ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA XMAS l SAKİNÇE OYNA CESARETLİ KAZAN l #SWEETBONANZA #SLOT #CANLI #VURGUN #SPOR #İDDA


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

E. herkese ama seviyoruz bazı Ben kazıyı. uzmanı Bugün size. geldik karışmışsa geldik diyelim şöyle. bir 9001 kasamız var ilk 5000 TL. kanalımızda oyunumuza başlayalım diyelim. Hadi bakalım düzgün bir kazanç elde edip. çıkmak istiyorum açıkçası zaten bu. aralar çok uzun süre Durduğum zaman. oyunları gaz vermiyor O yüzden net bir. şekilde aldığımız zaman hiç uğraşmadım. hiç sorgulamadan çıkıp geçeceğiz diyelim. 9000 TL verseniz kazandı denizinde şöyle. boynumuza geldik hadi bakalım ne yaptı. bize. güzel resmim vardı ama çok erken vardı. işte bu erken verilen spinler boşa. gidiyor alacağımızı sarılı vermiyor. benim benim kendi çalışma bazılarını. Pantene siz olabilir vallahi ama bana. verdi mi mahvediyor Ama bu sefer olmadı. diyelim öyle çok istiyorum Hatta Hadi. bakalım Buradan 3100 TL para verdi güzel. güzel bir para verdi Hadi bakalım.

Omuzlar güzel muzlarda verdi tertemiz. bir tane mavi verdi mi vermedi mavi. verseydi güzel bir devamında buradan. Karpuzlar da devam edelim. şöyle baktığımızda az biraz daha zorluk. mı bir şeyler olacak gibi duruyor bir. şeyler olacak gibi duruyor etmeyi. bıraktı sıkıntı. üzülüyorum devam. Hadi bakalım. Ha bu arada bizimle falan vermeyin. omuzlarda alsa bıraktı bu 150 TL buradan. ödedim güzel güzel köşelerinde başlamak. çok iyi ama ilk çok az diyecektim 14. sindirdi O da güzel otobüsler çok da. güzel yüzünden geride kalması çok daha. güzel paralı 3000 TL para rakam olsun. 3000 TL temizliğinden çok güzel bir. paralel dokuz bir yerde para görmüş. olduğunuz A Deniz temizledim vallahi. güzel. Hadi bakalım ilk defa erken gelip de. düzgünce gördüm yaptığına şahit. oluyorsunuz zaman sonra diyelim 13 bin. TL'ye kazalı çıkardık denizinde 4000.

5000. 5000 TL devam bakalım ne yapacak bizim. için Hadi bakalım abone ol. abone ol. O şimdi zaten dediğim gibi temiz temiz. bu aralar bayağı bayağı alıyor bakmak. oyunları ama biz biraz daha şansımı. denemek için geldik ilk burdan yüzümüzü. Kara çıkmadı bakalım ikinci. aldım Ne yapacak bir şey olacağız Bu. arada canlı yayınlarımız da oluyor. gençler canlı yayınlarımızı beklerim. ikinci kanalımız anlayan larımızı. yapıyoruz anda orada hepinizi bekliyorum. yukarıda Sağ üstte kartlar kısmına. bırakırım Oradan düzgünce para. gençlerimizde yapıyoruz hepiniz orada. bekliyorum desteklerinizi Bekliyorum. gençler yeni kanalımıza devamında burada. çok fena içeri aldı bizi 5000 TL servis. tekrar mızı yaptık Hadi bakalım bayağı. içeri aldı ilk elden verdiğini geri aldı. yani Hadi bakalım Moral bozmaya gerek. yok Gerek yok. yaptık oyunumuza başladık bir tane çok.

Güzel indirdi devamında üç tane karpuz. indiremedim eksik. çok sıkıldı ya 15000 TL para oradan bir. elmayı varsa mavi devam çok güzel Devam. edelim olsun ama burada ürünlerle. başladı iki tane mavi güzel iki mavi. Karpuzlar. Hadi bakalım. bu sonsuz bir Artık buradan devamında. Karpuzlar al 25 zaman 35.45 kaldı a. yazık etmesi küçük gitme ya. elmalar yine bir tane de baktı ya bir. tanesi de bıraktım var. bir. sıkıntı beyaz sıkıntı yok. 2014'de buraya attım 735 dedi burada. öldürdü iki tane ipimiz kaldı. sos bin ne yaptığı sos de vermedi Baba. bizi geri döndürüldü ancak geri döndük. Zaten başka bir şey yapmadı yapacak. düşük bayağı zorladık burada baya baya. Zorlu buna rolümüz girelim. Ama artık olunuz girelim verirse verir. Vermezse de çıkarız şaşmayız Yani ama. temizliği nasıl da alabilirsin yine. ucundan bu davranışlar alabiliriz 20 TL.

gösterirse ispat yapmışlar yaptıkları. çıkarız Yani bulaşma yüzden dediğim gibi. bu aralar uzun süre durduğunda temiz. temiz alıyor Vallahi bak çok sıkıntı. yapıyor şöyle bir devam edelim. abone ol. bu. yüzük Vallahi yüzük tamam tamam tamam. tamam tamam lütfen. bırakma 12 bin TL para verdi ama var ya. of of. 20 30 bin TL para birlikte. sağ olsun Olsun o metre güzel para güzel. devamından öldürdü buradan. 4857 buradan ne vardı güzel Koçer. aldığımız çok güzel buzlarla devam etti. devamında karpuz özellikle da mısın. lütfen örneklerle devam et iki tane. karpuz uzak belki Karpuzlar seni çok da. güzel olurdu ama olsun devamında 29 20. 10 11 TL parayı verdi 25 ne kadar. Dur dur 25000 TL sizlere veda ediyoruz. diyelim kanala abone olup unutmayın. Hepinizi çok seviyorum Dostlar görüşmek. üzere Sağlıcakla kalın

All Devices iOS Android Chromecast