ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 UZUN ZAMAN SONRA YAYIN AÇTIM | Ekrem Abi


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Yayın yapmayı unutmuşum galiba öyle bir. şey olabilir. mi sonra müziği kapatırım. bonusam indirdik. bugün kazanıyoruz ya bugün var ya . koyuyordu. ama göreceksiniz. öyle güzel benim sesimi bastırmıyordur. herhalde değil mi Ne yapıyorsunuz abi. hepiniz hoşgeldiniz Ben de hoş buldum. iyiyim sağ olun siz nasılsınız. Anlat abi dinliyoruz yalanlarını neden. yayın yoktu 3 aydır Anasının [ __ ]. koyayım 3 ay değil. Belki bir aydır yayın yoktu ama tatil. yaptım ya bu olaydım. kumarhane değilim. tatildeyken de kumar ölüyorum. biliyorsunuz yani dedim. evde kumar oynuyorum yayında kumar. oynuyorum yayında kumar oynuyorum. değişiklik olsun diye burada evden. çıkıyorum tatile gidiyorum orada da. kumar oynuyorum. yani 8 kere Hamburg atlama. 400 bin euro de gittim 400 bin euro. sıfırı 8 kere gördüm 8 kere Kömbe kattım. orada. da diyordum yani yayında anlatsam.

Inanmazlar diye zaten inanmazsınız. ne zaman bir şey Doğru söylesem zaten. inanmıyorsun koyayım ne zaman. yalan konuşsam ona inanıyorum. Evet. Aynen aynen son ayın 22'sinin de oldu. Bir haftadır oğlum 2 hafta olur lan iki. haftalık tatile çıktım işte . Siz ne yaptınız bu arada dedikodu var mı. kavga gürültü twitch'de değişiklikler. falan bir şeyler. bir değişiklikler oldu Onu biliyorum onu. yayında dikkat etmem lazım. Gerçi değişiklik var. oyunda güzele benziyorlar koyayım. Hala bir numarasını göremedim. tahminin doğum günü onu kutladık bugün. bugün Sami'nin doğum günü mü abi. Oğlum ben inanılmaz Ben kilo almaya. başladım ya. Ben bir şey fark ettim ben doymuyorum. koyayım ya ben sürekli yemek. yiyorum böyle nasıl olacak bilmiyorum. spora da gitmiyor koyayım bir ara. böyle göbek birbirine karışacak Diye. korkmaya başladım.

Yok alkolden değil alkolden değil. alkolden değil lan alkolden. bira içmiyorum ki ben koyayım ben. viski içiyorum sadece. alkolden değil koyayım ya sizde. Yani hemen alkolden. demek çok yiyorum çok çok fazla yiyorum. ya sabah akşam 7 gün doymuyorum . koyayım yiyorum Yemekten Oh diyorum ya. ne güzel yemek yedim doydum diyorum. kalkıyorum. Bir saat sonra bir daha çıkıyorum. yemekten olabilir. Ben vermem lazım Evet. unutmaya gelirsek Erken batarız Erken. batarsak Bir daha depoz yaparız sonra. iki hafta yayın yapmam. çok güzel değil Evet 2500'den alırız ya. 40 bin alt limit buradan bir araştıralım. altın kareleri etkinleştirdikten sonra. bile Bununla bile vurgulanmış olarak. kaldığı ücretsiz öldürme. abi Translate bu. hiçbir sik anlamadım oynayıp göreceğiz. Evet. gözünü seveyim bitiyor. fazla bir fark yok ki arada . koyayım bu 8 birisi veriyor 4 biri spine.

