ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 YENI SLOT OYUNU ⏰ KEEP'EM ⏰ MUHTESEM YENI OYUN !


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selamlar reisler ben slot oyunları bugün. neredeyiz heun yeni oyunu kiz B bu tane. ne diyor Yok gelmedi Hem şu sarı hem de. şu kırlangıç Baba Drop biliyoruz Bir tık. farklı bir oyun yapmışlar ama yine. semboller falan benzer aynı gibi sade. bir tık daha geliştirilmiş. versiyon Makara nedir yavrum şu iki. satıra Ahanda varusa girdik. lan severiz Baba böyle şeyleri. erkenden şu anki makaram Ahan da şu. ortaya ya çarpan ya da GETEM almak. makarası. budur şimdi Gelince. göstereceğim sonunda lan hiç. gelmeyeceğin zannettim var ya şimdi 3. tane kalp var. yavrum 25x iyi. gider kalp gelince direkt. dolduruyor Spin tekrar veriyor Son Dans. çıkmadı 25 xle yolluyor. ok. Uygundur bitirdi mi Ay senin yapacağın. işi sıkıntı yok İlk elin günah olmaz. diyebilir miyiz Bence. diyebiliriz Bir dakika bir dakika ben. şimdi şunu direkt şöyle göstereyim ya.

Bak şimdi Baba şu turboda kalmasın. da normal olarak göstereyim 80'den ver. yavrum bir tur Bak şimdi ne diyor sadece. gitti 5x topladı çöplük bir tur daha ver. Bak şimdi cumburlop aşağı bu 3 tane. verecek. yavrum bir tane daha. yavrum topladı bari ik tane topluyor. tane GETEM olduğu için olay budur kolay. bir. oyun şimdi daha fazla bunu. zorlamayacağım ver baba tekrar. dou ver Buradan süper turboyu da. ver oyunlarında yavrum baba Double varsa. onu. açacak Aha O ne lan girdik. Lan bir etki ediyor mu buna. Aha B yeni kranc çıktı lan cumur Paşa ne. oluyor. lan Hayde yavrum 100x başladık. ha ne güzelmiş lan o Bir. turda Biz yanlışlıkla bambaşka bir. bonusa falan mı. girdik Ulan ne güzel çarpanlar atıyor a. bir Uzatma da. aldık i gider ha 6 tane. AB bir 100x daha oğlum manyak mı lan bu. oyun 3 tane aldık. lan bana bir şeyler oluyor vallahi bir.

Şeyler olu var lan. çekil kırdık. adam ulan. Ne diyor Ne. diyor 3 tane toplayıcı var olur olur. yenir yenir. yavrum bunun kaç kaça kadar atıyor kadar. atıyor ama bir şey diim mi Biz galiba. girdiğimiz için böyle bir şey oldu Ne o. işe makı bir. şe öyle bir açılış var ya Dünya. tarihinde yoktur bir adam Vallahi yoktur. ha baba kırdık kırdık Vallahi kırdık. lan gider duralım yavrum duralım 12'den. ver bakayım ya zengin olduk çıtır. yukarıdan çevir Bir dakika ben Hatta şey. deneyeceğim ya Şimdi 800'den girelim mi. 800 girelim bakayım bir tur şunu merak. ediyorum Şimdi dörtlü girdik. ya bunun farklı makarası var mı dörtlü. ile beşli arasında Aha 100x. var he bir onda güzel topladık orayı. şimdi az önceki her elde sanki şey. geliyordu geten var ya. toplayıcı acaba onunla alakalı mı bir. şeydi o kırlangıç falan çıktı o. kafasından Bence onun bir makarası.

Vardır her türlü yazıyor mu. Burada nerede dörtlü yazıyor Aa beşli. yazıyormuş Tamam nerede ü 3 CC falan iyi. gider baba iyi gider Aynen diyor Kesin. getm Garanti düşüyor diyor O neymiş lan. O nasıl sayfa. lan Hayde yavrum Hayde yavrum Ulan son. Spin de yine kırdık parayı lan. o Bugün bir şeyler var Hissediyorum. yavrum hissediyorum Hayde iyi gider. lan Baba bu nasıl bir oyun. Ulan geldiğimiz nokta var. ya Bak şimdi bir neşem yerine geldi. Vallahi neşem yerine geldi Ha şöyle Çan. Farm alalım. bari Hatta 24 değil de 36'dan çevirelim. mi Şöyle çevirelim yavrum. çevirelim ş bir. dah yakalarsak çok daha iyi. kayabilir Bu arada oynadığım önerdiğim. serer Baba aşağıda yorumlar kısmında. güncel linkler de bab telegram'da gelip. katılabilir sohbet muhabbet bir uğra be. adam bir davetlisin. gel hayde hayde Oğlum var ya bugün bugün.

