ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Ya VURGUN Ya da ÖLÜM!!!!! | Buckshot Roulette //3


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Kayalım abi feragat nameyi kelepçe var. yatağa bağlayacağım seni bütün. fantezileri sana uygulayacağım şimdi. bekle. kurp Ne dedim ben ne dedim. başlıyoruz Evet işte bu yarma zamanı Ya. ölürüm ya da ü canım olur ölürsem ölürüm. abi Evet oğlum evet oğlum He is back. kendine sıkacak Hadi oğlum Evet oğlum. ben im sıra bizdedir hele sakin Hele. sakin ya işte. bu. 704 Evet sevgili YouTube bsat ruletin 3. bölümüyle karşınızdayım Nasılsınız iyi. misiniz Umarım keyifleriniz yerindedir. geçen bölümde kurp denen arkadaş Bizi. öldürmüştü bütün şansını Son oyunda. kullandı ve bizi öldürdü Biz de bunun. devamını burada çekeceğiz bakalım Bu. bölüme de geçebilecek miyiz Hep birlikte. göreceğiz bakalım Bence geçeceğiz ama o. intikamımı alacağım evladından. Hadi bakalım başlıyoruz Bu videoda. küfürler uçuşacak Bu arada videolarımda.

Normalde küfür sürerim burada küfürler. uçuşacak O yüzden ona göre izleyin zaten. videonun başında da uyarı koyuyorum Hadi. bakalım o zaman Video beğenildi isse. kanala abone olunduysa ailemize. katıldığınız başlıyorum abi hadi Evet. haplarımı alıyoruz abi. Evet. güzel başarım kazandık. devam sakız Ç Bu arada kusura bakmayınız. imzalayalım Abi. feragatname bu sefer seni benzete oğlum. bekle sen bu sefer seni benzete Oğlum. ben. bekle Hadi bakalım geçen bölüm Ç ş bu. Ama bu sefer ben Oh bütün slotları. dolduruyordu bak i dolu 2 boşuz var. tamam mı Bak O adamda kelepçe var tamam. mı O kelepçeyi kullanmaması lazım bir. infu. alalım fişek gerçek diyor o kelepçeyi. kullanmasın Kanka ya ben R alıp büyüteci. de kullanacağım bir fişeğim Boş mu dolu. mu olduğuna bakacağım fişeğim boş imiş. ilginç O diyor ya çok ilginç büyütece.

Bakarken ben diyorum sana çok ilginç. şimdi ona. vuracağım geriye kaldı bir. dolu boş şey bir dolu bir. boş. ananı benim de canım gidecek. [ __ ] senin ben. o anene hava saldırısı düzenleyim Senin. ben ben alacağım ki o canı senden bak. bana diğer el bıçak. gelecek o bıçakla iki canını da alacağım. senin ik canını da kelepçe var yatağa. bağlayacağım seni bütün fantezileri sana. uygulayacağım şimdi bekle 4 4E. 4 Tamam şimdi sen o kelepçeyi tak Tamam. kelepçeyi Sen tak bu bir büyüle. bakalım. bakalım dolu n yeme challeng senin için. adrenal B bıçağını alacağım. onunum Ne dedim ben ne dedim bıçak. gele bana gelmese bile dolaylı olarak. adamın bıçağını. alet oğlum Evet oğlum. Face two Evet buu neydi bu arada hiç. kullanmamıştı bu bölüm kullanmaya. çalışacağım. Abi iki dolu 3 boş. Evet ne yapalım Ben sıkacağım hiç. düşünmeden Vet Old Bak ben ne yapacağım.

Biliyor musun Bilmiyorsun değil mi. sıkacağım direkt sıkım. Yes info. oluyor H Ha boş. dedi bana sıkacak sık. abi Aslında onun telefonundan info. almayı düşünüyordum da dedim hadi. almayalım şimdi bak e neydi 4E D müydü 4. dolu 4 boş muydu hatırlamıyorum çünkü. kendime sıkıyorum. ben. Evet baby Oo bir dolu iki. boş bir kere H bas sigaramızı içelim. Efkar sigaramızı Ben adamın o. kelepçesini alacağım Ama dur dur dur dur. dur dur dur sen o kelepçeyi al al al. şeyi. al rixi almayacağım Rix almayacağım ben. inom da var ya info da alabiliriz. telefonumuzdan. skilleri harca ikinci fişek boş diyor. Tamam ben birinci fişeği bir kere. sıkıyorum boş. gelirse ki gelmedi geberdi evladı. intikamımı alacağım senden. bekle küfr ettiğim için özür dilerim ama. bu videoda birazcık küfredeceğine. Gerçi sansürleme küfürleri sansürleme. videolarda da uyarı koyuyorum.