Artı. 1500 euro dolar veriyoruz. anlamadım ben olayı ya. tamam. bir şey diyeceğim Bu sadece 4 spin'e. fazla para mı ödüyorum Ben şu an. Haydi 4 spine 1500 dolar mı diyoruz. yoksa ekstra bir mevzusu mu Varyans da. orta. Evet yarısı Evet diyor yarısı hayır. diyor. dur dur dur dur. ne oldu. benim ne kadar daha sürecek kanka daha. yayına 20 dakika oldu başladı daha sürer. yani. Mecit piggi gibi soldakine bir gökkuşağı. yerinde altın kareler giriyor hiçbir şey. anlamadım merter'ciğim. abi discord muhabbeti lazım bana biraz. ya bir skor da bizim Can buralarda mı. Can. Can. Kartal alttaki ses odasına. Ne haber lan. merak ettim. bana bir güncelleme lazım İki haftadır. yoktum. oyunlar falan filan Vallahi bize 2 hafta. oyun oynuyoruz. izlemedim bile oyun oynuyoruz Abi sen. yoktun oynuyorduk. pubg. 'de En çok ben vuruyordum ha. güzel çarpılan şunu.

Bilgi yüklemesi lazım. hemen bizim arterler mesaj atın bana. 130 dolar öderim. ona da bildiğimiz oyunlara geçelim. kendi blest yeni Pragmatik oyunu sararan. yüksek vermen lazım koyayım 1x ya. Bu ne hepsini de çakal. bir daha Evet. Ben dediğim oldu yani belliydi böyle. olacağı öyle şey VIP yapıyorum sonra. bakacağız sonrasında. kırmızı yapın. yılların Totemi. koltuğa otur bağlantı bekliyor. Merhabalar koyayım. parayla koyayım. Eğer kulaklarına saçlarına gizlemişsin. onu. inanılmaz birleşecek bugün. yemin ederim. Burada şimdi adını söylemeyeyim. buradaki kumarhaneye gidiyorum aynı. koyayım oraya Bak elim beş ya beş. beş koyayım 5. 6 tane koyayım As veriyor el12. oldu mu Çat 10 geliyor koyayım. anasını 12'si Böyle bir şey. olamaz ya aynı ya mıknatıs . koyduğumun 12'si 10'u çekiyor hep. Evet. kaç kere 4 5 3 çekiyorum ki yani her.

Zaman 16'ya hemen okuyayım bunlardan. dedim çünkü. bu yeni oyunu. ekstra bir oyun gelmemiş ilk. defa bu gittiğimde. bir şey aldım Kral. 15.000 Euro kazandım çok güzel. Grande koyayım. oradaki makinelerde şey yok mesela. burada Grand Jack botları ne aldığın. Bete göre yükseliyor ya betonunla. 15.000. Allah Allah bu kızın adı neymiş ya. Alexandra. birine para verseydin. altı buraya da ama. Aferin kızım Aferin Alexandra ya En. sevdiğim değildir. Ya sen malı ne işinden anlamazsın Rus. mudur ruhlarınız mıdır. abi ya. 25. sene ben doymuyorum o yüzden. kapalı yani. buna bir alayım ya. Bence ikisi de değil abi. Ne yapıyorsun koyayım ya benim. elim kaç kere 21 oldu da bu. ananın . [ __ ] [ __ ] 12'si [ __ ]. çocuğu 12 böyle bir şey yok ya her yerde. aynı koyayım 12'ye 10 tekilir mi. Double. 12 gibi düşün buraya 10 ver artık. yeni transfer ya güncellenmiştir.

Aslan. bir kol. peki. koko çekmiş gece demesi bir problem. yaratmazdı. yani anlamadım. iki tane on. onlar birine Evet. ol lan Evet güzel. şu 600'e yanmayı salalım ya. belki gelir. şöyle yoruldum. Platinum VIP. şeyler gelmişti. orada Perfect bir yere 30 katı 25 değil. O adam mı yüksek oluyor 6 kere falan. yakaladım. şey 3 aynı olunca köp 9 kata. Oha çok kötüymüş. kumarhanede gerçek kumarhanede öyle. söyleyeyim. ne gelirse gelsin Perfect işte üçlü. yakaladın diyelim ki stretch. ya da 3 tane ikiz yakaladın kupayı yedi. kupa yedi kupayı yedi fark etmiyor hepsi. 9 katı koyayım. kötüymüş ya. en yüksek. 30 katı. Hoş geldin. ödemeleri daha yüksek. abi orada oradaki mevzu şey hani sana. verdikleri önemli oradaki hizmet yani. Ama hissettirdikleri değer Anladın mı. yani kumarhaneyi bundan yoksa online. Kesinlikle jackpotlar daha yüksek.

