ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 TATLI BEREKET | 2023 En Yüksek Kazandıran Slot Oyunu Nasıl Oynanır ? |


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet Sevgili dostlar Herkese selamlar. Nasılsınız Umarım iyisinizdir Beni. sorarsanız Bomba gibiyim dostlarım. 10.000 TL bir bakiyeyle tekrardan. karşınızdayım bugün sivil bonanzalı abi. bu kasayı katlamaya çalışacağız swing. bonnaz'a nasıl oynanır sorusunun en net. cevabı Benim için abi kaybetmeyi göze. aldığım parayı atıp risk alarak rahat. oynamaktır abi öbür türlü kaybetmeyi. göze alamadığın parayla bunu bin lira. attım Yağmur 1.500 yapayım 2000 yapayım. çıkayım birazcık kazansam olur günlük. kazanç haline getireyim dediğin zaman. kaybedersin Bonzai abi oynadığın siteyi. iyi bileceksin oynadığın saati iyi. bileceksin taktiği Totemi vardır illaki. herkesin ama Biraz da şans faktörü var. ama en büyük etkende hasar Kara. oynamamaktır haberiniz olsun korkarak. oynarsan kaybetme mahkumsun abi. cesaretle oynarsan kaybedebilirsin ama.

Kazanma şansını daha yüksektir Bugün onu. deneyeceğiz bakalım nerelere kadar. çıkarabileceğiz bu kasayı şöyle 200. liradan farmarak güzel bir satın almayla. başlayacağım Umarım şöyle katlar dilerim. zaten bir çoğunuzda fark etmiştir. kasınızı birazcık yükselttikten sonra. artık umrunuzda olmayıp böyle daha. yüksek adamlar bastığınız zaman daha çok. kazançlar sağlamışsınızdır Biz de bunu. birçok kez yaşadık Bunu siz de. biliyorsunuz oynadığım siteleri yorumlar. açıklamada bırakacağım formamız bitti. isteyenler aşağıdan yorumlardan siteyi. kontrol edebilirler çok güzel bonuslar. da var haberiniz olsun denemek isteyen. herkese aşağıya bıraktım oyunumuza. döndük abi şimdi. 5 sağlam bir giriş yapacağım Umarım. burada kasayı alıp götürmez alıp. götürürse biraz uğraşacağız Ama sağlam. girmekte fayda var cesaretle oynayacağız.

Büyük Para kazanacağız ilk burada 20 bin. lira kaybettik 20 bin lira ödedim 20x'i. kaybettik bakın 20 bin lira dedim Allah. söyletti gelecek o para gelecek gelecek. o para direkt ödesin abi. hiç uğraşmayacağız alabildiğince böyle. olabildiğimiz kadar yüksek maçları. almaya çalışacağım Umarım sonunu sürsten. olmaz Umarım insan olmaz çok güzel para. birikti Bu arada büyük bir çarpana. atabilirdi. yemin ederim boşa gitti son 5 turdayız. Evet evet abi çok güzelsin çarpan yok. ama çarpanları yok abi bomboş geçtik. son 4 tur. sonuçtur yapalım bir şeyler Hadi hadi. yapalım Yaparsın yaparsın bana sen bizi. seviyorsun son iki turda yaparsın bir. şeyler yapmazsan çok kötü bir 600 lira. para verdin artık 5'ini verdi güzel. arttı. bir sıkıntı var bir sıkıntı var. heyecandan konuşamıyorum sigara Kim. sakinleşeyim o zaman bir sigara kim.

Sakinleşeyim artı 5'i aldık zaten cepte. Hadi bakayım oğlum. Hadi bakayım. buna zak sen beni seviyorsun Ben seni. seviyorum çok güzel parayı da doğurdu Bu. arada 4 çeker olduğu için direk 25'le. çarptım mükemmel oldu 6700 lira cepte. bile 8 turumuz var. bir yerde daha şöyle sağlam para ödersen. güzel olur dostum Harikasın 20 çarpana. attın elmalarla morlara da. patlatabilirdi elma ve morlarda patlasa. güzel şeyler olabilirdi 8 bin lira cepte. ha babam son 5 Tura gireceğiz güzel. alalım devam et dolmadan Sakin Ol. indir büyükçe Arkadaşlar şimdi 130 lira. para birikti duruyor Harikasın 170. çarpan yok çarpan yok oğlum 172 lira. birikti be. daha beni daha fazla son iki Tura girdik. birincisi burada bir şey yok son turda. var mı. kaçırdık ama kasamız 12.000 abi 2.500. karadayız bile güzel Başladık yine devam. edeceğiz.

