunlar bize stres. yaşatacak. dostlar. ulan o güzel yan aldığımız el fazladan. bir tane çekmeseydi eli alsaydık. bunların hiçbirini yaşamayacaktır. verdiğin Ellere. Bak çek hepsine ya Lanet. olsun Of güzel Hadi oraya da bir 7 Ya. oğlum 7 ver be Şimdi 7'yi buraya . koydum. çocuğ risk. aldım yükseldi Dostlar yü tüm norm ben. ne yapardım bir tanesini sigorta için. tutardım tutamadık bari Vale ver oraya. As olur bak As istemiyorum Vale de olur. valeye gidiyor bir yana. veriyor of güzel Hadi bir de 18 açar. mısın 17 de olur 17 de olur. ya masadan kalkmamız lazım değil mi. dostlar ben bu kadar bıraktığım masadan.

Kalkmam 34 el önce kalkabilir didik şu. an. kalkamayız maç havaleyi de kendine. almıştır. namussuz maç havaleyi de kendine. almıştır. 19. ne yapacaksın 20 mi. atacaksın. patla. of Allahım. of bir 5 daha hadi lan hadi lan hadi lan. versene bir 5 daha ya Hem Double vuralım. hem yan. alalım of güzel güzel güzel güzel. güzel böyle geçmek istiyorum. Dostlar kasamız ufaktan toparlandı. Çünkü bir el bir sakinleş direkt Black. de yapabiliriz sıkıntı yok ama bir. sakinleşmek. istedim 7 çeker namussuz. verd yüksekten devam etseydik bu 200'lük. yapacak bir şey. yok. Yapacak bir şey yok o riski alamadım. yani o riski. alamadım. güzel. ya keşke 2 boan devam etseymişim. de Black de olmazdı o. zaman. 18 açma. Lan. açt bakalım ne verecekmiş elimiz. 14'ü 22. olacakmışız. buraya 10 vermen. lazım İçimden bir ses Double vurmam. gerektiğini. söyledim ben içimden gelen sesi.

Dinlerim yapma. be. Neyse. you. live. Bir önceki el güzel para. alabilirdik yani fazladan bir 30.000. daha. alacaktık başladığımız yere gelecektik. yani. geri içeride güzel makara. dönüyor Hadi ver güzel bir şeyler. be ya verdiğin ele sok bakayım ya. Affedersiniz. Ama bekle Hadi oraya da bir 8. 9 kafayı yersin Ya vallahi kafayı. yersin. sol tarafa çekmesek İki elimiz de. kazanıyordu. Dostlar güzel hadi be hadi. be Dostlar buraya 10 gelmesi lazım Ne. yapıp ne edip oraya 10 almamız. lazım Allah belanı versin. ya. ya Allah cezanı versin. ya abi her şeyi deniyorum her şeyi. deniyorum Dostlar her şeyi deniyorum her. şeyi. deniyorum her şeyi. deniyorum Hadi ver bir 4 katı gönder. bizi hadi be hadi be kızım. ya bir as daha verseydin. ya Bari bilekçe. kaç. İşte bu. kadar işte bu. kadar BZ kimle. uğraşıyorsunuz şu an full konsantre her.

Şeyi deniyorum. Dostlar ama hala uçuşa. geçemedik Hadi ver şu elim Hadi güzel. bir yan ver. be. buraya 10 gelirse buraya da. Double Allah cezanı versin çek bir tane. dah. oraya 5 Bu arada yere yarayacak bir. kağıtı Allah seni bildiği gibi. yaps çekmesek 2 yapıyorduk. değil dou ikide 2. yapıyorduk Hadi yanı arttırdım bir yan. ver kurtar bizim bir yan ver kurtar. bizim Allah seni bildiği gibi yapsın. ya Sigara. almay ne vereceğim. onun arkasından bir be daha çıkar demedi. demeyin Hadi lan patladın ya senin. Allah bildiği gibi yapsın. seni anan ne güzel 8 açmışsın yanına 8. çekmişsin patlasana. patlasana. patlasana. iki elü böyle. deneyeceğim. başaramadık. Dostlar birek çekte. başaramadık. Normalde Black Check de sakince yüzü. arttırıp pes ediyorum deyip yarına. beklemem lazım Ama içimdeki EGO buna. engel içindeki EGO buna. engel.

