ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 TANK METASI GERİ GELİYOR !! Yeni Eşya İle Tank Mundo AŞIRI OP!! | KassadinsCreed


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selab arkadaşlar ben Vahit. kassad Creed ve bugünkü videomuzda. sizlerle beraber yeni tankı oynayacağız. yeni tank oynanışını göstereceğim. sizlere Şöyle ki pbde yeni bir tank. eşyası geldi çoğu rün değişti çoğu eşya. değişti falan böyle saçma sapan bir. şeyler oldu tanklar için de bir tane. eşyamız var munda çok güzel gideceğini. düşündüğüm için munda oynayacağım Şöyle. ki eşyamız 3300 altın ve diyor ki 4ad. 500 can veririm diyor bununla. beraber yani Bonus canı yani satın. aldığın Can eşyalarının % 2'sini Ad. olarak alırsın ve % 110'a kadar ekstra. ad alırsın diyor canın eksildikçe %. 30'un canının altına düştüğünde. maksimumu alıyorsun bu şekilde yani bunu. alıp Titanik alıp warmog da bufala artık. bin can veriyor falan Bir de ilk eşya. Çelik Yürek alacağım böyle giga iyi bir. şey yapmaya çalışacağım buaya beraber.

Oynayacağız rünler ayağa çabuk girdim. ayağa çabuk birazcık bufflı Yani daha. uzun süre veriyor size cashback ününü. aldım bu eee bir eşya tamamlayınca. efsanevi eşyalarda % 6 para iadesi. yapıyor bizim eşyalar çok pahalı olduğu. için bayağı iş yapacak sağ taraftaki. küçük rünler de güzel bir rün girdim O. da sesini biraz artırayım Bu arada Eee. rakibi slowlu hızlı koşma rünü girdim. yani az önce açık ekranda gözükmüştür. tekrar gösteririm Bu arada Onunla. beraber yeni bir ayakkabı Değişikliği. var şimdi beyaz ayakkabı değişti Artık. rakibe vurmak size ekstradan 30 hareket. hızı veriyor be ayakkabı. bunamayı düşünüyorum ama çok zayıf olur. muyum onu bakacağım beraber bunu. düşünürüz Bu arada şimdiden sizlere. kefli seyirler videolar iyi gidiyorsa bu. 3 videomuz üst üste sanall bu kanalda. desteklerinizi de bekliyorum güzel bir.

Beğeni atıp algoritmayı toplayın benim. için Arkadaşlar şöyle birazcık vuracağım. po basaydım Benim atam oldu ama sıkıntı. yok ölmem ya adamın tutuşturu var o. yüzden dikkatli olm. lazım tamam aldık bunu birazcık dikkatli. oynayalım pbde olduğumuz için sağı solu. belli olmuyor bu adamların bazıları çok. iyi bazıları çok kötü oynuyor Yani bir. ya late Game biraz kalırsak Bence her. şey yolunda olur diye düşünüyorum ya. birazcık late Game kalmamız lazım şimdi. koridor oynarken böyle minyonu adama. falan böyle vurabiliyor Bu arada bak. hasarı adama vurduruyor wyu da güzel. kullanıp bu match up'ı da alırız diye. düşünüyorum Bir tek başlarda yorar bu. bizi yoksa ileride hiçbir sıkıntı. yaratmaz şöyle yanına gideceğim. adam. ne. Oh Pardon. soluna Ya ölürsem gerçekten üzülürüm Bu. arada Yani hem flashım kaybettim hem. hayaletim kaybettim O yüzden üzüldüm.

Tamam ben sana yardım Ed hiç canım Yok. kardeşim bu adamın tpsi Yok burada. ölebilirim Yani yani pingim olduğu için. adam akıı oynayamadım. geliyorum bedava ki duyunca erkekler. resmen şöyle bir yavaşlattı onu Kanka w. ile oynarım bunu ya tertemiz tek sıkıntı. burada Top Lemi düzeltmemiz lazım yardım. isteyeceğim burayı düzeltelim bayağı. iyiyiz Bak ilk eşya Çelik yüreği. aldığımda çok iyi olacağız bu Katarina. beni kolay kolay kesemez diye. düşünüyorum Adamın dibisin. sen ayağı çabuk falan çok iyi oluyor. munda Neden Normalde forl falan. oynanıyor ama ayağ çabuğun şimdi ben. size olayı birazcık anlatacağım ve. bayağı hoşunuza gidecek Bu arada Bak bu. eşyayı bas hissediyorum ama Bunu direkt. almayacağım onu birazcık düşüneceğim ilk. önce Çelik yüreği direkt bitirelim bak. bak şimdi bu eşyayı aldığınızda diyor ki.