Içimde. bir bir şeyler uçuşuyor ya bugün içimde. kelebek MB midemde baba var var. bugün para çağırıyor bizi. hissediyor bu bonusu çok beğenmedim ama. ya Bir tık cırt gibi Ne. dediniz oğlum daha kötüsü olamaz lan. Baba Sadece semboller para verdi ya. ayıptır ha Yani kaçtan Bonus oğlum. 12'den girdik. lan yakışmadı hiç. yakışmadı şimdi dur dur dur Yavrum dur. hela 12'den Acaba bunu mu denesek Yoksa. bunu mu denesek ya 2400 veremem ona da. 1600 çalışır mı Bence çalışır ya Ver. bakayım üçlü hiç beğenmedim ya çok kötü. ödeme. atıyor bunda En azından Garanti bir. şeyler veriyor derken şöyle. 125x şimdi ne kadar verdik Biz B 1600. değil mi yani en az kaç almamız lazım. 200x Doğru mu Aha bu ekran çok güzel. onları da indirdi aşağı buraya Sadece. bir tane GM lazım Aynen öyle 2 tane de. verseydim var ya güzel parasını çıkardık.

Bu saatten sonrası kar yazar son Spin. o Neyse toplayamadı burayı ama hiç. sıkıntı yok. güzel çok. tatlı Harikasın. bebeğim Şu sarı şe şapka çıkardık Aynen. öyle uç yanım. Benim biraz daha Farm atmak istiyorum. da bir de şöyle 5li falan yakalar mıyız. acaba ya anan var ya manyak bir şey olur. HD K ödev atması Bir tık zor onu fark. ettiniz. mi 48' den bir 10 tane. atacağım belki. yalandan kaba. yemedi. şimdi son bir tur dah 1600 den aldık mı. acaba Ne dediniz. Az önce biz kaçtan aldık yine 1600 aldık. değil mi 2400 koyalım mı lan Ya dur dur. ben şuna bir tane daha şans vereceğim. 12den Bir tur daha ver bakayım artık bir. öde ama. ya. tamam 2x Berbat. ama topladı. bari bur yapmamız lazım 100x yapmamız. lazım Doğru mu. Aynen aynen 100x yapacağız şimdi güzel. bu. güzela. çarpan sonunda bari bir tane alabildik. ya bu Bonus Yok yok hiç hoş değil bu.

Tamam ik tane çarpan var ortada. yani bar yarısını versen. ya çok. kötü bonusu direkt aklımdan sildim. ya H 2400 den koyduk mu acaba ya da full. all in abartı kaçar değil mi bu kaçar mı. B olmaya hiç gerek yok 1600 ver bakayım. şöyle. premium'u gidelim yavrum haydi canım. benim hop bir parmak Aha 2550 var tatlı. tatlı bir 25 daha baba. dizildi bir uzatma. versen güzel çok güzel çok güzel. ne yaptı Burası. 169 kaç lazımdı bize minimum 200x değil. mi. Aynen Tamam 25 var buraya da verirsen. bir tane toplayıcı vermedim. Bu zar yazdı zarar. yazdı zarar yazsın ya o kadar da olur. çalışır mı. o Gereği düşünüldü vallahi. yapacağım yero ya merro doğru mu e. girelim. Ulan bir tane. 2 Abo çok kötü atıyor Baba. çarpanları güzel bir L. aldık Ay çok tatlı lan burası 3 tane var. lan. şimdi şu en alttakiler Line yaptığı için. tekrar topluyor mu acaba onu düşünüyorum.

Aynen öyle topluyor topluyor çok. güzel her türlü parayı çıkardık bu. saatten sonrası var ya full K. yazar bir tane gördüm orada ik tane var. lan bir tane Sadece toplayıcı lazım Çok. güzelsin lan işte. bu nice. beğim. ne 500 mü e gir be. adam Baba olay budur Vallahi olay. budur Bu işin mucidi direkt Premium. Bonus o 3le falan Hiç uğraşmaya gerek. yok İşin sırrını. çözdük kafi midir 7000 Kağıt Bence. kafidir Son bir tane daha baba tertemiz. tertemiz Şu güzel baba kazancın bir tane. like bırakırsan bu fena mutlu edersin o. telegram'a da gel be adam gel be adam. sohbet muhabbet Kendinize çok cici bakın. reisler görüşmek üzere bay bay

All Devices iOS Android Chromecast