30 versene 30 Gerçi. vermesen 3 İşte bu kadar işte bu. kadar hiçbir zaman utandırmadan bizi. rulet güzel bu daha. başlangıç. şimdi böyle deip Bole sıfır çekeceğiz. değil. mi siz öyle sanın Hedef 230. Dostlar hedefimiz hala. 230 ya bir 21 versen çok tatlı olur bir. 21 versen çok tatlı. olur 21'e düşüyor. sanki iş. yok yine sıkıntı yok Sadece 5.000 L. zarar ettik de abi 23 em 23 atsana bari. ya Hadi lan 32'ye basamadım İnşallah 32. gelmez. Umarım 32. gelmez oyun hep ufaktan devam ettim bu. da ufak atabilir de ben yine de orta. bölge kırmızı bekliyorum 18 İşte bu. kadar be orta bölge. kırmızı. şimdik. o sonda yaptığım 5.000 lira biraz saçma. oldu. ama gelirse En. azından bir yılbaşı amortisi. olur sakın 21 21'e koymadığım için beni. üzme. Bu arada dostlar 15 gelirse. uç 15 15 15 15 15. Allah 15. 15 çok yakındı be Dostlar 160.000 L.

Alacaktık 15 gelseydi 1600 L vardı 100x. Vardı Ulan çok yakınına düştüm. be çok yakınına düştüm. be çok yakını değil Direkt yanına düştün. de oradan bir mıknatıs falan çekseydiniz. ya onu 15'e Gerçi Pardon mıknatıs tam. tersine çekiyor değil. mi şeytanın. oyunu a Bu çok kötü. oldu ben birinci bölgeyi atar diyordum. orta bölgeden devam etti 10.000 lira. zararımız. var problem. yok. riskli bir. bahiz ama x. bekliyorum bugün biraz fazla sayılar. oynuyorum Dostlar çünkü yani x çıkmalı. bir 18 19 olmuş tahminim bir de. çıkanlara ufak Belki yüksek bir şey. verir de bu şansımı ağız problem yok. kırmızı verse. kafi kırmızı. var düşündüğüm bölgenin şeyine. Hatta. siyahına Ben neyi değiştirsem oyunda. sistemini ona göre değiştiriyor çok. enteresan çok. enteresan. of riskli be. el. basamadım O gelmezse stres canları. çalmaya başlayacak Dostlar ne güzel.

Yükselmişti abuk subuk 2 hamle. yaptık ya abuk subuk da değil aslında. 15'in hemen yanına 24 varız. güzel. güzel. 18 of of of of 36'ya basmadım diye sakın. beni pişman etme. sakın ya gitti 3 attı ya of be oğlum Of. be oğlum. ya rı biliyorsun gidiyorsun oraya. oynamıyorsun hata bizde de. işte bakiz şu anki oynay sistemim de. öyle çok dağıtmaya izin vermiyor daha. böyle nokta atışı yapmaya. çalışıyorum daha çok nokta Atış yapmaya. çalışıyorum Neyse ama 36 gelmesinden. İyidir 36 gelse daha çok üzülürdüm. 400x var diye of 500x. çıktı sakın 22 var. mı 3. bölg Of çok oyalandık Dostlar çok. yerimizde. saydık çok yerimizde saydık Ben bir. tekrar daha atacağım. of 2'ye de basamam 2 de sakın x. açma niye. gelmesin niye gelmesin 5 5 5 Hadi be. oğlum 5 beşe düştün. 8de varız 8de varız 8de. varız oyun bize x yakal atmıyor. ya o bize x yakal.

Atmıyor sı çekersek son elim. Dostlar Başaramadım pes ettim. diyeceğim of of of birinci bölgeye xer. avandı. Hadi bir x var Güldür Yüzümüzü be hadi. bir x var Güldür Yüzümüzü. be. 10 Dostlar 10. gelirse. Of. lütfen. Lütfen geç düş Hadi lan 10 10 10 10 10. geldi be Allah'ım. Allahım kurduk mu. lan. of. büyüksün büyüksün ret seni çok seviyorum. be. Of İşte bu kadar be 2500 basmıştı Bir de. Dostlar Neyse bir şey yazmaya gerek yok. of of of of nereden döndük. of Bir de 150x vurduk Dostlar normal 50x. 100x de. değil. of. Of çok iyi Çok iyi Çok iyi Çık çık. çık işte bu. kadar seni çok seviyorum rulet şeytanın. oyunu bugün şansımız bilek çekte haber. gitmedi Dostlar rulette güldü harika be. harika be Bu arada Gözümden kaçmadı. bizden daha fazla kazanan biri olmuş Of. çok iyi oldu bu Dostlar Çok iyi oldu Çok. iyi. oldu. sıfırlandıktan.

yıla böyle. başladık umarım böyle de devam. eder sizi çok seviyorum daha güzel xer. sizi bulsun Kendinize çok iyi bakın sizi. 500'ler bulsun 50'ler. bulsun Kendinize çok iyi bakın hoşça. kalın Dostlar bol şanslar

All Devices iOS Android Chromecast