Atak ataklarını ya sanırım qda da. çalışması lazım attacking diyor yani. saldırılarını 30 hareket hızı verir. diyor ekstra düşün Bunda öyle q atıyorum. adama 30 daha hızlı koşuyorum artı. rünler de şöyle bir şey var yavaşlanır. rakibe % bu5 daha fazla güdersin yani. hızlı koşarsın Sen yavaşlattı isan % 155. daha hızlı koşuyorsun f q atıp adamın. dibine ışınlan resmen bir de ayar çabuk. falan var işte hayalet mayal iyice biz. böyle ya Güzel bir şeyler yapılır galiba. deneyeceğiz bakalım ama biraz zayıf. olurum Yani onu söyleyeyim beraber. deneyelim yeniayı bütün tank eşyaları. dengelendi Bu arada yani çoğuna Buff. Nerf falan hani tek tek Şimdi. söyleyemeyeceğim hasarları olsun bekleme. süreleri olsun işte bu. sunfire ap versiyonu falan hepsini böyle. ufak ufak dengelemeleri Yani o kadar. hepsine inc inca geldi ki tek tek.

Herhalde listeden okumam gerekiyor SF. manf al Alevi falan hepsinde bir. değişiklik var yani tanka Biz genel. anlamda güçlü mü Değil mi diye bu maçta. takip ederim yani aldığım eşyalarla Bu. arada bu adam doj lamı sanırım Hiç böyle. doladığı yere falan atmayı düşünmüyorum. direkt kafasına Baba düz vuruş. E yani Bizimki sıkıntılı bir q at var. sanırım halledeceğiz. Ama bu kanalı dedim galiba videonun. başında ama yani algoritmayı tekrar. sokmaya Çalışıyorum o yüzden Han uzun. süre video atmadım 2 ay video atmamış O. yüzden güzel güzel beğenilerinizi. gerçekten beklerim arkadaşlar çok. sıkıntılı duruma girdi. kanal sen onu yedin mi 104 hasar yedi. bak milyonlardan e'yi adama sekti 104. vurmak bayağı iyiymiş bu arada. yalandan. Ey Ben bunu halledeceğim Bu arada ya hiç. sıkıntı. yok maç sıkıntıya girebilir Onu da. halledeceğiz ya Maç sıkıntıya girse.

Bile her türlü halledeceğim bu adamı at. Kesemem diye düşünüyorum adamın tutuştur. olduğu için. ul ya büyük ihtimalle ultim falan çok. güzel çalışmayacak O yüzden çok zorlamam. diye sonu buildini takip edeceğim Bu. arada Keskin sağanak girmiş yani nasıl. bir Build yapacak nasıl oynayacak ona. bakalım bu Keskin sağanak ürünü de. menzilli şampiyonlar için nerflendi %. 10000 yerine % verecek artık bu arada. bir tane Plate almak isterim ya Çelik. yüreğe daha çok para var. çok ya buradan tahrip alacaktım da. vazgeçtim dedim cashback. alalım biz. kal. ki bir daha gelim mi yok tam İTP falan. gideriz oyuna katkısına bayılıyorum hiçb. şekilde oyuna katkısı bulunmuyor. arkadaşlar bizi kesemez. kaçırırsam. yani usu u oyun oynuyorum Gelmişsin bana. artistlik yap tutuşturun var diye ben. bir şey yapmıyordum Sana gerçekten ciddi.

Dalacağım şimdi 190 pingli bir balta. fıratım. kafana Z vurdu ben buna di atarım Bu. arada yani e yeteneğim geldiğinde ulti. atacak ign ul. bakalım. Yani bu adamı Keser miyiz ya Ne. diyorsunuz. Ya ben görmedim onu. Pardon ya sinirimi bozdun kardeşim Uslu. ustlu oyunumu oynuyordum geldin Vallahi. bak normal uslu uslu çekiyorum videoyu. şimdi Çıldırma moduna gireceğim o zaman. madem oturuşu değiştirdim y kesmesi. keserdim adamı da bir tık korktuk mu. Anlamadım Yo Gerçi normal oynadık. birebirde kesiyordum adamı şimdi şu. eşyayı Bir deneyelim abi atak % 30. hareket hızı verir diyor % 30 şunu bir q. atayım bunu bir deneyeyim kardeşim Gel. bakalım verecek. vermedi düz vuruşları veriyor Bu. arada diyor ya düz vuruşlar veriyor. vermiyormuş ama yani yine de fena değil. bence yani adama böyle bir tane vurursam. Bence Sarar bu tam takasa gireceğimiz.