Limitler daha yüksek Onların her türlü. kazanç olarak daha iyi. ama keyif olarak gerçek numaralar daha. iyi yani bu tartışılmaz yani. 24 net. bu gece uyuma da Yarın işin var mı lan. yarın ne günlerden perşembe. Ananı be eski olan Oğlum bu ne. lan bu anahtar aşağı koptu. abi Can Benim eski moderatörüm. baya eski. şu an sorun değil ama hala Bizim ekipten. güvenimi. bu gelsin ya hadi 24 24. Evet aferin kızım öyle koyayım. takma. neydi onun adı. chatten yazmıyor mu abi ben ölüm orucu. ne. 23. Can sen söyle çıkayım yayına başladım. bakiye geri döndüm toparladık bakayım mı. çıkayım ya çıkalım abi bir şu yeni oyunu. deneyelim. belki bedava bonusu olmazsa bunu sana. abi canım nick neydi lan yani yayında. açıyor Arada sırada da izlenmiyor. da hatırla hatıra bina yani. önceden baya yüksek bir ortalama. Pragmatik çocuğu bir sağcı olduğu.

Için Ölmez Yani. Sen az önce dediğimi duydun mu abi. ölüm orucuna girdim chatten yazmıyorum. diğer. VIP. var yukarıda Ananı 50x var iki. kere daha patla ne olur lan. soğan elli bu ana çocuğu ya. inanılmaz. yüzük var. Pragmatik bir hoş geldiniz Arkadaşlar. güzelmiş. mikrofonum çok patlıyormuş şu an neyim. abi. bana patlak gelmiyor ama yayına patlak. gidiyor olabilir bilmiyorum ki. yemeklere sor. Sen yazarsın Kanka bana bir daha. kötüysen gör artık Kral. Rise of Kingdoms videosu ne zaman. geliyor kanka Ben bilgisayar oyunu ya da. mobil oyun falan biliyorsun çekmem. linç yerim linç. komik olur yani Ben sürekli kumar. videoları çekip kumar yayını yaptığım. için başka bir şeyin. içeriğini ürettiğim zaman. Bizimkiler Durmaz yani [ __ ]. beni. Eyvallah keremciğim hoş geldin kardeşim. Ne haber. Vallahi ben taşak geçerim abi Yalan yok.

Doğru Biliyorum ondan yapıyorum 2 milyon. Savaş gücümü kumar oynayarak yüz işte. katladım abi gelmez. abi. kaldırarak kaldırırız. Ekrem abi en son tarttığında taşaklar. kaç geldi. Eko Tanışalım mı erkeğim. Sağ ol kanka almayayım ben. tanışmıyorum ister görüşme. yapmıyorum. Ezan okunuyor küfür etme Erkan Kanka. ezan okunduğunda Küfür etmeyeceksem hiç. küfür etmemem lazım Çünkü ezanı Hiç. güzel Evet. Sen git bak Bonus'a girdim 2 rekat Şükür. namazı. Hadi oğlum. yapma be İki tane yüzük vardı 50. Hadi koyayım 20 Ananın [ __ ]. koyayım. ben. Orası. ayrı şimdi 100 geliyor bak. 800 lira. gösteri belli etmiyor. güzeli varmış keten Öyle diyorlar O 500. de varmış abi güzel. Fena değilmiş niye fena değilmiş diyorum. Çünkü Pragmatik farklı bir oyun. çıkartmış Anladın mı ondan. yani. oyunları kopyaladığı için. boyu Fena değilmiş. patlayın.

