ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Tüm ülkelerde yayınlanan uygulamaları görebilmek , indirebilmek...(Appstore Ülke ayarları)


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

E herkese selamlar arkadaşlar kanalıma. Hoşgeldiniz bugünkü videoda App store'un. Türkiye listesinde olmayan uygulamaları. nasıl indirebiliriz telefonumuzu ait. uygulama listesini uygulama ülkesini. nasıl değiştirebiliriz bundan. bahsedeceğim Neden böyle bir durum var. Onu da Kısaca açıklayın hep Store. tarafında her ülkeye tutulan uygulamalar. farklı arkadaşlar Dolayısıyla ülke. olarak Amerika listesinde olan bir. uygulama Türkiye listesinde. olmayabiliyor ve Store'da Amerika'da. olan bir uygulamayı attığımızda Türkiye. Lisesi'nde bulamıyoruz ve dolayısıyla. yanımıza yükleyemiyoruz Onun haricinde. Amerika tarafında bir güncelleme. geldiğinde bir özellik geldiğinde sizin. tarafınızda yüklü olan bir uygulamaya. güncelleme gelmeye biliyor farklı. ülkelere gelen bir özelliği farklı. ülkelerde kullanılan bir uygulamayı biz.

Nasıl yükleyebiliriz ondan bahsedeceğim. ve bununla ilgili harika bir örneğin var. mükemmel bir video indirme programı var. arkadaşlar yani Instagram'da Facebook'ta. Twitter'da ya da. bu gibi internet sitesinde yer alan bir. videoyu ve de yer aldığı kalitede indire. bildiğiniz bir uygulama var ve tamamıyla. ücretsiz Ama ne yazık ki Türkiye. listesinde yok uygulama aynı zamanda. bulamayınca nasıl girdiğimizde. gösteriyor olacağım Arkadaşlar bunun. için yapmanız gereken birkaç küçük ayar. var bu birkaç küçük ayardan sonra. uygulamamızı yani uygulama listemizi. istediğimiz ülkeye göre ayarlayabiliriz. arkadaşlar Amerika olur İngiltere olur. İtalya olur istediğiniz her ülkeye göre. ayarlayabiliyorsunuz hemen hızlıca. Ayarlara geçelim arkadaşlar bahsettiğim. uygulama şuydu Explorer diye geçiyor bu. uygulama Türkiye listesinde olmayan.

Uygulama hemen Öncelikle Türk'e. Lisesi'nde var mı yok mu Onu atmak. istiyorum hep sonra girdim Benim şu an. İstan Türkiye listesi arkadaşlar ve. dolayısıyla Türkiye Lisesi'nde zaten. olmayan bir uygulama hemen bakıyorum. explored II. Ben yazdım download diye geçiyordu. Aslında onları lan ekstradan bu listeme. bakıyorum ve gördüğünüz gibi bi öyle Bu. uygulamanın varlığından haberi yok benim. listem. var ama bu uygulama dediğim gibi Amerika. listesinde olan bir uygulama Ben bunu. tabii ki ana kilisesi'ne indirmiştim. Şimdi bunu siliyorum o uygulamayı film. O uygulamayı komple kaldır Evet. bu ve ehli Dediğim gibi benim Nisan'da. zaten olmayan bir uygulamayı bu Tekrar. bakalım. bu Explorer download dedim. bu ve bir tane de gördüğünüz gibi. çıkmıyor zaten olsaydı ismi olarak. eşleştiğinde ilk birkaç sıra da çıkması. gerekirdi Arkadaşlar bu uygulama görmem.

Gerekir göremiyorum Şimdi ben hepsi. tohumu ülkesini değiştirmem gerekir. arkadaşlar yani ülke listesini. değiştirmem gerekiyor Bunu da nereden. yapıyorum bunun için Ayarlara gidiyorum. ayarlarına girdikten sonra kendi ismini. olduğu Aykut bölümüne gidiyorum. arkadaşlar Aykut bölümüne girdikten. sonra ortamlar ve satın almalar bölümüne. tıklamam gerekiyor Buraya tıkladım Parol. ayarları ve hesabı görüntüler diye bir. karşıma seçenek çıktı Ben hesabı. görüntüleri seçiyorum ve sağ bu. görüntüleri seçtiğinizde sizden alkol. hesabınıza şifreyi istiyor arkadaşlar. telefonunuzun internete bağlı olduğu. durumda bu şifre girmeniz gerekiyor. internete bağlı değilken girersiniz. kabul etmeyecektir Arkadaşlar ben ama. şifremi giriyorum. o şifremi girdim ve giriş yap dedim. abone ol. bu giriş yap dedikten sonra da benim. hesap bilgilerinin olduğu bölüm açılıyor.

