ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 YAKLAŞIYORUZ AMA 1 MİLYON DEĞİL - BLACKJACK ; 19'DAN GERİYE GÜN 6


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam dostlar Nasıl keyifler. umarım hepiniz çok iyisinizdir. zaten her zaman ne diyoruz kötü olmak. gibi lüksümüz yok kötü olmak gibi bir. lüksümüz niye yok peki. bunu Ben söyledikten sonra Hiç kendinize. sordunuz mu İlla aranıza soranlar. olmuştur cevabı basit Dostlar nefes. alıyorsunuz ve beni izliyorsunuz yani. hayattasınız. O yüzden kötü olmak gibi bir lüksümüz. yok. şimdi kaldığımız yerden devam ediyoruz. Normalde biliyorsunuz Dostlar Son. günlerde bir gün ara verip oynuyordum. kaç saat önce. 8'de yayınladık. 6 saat önce yayınladığım video güzel. yorumlar geldi. Bir tık gaz da aldım. Tabi bu gazı iyi kullanmamız lazım Her. şeyi mahvetmememiz lazım. O yüzden Velhasıl giriş yaptım Bir ufak. arttıracağım kasayı. 10 binlikler 5 binlikler bizi yorar. senden giderim. Memleket nere hemşerim. Dostlar hedefimiz. Normalde %20'nin üzerinde buraya bir 10.

Versene be siyahim'de adamın 25 katı. gitti bu aralar oturduğumuz masalarda. millete 25 katı kazandırtıyoruz sürekli. Neyse helali hoş olsun şey diyeceğim. Dostlar Normalde %20 mantığında üstünde. gidiyorduk Bugün o mantıklı gidersek 360. olmamız lazım lakin. bana 350 yeterli bugün öyle bir karar. aldım Niye öyle bir karar aldım. 1 milyona gitmeyeceğim Dostlar 500'ü. geçtikten sonra 500 çekeceğim. kızmayın ya da Of çok güzel bir 6 geldi. Hadi oraya da bir 10 versene be. buraya aldık da 2x'i kaybettik. biraz cebimize nakit girsin dostlar. 500.000 olabilirsek çekim yapacağım 500. binden bilginiz olsun ama ondan sonraki. seviyede tekrar 1 milyonu zorlayacağım. hepsi Boris zaten aynı kişiymiş. aile ile. 9000 zararla başladık dostlar. falan bir de 21 yaptık diye Sevindik ya. Acelemiz yok Yavaş yavaş 50.000. arttıracağız.

Yavaş yavaş 50 bin arttıracağız 350 km. geldin lan. kapattığım tüm masayı. 9 valf fena değil kendi ufak çek sana. bak. 8. yan alamadık. şu 12'yi patlatmazsan çok sevinirim. çek ya. of. beautiful. bu kadar hızlı düşünüyorsanız ve. zenginsiniz yani. Farklı yerlerde Bence heyecan vereyim. Eyvah Eyvah Eyvah Eyvah Eyvah. Eyvah. Ne oldu senin Baby bizi mahvetti Boris. bu oyunu risk aldım Dostlar kazanalım da. bakayım birisi 612 24 gerçeği yine kötü. ama bir iki de iki yapsak süper olur. kötü başlangıç. Bence sende 20 yok. Bence sen de yerim yok davulun da. yiyemedi dostlar. yani yüksek girmeyeceğim bir ufak. Dostlar Normalde çekeriz Bu ayeti çekmek. istemedim şurası şöyle 16 falan olsaydı. buraya Double vuracaktım ama. of. Hadi ver şöyle ya. Vale o güzel güzel güzel güzel. daha iyisi olabilirdi ama. daha iyisi olabilirdi Ama olsun.

Black buradan 15 Of çok güzel be Bir de. ufak bir şey açsana. güzel güzel. 300'e geri çıktık En azından dostlar. gel bakayım ya. bir yere şöyle deneme attım dostlar. Belki bir yan 125 katı. vallahi güzel. şimdi 3 boxa otursaydık. sana 4K çekti bizim galiba Bir tane bile. şeyimiz olacaktı Neyse kısmet. değilsin de elden 20 gibisin sanki. masaya da bereketli geldik ama. ne demek dostum. Allah kahretsin ya. ulan. MR dostum. Neyse helal hoş olsun. güzel bir izleyici dostumuz herhalde. şimdi. dolaması var değil mi. 11'de miydik. acaba 50 Kazandık mı. paramız Gittiğine göre kazanamadık. Double Bu arada videomuz Evet. şöyle üçlü box yapalım mı. biraz daha arttıralım. o eli kaçtan kaybettik acaba ya. burada niye 23 13 yazıyor. 3 saat fark var enteresan. yapmadım papaz versene. papazı isterdim yemin ederim papazı. isterdim yemin ederim papaz isterdim.

