ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 YENİ SLOT OYUNU ⏱️ KEEP'EM ⏱️ YENİ OYUN BOL BONUS !


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selamlar beyler bayanlar Hepiniz hoş. geldiniz Bugün sizlerle He yepyeni oyunu. kız Önceden bu oyun ST Şimdi de Keep. olarak. bırakmışlar yeni bir oyun ne işe yarıyor. neler yapıyor Hiçbir fikrim yok Efendim. hep beraber B oy Göreceğiz şimdi. Kazancı 10.000 diye düşünüyorum Çok. yüksek ihtimalde genellikle öyle. oluyor. Aynen çok standart ya fre spinine. bakacağız çevirmesine bakacağız Neler. oluyor Neler bitiyor hepsini göreceğiz. Arkadaşlar öğrene oyunu şurada ortada. tane şeyi varmış Onlar ne işe yarıyor. acaba diye de merak etmiyor deim onlara. da bakacağız her şeyi. göreceğiz üçlü üçlü kalpler çıkıyor Ne. için. 3600 gayet iyi lan Bak şim ortaya bir. sembol geliyor O Sembol bize şurada 3. tane kalp. açıyor ona dikkat edin ona Hele bir. dikkat edin hele. satın almasını yapacağız Arkadaşlar hep. beraber oyunu göreceğiz deneyeceğiz.

Bilgi her zaman yaptığımız gibi yine. kaybedeceğiz. bakacağız. Ah Yeter ben direk satın almaya. geçiyorum İlk baş şunu satın alalım. bakalım dir olarak satın almasını. yapalım bakalım sol taraftan 10in olan. alalım ne işe yarayacak hep beraber GC. Day. bak 25x falan vardı Az önce şu şeyin. içinde O ne lan. 2160 Bak 10x var burada o niye gelmiyor. bunun içine mi olması. lazım Madem buralarda geldiğinde işe. yaramıyor niye oraya geliyor peki. Madem oraya geld hiçbir şey olmuyor niye. oraya geliyor o. zaman Get olunca bunlar geliyor. yakalıyoruz. he hele sen hele hele hele. hele hele sen hele hele hele tamam. Şundan da. alalım şunu da bir deneyelim bakalım bu. ne işe. yarayacak Allah. Allah ortadan şey. kalktı Aha kaldılar. lan. Hıı bir. daha oğlum versene Şuraya bir. g lan. versene. He 76 x verdi ama az. ki az ki. bu az ki Hele bu Hele kurban bu az Niye.

Öyle oldun ya. 10x. 15x. o76 2 de uzatmıyor da. ay 5x 4x. 2x He yine paramızı yiyecek bir oyun. çıkmışsın Allah razı olsun he. fulleyince galiba hepsini. alıyoruz. 75 92 az değil mi ya 200x verip. giriyoruz lan biz. buraya to L biz buraya 200x verip. giriyoruz Allah belanı vermesin senin. dışı bırak tamam abi O zaman şöyle. yapacağız yani garip bir oyun oldu orası. bize Bunun içerisine geldiğinde mi. acaba 3 Spin Hakkı veriyor bize bu oyun. Allah Allah Garip. Bu Arada Arkadaşlar kanala abone olup. videoya like atmayı unutm i tane Gem. geldi bu arada i tane de geliyormuş. shero oyunun potansiyelini Ben henüz. çözemedim arkadaşlar garip bir. potansiyeli var Bak yine ik Gem geldi. aha girdi fris Hai bakayım uhu Çıldır. oğlum 2x yakaladık sadece ukt. Teyyare ne var. z Bak şim bu bunun içine düştüğün zaman. kalp açılıyor 3 Hakkı veriyor biz bu 3in.

Bedava 2x. aldık geldikçe bunu topluyoruz. mi çok azar azar geliyor ama ya. çok az para veriyorsun. ya ben bu işi beğenmedim ya niye bu. kadar az para. veriyorsun az para veriyorum gülüm. az Hadi bakayım. ay onlar işe Yaramı. Zaten. şöyle bayanlar Ben bir tane daha satın. alma yapacağım şundan olay varsa bunda. var diğerinde sol taraftaki bir şey. alabileceğimizi düşünmüyorum alabilirsek. eğer bundan alırız iki tanesinden bir. şey olmadı artık üçüncüsünden Hadi bir. zahmet renklensin gecelerimiz atlı. çalışmamız Allah Allah. Aha dörtlü kaç Spin uzatacak lan. 6 Ha bir de g gelmezse bunları alamac. alamayacağız değil mi Bir de oğlum Allah. aşkına 17 xiz var. ya yine çok değil 38x ne lan. v. v v. Babe renklensin. gecelerimiz şu an sırf oyun denemek için. devam ediyoruz arkadaşlar Yoksa bu. saatten sonra bir şey olacağı yok Ben.

