ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 #THIMBLES YORUM SİZİN BEN BULDUM 3 BARDAK #ŞİKE


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

E Herkese selamün aleyküm dostlarım. bugün sizlere tekrar 3 bardak oyunundan. bahsedeceğim yalnız burada yapmanız. gereken şu var bakın üç Bardak oyununu. mobil uygulama üzerinden kopyalama. yapamazsınız arkadaşlar o yüzden. mobilden değil de ve üzerinden telefon. ile girmeniz gerekiyor bakın. Bilgisayardan da yapamazsınız Biz ve. üzerinden telefon ile girmeniz gerekiyor. tekrar tekrar söyledim arkadaşlar Şimdi. arkadaşlar biz burada slot oyunlarına. giriyoruz. Ben buradan üç bardağı buluyoruz. abone ol. bu burada Mesela nasıl oynanır yazıyor. Görüyor musunuz mesela şu şuraya. gördüğünüz nasıl oynanır Buna basılı. tuttuğunda arkadaşlar kopyalamak için. Mavi renkte bir ışık yanar Mesela şöyle. gördünüz mü bunu getireceksiniz buraya. koyacaksınız arkadaşlar olay bu kadar. basit bir şimdi çift Bardak ile. yapacağız bunu arkadaşlar.

Ben geldim 100 liralık bir bakiye. atıyorum yalnız Oyunu başlat dediğin. anda kopyala yapıştır yapmak gerekiyor. Bunu da unutmayın. bu yetişmen lazım Of o attım dolu. bardağı gördüğünüz arkadaşlar. abone ol. Evet şimdi Top ne kadar dönerse dönsün. benim dolu bardağın sol tarafta amma. velakin bakın benim anlatmak istediğim. olay şu şu Siz dolu da bardağı da. sesiniz içinden boş çıkma ihtimali var. çünkü Eğer şirket ekside ise. Ama siz de mi para yapar. var bunun üzerine siz denk gelirseniz. var yani şifre örneklerin birileri. kazandı kazandı masaya eksiye soktu siz. denk geldiğimiz dolu bardağı Seçtiğiniz. seçtiğimiz aldı içinden boş çıkma. ihtimali var Biz şimdi dolu bardağı. bakıyoruz bakalım dolu mu boş mu. gördünüz mü dolu olduğu halde yine de. boşlukta arkadaşlar burada ne. yapmalısınız Burada şunu yapmanız. gerekiyor bakın.

Ve hemen para miktarınızı 1.45 bu sefer. 100 lira attığımız için 400 lira gibi. bakiye atmanız lazım neden Biraz önceki. kaybetmiş olduğunuz miktarı ve kazancı. ile birlikte geri alabilmek için hemen. geliyoruz. ne yapmıştır. da attım bu sefer boş var daha koydum. bak bak yani işaretlemiş olduğum bardak. haricinde diğerleri dolu. abone ol. o o. Ama bu sefer gene En soldaki bardağı. seçelim arkadaşlar. bu burun Arkadaşlar şimdi 60 olduğum. meblağ. bu şimdiki Yani biraz önceki Medline da. kaybında geri aldım artık ağrımı da. aldım yani 80 lira da bir kere aldım. mevzu Bu arkadaşlar çok basit Bakın bu. oyunu ki linke tıklayıp web üzerinden. telefon ile yapabilirsiniz bilgisayarda. yapamazsınız şu an benim yaptığımı. bakiyemi tekrar 100 tl geri çekiyorum. başlat diyorum nasıl oynanır yazısını. gördüğünüz oradan bir ucunu alıyorum.

Bu hangisine renk gelirse sadece o denk. gelenin dolu mu boş mu olduğunu bilmeniz. önemli olan şu an ben dolu bardağı. koydum mesela 100 lira eğer kaybederse. 300 liraya kaybederse bir sonraki. bayisinde 400 lira yürü rakam koyalım. bakın dolu çıktı Bugün dolu bardağı. koymuştum 100 lira ile devam ediyorum. Arkadaşlar bu arattım yukarıya haberi. ama çok geç kaldım. bu işte böyle geç kalma durumunuzda var. Böyle durumlarda en son Duran bardağı. seçin Arkadaşlar en son Duran bardağı. seç hangisi Durdu durdu. bu kazandık en son durum bardak çift. topta yüzde 90 gelir arkadaşlar bakın. böyle durumda bunu da izah etmiş olalım. 100 lira ile devam ediyorum Arkadaşlar. bu. o dolu bardağı seçtik arkadaşlar yani bu. işareti miz hangi bardağa giderse gitsin. sadece o bardağın dolu mu boş mu. olduğunu bilmeniz yeterli. abone ol.

Mi Evet bakın boş çıktı Aslında dolu. bardakta. iyi bakın şimdi. 2000 lira atıyo. abone ol. o dolu bardağımı seçtim tekrar. abone ol. abone ol. abone ol. Ben bomba Bu kadar basit. ama bazen dolu olduğunu bildiğiniz halde. boşaltıyorlar bardağı arkadaşlar tabii. bunu her seferinde yapmıyorlar ama ben. sizlere sürekli oyun içerisinde nasıl. şikeci döndüğünü ve Bu şirket dahi olmuş. olsa nasıl para kazanabileceğiniz i. sürekli söyleyen bir YouTube kanalım. arkadaşlar O yüzden beni takip edip. bildirim almayı asla unutmayın. arkadaşlar çok basit bir sistem çok. basit ve Tıp mesh bardak oyunu 3 bardak. iki top şeklinde oynamanızı öneririm. ve tekrar yapalım Bakın bu sefer. kaybettirebilir. abone ol. o dolu bardağımı seçtim. var yani işaretlemiş olduğum bardak dolu. bardak. abone ol. abone ol. abone ol. Ben bomba. abone ol. ya bu kadar beni dinlediğiniz için.

teşekkür ederim kanalıma abone olup. bildirim olmayı unutmayın oynamış. olduğum baş firmaları yorumlarda yer. alıyor arkadaşlar Bol şans. O ne diyerek yola çıktık biz. ne yapacaksak en iyisini yapacağız biz. çıkacak Sak en yükseğe çıkacağız. aklımızda sakın çıkarmayın sadece güçlü. olanlar Ayakta kalır ama hepsinden. önemlisi Tüh kendinize güveneceksin iz. unutmayın yapabileceklerinize sınır. koyan sadece sessiz kalbinizi ve. aklınızı da kendinize de bu işe verin. kalitenize gösteriniz sakal yavaş. olmayın yoksa Zafer elimizden alıp gider. hızlanın hızlanın peki söyleyin bize. daha buradayız kazandığımız başarılar. bir süre daha eklemek için oradayız Biz. şimdi soruyorum Hazır mısınız Hazır. mısınız. o

All Devices iOS Android Chromecast