Ekrem abi spor yapıp kanka. 2 aydır sporla hiçbir alakam yok uzaktan. yakından alakam yok 2 ay. dönmem lazım dönemiyorum ama yani. size de söyleyemedim bazı şeyler var. Ondan dolayı birazcık. Eğer 100x'in üzerinde öderse 5000'den. alacağım. Abi 3 tane tuz atması lazımdı ya . koyduğum. İstanbul çöp. uzat lan uzatma Oğlum evladı. 500 varmış ya güzel abi parlayalım ya. be. burası. yine böyle olacaktı. potansiyeli de 10.000 x. Oğlum çok kötü ya. Lan yok. Hadi bakayım. uzat be. Bayağı kötü gidiyor. işine gelir mi lan. Evet. güzel güzel oğlum aferin oğlum aferin. oğlum. müziksiz sağ tarafa hiç bakmadım. Hadi bir daha bir daha bir daha bir daha. bir daha oğlum bir daha oğlum. Hadi be. Ananı 500 vardı iki kere aslanı. 500 bir daha Sembol güzel olsaymış senin. Evet. Hoş geldin kardeşim. 4 ne lan. çöp çöp çarpalar çöp koyayım. sağ taraftan ne ödeyeceği belli oluyor.

Ki [ __ ] senin ya. kanka. patladık. bence çok Bonus bayilik bir oyun tarzı. değil abi son kez alıyoruz almayacaktım. Sırf böyle dediğin için bir daha. alıyorum. bana mı yazar. Hadi be. Hadi koyayım biraz kombi [ __ ]. Yukarıdaki çarpanlara nasıl. 3 kere Lütfen hadi bir kere daha bir. kere daha. Evet bir kere daha şimdi bir kere daha. bir kere daha ver ya at. tamam. yatırdığımı vermesi lazım Beni En kötü. ihtimalle lütfen. 500 yine 500 olur. bundan sonra 100 var hadi oğlum hadi. oğlum hadi koyayım. ya 500 ilk dur 7.500. Oha 7.500 katmış. 7.000. çok kötü. Evet yeşil lazım 3 tane. 14x12 Spin Belkıs otursa. mavi. merdiven taktiği yapıyorum. getiriyorum. çarpan at şuraya ya koyduğumun. Hadi be. Yıldız. bir daha büyük at koyayım at. buraya büyük Ananı Hadi kızıma. koyayım at şunu ya ananın [ __ ]. senin. ne var yani biz 100 alsaydı oraya ya.

Buna gel. hadi. alıyorum oyunu size bırakıyorum Ben bir. işim var gelecek. hemen geliyorum. yedik galiba. en son aldık bundan da lazım. hadi. at Şuraya bir daha at Yıldız tek ananın. hadi be hadi be. güzel güzel güzel. Evet güzel güzel çok iyi. zor değil ay gelir Turkuaz Turkuaz sarı. ay. çarpan lazım bir daha çarp çarp. Hadi be kızım hadi at şuraya gözünü. seveyim bak. Ananın at at bir şey at iki at. Ananın koyayım at. Hadi be. ay ay ay. satmaz ya. iki kere patladı koyayım. tamam. inanılmaz. güzel. lan koyayım lan ya. uzattılar uzattıktan sonra ümidim. kesilmiştir zaten benim. Turkuaz geldi sonra Mavi geliyor çarpan. gelir mi acaba. karpan lütfen abi lütfen sarı da gelecek. gelecek o çarpana at artık. şaka mı lan bu artık evet. güzel. gözünü seveyim sal ikiye bir şey at. düzgün bir şey at. yüksek şimdi ne olacaksa şimdi olmalı.

Tamam güzel. çarpan Line. bir daha. olur güzel aferin kızım hadi canım hadi. hadi gidelim 18 Sena değil. gözünü seveyim topla ver Yıldız. tek çok güzel bir daha çarp be. Hadi lan. mavi Gel oğlum gel oğlum Evet oğlum. aferin Turkuaz yeşil. ananın . ne lazım. sarı gel oğlum ya lütfen gel . koyayım gel şuraya be oğlum sarı gel. sarısı mavi anasını ya. bir daha bir daha şimdi bir daha bir. daha. bir daha kızım hadi bir daha ikide ne. koyayım ki ya. hala kötü hala kötü. atsana bir şey koyayım. git. ya. ne olur tek mavi tek mavi tek Evet. Olur olur güzel güzel güzel. profil 4. ödeme Yap şunu be ne olur koyduğum. 12.000 veriyormuş 1000 dolara değmez ki. ya. koyayım ikisinin ya artık anasının. koyayım ikisinin ya. iki x ne abi. sanki kenarda binsin birikti . koyayım. çok bir şey istemiyorum 500x ya 500x. 500x. Gönül ister ki 5000 olsun ama.