Valla bildiğimiz diskleri alacağız. Dostlar başka türlü para kazanamayız. bana o zaman ya da şöyle bir şey de. söyleyebilirim taktik olarak nasıl. oynanır sorusuna cevap verecek olursak. Eğer sevip paranıza nasıl oynanır girdin. araştırıyorsun video bu videoya denk. geldin Eğer bu dakikada izliyorsan şunu. yapabilirsin. İstediğin parayı yukarılara doğru. taşıdığın zaman kazandığın zaman illaki. kazanacaksındır Bu arada güzel şeyi. seçersin yani 10.000 liran varken 5.000. 5.000 alacağım diye bir şey yok biraz. orantılı olması lazım en az üç beş tur. alabileceğiniz kadar ondan sonra sürekli. sularda satan alacaksın illaki bir yerde. ödeyecektir sonrasında bayisini arttırıp. yine aynı taktikle devam edebilirsin Bu. arada 8 Günlük tekrar bir giriş yaptım. 8000'lik tekrar bir giriş yaptım Umarım. burada öder bizi hiç zorlamaz Abi ikinci.

Tur boş diyorum muyuz yeşilimiz çok. güzel gözüküyor arkasında oğlum 8. çarpanımız var mor indirir misin. kalan 6000 lira ödedikten sonraki ara. geçecek umuyorum umuyoruz sanıyoruz 7. turumuz kaldı bu arada dostlar videoyu. beğenmeyi ve yorum yapmayı lütfen. unutmayın Sizlerin destekleri benim için. çok önemli Teşekkür ederim şimdiden son. 4 lira gideceğiz hala ödeme yapmadı. farkında mısınız bilmiyorum ama son iki. Tura giriyoruz. artı 5 fare ver be son Tura gireceğiz. son Tura giriyoruz çok kötüydü. çok kötüydü Abi çok kötü dedi burada bir. risk almamız gerekiyor yine yapacak bir. şey yok Hiç farmamadan direk girdim Bu. arada bu benim taktiğimdir ödemediğin. zaman direkt tekrardan girebiliriz. maksimum tutarda girin Muhtemelen. ödeyecektir genelde ödüyor Yani ben öyle. keşfettim tespit ettim diyebilirim. birçok kez oynadım bu oyunu biliyorsunuz.

Yıllardır oynuyoruz. yıllardır oynuyoruz bir şeyler. öğreniyoruz sizlerden de öğreniyoruz. Aynı zamanda öğretiyoruz da dostlar. herkesin birbirinden alacağı bir şeyler. vardır biliyorsunuz. son 6 Tur. ya. Hadi oğlum bomboş geçiyorsa sonuçtur. Hadi artık be. bomboş gidiyorsun. bak mor gelecek mor gelecek güzel abi. güzel abi büyük bir çarpan istiyorum 162. 188 çarpan 108 çarpan 108 Şu son anda. attı 18. zombi Harikasın oğlum. be tek kalemde İşte bu yapman gereken bu. ya 20.000 cepte devam ki 20 bin cepte. abi güzel şimdi abi 10.000 lira ile. başlamıştık kas Çağrı basarak devam. edelim kare basarak devam edelim 14. değil 12 10 bin lira kasamız dursun bu. çarda da öderse yürür giderim kasa. buradan alabildiğimiz maksimum riskleri. alacağım dedim size şu anda abi Bütün. karı bastık Umarım olduğumuz yere geri. dönmeyiz devam eder buradan hadi oğlum.

Hadi oğlum bir 50 çarpı 3 çarpan daha. indiriyorsun şurada koyuyoruz çocuğu. çıkıyoruz abi hadi be. ikinci turdayız boş geçme 3 turdayız. 4 tur Lütfen boş geçme babam 25 çarpan. kaçtı be. son 5 dur. hadi hadi. son duraklara gireceğiz son 4 Tura. gireceğiz ödemen lazım artık. son 3 çok kötü gidiyorsun Karpuzlar var. Karpuzlar var erikler var Hiçbirinde. patlatmadı son iki tur bin üç yüz lira. para ödedi 12.000 liralık Spin ya of boş. geçti gene. çok kötü zarar yazdı ama en azından ana. kasamızdan gitmedi hala karda. izleyebilirim hala karda İzo gözle. bakıyorum tekrardan bir giriş yapacağım. ödemediği zaman alabildiğimiz. maksimumutlar da bahis alıyoruz. Az önce yaptığı gibi Muhtemelen Şimdi de. ödeyecektir İnşallah yani öderse Güzel. olur ikinci tur boş Gitmeye devam. karpuzları indir devam muz gelecek mavi. de gelecek aynen devam devam devam devam.

Devam devam devam devam. büyük bir çarpmam daha çarpmanın da. atabilirdi sıkıntı yok ama güzel para. biriktirdi ikinci turda 3.800 lira. cepte 4000 çıktı totalde. hadi oğlum hadi dedikler erikler de. geldim abi lazım bir tane eksik bir mavi. eksik geliyor O da büyük çarpan yok. sekiz güzel güzel abi mor gelsin Lan bir. tane vurmayacaksın lütfen bir tane var. At bir tane Murat. sonrası 500 liraydı Yukarısı belki güzel. 6.776 liramız oldu son 6 tur güzel full. ekran gitti çarpan yok ama. Hadi erik gerçek güzel 25 çarpanlar. devam ediyorsun be üzüm Aynen Yeşil. Yeşil indir yeşil indirme 3 lira var ama. olsun olsun 8000 lira daha 15.000 çıktı. devam oğlum. ödemediği zaman sağlam girince ödüyor. görüyorsunuz. ödemediği zaman sağlam gelince ödüyor. Abi 15 gün güzel. son iki turda biraz daha öder misin bir. şey deneyeceğiz de son tur lan Ya şurada.