Buradan bir verdiğini geri alan bir oyun. beklerdim açıkçası Niye gelmiyor niye bu. kadar kötü bir başlangıç yaptık biz hexa. Hex Normalde sever bizi. 27 çarpan olacak şey bunlar Hacı Bize. biraz daha Yüklemen lazım. bunlardan yok yok yok Yok yok yok bu iş. olacak gibi değil abi ov ne yaptın. bilmiyorum veya bize mi denk gelmedi Ben. bu oyunun videolarını da izleyeceğim. bakacağız neler gelebiliyor neler. gelemiyor insanlara ona göre tekrar. değerlendireceğim tekrar gelip gelmeme. aç arasında Çok kararsızım Yani henüz. daha alam akılı bir şey yaşayamadık. oyunda garip bu kadar da kötü hexo oyunu. görmediyse. ik tane topluyor bir topluyor kere ya. Allah bildiği gibi yapsın seni kardeş. çım. ya. 1110 uzattın Allah razı olsun. durmuyor gotça. o kadar. 6x 10 spiz 10'i. aldık Tamam Kalp geliyor şimdi buraya. her ekrana geline toplik 5x.

Topladık Burası artmıyor mu artmıyor Muş. son Spin Allah razı olsun vallahi ne. kadar yardımcı oldun bize Sağ ol 1400. liraya Çok ihtiyacımız vardı kardeşim. iki tane . şuraya Allah aşkına başka bir çarpan. daha verseydim bari de 5en başka bir şey. toas ya. 3500. 4x Aha bir bu. geldi 100x 500x 500x bir şey yok mu. ya Ama ilk defa 100x üzeri bir ödeme. aldık Allah razı olsun neye biraz daha. şansımız var 4 var 3 var. sonin o kadar Bitti Son Spin de Allah. razı olsun Dediğim gibi 100x üzeri bir. ödeme alabildik çok. şükür bir tane daha en yükseğinden. alacağım bu oyunun bu kadar kötü gitmesi. normal değil. arkadaşlar yani bir yanlışlıklar var. diye. zeum 50. düşmüş şunlarla konuş bana ya oyun geç. açıldı. üçlü uzatmaması Aldık 4 Spin. olur 4 10. 5 25 daha geldi. olur Tam Tamam. 126 bej bej bej. bej Bir de bunları toplayamayız 126 x.

Yine verdiğimizi geri alamadığımız bir. Max oyun Max oyunlardan Yana Şansım yok. Tamam oğlum bu oyun 10.000 x'i nasıl. verecek Şimdi ben anlamadım ya bu. oyundan nasıl 10.000 x çıkacak. bu oyundan 10. xin çıkmasının ihtimali. bile yok. ihtimali Allah belanı vermesin Bun biz. nasıl bir tufaya düştük yine. ya beyler bayanlar büyük tufaya düştük. Benden söylemesi hiç Hayri Alamet Değil. bu. iş oy fena. Tamam bitti. böyle arkadaşlar beyler bayanlar benden. bukka videodan bukka bir sonraki oyunda. ve videolarda görüşmek üzere abiler. ablalar Kendinize çok cici. bakıyorsunuz hoşça. kalıyorsunuz Dur. lan verdi. bu demek SP atacağız. burada alacağım ki yine alacağım sevmeyi. Biz. beceremedik ananın. ağzını oğlum hadi bak bugüne kadar şu. ana kadar yaşadıklarımızı unutalım ya da. unutmayalım Onlar bizim için bir ders. olsun Tekrar baştan başlıyoruz seninle.

Eee 10 10. 5 bir sen bunu annene ziyaret ettiğinde. verirsin bunları da aynı şekilde keza. öyle Allah da senin belanı versin oyun. ya Ya ben sana söyleyecek söz. bulamıyorum ya vallahi. yeter yeter Bu oyun okumaz arkadaşlar. Yeter benden bu kadar videodan bu kadar. bir sonraki oyunda videoda görüşmek. üzere Kendinize dikkat edin hoşça kalın. Bol şanslar Efendim bay. bay bay bay

All Devices iOS Android Chromecast