Vur koyayım şuraya be Ben buna bak. ananı bin. peki. çarp. çarpan lütfen 2.000 olur artık şu an. her yer. kırmızı geliyor. çarpan koyduğumun çarpını gelmiyor. koyduğumun. gelmiyor koyayım bunun. altına düşmedim. Hadi hadi kızım hadi kızım hadi güzelim. lütfen at. Haydi güzel güzel güzel güzel. dokuz tipim var 12x. Sarı geldi. çarpan lazım Lütfen çarpan lazım Lütfen. evet evet hadi kalp iki kalp. Peki 14. Hadi kızım hadi Topak topla gözüm ya. hadi. Hadi kızım hadi. lan. Turkuaz 2. sadece manevek yapıyor manyak yani Kar. en fazla. ondan alıyorum. Ben Ağzımı açtım Yani beni öder herhalde. dedim ya orada oyun aslında. çarpan. bombaya bak bombaya bak çarp. olur Şaka mı lan bu. Alo Turkuaz çarpan. Er olumlu 500k dolarız sağlam bir anti. ananın . Hadi be bir büyük büyük. Ananı ne olur büyük at. Hadi ya. ay ay ay ay ay ay ay koyayım.

Of bam bam bam bam bam bam ben bunları. biliyorum az önce seni elektriğine. yazdım onlar. ya. ne olur çarpan adam. kızım ne olur çarpana hadi at. la iki değil yani öyle düşünün. ay ay ay ay ay ay. abi. lütfen ver kızım. çocuğu çarpana at şunu artık ya. koyduğum sonunda ya. amcık. Aytek. Aytek ne olur bir tane at. Peki yedik manifak olsun bari . koyayım şu an. ay ekstra 2. Turkuaz geliyor. Ay ne olursunuz gelsin Yıldız Gel oğlum. gel koyayım senin ya. Tek kaldı Bu . yeter yeter tamam yeter abi Rusya. yapalım birazcık Spin atalım ben. birazcık rahat rahatlaması lazım. Turbo 100. 500. Evet can anlat. malı kimden alıyoruz. Arap faruk'tan. koyayım ya. güzel kan bekliyor abi şuradan bir bunun. üstüne işte yani Niye ben sürekli Sorun. şu ki niye sürekli koyduğum kan. Metin atmaya çalışıyorum ya ben. Bir kere de yani bakiye eşsiz düşmeden.

Biraz kalınalım ya koyduğumun. fakiri. en son ne zaman yaptın Neyi Kanka maça. Zeus oynarız oynarım. şimdi bu Bonus'a girip bir binek sönerse. çok yorulur. sa girmesi lazım. rahat rahat oynarsın. diye bir şey yok. kazansan da kaybetsem de biriken. komisyon iadesi dediğimiz bir olay var. Genelde sizin Alışık olmadığınız bir şey. Ben Spin attıkça biriken bir miktar var. o mevzu var göstereyim şimdi bu. Kartal bir şey yazmış Abi discord'dan. çok daha acele eti yokmuş. abi bilmem ne bu. Kartal ilk cümleyi anladım da ikinci iyi. Anlamadım Neye 2,5. ay bilemedim ya şu an Olur olur 45 olur. Tamam olur Kartal olur. onay verebilirsin kardeşim. Hangi site Burası Kanka Onu söyleyemem. biraz problemli mevzu yani son. zamanlarda biraz problem olmaya başladı. oğlum. 45 bin dolar kardeşim kim kaybetti. neredeydik nereye geldik odun giriyorduk.

