ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Ulan şu çarı bi 500 lp yapıyım esporcu olacam kel Panky ile grandmastera doğru #41


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Gel de bir J Daha oynama mesela Anladın. mı chaim ya. A Rumble Ne diyorsunuz ad bir Ç lazım. altıma işleyeceğim ad ve canona iyi. olacak bir çar Bundan başka yok abi. Yapacak bir şey yok Dur başka Skin. alayım da şey vibe olsun chim Başka Skin. alayım da başka bir şey oynuyormuş vibe. yaratayım sizde Hadi bir skinsiz a. kırmızıyla girelim de berbat bir J. soyayım bununla bir kere iyi oynadıysa. beni. yatırın İlyas ADC yason ADC geçen çok. lein. oynamıştı o geldi aklıma biliyor musun. dc'nin Bir geçen birisini vardı Ne . koyayım ya o geldi. aklıma biri somali'den bağlanıyor neydi. bir laf vardı Somali Somali koydum. mokali mokali neydi neydi bir tane. yaşantım Somali anasının fal Cumali mum. Ayık mısınız olafa hayaller Paris. yaşantım Somali aynen öyle Benim adım. belli mokali mokali Aynen. öyle bacına çakayım Akali yaşantım Paris.

Neydi yaşantım Paris hayatım Somali. ananın doğru doğ. doğım Bart skini ile oynansa fena. oynuyor Ozan Bart skinli bartar fena. oynuyor Yemin ediyorum bak bakayım Sn. deyse gibidir Ozan bartı binler var. ya hayaller Paris yaşantım Somali. kenenin anasının ami berb abi ekrana. kocaman tabela koydum Kanka görmüyor. musun ya LP demeyin giriyor. alık. son bu. neum. güzel öleceğiz yani ne fark etti. ki yalan mı. çok ii ad dou Kill alıyor çok iyi. diyoruz düştüğümüz şeye siz. bakın ümidim yoktu. ya al gelsek ya Ne. diyorsunuz o. son anda p geldi de daldım adama biliyor. musun Tamam iyi görüyoruz atmama gerek. yok ya. bence hiçbir şeyimiz yok. yani var ya Oyun. Bitti şeye bak nerede çıkacak acaba. çıkmış bay. ia bekleyeceğim ya ben adam. upsi Bayağı. tatlı çok iyi bana Rex ii bulmanız lazım. Bir de bir tutturursan şu an. on görüyorum Ç.

Ii. devam geliyor. ya devam. böy ii onu yemesi baya. güzeldi adım daha atıp Onu iyice bozmak. istiyorum. herhalde basei adamın bütün topside. kampı duruyor birazdan top side'a. girecek demek oluyor bu. shatin unutmayın. yani tamam bir qv daha çakmak istiyorum. şuna. y. y adamın teleport da yok yapma. be 3 tane plim var. totalde öleceğim. ya benimu. defans mod takılmam lazım Ya gidip şu. Tünelleri falan ilk bir alabilirim Üstüm. Çünkü var ve flashım yok çok Bence. bedava bir kilim ve sı wum var O yüzden. şu an ben hiç ölmek. istemiyorum yani en azından bir Rex iyi. görmek istiyorum ya ii görmeden hareket. etmek şu an çok kötü Çünkü adamın t klar. bir ara görmüştü. onalan al. yokı bu arada. gördü 500 LP bugün Bilmiyorum bakacağız. Oha oğlum daha adamlar burada. değildi adamlar daha demin şeyde. geldiniz. buraya. Bravo. öldü bir oyun olu.

Önde. Çü. ki gidiyor abi ben bu kui alacağım ya. Biri bana. gelsin arkama. gel çok. güzel Sen de gel. ona bir. yardım Legend Play Vallah Legend TP and. Play. by kuleye bile giderim de aslında Neyse. ya senin kadar büyük oyuncu görmedim. baba Bir tane daha kuleye. kan kadar büyük bir yak. görm tam. her. oyunun taen bir şe yok. bir kere öldük direkt XT yazıp FF. atıyorsunuz iblisleri. sizi lan yoğun mum olsa var ya serdim. onun anasını. ya çok kritik bir yerde öldüm biliyor. musun CH inanılmaz büyük acemilik yani. kes adamı resmen. aha geliyor. yardım yardım yardım yardım yardım. yardım Ah Hadi lan. bac Baya aptal bir eleman. ya ama ya bazuka yani şu an Peki. akıllardaki o soru arkadaşlar ne temiz. yavaş oyna yavaş oyna Geldim geldim. geldim. geldim o Damage neydi. lan bu kim bu kim bu. K bu kim bu. kim hadi. Atam. ya atamadığım Aman birz var abi ben grup.