Ya Yine mi Black çek. yok sende bile. Of çok güzel Hadi be direkt 17 açsana. elden gördüm MR ile beraber kazanalım. Ya git ya. dostum Fikri mi Bir ufak değiştirir 3. versene be. en azından. İyi yaptın büyük ihtimalle ütüyü. koymamışlardır az çekti ya. nasıl çekti yani korkunu abi. çekmedi daha. değil. of of. güzel güzel güzel. 290'a düşürelim. buraya olan şu valeyi buraya versene be. patlasana ben. MR'a bir as Ulan altı gitti adama çok. kötü verdi hepimize ya. ama sanki patlayacak gibi 13 açıp. 13 veya 14 açıp. ayarlar Hayatlar. Biraz risk alıyorum dostlar. tehlikeli birisi kaldık Umarım kulüp. yerinde ufak gider. diğerini patlatma bari git on. yedi on yedi. Hadi patla be. MR kusura bakma mesajlar niye gitmiyor. Anlamadım İnan bir bilet çek ver ama bir. bilekçe var ama. yes yes. dostumuz da güzel 10 katı aldım Biz de. Eller aldık büyük ihtimalle güzel 300'e.

Geri çıktık dostlar. şimdi sakin. patlama. Neyse MR kazanımı da ama. yavaş. Bu arada Black yaptığımız için 300'e. geçtik. Bugün biz adam akıllı bir an gelmedi ya. şöyle biraz yan kovalıyım Dostlar. Müsaadenizle. dostum videoyu görüyorsan Kusura bakma. yani mesajlar niye gitmiyor inan. anlamadım. sıçtık bu arada. Ama gerçi 7 ile 8 çıktı bir 10 gelebilir. bir tane daha koymuşlar arkaya. bir tane daha koymuşlar arkaya. sıkıntı yok. çok yerimize saydık O biraz canımı sıktı. dostlar Ya şöyle kendimizi bir 320'nin. falan üzerine atsak Ben de biraz daha. rahat hissedeceğim. Kara 4 of güzel 25 katı aldı Bizim. arkadaş. Tebrikler bro Buradan da 10 katı. almışsın. güzel. im. Lütfen onu verme. Ya git [ __ ] koyayım Tövbe. estağfurullah iki tane çekiyorum lan o. gelsin diye. gıcık oldum ya. bir de yanılamıyoruz ya Dostlar O da. biraz benim sinirimi şey yaptım.

Hadi görüşürüz. hadi bak lütfen patla lütfen Yes be yes. Dostlar dönüyoruz. yeni deste değil mi. Normalde Bir önceki ile tekrarlayacaktım. Dostlar Çünkü kazanacağımızı. düşünüyordum ama şimdi yeni deste olduğu. için. Benim de şu an gitmiyor onu. Ne yazdın acaba ya. çok güzel başlattın çok güzel başlattın. devamı gelsin. bir blacksek En azından verebilirdim be. yedi yedi verdim 3 tane. Yapma ya 17 maçtan Neyse neyse zarar. etmedik en azından. En azından zarar etmedik. dünya şansımız yok dostlar. ama problem de yok risk aldığımız elleri. kazanmamız bizi oyunda tuttu O çok güzel. oldu Şu an 200 tl falan düşseydim. psikolojikmanik. of of of brom brom şanslısın be. Keşke sen de yapsaydın. güzel Kendine de bas git yok. güzel çok güzel. çok güzel. vurmak istiyorum Dostlar Ne diyorsunuz. buradan 15 15 30 gelecek. yemedim. Yapacak bir şey yok.

Zaten yıkılırken En azından boşuna çok. sevinmedik. güzel. güzel gidişat fena değil. vole vole vole. oğlum bir bale var be. seni 18 yapar lan şimdi 16 ya ne. yapacağım bir daha çekeceğim mecbur. dostlar bugün yan alamadık ya. O biraz sinirimi bozdu bari bir sinek. var da Allah razı olsun da bari Şuraya. da bir Black vereydim. of of. Neyse iki buçuk basmıştık en azından. çek abi çek abi çek abi. oraya bir 4. veririm. patlasa. onu aldık 25 buraya da bul. harikasın Harikasın oraya da bir yedi. versene be. ne yapsak dostlar. çek. yer 18 Yani aslında 18 değildi de neyse. güzel güzel güzel. MR'ı da patlatma. güzel Onu da patlatmadık o da 18 oldu. çok güzel al saçma yanına. Ama iyi savaştık Bence dostlar. yani şu an bakiyemizin Bence 305 olması. çok iyi. yani kart şansımızın hiç iyi olmadığını. düşünüyorum Ona rağmen. adama verdi.

