ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 YENİ VE KAZANÇLI CASİNO OYUNU PENALTY SHOOTOUT OYNUYORUZ | KALECİ GEÇİT VERMEDİ #Casino


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

E. Herkese merhaba arkadaşlar dükkanın. Hoşgeldiniz Bugün sizlerle penalty. shootout oyunda. Oh 53 bin liralık kasamızda ilişkin 600. liralık kafamızdan. Bu maç yapacağız abi saate çıkıyoruz. sahada varız. bu kaçlı katılınıyor 300 liralık atalım. abi Kim bu Bu ülkeyle. kapışıyoruz Hayal bakalım şöyle ama milk. Ben 6'yı tuttum Eyvallah de skov3 yüzden. devam şuraya vurdum güzel. Şuraya Ordu map yaka dış eroğlan Share. on over misin lan sen. ve. kaynak Ukrayna'nın Kalesi tuttu. Evet hop vurduk ortaya güzel. Evet hop Hadi be oğlum 12 gol atamadık. daha. o. Haydi penaltıcı topun başında Alex. Alex vurdum atar baba geldi Şöyle Alex. Hadi lan niye Sinan biraz gol. Evet tamam bunu attık bir daha oraya. hocamdan güzel buraya. ve Evet 7 iç. ne 15'i zorlasak mı mı topladık ya ya. 2300 Allah bereket versin. bu nesco 7x çıktık 10500 olacağım Sen.

Buraya atmadın değil mi. Bu buraya Ah be lan bu dolusu var ya. letgo letgo letgo Koop. abone ol. Bir tıkla sağa sola Oğlum az önce oraya. zıpladım ya. bu Şero. çok güzel. bu. ters köşe yaptık Bir Daha Ters giriş. yaptık. bu Bir Daha Ters birşey yaptık oğlum. yapma lan. Haydi topun başında Alex Wiggle Alex iki. penaltı Alex yapma lüks be. bu sefer Hacı gelsin her takımdan önemli. isimler abi topun başında Naciye ne. yapacağını şaşırdı şöyle bir güzel ters. köşe Hacı tekrar topun başında aynı. noktaya vuracağım dedi güzel. Hacı tekrar topun başında. doksana takacağım topu dedi Ah be ah be. oğlum. Ama. bu sefer Beşiktaş Sergen abi Sergen. geldi Sergen ters köşeye Sergen Bir daha. aynı köşeyi dedi olmadı şimdi Fener'de. Alex abi ve Alex kaçırdın Melek siyah mı. gözünü seveyim ya. güzel bir daha da Ah be. var ya niye oynayacağım arkadaşlar oraya.

Uçtu için abone ol. da al. ağabey iç oldu işlemedi hoşuma gitti. kere oraya gol olunca. bir sıkıntı yok daha. bu Vallahi şu üstüne Ah be. Ne var lan Gol yalan biraz Vay çakal A. bak akalı rasgele vuracağım Hadi al bir. daha askerle. Oha ağabey rasgele be. 18750 düştük sıkıntı yok. bir sıkıntı yok. Bak ne yaptın Ne yaptın ne yaptık. rastgele. sağ ol. bir daha buradan ya ve kaleciyi 32. görürsek güzel. Bu bir alan. Ulan farklı bir uç sen oğlum ya. letgo letgo. Alex güzel bir gol. ve Alex en güzel bir gol daha. aleksen bir gol daha geldi. Alex ten bir gol daha kahve lan yapsın. 15x. da yapsa 1015 kişi. Ondan sonra 30 letgo da aynı yere. zıplamaz sınamaya. abone ol. abone ol. bu. Ah ah be e heyecan dorukta Alev topum. başında Alex kaçırdığı hacı geldi topum. boşuna hacigo Hacı golünü attı ikinci. golü kaçırdı ağabey. topun başında bu sefer Beşiktaş'ın 10.

Numarası İhsan ismi Sergen Yalçın güzel. Ah be Ahmet Ergen. bu. Golf hop gol hop gol yanıtı. Evet şimdi şuraya 500 yaptık 45.000. dolduracağız. Ukrayna'nın kardeşini hiç gol yemiyor. Sanki öyle hissediyorum Yani İspanya. hop güzel. Evet hop hop lan öbür tarafa olacaktım. ya Ya tamam 45 günde duracağız. şöyle 75 ideal hatta küçük bir şey. yaklaşalım gece. shu32 şeyler bu izle. başı Baba 32. izleyin arkadaşlar bak. bak bak ne Denize Bak ne dedim ağabey. niye bunu 75 lira da yapıyorsun ki ya. ulan çok çakalsın oyun var ya. ya neyse 32 aldık hava. biri size Ay o kadar rahat attım ki fena. hatları. biliyordum böyle bir şey başıma. geleceğim. UV Vay arkadaşlar kayıyor Neyse 32 de. görmüş olduk arkadaşlar sizler için yolu. bu. Uğur. Balcı 15 lira kardeşim al üstüne. örüyorum şu malı şu değiştirecek. kardeşim. sen sağ ben selamet 47 duralım kaç.

oluyor 53 desek altımı. yatan 6000 zararımız var Bir şey diyeyim. keyif keyifle yedik yani ben alt atmaya. çalıştık Yapacak bir şey yok Sevgili. dostlar bu günlük Benden bu kadar. oynadığım önerdiğim sizlerin linkini. aşağı yorum kısmına bırakıyorum girip. gönül rahatlığıyla üyelikleriniz açık. oyunlarını oynayabilirsiniz herhangi bir. Sorun yaşamazsınız. kanalıma abone olmayı unutmuyoruz. videolara like atmayı unutmuşsunuz. sizlerden ricamdır kendinize de çok ama. çok iyi bakın hoşça kal Bye bye

All Devices iOS Android Chromecast