Başlıyoruz 2 3 3 dolu 4. boş Evet işte bu yarma. zamanı Aslında biren vardı kendimi riske. almayabilir. diim yani bir şey diyeyim mi bu boş. çıkacak. tahmin ettiğim. gibi ne yaptın öyle onu da içtin doluyu. çıkardı güzel bir dolumuz. kaldı Tamam bana. sıkacak salak hein. Bak bu [ __ ] çocuğu bal [ __ ] alıyor. ya. bunlar kıkı. kendine ya art arda o kelip şeyi net. al bir inom da. alalım şek boş çok gerekli bir info. Teşekkür ederim sonra size bir şey A bak. Bir tane daha var büyüteci alalım o. büyüteci kullanmasın. o Tamam bu el bizim. Evet Oha. oha 37.000 2 katı mı yoksa iç mi 37.000. ne yapar 94.000 mi yapar Yok lan anan. matematiğe bak 74 olması lazım. devam verme artık onlardan. büyüteç ver kanka of 4 canımız var 2ye. 2 boş ya bu Kral çok gerekli infolar. veriyor ya bence bir şey diyeyim Bu da. boş Ben bunu bir dolu.

Yapayım bıçağımı da. kullanalım s Of yapıp buna bir. sıkalım anı sim. F şek boş dedi değil mi o Kanka bu net. dolu ya Aa doluyu. çıkaracak ananı. sikeim Bıçağı da tak oğlum tak Bıçağı da. oğlum. amcık anladığım kadarıyla bu malzeme de. can veriyor bize iki dolum kazanmak için. 50 Eğer bak 50 şansımız var % 50 bir. yüzdesi içer. anında can veriyor sigara değerinde. Diğer 50 de içersen bir canın gidiyor. bunun mantığı oymuş Hadi oğlum. bismillahirrah şeylerde şahsım tutmaz. benim. Evet yardım seni. şim. Tamam bizde kelepçe var 4 4 Bu arada. comeback olabilir kurtarabiliriz tam şu. kelepçeyi bir tak da onun ben o. Telefonunu alacağım şimdi sigarası migas. yok değil mi. onun 4 gerçek aga ben bir risk alıyorum. gene ben gene İlkin boş olduğunu. düşünüyordum ve şimdi dolu yaptım onu. adamın alnına sıkıyorum. ya ya çok pallı [ __ ] çocuğu Ya.

Ölürüm ya da 3 canım olur. nokta ölürsem ölürüm abi Evet oğlum evet. oğlum Evet. oğlum evet Oğlum şimdi kurp sen en. son doluydu boş yaptık Bu da bu boş bu. boş Baba sık anan kelip Yes. be Gel. bakalım ben bu çok cazlı bir şey ya çok. şanslı . çocuğu doluyu mu boşalttı O gene doluyu. boşalttı. lan horospu çocuğu işte aldı Tamam ama. gene kullanacak ki kanka. ya çok amcık bir şey bu Kanka amcık seni. Ballı. bir yerden alıyor infoları ben bu da. dolu. Kanka amcık nean söyleyeyim hesaplamadan. Bu arada Gerçi bir şey değişmiyor ya ya. heal me ver gözünü seveyim. ya 2ye 3 müydü o 2 dolu 3. boş Bak şimdi oturuyoruz otur bunu aldım. bir kere bunu bir kelepçeleyen biz onu. bir yatağa bağlayalım kanka Bunu. alıyorum büyütecine alıyorum. Oh bir kere buna sık tamam mı sık buna. bir o 4 canı yavaş yavaş bir düşürelim. Biz Tamam şimdi infu.

Alalım boş bu doluydu değil mi şimdi i. dolu 3 boş vardı bu. boş bu. boş Evet oğlum güzeldi a ilaçtan. içiyor amcık işte Ne vardı ölsen boş. ki şaka yaptım kanka abi dolu boş değil. miydi ya ben mi yanlış yaptım 3üncü. fişek miydi yoksa çıkmadık Can ümit. kesilmez baba bana bir şeyler ver artık. lütfen. çocuğ daha Hiçbir şey bitmedi y ver. gözünü seveyim kanka. öldüm kurtuluşum yok ki Kelepçele beni. ş bir şey. gerçek Allah'ım Lütfen boş Olsun ya. kanka. ay Evet oğlum bu gerçek değil. mi yarmaz. amaan skill mi Kill falan gelirse. güzel. Allah Allahım. Allahım anı sim kanka ya . öldüm ben ya kelep ÇK ki fantezisi var. onun gümü vurdu Yes. be İşte. bu düzgün. şeyler Heh onun gibi mesela onda ne var. sigarası. var Ev Evet oğlum şimdi onda risk. alabilecek her şey hiçbir şey yok kanka. bir şey diyeyim mi Bak şöyle düşün şöyle.

