ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA XMAS KÜÇÜK KASA | 200 TL ile Oynadık | Slot Oyunları Küçük Kasa | 100


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Sosyeteler kanalımızdan Herkese selamlar. Dostlar selamlar canlar Yine geldik. mütevazi bir kasayla x mese geldik ama. bu sefer 200 kusur liramız var kalan. parayla güzel ödemeler yapıyor dediğimiz. xm deyiz bakalım küçük kasayla da. ödeyecek mi xm Biz yine denememiz. yapacağız kayda da girdik Canlar şöyle. fml 10 liradan. belki 4 şeker düşürürüz bir Spin. yakalarız katlarız diye şansımızı. denemeye geldik açıkçası ama kayda da. girdik güzel kazanç olursa kanalımızda. da paylaşırız dedik bu arada hemen. seslenelim Eğer bizleri ke izleyen. dostlarımız varsa kanalımıza abone. olmayı videolarımıza like atmayı ve. bildirim zillerini açmayı unutmayın. arkadaşlar çekilişler etkinlikler. sürpriz hediyeler sohbet muhabbet ve çok. daha fazlası için özellikle şu an tek. iletişim adresimiz discord sunucumuza ve. Telegram kanalımıza da herkesi davet.

Ediyoruz güzel ekranlar görüyorum Bu. arada kesinlikle çok güzel Nereden. oynadığımızı merak edenler varsa. videolar yorumlarında başa sabitli. güvenilir giriş linkleri bulabilirsiniz. arkadaşlar farman güzel ekranlar. gösterdi Hala da gösteriyor mu. diyecektim Umarım Spin içinde de aynı. şekilde yaparsın xm Canımsın şimdi 312. liramız oldu. şöyle mütevazi kasa olduğu için 100. lirayla bir startı verelim Candan oyunu. yoklayın bakalım oyun bize neler. gösterecek Umarım şans bizimle olur x. 100 liradan ne. ödersin Umarım güzel şeyler ödersin. Haydi bakalım 3 çarpanla aldık muzları. rakamlar tabii böyle minimal olunca. komik görünüyor ama minnak kasa Evet. minnak minnacık kasayla gelseydi şu. üzümler bbo devam ederdi 75 liraya. ekledik xpen. güzel Satın aldığımız para zaten 100 lir. bakalım daha ik turdan kurtaracak.

Gibiyiz Satın aldığımız parayı ama. yetmez Tabii kar peşindeyiz küçük. kasayla slot oynanır mı slot kazanç olur. mu çok sorulan soru var Genelde biz bu. tarz küçük kasalarla biliyorsunuz. Canlar bu tarz kasaları daha çok aviatör. değerlendiriyoruz toı Ç. buı. Adiz. gü anda da kesti 14 çp 39 L da buradan. ekledi ufak ufak gidiyoruz Satın. aldığımız parayı kurtardık bir miktarda. kar var orada Umarım devamı gelir. o. 56 çarpan kombo devam ediyor güzel 5 6. daha geldi ver pembeleri de hadi be. pembeleri muzları verse kalplerin gelme. olasılığı vardı 214 da buradan geldi Çok. güzelsin cidden çok güzelsin enerjisi. güzel oy Şu an 350 lir birikti orada. gelir mi bir5 diye baktım Orada Yok. burada geldi güzel Kalbim temiz gelir. mi5 diyorum 5 geliyor Canımsın şöyle 100. çarpan falan da dilene söyle yani böyle. dillendirir kaptık 5'i de aldık 4 Spin.

Imiz var gelsin o kalpler ne güzel. görünüyordu bu ekran da çok güzel at. buraya bir 100x Hadi lan Bir de 100x 8. attı be Beyim olmaz mı yetmez At bir. tane. daha al attı olmaz yetmez ya Şuraya 5. attı yetmez büyük bir çarpan at gözünü. seveyim ama 120 lir da buradan Canlar ya. xm gerçekten ödüyor Ya geçen de sağlam. bir kazancımız vardı kanalımızda da. paylaştık izlemeyenler varsa önceki. videomuzu da izlesinler xm bu ara ölüyor. gerçekten ölüyor katılıyorum sana son. Spin vermese de ama 500 bağladık bakar. mısın 100 liradan 500 L yani Spin tek. başına kasayı katladı ama oyun açık gibi. biz bunun arkasını yoklayın şöyle bir. 300 gider değil mi Aynen güzeldir. gönderdik 300 liradan bakalım xm ödemeye. devam eder mi göreceğiz xm 300 liradan. öde kankam yeni kankam. olabilirsin kesinlikle olabilir Canımsın. Haydi Az önceki gibi aynı şekilde güzel.