Olup pok yapmak istiyorum. ya yapamaz mız Neyse Birazdan gel gel bu. öldü bu öldü bu. öldü öü öldü kanka bayma. ya Baron verdik. Yok vermeyiz vermeyiz v8m oh tamam eg of. K bitti flashım var eky he F kare. yazalım benle aynı anda atmıştı çocuk w. yapalım. koşalım V8 M guys V8. M Abi ben yokum orada farkındasınız. değil mi bana ne gerek var dedi Aman ya. Rabbi. V8 neek. w8. İngilizce kısaltılmışı bab. kısaltılmışı V8. Ben grup ol adamları şey yapmam. istiyorum ya İngilizceyi baştan yazd. tecrübeli üst koridor yapacağız şimdi. T Hadi be gel be Gel bir kafayı bir koy. da ben de anığı tö. ya flad. k b ul var mı. B güzel güzel güzel gü oy. y. gr koy kanka ne kadar Pasif bir. oyuncusun koyarsam. ölür namiye çalışmamız lazım namiye. çalışacağız. yar gel gel. kyy. şimdi ah. be ging öle bir Win daha chaim yazıyoruz. yazıyoruz galibiyetleri seri seri.

Yazıyoruz yanıyorlar yanıyorlar 460 puan. oluyorlar Uğur Baba solo ki koyuyorlar M. Damage da atıyorlar gr devam ediyorlar. vuruyorlar kaybedene kadar J abi. istekleri gelmeye başladı bu arada. chatten jeli oyuncu Uğur naztaş Tıknaz. Bey teşekkür ederim anesine bir daha bir. Win daha yazdırdı puny Oh maç storye bak. Yalarım böyle Mach storyi böyle dili. çıkartırım yalarım Bu maç History daha 4. oyun atmışız abi gün bir 14 tane atarız. Ben aşk adamıyım Yani seversin sevmezsin. Bilmem yani evet bu skinle gibi. oynuyor olmama rağmen bile kazandık ya. iim peşindesin p g olup 151 yaşındaki e. sporcu çocukları işini elinden almak. istiyorsun sesleri yükseldi arenada. punke kikle twich bir süre kapandığında. punke pazarda limon satacağını anladı ve. bundan dolayı yayınlarda artık cayır. cayır Elo kasarak olası bir Twitch kick.

Kapanma durumuna karşı kendine sporu. hazırladığını çok belli etti Aman ya. Rabbi mucit. puni hanginiz dost düşman. nemi lionun kilosu balıkesirde. Ar. seset banlar Oğlum ne oluyor yayında p. oluyorum babacım Temel ile y İstanbul'a. cenazeye gelmişler otele gitmişler tek. odada tek yatak kalmış dede torun. beraber yatmış dedesi torunu beni Bir. Karıya götür diye söyleniyor yeniden. sonunda. çok komik Can biliyor musun had bakalım. o zaman başlasın Geçenki neydi abi. geçenki neydi İnan çok güzel. geceydi geldin ömrüm tazelendi yaşıyorum. her anı sanki Combat yaptım yine bak. oldu bomba. açm açu rardan gelmiş karşıya. Dur dur senin senin de defterini düce. zaman gelecek kanka rahat. ol alkol. problem yap Ne. yapıyorsun burayı Bence az hasarl. atlattık biraz. sıçmışım yalan yok. kaç yiyebiliriz abi Rumble çok güçlü ya. bu levellerde ignite ile oynadığı için.

Adamın çarı aşırı güçlü ya neyse burada. Farm odaklı oynamamız lazım. arkadaşlar B sandım ç k ii güzel şey. görüyoruz. görüyorum senden değil. kenden bu adamı burada biz öldürdük. bence şu an ne. diyorsun var. mı Gere. yok Her. R flashı alık Şimdi adam biraz daha trip. oynamak zorunda hem w de fena kalmadı. burada böyle bizim perma takılmam lazım. şimdi benim flashım var Adam Daha tripte. oynayacak gelen çarpıyı kesiyor musun. minyon da alamadı. adamken Bence bu adam burada ömes. lazım dikkat et seni kesmesin Adam ayın. ölecek anlayamadı. öleceğini böyle yapmam lazım ki Wave. girsin chaim boş yapıyor. oynarız aslında tam. oynamıyoruz çok kötü. oldu baya le oldu ya of ya atılacak. zaman mı ya. kanka Allah Allah ya fıstık gibi. olacaktı ad bir gi. ol olur böyle şey hala Ben bu adamı. yenerim Bu arada. ya baş atacağım adam atınca.