Az önce şu an Bence Fena değildi. Kesin artısıyla yine kumar oynuyorum ama. iyiyiz İyiyiz. Aleykümselam Emir hoş geldin. 400 bin TL mi 400 bin TL. ya şimdi oldu önemli değil 400 bin TL. artık para değil çok o kadar yani 4000. TL'ye selamlaşmıyorum. TL Kanka 400 bin TL. 400 bin TL. Eyvallah Erhan ne haber kardeşim hoş. geldin. 400 bin Yarın noter sabah Tabii ki. Hadi lan. abluyu size ben geliyorum. çaktırmayın site yetkililerine yazmayı. at oğlum bir Bonus. 200 Spin oldu lan girmiyor hala. yok İlkay zaten Bonus'a girse. duracak Ya kanka. her türlü kaçırmayacak yani. bakayım koyar. Hadi oğlum erken Bonus. abi gel koyayım artık artık gel. yani. gideceğim bu simiti ya. haber kardeşim Hoş geldin discord var. ama. Ya abi discord bir garip koyayım. kullanamıyoruz discord sunucusu açıyoruz. hemen kapanıyor. dur sunucuyu kapatıyor koyayım.

O yüzden discord'un sadece bizim ekip. kullanıyoruz yani Ama sana verebiliriz. nereden vereceğiz ki telegramdan bize. yaz. Hadi be. arttırdım. yani 250'den buna Spin atacağına git. koyayım 50 watt'ten Wanted çevir. daha şerefli koyayım Evet. benim bir çevirmene 12 gün çalışıyorum. Hayat işte ne yapacaksın Bol şans. Eyvallah kralım. Ben de şu anki benim bir çevirmeme Ben. de o kadar gün çalışırım o zaman. ne der. Ben de çok uğraştım yani böyle kolay. olmadı yani bu. Yani neden olmasın. tam 5 üyesi. artık yani gel. Hadi gel. Abi yemin eder misin tekrar yoksa. yeterli mi kanka yeni oyunu Belki bir. dahaki yayınlanırız ya bugün sanki. çöp gibi. hangi sene oynadığımı söyleyemem. kayıp bonusu muhabbetini gösterecektim. unuttum bunu göstereyim hemen. Ha Burada sizi göremiyorsunuz ödüller. diye bir sekme var buraya giriyorum ben.

Burada o iyi birikmiş lan bu anlık. Komisyonu Yani bu kazancınla kayıtlı bir. alakalı olan bir durum değil bu haftalık. Bu da aylık burada ben Spin attıkça. birikiyor işte. bir şey yok yani. Hadi oğlum be hadi. site Telegram kanalımızda diye. yönlendirme yapıp oradan Yunus'a siteyi. nasıl olur zaten öyle ya. abi reklamı bende zaten hiçbir sosyal. YouTube Twitch Instagram ya da herhangi. bir sosyal medyada reklam yapmıyorum. reklamı telegramda yapıyoruz yani. Telegram benim oynadığım siteleri ya da. önerdiğim siteleri görmek için. telegram'a gelmeniz lazım. telegram'a gelip ünlem size Yazdığınız. zaman görüyorsunuz oynadığım siteye. önerdiğim size tavsiye. ama yakın zamanda olacak gibi. Nasip olursa. var Hem bireysel hem Birlik birlikte biz. bayağı fark atarak birinci. bu sene TL ile oynanıyor Evet. abi Kaç gündür neredesin ya birazcık.

Tatile ihtiyacım vardı da kayboldum. ortadan Doğan. tatil yaptım geldim. moderatörlerin maaşını söyleyemem. söylersem onlara ayıp olur. çünkü. o kadar devam ediyorum. olur oğlum Bu ne koyayım. Evet. olsun. iyi güzel güzel müziksin üstü. Topaloğlu biraz. lazım. bak Dead bonusu bile değil koyayım. Viessmann. Galatasaray'dan bağlandım kaldırma. ihtimaliniz var mı Özür dilerim hata. yaptıysam kullanıcı adı ramiko 3 tane. hava var Kartal bir Baksanıza. Yardımcı olabilir misin bir siteye çekim. sorunu yaşıyorum. Türk Bey eğer bizim sitelerden Bir. tanesi ise yardımcı oluruz abi Telefon. çalıyor. açıyorum Evet. buyurun. Evet ben de görüşürüz Ben kiminle. görüşüyorum. buyurun. niye aradınız beni onu söyleyin Şu an. yayındayım ben. niye aradınız beni. Imm. Ya ablacığım Yani ben Maalesef bu tarz. desteklerde bulunmuyorum çünkü yani.