Zaman. Yani siz beni gerçekten seviyorsunuz. ha bir saniye daha beklesem Büyük. ihtimal. Hallederim ben bu oyunda gerçekten. bunları. tokatlaya Evet devam. ediyoruz bu adamlara bu arada pbde oyun. girdiğine pişman edeceğim Arkadaşlar. merak etmeyin. gel bakayım buraya hareket hızı için. attım baya sakin oynamaya devam edeceğim. oyunu ya çil çil tank metası deniyorum. Adamlar benim ayarımı kaçıracak. yani Allah. Allah güzel. Çelik yüreği bitirmem lazım Çelik yüreği. Bitirip Artık stackleme başlamamız. gerekiyor. arkadaşlar ve Sanırım daha 400 Gold. lazım Benim bir tur bir sanki masteri. kesmem. gerekiyor ya böyle de sarmadı ya. rünlerin sağ tarafı Bence çok iyi de. yani gerçekten bir tahrip rünü falan hak. ediyor Yani bunda bence bence. şini. ALS niye FF atıyorsunuz. oğlum bunu keser miyiz Ben yemler. Aslında. kendimi bu adam benden Niye Korkuyor.

Anlamadım ya Neyse sıkıntı yok baba ya. zaten Base atacağım şimdi. y geri geri. geri bir da kazanmamız lazım Adamlar. yine. ölmüş 1 bizim bot adamlar iyi oynuyor. ama bir şey diyeyim mi güzel bir video. olabilir Ha tamam Çelik Yürek bitti Bunu. almamız çok. önemliydi şimdi bu eşyadan sonra. varm varm da çok güçlü eşya yeni eşyayı. alacağım sanırım Evet yeni eşyayla. beraber adizi falan artıralım yeni eşya. var mı ruh gömleği Titanik böyle. eşyaları almayı düşünüyorum. yani Master burada ben biraz. uzaktayım Yani bu çocuğu yakalarız bence. ya ne oldu kardeşim bu sefer Biz g. aldık bay bay. eyvallah eyvallah Kill için karde. lazımdı bu Kill Bu arada ben ulti bastım. bunu kesmek kesin istiyorum. ya bu adamlar bu arada hak ediyordu bunu. arkadaşlar size öyle söyleyeyim yani. sabahtan beri g yiyorum ya mundoya niye. g atarsın ki kardeşim git mide falan g.

At tamam kuleyi falan alalım Çelik kürek. sonra bu dedik Tamam aynen Tamam devam. ediyoruz. şimdi şu unending desp diye bir tane. eşya var bu bunun şeyini bulamışlar bu. mesela 7 saniyede bir can alıyordu. etrafından artık 5 saniyede bir can. alıyor Ben anlamadım herkesi mi bulamaya. çalışmışlar oyunda bütün eşyalara bu. geldi ama hiçbir suikastçı eşyasında. Buff göremedim Bu arada Yani herhangi. bir letal eşyasında ben Buff görmedim. gören varsa söylesin. lütfen aldım devam tam şimdi bunu. alıyoruz sır fazla ofansif bir eşya. değil mi ya Warm falan mı ALS. alinde zaten şey. var Can yenilenmesi var sürekli F falan. gireriz Bu arada geldim buraya. yetişebilsem i ama yetişemeyiz. gibi ne yapacağız lan. neredesiniz bunlar kasm. hızlıyım. lan Yani bir 10 saniye Beklemek. istiyorum Ping oynaması Bir tık kasıyor. beni bekle Kardeşim Dur.