Ne yapacağım. ben çok güzel güz katliam katliam burası. bu katliam Kanka. katliam bu katliam. katliam çok iyi çok güzel Stan geldi. haan attık adama. öldük bu adamın daha flashı var biliyor. musun. at bşka bir oyunu. ne olurdu adam FL atsa keserdik iyi. olurdu yok eleman bu var ya. tank yac hiçb şey yok. yani oy. olür yani. metanın köpeği olman lazım abi Elo. kasmak istiyorsan ha Elo kasmak. istemiyorsan al. yaniş. ür Kanka çok eziksin Ya biliyor Mus. Harbi çok. eziksin harbi baya eziksin. Kanka bu k. K Flash q kaçırdı abi aybın adamın düz. duran adamı koyayım var da bu. sefer de timiz yok ya. oluyor oğlum Ne oldu lan Bir an chat. baktım Adam yanımdan çıktı. p Oğlum ne oluyor lan zıplıyorsun lan. Bir An şöyle chat bir baktım bir şey. Sesler geldi ya şu luk bedavaya bak. gidiyor ya bedava Neyse biz kazanıyoruz. oyunu ya diğer taraflar da yeniyor.

Geldim geldim geldim. geldim. oyn. güz abi biz objektifte de önde değiliz. ya kuleyi Bence al ölmenin de gideri var. gibi. öldük ama bence hiç problem değil o. kadar kule aldık Yani Vallahi. hiç olmadı kanka olmadı işte. bura Tab. ya bo Adamlarda çok sağlam bomba pomba. var herifleri görmemiz. lazım tamam güz. fena bir. eleman. 9 ya vall 9u. kafası güzel. Olabilir sorun yok Sorun yok Sorun. yok FL yoktu. Sanki. salak şu rase attı buraya geliyor ben. hiç kuleye vurm. bile ben burad ya ben buradayım. Ben sadece. durup Bende bir şey. yok Burada beni görüyor mu bu. adamlar var. mı Hadi hadi natos natos. helal lan Baron. Baron gel gel oğlum başka hiçb yerde. yoktu nereye. atımı bir şey olmaz kanka vuruna ya. size hiçb Şey olmı hiçb şey. olm bisikletimi çalan çocuk fanım çıktı. Bunun adı kazanmaktı Başar dek Canım. çıktı gitmeden mi yol alsak ne.

Diyorsunuz abi. benim yava oy oy acele. öü. al Sıkıntı yok Sıkıntı yok ben tankı. sıtı. sıçtı. allahan hemen. gip uyken. geli y. Oha adam buraya baktı kalp krizi. geçirdim rak Ez olmaz çünkü ezerim. Bakırköy gibi Kadıköy gibi yıktık yıktık. yıktık köprüleri. iyi g Bayağı güzel zon. oldu ben gim Tap başayım ya biraz daha. slow. takılım Ben gelmem. kanka da aldım süper. zenginiz osal olarak oyuna çok fena bir. ağırlık koyuyorum şu an. alamayacağız. da şey falan da geliyor. B alm olabilir. ama olarak oyuna şu an. de bitseydi de bar bir açılsaydı yani. yavaş oynamaları lazım. bizimkilerin bana ayak uydurmaları lazım. Benim şu an azire Stan atmam lazım tek. şu an adamların yapabileceği şeyim azir. halayı hangisinin önüne geçim. Ne yapıyorsun. oğlum. ya bu adamlar beni yakalar ya bu Rumble. beni harbi yakaladı. or enteresan adamlarsınız kanka ya.

Vallah çok enteresan oyuncuların. İnşallah kaybetmek oyunu cin güzel. oynuyor çocuk adam B ofem Dead ne biçim. koşuyor görüyor musun ya. Abi şu an o bu sosu Yok chim ya biz. oyunu kazanmayı oynuyoruz yani puan. kasmaya. çalışıyoruz yapac bir şey yok yani R. kar duruyor. yani rat dbil birkaç şampiyon. var. biri R karı hiçb şey sarmayacak abi. yer. yok çekmek istiyorum ki top turet alabil. çek dursak yeter. bence. bena güzel oynadı. ya bir Wi daha alacağım 20 verecek 499. olacağız ve yine 500 Olamayacağız. biliyor musun O mu olacak acaba yam. baktık daha gelmediği için çok problem. değil gibi. ya var Ne güzel ultiler var şu an bizde. Oyun bir şey alabiliriz ya Ağır Yara. alınabilir Bu. oyun Sokak lezzeti çekiyor canım böyle. tırnak ayak tırnaklarıyla böyle adamlar. ayırıyor ya böyle şeyleri lavaşları. Ondan lazım. bünyeye.