Benim çok fazla takipçim var Hangi. birine nasıl yardım edeyim. önemli değil Ben inanıyorum size Ama. dediğim gibi yani ben maalesef böyle. desteklerde bulunmuyorum. Rica ederim İyi akşamlar. Ben galiba kendimi birazcık sikiliyormuş. gibi hissediyorum. hadi be batıyoruz hadi. bakalım ya git [ __ ] koyayım Kaç. Spin attım. ay ay ay ay ay ay ay ay. geç ya. koyayım o kadar kambek atmıştım. abi eve sponsorların arasında nasıl. iletişim kurabiliriz var. Türk Beylik telegram'a gel telegramda. Ben şu anda yayında olduğum için yayında. ben yayındayken. Telegram kanalımız kapalı Sohbete kapalı. yayın bittikten sonra sohbeti açıyoruz. sohbeti açtıktan sonra ünlem iletişim. komutunu kullan. ben hariç ben hariç herhangi moderatöre. özelden yaz. ya Ne diyorsun lan. sert mi oynayacak. Yani sen bilirsin yarına da kalabilir. hant falan dedin.

Ya biraz inatlaştım onu şimdi Zeus bitti. o başladı koyayım Bir tane daha. olan bir tane oyun vardı ya ben en son. iki hafta önce bir oyun vardı. diyorsa benziyordu Athena mıydı neydi. koyduğumun oyunu. inanılmaz ki İkisi de bitiriyor. Can sen söyle ben kaç tane alayım Sen. söyle. iki ne koyayım ya Tumble briç bile. değil. 3. 4 bir daha mavi tek. çarp bir daha kızım hadi yeşil gel lan. Garp. Tarkan çok az koyayım altı üstü. lan. ay çarp şunu be. koyayım bir şey ya ananın [ __ ]. koyayım senin. Evet bu da çok. 14'ten alıyorum ya. Arkadaşlar bir yayının daha sonuna. gelmiş bulunmaktayız. düzenli yayınlara devam edeceğim Merak. etmeyin. lan hadi lan. Turkuaz kırmızı ananın ananın [ __ ]. düşün ananın düşürsün oradan diye. çarpan yok. sarı yeşil geliyor. daha büyük aslan Keşke büyük aslan. tam bir de balayacağız bir daha bir kere.

dava edeceğiz. ay çarp şunu lütfen Evet güzel güzel. toparladı lan. koyayım profil. 14'ten alıyorum bir daha. Neden olmasın lan hadi. at at. koyduğumun [ __ ]. güzel dokuz güzel güzel güzel. at kızım at at şuraya ya soktuğum. seni. atar mısın abi. çarpan at şunu at artık bir saat ya. ananın sok geçmişten. 9.000'den alacağız. 9.000'e de 5 bin. mek atarsak koyayım. yemin ederim Keşke 5000 bileşik. oynasaydım. çok kötü. Bir köyün. 2 sadece 2. atsana abi bir. İnanamıyorum ya. GTA Vice. City. Aaa yanlış söyledim koyayım ya. dostlarım Canlarım ciğerlerim biri. yayınımda sonuna gelmiş bulunmaktayız. Kendinize iyi bakın yarınki yayında. görüşürüz Biliyorsun çok düzenli. inanılmaz düzenleyenler yapıyorum Ben. aile yeni. Tabii kızım. abi yarın görüşürüz seviyorum sizi yarın. yayın olacak kesin olacak

All Devices iOS Android Chromecast