Ya. evet üzümle devam et üzümle devam. edebilir etme ama sıkıntı yok buradan da. biraz alıyoruz Buradan da abi 1250 lira. güzel 17 bin lira para çıktı. güzel para Kanka az önce yazdık zararı. şimdi ver 12'den alırım 12'de çıkaralım. yine bütün araba alalım abi. Ana kasamızdan bir 700 lira gitti bu 14. gün diyecek Hadi hadi ödeyeceksin oğlum. hadi öldüreceksin yanıyorum ben sana. Hadi oğlum ilk dur boş mu değil değil. Mavi Mavi çok güzel Devam et karpuz çok. güzel yeşil indir iki tane iki de eşim. geldi çarpmam lazım 670 lira para var. Harikasın çarpan yok çarpmam lazım Çok. güzel para birikti. biraz daha çok güzelsin. daha fazla veriyorum. uyduk çocuğu işte bu önde köpek öde. yapma gereken buydu Hadi bakayım hadi. bakayım daha yeni tur var daha 7 tur var. 39 bin lira çıktı bile altıdır bundan. sonra altı Tur. Haydi oğlum 15 çarpan devam devam 18.

Hatta devam et biraz daha mükemmel. gidiyorsun be mükemmelsin oyun Ben. mükemmelsin be bir çarpanları. çok güzel para olmuş çarpan daha geldi. 28 çarpı Hahaha Oğlum ne oluyor 13. yıldır da yirmi üç. bin lira 62.000 çıktı son 4 tur. Sonuçta 62 gibi çıktı bu saatten sonra. demesen de olur oh be. Oh be terletti Beni oturduğum yerde be. iki kalemde bak 2 turda 72 bile çıktık. bile süpersin oğlum Normalde burada. durup gitmemiz lazım amac ulaştık nasıl. oynanıp sorusuna cevap verdiğimi. düşünüyorum risk alarak alabildiğimiz. diskleri ve tecrübelerle devam ettik. Buradan sonra size iki güne dostlar ben. biraz daha devam edeceğim ödemeye. başladığı zaman oyun kesmiyor diye. düşünüyorum yüksekten bakalım. girebilirsek şöyle 350'den bir format. atalım bir girerse zaten efsane olur. girmezse de yüksek bir tutarlı bir satın.

Alma yapar koyar çıkarız diye umut. ediyorum Umarım son canlı yayında olduğu. gibi kaybetmeyiz bin liralardan başladık. 93 bin lira kadar çıktık sonra geri. kaybetmiştik Parayı burada kaybetmek. istemiyorum. Geliyor geliyor hepsi geliyor çarpan yok. ama 41. büyük dağıtabilirdim bir büyük çarpanı. dağıtabilir 4.000 lira çıktı bin lira da. öyle vardı 5.000'deyiz hadi. Hadi oğlum daha 10 Tura yeni. başlayacağız Haydi şimdi başladık bak. 5.000 cepte devam. boş geçme ama boş geçmeyen imdattık. bakalım hadi. karpuz bir tane eksik geldi elma. elma bir tane eksik kaldı son 5 tur. atalım son 4 lira giriyoruz. 60 şeyler yap bir şeyler daha. Karpuz indir. gelmedi son iki tur abi Hiçbir şey. demedim. 2 çarpan yetmez üzüm lazım çarpan lazım. geldi O da büyük çarpan yok 385 lira. Hadi Ah be oğlum donunca yüzük satıyordu. yine atar dedim ama atmadı be son Tura.

Zararlı ama abi devam devam Bu oyun. ödeyecek Bu oyun ödeyecek biraz daha. yükselttim 15 günde risk atıyorum 50 bin. alt kasa yaptık. masada Hadi bakayım. Hadi bakayım Umarım terse terse git. meyiz terse terse gitmez umarım ikinci. turdayız yap bir şeyler. yap bir şeyler boş geçiyorsun 3.tur. Hadi oğlum. hadi oğlum hadi oğlum çok güzel. gidiyorsun mükemmelsin bir büyük çarpanı. da atar mısın Bir büyük çarpanda olup. çok güzel 8 lira çarpan daha geldi süper. süpersin hala Para biriktiriyor bir. çarpanda atar mı acaba 1100 lira para. birikti. bir lira para birikti mükemmel çarpan. var orada yürü 29 değil. işte bu. bana para var şu anda. gazımız daha 5 turumuz var ama daha 5. turumuz var biraz daha öder mi acaba. hadi. Hadi oğlum son üçe gireceğiz. şu birincisi yap bir şeyler daha son iki. tur. at da oğlum boş gitme sıkıntı var.

yeter mi devam mı lan Biraz daha devam. edebiliriz ama yeter abi 80.000 lira. cepte daha fazla oynamıyorum Dostlar. Kendinize iyi bakın videoyu beğenmeyi. unutmayın Hadi eyvallah

All Devices iOS Android Chromecast