Exer kesin lazım minyonlarla gidelim. çitim yoksa böyle bir cheese yiyebiliriz. skill vermeyeceğim adam buralarda da. olabilir direkt e basar kaçarız. de bazen çok hoşuma gidiyor bazen hiç. sevmiyorum Adam D. almış adama saat vurduk adam bir attı. canı doldu. bir tane daha vurmak. isti orada e yeseydim fla mal olacaktı. chim şeyim gelene kadar safe. oynayacağım Elm parlar. adam oynuyor megard deneyebilirim belki. adamı bence şu an burada biraz daha. teleport var ya adam bence şu an Base. atmak isteyecek Biz Base almayacağız. oradan bizi de. den öğ kaçmadım O yüzden CH 5te olmuştum. ya Ama şu an bana. gelebilir çok güzel de bir tane reset. aldık 10 Numara 16 yıldız Anladın mı. bakarı buraya. bak. Adil ya. adam adam bir ton bir şeyler. kullandı. bcı imkansız oldu. bir kan çok zor bir oyun bizi. bekliyor Siz. yap adamın. yapt öldü.

Yaptığı harekete. bakun geri dönüşü adama Değmese belki. kaçacaktım biliyor. musun bizim kampları alıyor olabilir Bir. oralara Bir bakalım. adam adam hızlı koşan darus. takılıyor Adam arkamdan şey yapacak. Flash. atacak vall çok adam adam abi üzerimizde. bir şeyler deniyor ben çok korkuyorum ya. vall Çok Korkuyorum yani şu an ben bu. adamdan ne yalan söyleyim. bangala. anasın tamami eyvallah da o o kadar da. değil. yani abarttı. böyle bir Plate daha alsak bize yeter. ya çok güzel Flash falan da duruyor. Bayağı. tatlı kalsın ama yine de çok. tehlikeli O da mı öldü. sık bunu sık. Bunu Ah be tasam var. yaş tutturamayan ya Bayağı güçlüyüz ama. abi ş Bak ne kadar korkunç korkunç değil. mi kuleyi alacak. neredeyse 11 kişiyle bize. basmışım Teşekkür ederim arkadaşlar hoş. geldiniz. gideri olacaktin kuleye abız lazım an. 470 lpy.

Arkadaşlar bunla kazanırsak. 499. olacağız devam. ediyor ür adamek. falan buraya gelecek. chaim gördünüz mü olan mevzuyu daha. demin. lasyu attım adama çarptı kuleye bana. vurmaya. başladı Hadi be. öldü öldü mü ölmedi adam. V Bence biz kesin bir Ağır Yara alalım. Ne diyorsunuz ameliyat olmadım abiciğim. spor diyet. Eee kta bloklar var on bakabilirsin dah. ediyorsun Bence biz bir Ağır Yara. Gaming. yapalım Ağır Yara gelsin Ağır Yara. Ben sayası ben harbi güçlüyüm biliyor. musun harbi güçlüyüm yani ağır Yar. bilmem ama ağır kan alabilirsin. adamlardan zaten kan alıyoruz Kanka. rahat ol. hesabı Geldim lan kaçma geldim kaçma. zlaya Baktım ya rime girse yaptıracaktım. on da eleman rime. girmedim çık. çalışması yaptık lan resmen bizim adam. flashı attı zeliye vurdu Ben de attım. şeyi kuleye vurdum abi takım çalışması. bu olur yani buydu anlaştık adamdan.

Konuşmadan kaliteli oyuncular var bence. takımda onlardan biri benim zaten. söylememe gerek yok onu herhalde değil. mi CH no Flash Bu. arada adamlar FF attı oh be. o çetim bence bunu % bir milyon yediniz. Ne diyorsun gibi yedim yedim vall. dar korkunç. mu artık da hiç korkunç değil yani fena. bir F F çalışılmış ben bunları yayın. dışı çalışıyorum Bu ferini. yenilerini getireceğim ama size Siz. rahat olun yani geri. zekalılar alan bir. benimle bir nokta parantezi. koyalım y sandım ki w atmadığım için. adam Ölmeyecek de öü. ama baba mal olduğunu kanıtladı bir tık. adam her türlü beni kovalayacak K fark. eder ki. ben yaptım diye. ölmedim ii şarkısı bu. ya çıkmamış birar. bu Day. seni. öldürü ümüz başımız. tod geldi bu kim bu kim bu. kim adama nası yapıştım. koyayım oğlum adamı çeksene siim çekmesi. bedava değil mi. bence kaysa ya 490 Abi ben Muhtemelen.

yani 500'ün üstü Olamayacağız ya. biliyordum 499 olacağımdan Ben adın. kadar eminim. Zaten Yemin ediyorum bak Hani adın kadar. eminim böyle olacağını diyordum Ben bir. VC brb chaim. gene ama puanım bu sezonki puanımızı. egale ettik chim Hi 499 olmamıştık 497. Max olu önce de bir kere 496 da. takalım i

All Devices iOS Android Chromecast