Arkadaşlar burada benim ülke ve bölge. bölümüne tıklamam gerekiyor hangi ülkeyi. seçmem gerekiyor sao2 geçeceğim dediğim. gibi Amerika Afganistan Almanya bütün. ülkeler var yani kurulum yapılırken. karşımıza çıkan bütün Görer Aslında. karşımıza geliyor hemen seçili olduğu. ülke göstereyim ben sizlere Facebook. olduğu ülke gördüğünüz gibi Türkiye. şimdi Benim buradaki amacım zaten ülkeyi. değiştirmekte hemen ben Amerika'yı. seçeceğim Amerika'dan en başladı Amerika. listesinde olan uygulama olduğu için. Amerika'ya seçtim Amerika'yı seçtikten. sonra karşıma bir tane sözleşme çıkıyor. arkadaşlar yani App Store un Amerika. sözleşmesi geliyor Aslanlar karşıma. Dolayısıyla benim bu sözleşmeyi kabul. etmem gerekiyor Bu sözleşmeyi kabul. etmeden ülkemi değiştirmek mümkün değil. Hemen kabul ettim. ben kabul ettikten sonra karşıma birkaç.

Ayağının yapıldığı bir bölüm geliyor. arkadaşlar buradan bu Ayarları yapmam. gerekiyor Öncelikle kredi kartını. istiyor benden Ben kredi kartının. numaralarını paylaşmak istemiyorum. Dolayısıyla Hayır seçiyorum ve devam. ettim İsim soyisim geldi Buradan Sokak. bunu mutlaka seçmeniz gerekiyor. arkadaşlar eyalet seçeceğim için Alabama. diyorum. ve Bu tamamen sizin isteğinize olanmış. arkadaşı yerde yine aynı şekilde Alabama. yazdım set tarafına da yine Alabama yı. seçin bu sefer seçmeli çıkıyor zaten ilk. karşıma çıktı Onu değiştim Arkadaşlar. bir ve VIP kodu istiyor benden Burası. önemli sallamasyon müzik kodu giderseniz. Muhtemelen kabul etmeyecektir arkadaşlar. Çünkü her ülkeye göre her bölgeye görevi. kodlarının hamile değişebiliyor Yani. artık 45 tane de olabilir hastaneye. olabiliyor bunun için Önerim size. internet üzerinden hemen bakmanız Allah.

Bana Zip Code dediğini zaten karşınıza. çıkacaktır Hemen yazalım Alabama Zip. Code latan çıktığı Alabama dipvip kodu. arattım Burada herhangi bir şehir. seçebilirsiniz arkadaşlar alabama'da. hemen ilk çıkan şehri seçiyorum 35 çift. 0670 zicolu Hemen onu gireceğim. bu 35 06 ve bir tane benden telefon. numarası istiyor bunu tamamıyla. sağlayabilirsiniz arkadaşlar tabii ki. hani sayısını tutturmanız gerekiyor yine. 1 2 3 4 5 6 Aslında orada yazan örnek. gibi giriyorum ben de 7890 bunları. girdikten sonra bitti tuşuna. bastığınızda ülkemizin değişiyor olması. gerekecek Arkadaşlar şu an Amerika'ya. geçmiş oldum Dolayısıyla Türkiye. listesinden çıkıp Amerika listesini. hepsi onu da eklemiş olduk demin Benim. anlattığım uygulama yoktu şimdi tekrar. atacağım arkadaşlar App Store a girdim. Bu arada İngilizce diline döndü yani.

Amerika'da kullanılan resmi dili. İngilizce olduğu için İngilizce dilinde. döndü ve hemen arama bölümüne geldi ve. demin anlattığım uygulamayı bir ve Bu. listede aratacağım. bu Explorer. bu download Via link Evet ve gördüğünüz. gibi uygulama arattığımda ilk sırada. çıktı ve Damla tuşuna bastığımda hızlı. uygulama listeme eklenmiş oldu Hemen. uygulamaya bakalım gerçekten eklendi mi. Evet gördüğünüz gibi Listenin temel. sonunda menünün En sonuna eklenmiş oldu. Sizde bu şekilde ülke listenizde olmayan. uygulamaları kolayca birkaç değişiklik. yaparak indirebiliyorsunuz videonun. sonuna geldik Umarım yararlı olmuştur. yeni videolarda görüşmek üzere. hoşçakalın

All Devices iOS Android Chromecast