ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Telefonum kendiliğinden kapandı açılmıyor. %100 ÇÖZÜM


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet arkadaşlar merhaba. sizlere kendiliğinden kapanıp ve. açılmayan telefon hakkında bilgiler. vermek istiyorum Arkadaşlar gördüğünüz. gibi şey marka bir telefon numarayı Note. 9 Pro bu telefon kendiliğinden kapandı. ve açılmıyor arkadaşlar yani cihazı. dışarıdan direkt 121 herhangi bir darbe. ve saire ve hiçbir işlem olmamasına. rağmen olduğu yerde kapandı ve bir daha. açılmadı Arkadaşlar gördüğünüz gibi. power tuşu var bu telefonlar halkın aç. öyle yaklaşık bir 34 saniye basılı. tuttuğunuz zaman otogarlar açılması. gerekir ama benim telefonumda bastığım. zaman telefonda hiçbir tepki hiçbir. açılma titreşim vesaire olmuyor Sanki. kereviz telefonum tamamen Bozuldu gibi. bir durum söz konusu Şimdi arkadaşlar. sizin de başınıza böyle bir durum. geldiyse ne yapmamız gerektiğini sizlere. şimdi anlatmak istiyorum Arkadaşlar.

Şimdi Arkadaşlar gördüğünüz gibi. telefonumuzun hemen sağ tarafında üç. tane tuş var ses açma bu ses kısma ve. power tuşu arkadaşlar telefonunu. tekrardan yeniden çalıştırabilmek için. açabilmek için ses açma tuşuyla Power. tuşuna aynı anda basmamız gerekiyor. yani genelde bu işlemi hard reset. dediğimiz yani telefonu fabrika. ayarlarına geri çevirme aşamasında. kullandığımız menüler olarak da. kullandığımı Söyleyebilirim ama. Arkadaşlar biz bu telefonumuzu. açılmasını sağlayacağız ve yeniden. başlatmayı deneyeceğiz Haydi beraber. deneyelim şimdi Arkadaşlar telefonumun. ses açma tuşu yani Şu üstteki ses açma. tuşu ve Power tuşuna aynı anda basacağım. şu. bu et gördüğünüz gibi şu anda telefonum. da açıldı daha öncesinde Power tuşuna. basmama rağmen hiçbir şey destek. vermezken bu işlemi yaparak telefonun. açılmasını sağladım şimdi Arkadaşlar.

Gördüğünüz gibi bir ana menü açalım. Eminönü buradan ribot diyeceğiz Ama. tabii bu işlemi yaparken dokunmatik. ekran çalışmayacak ve siz bu işlemi 10'a. girebilmek için Power tuşuna basmanız. gerekecek ya da bu diğer menüleri. kullanmak isterseniz eğer aşağı yukarı. Yani ses açma ve kısmı tuşlarını. kullanmanız yeterli oluyor ama biz. reboot En baştakini kullanacağımız için. hemen şu powered suyumuza basıyoruz ve. bize tekrardan sisteminden başkanımız. için üst menüdeki ribot istemiyoruz. tekrardan Power tuşuna basıyoruz ve. gördüğünüz gibi telefonum şimdi yeniden. mi başlayacak Arkadaşlar. bu Evet tamamen Açılmasını bekliyorum. Evet şu an titredi. Dur bakalım telefonum tamamen açılacak. mıydı Evet şu an Telefonum açıldı Evet. Arkadaşlar gördüğünüz gibi siz de böyle. bir şeyle karşılaşırsanız telefonu bu. şekilde açabiliyorsunuz şunun altını.

Çizmek istiyorum arkadaşlar benim. kullandığım telefon Note 9 Pro şöyle mi. marka Ama siz bunu bütün telefonlarda. yapabilirsiniz sadece telefonunuza hard. reset tuşları nasıl hangi tuşlar. olduğunu öğrenmeniz yeterli olacak örnek. veriyorum ben size bir Samsung marka. kullanıyorsanız Samsung'larda Örneğin. Power ve ses kısma tuşu olabilir ne de. Samsung'ların bazı modellerinde ses. kısma parça ses kısma Power de orta menü. tuşu oluyor biliyorsunuz Belki üçünü. aynı anda bakma gerekebilir sadece. internetten telefonunuzu hard reset. nasıl yapabilirsiniz onu öğrendikten. sonra kapanan ve açılmayan telefonunuza. hard reset tuşlarını kullanarak. açılmasını sağlayabilirsiniz Arkadaşlar. bu Umarım video faydalı olmuştur lütfen. videoyu beğenip destek amaçlı kanalıma. abone olursanız çok sevinirim kadın. kalacak abone ol.

All Devices iOS Android Chromecast