Geçme. Tamam hangisi. lan Ya bir şey diyeyim Ben kendimi. Oynayı falan düşündüğümde Birazcık bak. olarak değişik duruyorum ama gerçekten. Ping yüzünden arkadaşlar ya Vallah böyle. kicklerim böyle bir ağırlaştırılmış. değil mi Ama bu koridora ettirdikten. sonra ikinci eşyam bitiyor 1 V9 atmaya. çalışacağım yani adamların içlerine. atlayıp hepsini kesmeye çalışacağım da. sadece şu ayakkabımı ilerde değiştirmem. lazım bence çünkü q' lıman hareket hızı. vermiyormuş bir İkincisi Bir de böyle. karşıda çok ad falan var Mah olmuş falan. almış tükürecek kafamızı bizim kesin. Ninja tabi thil tarzı eşyalardan almamız. gerekecek yani. bakacağız Ama combalak istiyorum Bak. cashback elleri alıyoruz 366 cashback. var Şu ana kadar yani. bir birinci kombo Şuradaki ya bu eşya da. bana extradan canımla fazla. vurduruyor Canıma oranla Bu da Canıma.

Oranla ekstradan ad veriyor yani Dolaylı. yoldan yine fazla vurduruyor vesaire bu. iki eşyayı komol şimdi sonra bakacağız. bu Minyon ne yapıyor burada. nik oğlum adama Çelik Yürek tekini attım. bu arada Ha ben mid gidip farmı. yapacağım Bu arada birazcık Farma devam. edelim Çelik Yürek falan Kasım ne olacak. merak ediyorum maçın sonunda y benle. kapış Allah. Allah Vur kanka. ölüyordum lan şimdi warum var benim. değil mi Bak war'un iyi yanı bu Bak. şimdi pasifi devreye girecek şimdi canım. hızlı hızlı artmaya başlıyor Bu. arada ya gerçekten iyi şöyle bir de ayaa. çabuk şeyini alalım Ben topa gidene. kadar Yar bak yarı yolda fendim şu an. Warm çok güzel bufflı saniyede 204 Can. geliyormuş bana bu arada şu an anlık. olarak ve bu değer ileride artıyor %. Canıma göre verdiği için. oyunun en böyle Baba şampiyonu bunda.

Olabilir artık bu eşyalarla bak tüm yi. tank eşyalarıyla diye düşünebiliriz y. hepsi istediğimi alabilirim de şu an. farklı şeyler deneyeceğim ya bu Build. birazcık garip olacak ya direncim. olmayacak acaba Jako mu alsam falan yani. Bu videoda böyle bir deneme bir şeyi. olacak da siz bana söylersiniz. arkadaşlar. Hani Bence şunu alsan daha iyi ya da. şöyle buildini daha güzel yapabilirsin. diye ya Çelik Yürek almasam birazcık. düzeltebilirim gibi ama Çelik Yürek. eşyası ben beğeniyorum mundoya da. sarıyor Ayriyetten y genel anlamda da. işlevsel Bence Al sana Sana di atarım da. neyse ben mid gidiyorum midde adamların. içine bir gireyim bakayım Çelik yürekle. beraber. Geliyorum oğlum herkes öldü satayım. geldim anasını satayım ne yaptım lan. adama. Oğlum tıklayamıyorum gel lan buraya Z. şurada mısın çarptı galiba sesini.

Duydum zın. oğlum bam. bam ya. kaçma anlamadım hala çabalıyorlar bu. arada. şimdi Estağfurullah w olmadığı için ne. ben mi vuruyorum adama Sanırım ben de. vuruyorum ama w olmadığı için diyordum. en. son Yani bunun wunun kullanımı çok. önemli rakip Mesela size anlık olarak. yüksek hasar vuruyorsa wuzu aç kapa. yaptığınızda o ara çok fazla hasarı. tutup size geri iyileştirme olarak. veriyor haberiniz. olsun bir düz vuruş atsam hayatım biter. öyle diyeyim. Lan oğlum adama Vursaydın ya lan. alametin kaldırış ölürdü o He neyse ben. birazcık sakinleş eşyamı almaya. gideceğim şu yeni ad eşyasını alıp admi. kontrol edeceğim bir o 2 Titanik Titan. hid onu alacağız şimdi zaten bu eşyayı. aldım da bana böyle bir 300 para falan. iade Edecek yani sanırım 6 200 para. iadem var yani. kanka gerçekten kusura bakma Kendi. koridor biraz Farm yapmam lazım Bu arada.