Düşün ya da düşünme Ha evet evet düşün. bak bak bak bak bak bak bak şimdi izle. Sen Hey yavrum Bak bak şöyle bir Risk. alacağım her türlü Ben Karlı çıkacağım. zaten şimdi bak Birinci diyelim ki boş. Ben onu bu zıkkım zıkkım törle. dolduracağım vuracağım Zaten İkinci. fişek dolu olacak ya onunla da vuracağım. iki canına götüreceğim Eğer birinci. fişek doluysa ikinci fişek boştur onu da. bununla dolu yapıp gene sıkacağım hiçbir. şey fark etmeyecek ama gerçi dur. Telefonla da info olabilirdik ama. sıkıntı yok kanka bence. olur güzel hiç sıkıntı. değil gene bir şey fark etmiyor ki. hiçbir şey fark. etmiyor gene ölecek zaten. Ha telefonu alsak bence daha iyi olurdu. onu B. düşünemedim habire aynı şeyleri ver ama. deil mi adamda sigara var Sana bir şey. diyeyim mi O sigarayı kullanmayacak o. Bak ben sana. söylüyorum şimdi.

Bakı kullansa da olur kullanmasa da olur. artık sıkıntı değil. Allah'ım Bismillahirrahmanirrahim Ya. Rabb bir kere. yalayacak yacak ki net. yacak. Tamam bas Yal oğlum Kendine çok. ilginç Muhtemelen bir a içecek yok. içmedi Niye telefonumu alıyorsun Lan. salak geri zekalı lan bu adam sık Oğlum. bana olsa olsa bir canımı götürecek Yani. çok da Dert değil ben bu arada hiçbir. hesap bakmadım ne yalan söyleyeyim. ben gene s dayayacağım. Ya tamam dolu. atacak ya bu çok ballı bir evladı. Kanka bal sırf Bal. Kanka bal y bal bal. bal bal yani bal adama ne. verdi 4E ay 3E 4 yok 3E 3 Pardon ya 3. tane dolu var mı Tamam baba Rix alıp. bunu içsem mi lan Yok bunu içme Bu bir. canımız kalırsa içelim Ama şimdi şöyle. bir şey de var Bu bıçağı var o. yüzden onun bıçağını kullanacağım. Ben tamam ya doluysa. bir şey. deneyeceğim. güzel.

Bismillah ya git çok ballı bir. bu ya vallahi çok ballı Bak şimdi. dolu geldi kanka. ya Evet oğlum oası bak. doluydu Şimdi bir tane boş bir tane dolu. gitti değil mi iki tane boş var orada. görüyorum ben bir tane boş bir dolu. gitti. annene kaldı bir boş bir dolu mu kaldı. anlamadım ki bana boş sıktı ya net. doldur o Hadi bakalım. Bismillahirrahmanirrahim Evet oğlum evet. lan işte. bu Yes lan Yes son. Face son son Kanka son Benim kedi korktu. şu an bağırdım ya Ay Allah'ım heal var. güzel. çok güzelsin Sen çok güzel efsanesin Sen. 2ye 2 bitti bu iş büyüte icini. kullanmayacak büyütecin kullanmayacaksın. Kelepçesi yok değil mi onun Bir dakika. lan Neydi göremedim Dur bakalım bir. kendi büyüt. kullanalım dolu Kanka bak ben ne. yapacağım biliyor musun taktiksel Kanka. o büyüteci kullanmasın o o büyüteci. kullanmasın. o dolu olduğunu biliyorum zaten ama o.

Büyüteci kullanmasın O adam. L kendini heın Beni bana vurmasın tamam. mı Ben kendi A Ha iyi bari kendi yalını. kullanıyor ya adrenalinle Belki benim. yalımı alır diye düşündüm de benim. neyimi alacak biraz şeyimi. aldı Ananı kendine sıkacak Hadi. oğlum Evet oğlum. lan çok i in sıra bizdedir hele sakin. Hele sakin Ya baba Bak ben kendi heımısh. boş o dolu. artık alıyorum bıçağımı. Keyf kurp sıkıyorum ve bu. oyunu. bitiriyorum. oğlum işte. bu 74000. i katı mı yoksa hiç mi çarpı Ben ik. katımı alırım giderim Baba bu kadar. basit kumar dediğim böyle fazlası da. adamı bozar Bozar Ben bunu bilirim bunu. söylerim 7.000 do hayatımı kurtardım şu. an 7 hayatımı kurtardım şu BİM kendime. güzel bir şirket kurarım böyle güzel. elektrik elektronik üzer olabilirki. bilmiyorumki. olabil ilaç sektöründe olabilir güzel. bakacağım kendime önce güzel bir setup.

alayım da bir güzel araba alayım duruma. göre bakacağım artık kafama göre. takılacağım ama hayat

All Devices iOS Android Chromecast