ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 YENİ CRASH OYUNU BIGIBOY YENİ OYUNDA MAXWIN PEŞİNDE VURGUN DENİYORUZ!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhabalar Arkadaşlar hepiniz. kanalıma hoş. geldiniz. 150. 150 Evet şey bahislerim aldım da. arkadaşlar Şimdiden söyleyeyim hepiniz. kanalıma hoş geldiniz Hepinize iyi. seyirler bigy boy oyunund dayız Bugün. değişik bir Oyuna geldik Bakalım bigy. boy oyununda neler yapabileceğiz hep. beraber İzleyip görelim bu yeni çıkan. bir oyun Arkadaşlar bu vatandaşımız. kaçıyor bu güvenlik abimiz bunu. yakalamaya çalışıyor evat mantığında bir. oyun zaten kendisi O yüzden sevdim ben. açıkçası. Aa kaç kaç kaç kaç kaç uzaklaş oğlum 3x. iidir gel abiciğim 3x harika güzel. başladık Tamam güzel 10.000 liralık bir. kasayla geldik Şu an 11.000 olduk bile. bu bunu. yakalayamayacağı ko. iş uç bakalım uç. bakalım uç değil bu kaç. Pardon 8x de gitti bu arada. okey g abiciğim. gene bir 3x aldım Bu. arada alırım. y aldık Gel bakalım bigy.

Boy Gel bakalım oğlum bigy. boy ha 1.35. ok 1. 35'te yakalandı Bizim. eleman peki. anladık neymişsin be abi a. a Lan oğlum hemen yakalanma Kanka. ya şey diyeceğim maksimumu kaç buranın. 250 zaten evet tamam maksimum 250. zaten koş bakalım koçum bigy boy Hadi. oğlum Sevgili dostlar Bu arada kanalıma. Allah gene yakalandı kanalıma abone. olmayı unutmayın videolara like atmayı. unutmayın sizlerden ricamdır hepinizin. desteklerini bekliyorum Sevgili. dostlarım. oynadığım önerdiğim listelerin de. linkini aşağı yorum kısmına sabitledim. girip gönül rahatlığıyla üyelikleriniz. açıp oyunlarınızı oynayabilirsiniz hepsi. lisanslı ve güven lerdir bir de orada. sizleri bekleyen free Spin kodları var. Sevgili dostlar girip yararlanmanız. fayda var sizler için yapmış olduğum bir. promosyon Oha 1da yakalandı bu hiç. kaçamadan yakalandı ki.

Bu son 4 eldir Bayağı kötü geliyor bu. arada Hadi. oğlum Bence bir e bigy boy 52'si var. gibi. aç oğlum arayı aç aç aç a a aç Hızlan. biraz yaklaştı. Hızlan Aferin Hızlan şöyle 5x gel. bakayım 5x harika abicim 5x imizi alırız. keyfimize de bakarız Let's go. Baby 10i var ama ya ben söyleyeyim. vallahi hissettim vallahi 10i geçti. hissettik ama bırakmadık gitsin 11 Tamam. çok da gitmedi ya öle aman aman. da öyle Aman Aman uçmadı. yani böyle aman aman Tamam şimdi normal. yakalanması Haydi. oğlum Haydi benim koçum. bigi boyum Benim bigi boyum benim. yakalanma balum şişko göbekli adama. yakalanıyordu hızlı Git biraz ya uç. diyorum ağız. alışkanlığı git oğlum biraz ya. O ne lan gene hızlı. yakalandım Tamam hala kardayız Sıkıntı. yok Hadi Big boy Hadi. bebeğim Haydi benim Big boyum. lan 5x bas çıktım vallahi parmağım hazır.

Bekliyorum tetikle parmağım. ya ah be abi azcık Daha gidemedin. mi biraz slow kalıyor ama ya oyun sanki. ama gene güzel bence tatlı bir oyun. benim hoşuma gitti Yani açıkçası. kaç. lan kaç. oğlum Allah seni kahretmesin lan 10x lan. lan 10 9 kanka ya oğlum 10x de basacağım. kaç diyorum sana kaç salak. çocuk Allah seni bildiği gibi yapsın ya. vallahi billahi var. ya püh sana be. azcık Daha gidemedin. ha Vallahi yazık ettin bize birazcık. daha git Sen ona kadar başka hiçbir şey. istemeyeceğim senden çok azıcık daha. yani. 8130 7630 Sen şu 130'u al Kankacığım. 7.00'de duralım bugünlük Benden bu kadar. 2500 zararımız olur ama yapacak bir şey. yok Burada durmak istiyorum Zararın. neresinden dönerse Kardır hesabı Sevgili. dostlar izlediğin için sonsuz. teşekkürler bir sonraki videoda görüşmek. üzere Kendinize çok iyi bakın hoşça.

kalın bay bay

All Devices iOS Android Chromecast