KK de bir değişiklik gelmişe mi dönmüş. yeteneklerine bir ad güncellemesi falan. atmışlar haberiniz olsun arkadaşlar O. yüzden herkes oynuyor Bu arada Ona da. bir. bakacağım tam 200 para iadesi aldık 240. Adem vardı en son şimdi ık. 355 Adem var Keşke ayakkabı qda da. çalışsaydı herhangi bir atakta normal. düz vuruşlarda ekstra hasar veriyor bana. ama benim için sıkıntı yok yani Yani. birine düz vuruş atacak kadar. yaklaştığımda mesela şuna Ah be Burada. biri var. sanıyordum ya düz vuruş atarsam Kimse. benden. oğlum oluruz ki bir dakika. yani alacağım zaten de tıklayamıyorum ki. pingden anasını sattığımın ayakkabıya en. yakın zamanda değiştirelim. Evet warmog canımı doldurup Dragon içine. tekrar bir giriş atmayı düşünürken. varmu bozdu. adam ya size bedava Ejder yok bir kere. kardeşim onu söyleyeyim. size o eeri çalmaya gireceğim büyük.

Ihtimalle Gel lan. buraya Ne oldu lan adama öle tek attım. şunu da alabilir miyiz bu girdi burada. çalışmaması lazım pb mi gitti Ne oluyor. lan bu sunucu böyle Han buglar vesaire. her şey olabilir Çok fazla takılmamak. lazım bu arada Bunun sebebi y. değişiklikler buraya geliyor adamlar. hemen iki saniyeyi düzeltiyor. yani olduk herhalde ya direkt ayakkabımı. değiştireceğim şu an karşımda bir yasu. olabilir Onu bir göreyim. tamam ayakkabıyı değiştirelim herkes ad. hasar vuruyor bana bu bayağı işimi. görecek yani maalesef hareket hızımızı. biraz çöz yani düşürdük zınk zınk Eee. artık Cash pack'leri burayaa harcadık. Bir De Bana bu lazım abi. Tamam ya biraz defansif Eşya lazım ama. ya ayakkabı sade tek başına yetmeye. debir de. bakacağız şu an 68 ad geliyormuş bana. canım eksilince kaç ad gelecek onu takip. etmek lazım yani ekstra Adler gelecek.

Yani bu arada adamlar baronda. mu Geliyorum oğlum. hayırdır harbiden Hayırdır lan. yani bastık ultiyi Multi de yani kime. vuracağız anasını sattıklarım hepiniz. vuruyorsunuz bana E ben çok çabuk eridim. ya Nasıl 6700 hasar vurabiliyorsa. diyecektim adamların İkisi de mahvolmuş. almış ve krakeni. var Tamam sanırım sıradaki eşyamız. kesinlikle toril olmalı çileyi almam. gerekiyor. Yani evet. Evet evet evet çivili alalım sonra. bakarız son eşyamı kesinlikle bir çivili. lazım yani artık mahvolmuş kralın kılıcı. da fiziksel hasar vuruyor Bu da normal. fiziksel hasar vuruyor adamların Genel. fiziksel hasarını onlara geri yansıtıp. böyle. bir tankla şalım bunlar zaten kritik. vuruş ihtimali vermiyor Bir tek PD yani. hayalet dansçı veriyor. burik y. vaz. yola Bak nası erittiler beni ye lan şunu. ölme. sakın baronu bizim almamız ve 5 kişi.

Beraber oynamamız lazım Bu arada on da. söyleyeyim adamlara çünkü eksik girdik. Yani bir falan saldırdık. gelsinler Yok baba yani sıkıntı. yok Tek atacağım ona. şimdi yok şimdi gel. yok çok vuruyormuş. hepsi ben onu Sabaha kadar kovalayacağım. Merak etmeyin arkadaşlar ulti bastım. yani kayar. mı yani KS. bakalım Baron girelim Bu arada Baron. Yardım lazım Ben Baron girecektim. bunları bir kes. varmış Tamam bunu. alacağız burada bile ciddi oynamamız. lazım adam barone öldü bara Baba neye. ölüyorsun böyle ya görmedin mi canının. az olduğunu falan tamam Al bunu smite. Ben. korktum Hayat bitiyordu. vallaha şimcik. Yani inşallah çivili yeter arkadaşlar. sadece Can kurtarmıyor muu. yani biri sürekli FF veriyor da 410. korki olabilir bu arada yasu falan. keselim adamın ismi 1 V9 Goblin. pbe sana ben maç başında dersini. vermiştim Halbuki.