Bir tane daha çekerim abi. Yapacak bir şey yok patlarsa da. 10 gelince patlaması üzmüyor da Dostlar. bu tarz patlamalar çok küsüyor. yapmam. güzel patla. yanlara çok yüksek girdik Dostlar bir an. gelse çok tatlı olur. um. geçmiş olsun çok kötü oldu. of of of of. deli risk aldım. lütfen patla. be. güzel oldu. of of of. buradan 6 katı aldık. Ne diyorsunuz. yapalım ya. bu güzel oldu Dostlar bu çok güzel oldu. hadi oğlum ver şöyle be oh güzel bir. MR'a da iyi gittim lütfen elden 17 falan. açsana. yapma. daha 1 dakika olmadı masada bir şeyler. var diyelim daha 1 dakika olmadı. namussuzlar daha bir dakika olmadı. daha bir dakika olmadı. bir dakika olmadı Ben isterim daha bir. dakika olmadı söyleyeli belliydi Böyle. şerefsizlik yapacakları. çocukları ya. patlatma orayı buraya da bulayım. oraya da onlar. Aferin daha iyisi Aferin oğlum.

Hadi 1525 git. bir tane daha güzel. böyle de kaybetseydik Dostlar psikolojik. olarak gerçekten çökerdim. gerçekten çökerdim. bir 4 geliyor sanki Ulan Bizimkine gitti. 4 ya. İçime Doğmuştu bir 4 gelecekti de. Bir önceki videoda konuşmuştuk Dostlar. hatırlıyorsanız. Yani iki tane 4 geliyorsa abi bir elden. arkadaki Bir dahaki turda geliyor onu. 5 var bari. ya verdiğin ele çakayım be. Tövbe estağfurullah tövbe estağfurullah. böyle almamız lazım Dostlar Bu eli. almanız lazım. Geçmiş olsun. Of çok güzel. çok güzel ve çok güzel. Komşuları da Uyandırdık ama hiç umurumda. değil. Yes be. buraya not alacağım Dostlar Merak. etmeyin yüksek ses diye. güzel oldu be Yalnız 9 ile 7'yi de ben. isterdim ben MR 9'da 7'yi de isterdim de. canın sağ olsun Sen de 20 oldun Hadi bir. 8 ver be. Olur olur olur olur olur. Bitti bitti bitti. şimdi dostumuzun durumuna göre birkaç el.

Daha devam edeceğim yekten. çok iyi oldu bu Dostlar be. yapma be. bir 10 daha mı ulan adama bari. onlarseydim namussuz Neyse buradan 10. katı aldım. tatlı çocuğu Affedersiniz dostlar. Affedersiniz. Sen de dostum kişisel algılamam sana. değil yani küfürüm masaydı masaya. çok iyi oldu bu Dostlar çok iyi oldu ya. gerçekten moralman çok düşmüştüm. gerçekten moralman çok düşmüştüm zaten. oynadığım tutarlardan anlamışsınızdır. yine yoluna gidecektik Biz adamı. sinek yedi var be. an. yapma be Hadi neyse belki arkasına 9. vardır. kesin şimdi gidip 15 falan açar ha. şöyle oturalım. dostumuzda biraz Eşlik etmek istiyorum. sevgili izleyen dostlar o yüzden şöyle. sakince 350'nin altında Tabii düşmemek. 11 buraya Double mı verdin o güzel. biraderimiz iki tane 10 katı aldı Ama. adamın elleri Neyse sıkıntı yok yanlar. Zaten yer zaten şey.

Yapma be yapma be yapma be Neyse. arkasında bir tane daha 45 yoktur. arkasında yoktur patlama. belanı versin of Bizimkine 25 kata gitti. güzel. 375'ten 356'ya düştük yerde 14'müş lanet. olsun. lanet olsun. Neyse. sen burada mı patlamıştın. Gerçi bu kadar stres yapmayalım. diyeceğim de. Bir dakika şimdi yazacağım devamına bir. bakalım da. Ulan pas vermeseydin direk 21 yapsaydın. ya namussuz. çok iyi bak yerim abi işte kendimize. çok sevindim Mister. Tebrik ederim dostum orada Dostlar. Bayağıdır hep kayıp kayıp oldu bu el. kazanacağımızı düşünüyorum o yüzden bir. tık yüklü girdim. Hadi ikisini de bekliyorum. iki tane var mıdır. Of çok güzel be. yaz. oğlum yerde Bak 3 8 8 8 var bir tane 10. yok muydu O arada bir tane 10 yok muydu. bir tane 10 yok muydu. Dostlar Bu arada kaçla göz arasında da. 376 da 330'a düştük. Bu eli kazanırsak çıkacağım kafası.

