ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 XXXTREME LIGHTNING RULET 2000X? GİRER GİRMEZ 200X Mİ? KAHİNMİYİM :) #rulet #EL#CASİNO


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Çok kolay Minecraft modeli Fatih. andıracak. o zaman itfaiye Herkese selamlar Dostlar. Uzun bir aradan sonra tekrardan. sizlerleyiz yaklaşık en son Dün görüştük. kaldığımız yerden devam ediyoruz. 26 olan sıfırdan çıkartmak için ne. yaptım olan her tarafında X4 Gitti. Nereye attı Neyse sağlık olsun. 6/26 yapmışlar arkadaşlar burada şimdi. yanılmayın 36 26 atacağınız. düşünüyorsanız yanılıyorsunuz arkadaşlar. genelde bu tablo yaptığı zaman ziron. devam ediyor Ben Hatta şöyle Zirve çevre. alın geleceğim bu yıl Garanti yüzüne. bakıyorum. Dün işte kazandık arkadaşlar Avast geldi. dedi ki benim kasamdan oynadım dedim. Okey oynarız abi bitki alıyorsa Hadi. bakalım Onun hesabını dayız dedim ama. parayı alırım Ona göre Odak Eylül şimdi. dört atarsa malzemesi olmaz mı. arkadaşlar yanıyor mu ya o 4 gelirse çok. iyi olur bizim için.

34 var koyayım İşte bu be İşte bu. Ananı bu be ağabey başlar. başlamaz başlar başlamadı koyayım. yani bu kadar bu kadar iyi analiz olamaz. ya vallahi bu kadar iyi analiz olamaz. 202 sordu Keşke 603 falan olsaydı ama. sağlık olsun be Sağlık olsun be dediğim. gibi arkadaşlar Hemen şurada 6/26. yaptığında 16/36 düşünebilirsiniz Ama bu. tam tersi olduğunda Onu yapın Hani 26. sonra 6 atarsa o şekilde. oynayabilirsiniz veya Hani 6/26. yapıyorsa bekleyin abi 16/36 oynayın ama. 6/16 atarsa 36 oynayabilirsiniz veya. 36/6 Atarsa 16 oynayabilirsiniz bu. şekilde oynayabilirsiniz arkadaşlar. bilginiz olsun Çok iyi be Ulan. O çok iyi başlangıç Harbi söylüyorum çok. iyi başlangıç burada inşallah da bulamaz. abi şey dur da bulacak gibi yani tırstım. Tamam her iki 51 oyuna gireceğiz. arkadaşlar Çünkü her iki elde bir bu. extralight şey çarpan atıyor şimdi.

31.4 attığına göre arkadaşlar buradan. oynayabiliriz Şöyle 1 V 5 çevreden. alacağım. hadi bakalım çok fazla da . kaldırmak istemiyorum şansınız bol olsun. Ufuk ilerleyelim Çünkü çarpanları. gerçekten çok yüksek geldiği zaman şu. tutarlara verir bize yeter de artar abi. 11'de varız 33l varız şunları bir de. kızartma yavrum kızak şunları kızart. deli etme beni güzelsin 11 gelir misin. lan 700 orada orada 702s 11 atarsın be. vallahi atarsın gel 1111-11 lütfen. lütfen lütfen. ya ben gittim ya biraz daha. gelsin çok daha tatlı olacaktı ama. sağlık olsun arkadaşlar yapacak bir. şeyimiz yok buna bu duruma Güzel gene. güzel bir şey kazandık şimdi 8/31 tamam. mantıklı gidiyor Burada ne yapar 2516. çevre diyorum sekizden sonra Şu an oyunu. bitik odaklayım arkadaşlar anlatmaya. bilirim oyunu odaklayım başkasının. kasası olunca bu şekilde oluyor şimdi.