Adam geldi yanıma çerez gibi kıtladı. adamı. yani tamam. Şimdi de. bitti zaten sardı bu hareket beni. Şimdi artık yeteri kadar güçlü olduğumu. düşünüyorum Bir tank olarak. Sanırım yani bu kadar mahvolmuş kralın. kılıcı Ken karşı neler yapacağız Hadi. bakalım. yani dümdüz koşmak istiyorum Bu arada ya. tek atsanıza. ona hayaleti atacağım Flash. ya adama direkt girdim dümdüz girdim. adama Dur daha gideceğim yerler var. nerede bu. Master gel gel seni de. keseceğim anasın sattığım ne vuruyor. benim gel gel vur ik tane bak bakayım. vurabiliyor musun. ya onu gidip yakalarım da korkuyorum. pingden oynayamadığın için çok fazla şey. yapmak istemiyorum Bu arada ya şimdi. Ejder falan çıkıyor onu alalım. yani Tamam adama ben falan içeri. sokmayacağım sıkıntı. yok adamı direkt bayılt anasını satayım. direk bayıldı direkt. Aynen kanka çivili alınca bayılmaya.

Başladılar arkadaşlar sardı sanki bu. beni Bu ne oğlum elimdeki lan elimdeki. güçlenmiş lan benim elimde şey vardı. sandalyeyle başladım oyuna bir dakika. ya kostüm böyle miymiş Ben sandalye. yüzünden girdim ha Bayağı güzel. duruyordu sandalye gelin lan sopayı. vuracağım kafanızı bunu almadan gitmem. buradan bana para lazım da hatta paramı. paramı geri istiyorum ayakkabı falan. aldım sıkıntıya girdi benim para Allah. kanon nasıl kaçıyor lan düz vuru şey. yapacaktım şu şeyi de alacağım komol. için Titan ikidir ama normal şartlarda. alınmaz sanırım ikisi ya ikisinden biri. alınabilir arkadaşlar Hatta rito belki. bunları bir özel pasif olup ikisini. beraber aldırmalı şekilde ileride. değiştirebilir Ama şu an ikisini beraber. aldığımda bayağı güçleneceği onu. söyleyeyim size yani bayağı güçleneceği. yani bana bir 200 Gold kaldı Burada.

Birisi var. sanırım Hayırdır. lan Yani bir T geri gittim diye korktum. sanmayın ben çok güçlüymüşüm Bu. arada Tamam tamam. şurada bir atayım eş yapım 468 Adiz. var ne olur. bozma Bu eşya sanki direkt ad veriyordu. diye hatırlıyorum eskiden ya direkt. Canıma göre düz vuruşlar ekstradan hasar. vuruyormuş ve arkasındaki adamlara daha. Faz Has. vuruyormuş BIM i hası var yani denemek. için aldım büyük ihtimalle ileride satıp. bir ruh gömleği çekebilirim ruh gömleği. bu çarın aslında normalde Çünkü olmazsa. olmazı yani büyüğü hasarı vuran olmasa. bile yaptırdığım iyileştirmeleri komple. arttırdığı için aslında Zaten ruh. gömleği alınması lazım ama büyük şu. eşyaları kombal alım iyi komalı Çünkü. buradan 550 Can geliyor bu Canlar direkt. zaten y ultim yok Adama tek attım ha. biraz dikkatli oynayacağım yani ultim. olmadığı için öyle pam pam güm.

Giremiyorum yani. arkadaşlarıma benim q ne vurdu lan. öyle Ben. hazırım Neredeler. yani büyük ihtimalle ölürüm ya mastery. falan geleceği için de deneyeceğiz. Arkadaşlar bir. saniye ya benim elimdeki geri geldi Ben. anlamadım neye göre sandalye neye göre. şey her qda mı değişiyor. lan yani alacağız bunları da bir. saniye Geldim geldim. Şu Gel lan. buraya gel lan buraya Siz benim ne kadar. güçlü olduğumu bilmiyorsunuz da ben maçı. sadece korkak oynuyorum peng yüzünden. ölürsem maçı kaybedeceğiz Çünkü Nerede. bu çık lan Karşımdan. Z bakayım elime ne. alacak Oğlum ben kostümün güzelliğini. yeni fark ediyorum lan her q da farklı. bir şey alıyor. eline o Balta falan çekiyor çok güzelmiş. lan bu Hadi Baron alalım Bu. arada Baron alıp oyunu bitirmeye bakalım. fazla bile oynadık. oyunu 66 adli munda mı olur anasını. satayım ne oluyor anlamadım ya canım.