Abi ne Rezalet Eller geliyor ya. Ben niye durmadım ki ya. Anlaşıldı bir daha uğraşıp 350'nin. üstüne çıkmaya çalışacağız. bari şu el patladı bize 340 341 yap. amatörlük yaptık ya. dostum Sen olmasaydın buraya da bul. vuracaktım da şimdi her şey etmek. istemedim. yani böyle güzel el veriyorsun kendini 5. çekiyorsun. Canlar candır. Bu arada inşallah yanlış ya yanlış bir. tuşa basıp videoyu durdurmamışım kendi. ufak çek. İki taraftan renk aldık. oraya 10 giderse Gerçi ne bileyim. bu çok kötü oldum. bir 10 çekti utandır bizi be bir onçe. utandır bizi be. çok iyi oldu dostlar. bir ufak devam edeceğim. bu güzel oldu Dostlar bu güzel oldu ama. yani namussuz kaç tane eli bize. kazandırmadı be. onu adama verseydin de 4'ü bana. verseydin ya. abi düşme ya neyse. Böyle diyelim İlla bir şey alırız 360'ı. geçeriz. çok kötü vardı. of of.

Buraya da bulup buraya çekmem. bu Double Niye yaptın Dostlar zaten. buradan 6 katı aldık Bir de koyduğumuzla. beraber 7 katı 7000. yani her türlü zaten 362 geçeceğimiz. için. Bu da çok güzel oldu bu da çok güzel. oldu. güzel güzel. yer 18 açsın ya da 17 açsın Abi sen de. Kazan patlasın ama zor patlar gibi ya. şimdi belki patlar. Ben de istiyorum abi 25 katı. güzel güzel. dostumuza gitsin dostumuzda 30 olsun. bizde 370 yükle belki 400 oluruz. güzel güzel. dilekçeyi de aldın güzel bizde bir. yirmimizi aldık bir 15'imiz var. çekmeyeceğim. Hadi bir daha devam edelim kazandık. kaybedersek demiştik. güzel renk aldık dostlar. Bugün sizinle konuşamadım Dostlar oyun. sırasında oyuna da fazla şey yapamadım. dostumuz da biraz sohbet ettik. dostumuz için de güzel bir an oldu bizim. için de güzel bir an oldu. özellikle böyle güzel Ya işte böyle.

Kaliteli bir kitlem olduğu için de çok. şeyim ya. güzel patla. osurdun mu lan bu adam. şöyle tek Bak sadece. 1000 lira. o süper. git. 387 Benim için gayet iyi. MR çok memnun oldum dostum görüşmek. üzere Kendine çok iyi bak. güzel dostumuzla iyi kapattı günü biz. çok iyi kapattık zaten böyle olunca çok. mutlu oluyorum. biraz boşla yaptım Hangimiz mutlu. olmayız değil mi. of. Bugün biraz stresli bir gündü Dostlar. kötü başladık yani hatırlıyorsunuz. 180'lere kadar düştük oradan 370 lira. geri çıktık sonra tekrar 300'e geri. düştük tekrar geri çıktık. Şu an gayet yeterli zaten hedefim 350. idi. gayet güzel kapattık güzel bir uyku. uyuyacağız. umarım aynı şans sizi de bulur Dostlar. dediğim gibi kusura bakmayın bugün biraz. daha dostumuzla sohbet ettik şey yaptık. sizinle fazla sohbet edemedim Ya da. oyuna fazla oyunla fazla sohbet etmedim.

Ama böyle güzel anıları yedir zaten. Hayat dediğimizde 35 kısım bu andan. ibaret değil mi. Of bu arada. oynarken de konuşmuştuk 500'e çekim. yapacağım demiştim o. son videomuzda gelen mesajda dostumuz. olumlu anlamda biraz kafamı açtım 1. milyonu biraz takıntı haline getirdim. ama ne gerek var abi kaç kez 500'den. sonra sıfırladık hiç gerek yok 500 de. çekim yapacağım Dostlar Tamam bir. sonraki seride tekrar 1 milyonu. zorlayacağım istemesem Yani. ben biraz takıntılı bir insanım Dostlar. zorlayacağım Ama bu sefer bir 500. yapabilirsek 500 de çekmek istiyorum. biraz nakit cebimize girsin. öyle Umarım zevk almışsınızdır. Beğendiyseniz de like atarsanız. sevinirim. böyle şeyler söylüyor musun İleride. belki youtuber oluruz ha. Neyse kendinize çok iyi bakın Dostlar. seviliyorsunuz Umarım çok daha güzel. kazançlar sizi bulur hoşça kalın bol.

şanslar

All Devices iOS Android Chromecast