Burada dediğim gibi 25 veya 16 çevre. olabilir Hadi bakalım şansımız bol olsun. senin yapma ve bir tek 34 de varız onda. kızartacak mı kızartır mısın lütfen. güzelsin 34 gel ve 603 olur be vallahi. olur bence geldi bence geldi Hadi lan. Ben 34 Ananı 25 attı ya 25'inde. söylemiştik zaten biliyorsunuz ki. oyunu güzel takip ediyoruz Bu el. açıkçası Emin olamıyorum ne yapacağını. kestiremiyorum ama şöyle oynamak. gerekirse 32 14 18 var abi Çok karmaşık. ya 6'da atabilir 23l atabilir o zaman 32. 23 evre alıyorum Bu arada bir. güveniyorum hadi bakalım Allah. utandırmasın abi güzel bir çarpan. yakalayalım be İki bilgisi görelim mi bu. lütfen de. bu akşam 11 olur 26 Olur olur o ananı. avradını lütfen. lütfen bir tanesi gelsin abi Bak hala. geliyor çok güzelsin oğlum 23'ünde. 23'ünde. çok saçma eğitim. 23/30 olmazdı olur da yani 23 ekibi Sen.

Daha tatlı olur beni büyük. kurtuluyorsunuz Şu an burada oyun beni. Hakkatten bildiği kuduruyor ya. Şimdi arkadaşlar bir de şöyle bir. muhabbet var ilk kez izleyenler için. anlatıyorum oyun 20 katı ödüyor normal. RT göre bazı diyor 20 katı ödül bilginiz. olsun sonra demeyin Abin işte kalk. kazanıyorum ama bir şey gelmiyor falan. demeyin Burada bayağı bir sıkıntı. arkadaşlar Of yanlış yanlış anlamaya çok. yanlış anla yaptık Neyse sağlık olsun. bence gelir ya geleceğini düşünüyorum 16. olur 23/16 26'dır ağabey 23 gelir misin. be geçenlerde onu gösterdim Tamam bir. abi 23 ya. yok. abi 23 ne yaptın sen öyle yapma ve 7. olmaz abi çok kötü mü kalktı orada hata. yaptık kontrolsüz gibi ufak gibi ki. Sağlık olsun bu arada arkadaşlar yani 20. katı ödüyor bilginiz olsun. Onun dışında 2000x kadar çıkartıyor. başkanı öyle bilmeniz gereken fazla bir.

Şey yok açıkçası Baba biz 160 dan düşük. bu kötü oldu şurada 14 çevre alacağım. 4/23 ben böyle güveniyorum gelmezsek. açıyorum abi gelmezsek açıyorum kasam. Çünkü güzel bir şekilde katladım 23 veya. 4 çevre atar mısın acaba 8'de varız. 11'de de varız lütfen yüzünü bize. Baba ne yapıyorsun Baba ne yapıyorsun. hepsinde varız Neredesin yok hepsinde. kızlar 3'den rakamları Ulan 8 gelirim ya. 8 gelir mi be. bu asittir lan Hassiktir lan 96 olmadı. 97 olmadı kaçırdık maalesef maalesef. götümüz birazcık kalktı arkadaşlar insan. bu kuralları çıkınca kendini kontrol. edemiyor daha fazla bastıkça basıyor. insanın Ben şurada 25 çevre alacağım ve. 300 lira sabitliyorum kaçıyorum Baba. 100r sabitliyoruz kaçıyoruz Hadi gelirse. devam edelim düzgün altına düşmeyi. düşünmüyorum. abone ol. evet Hadi bakalım hangi çarpanlarda var. Hiçbirinde yoktu Baba bu nasıl bir iş bu.

nasıl bir Hiçbirinde olmamak yani altı. tane çarpan açtım hiçbir iniyoruz. gelirsen Abi söyledim sana ya inşallah. 25 çevre atarsın. bu olmadı Allah'a Gene olmadı 7 attınız. Sağlık olsun da güzel düştük arkadaşlar. yorumlardan 250/5 öldür göndereceğiz. katılmak ücretsizdir bilginiz olsun tek. yapmanız gereken yorumlara para. numaranızı yazmak başka herhangi bir. şekilde bir şey gerek yok ıvır zıvır. yapmamız gerekiyor Kendinize iyi bakın. görüşmek üzere Hepiniz Allah'a. emanetsiniz like atıp abone olmayı. unutmayın

All Devices iOS Android Chromecast