Azaldıkça Bu arada bak ADM falan artıyor. ya bir eşyadan 100 ad nasıl. alabiliriz Nerede. bu ya beni Arkadaşlarına falan çekiyor. da hadi ne olur Öl lan Bar. ne tek atıyorum lan iki tane vurdum. adama Sağlı sollu çeyrek canı kaldı. adamın ulti falan bassaydım olayı. bitirmiştim Bu. arada Helal olsun Yani normalde Bunun. yerine bu yani budur olay Yani sanırım. ya da ayakkabıyı satıp yürüyen bir tank. olacaksın ya o da söz konusu. Eee böyle de oynayabiliriz Bu arada. cashback Ellerimiz 1100 yani oyunda 1100. Gold bana geri iade edilmiş. Eyvallah Evet. arkadaşlar 617 ADM var pasiften 275 ad. almışım ayakkabısız 8000 canlı yürüyorum. yani büyük ihtimalle kaybettik viego ölü. adamlar ejdere falan başlayacak belki. yetişirsem yolda aosa falan vurup bir. şeyler Denerim de bu çocukların içine. girip oynayamam herhalde ya.

Şurada bir pusak. mı Şöyle bir. dikim çocuğu kesmemiz lazım Bir. dakika yani Yok. bu y nasıl keseyim Kanka adamı adamlar. beni kayıtlı oğlum üstlerine koşamıyorum. ki koşayım öleceğim yine yani Fark eden. bir şey olmuyor bu. arada kendime ayar oldum ama yani geri. sürekli geri yaptığım için ve Neyse ben. kadimi. alacağım yani Yok kanka çok zor oyun. oynaması ya pingle Ya şimdi ben kendimi. dışarıdan izlesem diyeceğim ki lan Niye. kaçıyorsun dalsana lan tankın hayvan. gibi bir yandan da ben tek başıma. olduğum için burada Bizim takımın. gelmesini bekliyorum adamları oyalamaya. çalışıyordum. yani Neyse. iyisin Evet. arkadaşlar Titanik yerine Bu arada. randuin aldım bir de randuin le oynamayı. deneyeceğim. ya hayvanlar öküz gibi hasar vuruyor. bana. ya sadece ayakkabım olmadığı için hayat. bitti ama yine 400'de koşuyorum dikkat.

Geliyorum bekle bekle bekle bekle bekle. geliyorum Geliyorum Geliyorum. geliyorum dalacağım direkt hiç umurumda. değil ya basacağım ultiyi gireceğim ama. ulti atmadan önce etrafında en az 3. kişinin olması lazım onu da söyleyeyim. yani. Geldim geldim oynayalım. direkt direkt at teki ya. Şunlara Hadi gel vurun bana hadi randuin. alınca hayat bitti sizin Siz gitmişsiniz. şey almışsınız oğlum. Ya bunlar kritik kastığı. için Rand eşyasını almak lazımmış bir. FTA 1350 hasar blokladı Yani tabi lazım. en başta maçın başında adamların kritik. hasarları yoktu ya bir de ben şu adleri. steim falan. dedim 120 ad geliyor eşyadan Neyse. güzeldi bir de seriden hasar tablosuna. bakayım yani oyunda kin 3 asisti falan. vardı Bu arada ben 58k vurmuşum y vurmuş. yasun buildi bakmak istiyorum Bu arada. ne kastı Biz de videosunu yaptık mahv.

olmuş PD kraken ebedi kanamış ama rünler. hail of Blade girmiş Yani bir vuruşta. direkt saldırı hızı geliyor adama 3 kere. q döndürüyor falan filan ya da iki kere. Neyse videomuz bu kadar hoşunuza. gittiyse arkadaşlar like atmayı abone. olmayı unutmayın tank videosu böyle. sıradaki videolarda ne var ben yazıyorum. buraya sizlere güzel videolar. çıkaracağım adk falan oynayacağız. sanırım bakacağız Şimdilik bu kadar ben. kaçıyorum kendinize iyi bakın hoşça. kalın an

All Devices iOS Android Chromecast