Güzel paralar bekliyoruz senden zaten. mütevazi küçücük bir kasayla geldik hadi. şuradan katlayalım gidelim güzel bir. kazanç alalım kanalımızda da paylaşalım. Canımsın 48 lira olmuş 6 Spin imiz var 5. Spin kaldı az çok demeyelim boş. geçmeyelim zarar yazma ama bak 8 2 10. çarpan mız var orada gelsin bu combonun. devamı ekran güzel indro karpuzları çok. güzel peleri gelir mi gelmedi güzel. olsun çarpanlar mız var en azından 117. lira buradan ekledik. nice. güzel devam et at şuraya büyük bir çarp. at böyle olmaz 2 liralar olmaz tamam 300. liradan satın aldık ama sağlam bir kombo. ihtiyacımız var hala bir Spin imiz daha. var yap bir şey burada 25 çarpan ne. gelir kombo ver uzatmayı ver uzatmayı. vermedi 78 burad D çok bir zarar yok 300. ladan 273 geri. ödedi devam devam devam Nasıl yapalım. biraz arttıralım be arttır.

Bebeğim şöyle bir. Olin gibi 84 kaldı. orada Umarım ödersin Yani bir tur ödedi. bir tur ödemedi ya bu tur ödeyebilir. diye zaten küçücük bir kasayla gelmiştik. Canlar burada Biraz risk almamız lazım. öce En azından böyle büyük aldığımız. yerde ödemesi lazım ekranlar Güzel fena. değil fena değil ama buraya büyük çarpan. büyük bir. çarpan at şuraya büyük bir çarpan. Gerçekten güzel para birikti oğlum büyük. bir çarpan at be 13 çarpa kaldı orası. 347 lirayı geri kaptık. güzel devamı ne olur 10 çarpanlı. elmaları aldık Buzlar güzelum bir şeyler. dahr güzel. at. bir sı eksik onda. yapma eksik kaldı bir sıf 474 lir da. buradan geldi Satın aldığımız parayı. kurtardık üzerine yine kar yazdı gördün. mü Bebeğim bir ödüyor bir ödemiyor. demiştim iyi yerde risk almışız ver. uzatmayı 6 çarpan yetmez oraya 4 daha. geldi ona bağladı gelsin gerisi 908 L.

Oldu 5 Spin imiz var hala büyük. çarpanlar kaçırdık orada Haydi oğlum boş. geçme yine 10 çarpan aldık Üzümleri. gelmedi gerisi. 3 Spin imiz var hala 932 liraya. ulaşmış yaparsın bir şeyler daha Ama. üzme bizi. yapmadı 600 lirayla kasayı ne yaptık. 1016 liraya çıkardık ödüyor ama ödüyor. Tamam çok pik yapmıyor ama gerçekten. ödüyor bir tur zarar yazdı 2 tur ödedi. şimdi bunun. arkasına bir olim mi yapsak bir. daha. aynı yerden bir tur yapalım ya kararsız. kaldım Çünkü bir ödüyor bir ödemiyor. dedim ya eğer ödemezse aldığımız da geri. verebiliriz diye Canlar y risk alamadım. Burada 400 liramız hala kasada Eğer olur. da burada ödemezse En azından kalanla. bir hamle daha şansımız olur biraz yine. mantıklı oynamaya çalışıyorum Galiba. yine doğru bir karar verd yani oyun. tarzım buraya gidiyor Benim bakalım ama. neler göreceğiz boş geçiyoruz şu ana.

Kadar derken uzatmayı. kaptık 10 Spin imiz var oyun Yeniden. başlamış gibi Haydi XP Canımsın boş. geçme 8 Spin imiz var 5 10 16 26 bayağı. bir çarpan var ama iyi bir kombo gelir. mi o 20 çarpan daha geldi 5 daha geldi. Çok güzel çarpanlar var kombo devam. etsene şurada 5 çarpana ulaşmış 902 L. buradan bak 600 de bir Keramet var 600. kez ödüyor Normalde burada ödemeye bilir. diye düşündüm İyi ki 600'den almışız. uzatmayı kaptık y de uzatma daha at. Şuraya bir çarpan çarpan çarpan ekran. güzel oğlum bir çarpan 6 değil Attın. Tamam da 6 çarpa kaldı 109 L ekledik. devam Hayır xm Canımsın 1039 lir yetmez. uzatmayla beraber daha bir sürü şansımız. var kovayım yakalayalım. çarpanlar mız var da 1 bu5 lirada kaldı. Bombo. yok ekran fena değil 2 çarpan var orada. 10 16 daha geldi 18 çarpan 390 kombolar. düştü Evet 8 spiz var ama hala son spine.

kadar her an her şey olabilir artı. pembeleri kaptık 12 çarpan var 14 22 mi. oldu matematiğim bitti Ver şu Mavileri. de vermedi sınırda bıraktı bak ne güzel. de çarpım vardı Oysa ki. 481. gunü hiç fena değil rakamlar küçük. görünüyor bize Ama zaten küçük kasayla. oynuyoruz 4 Spin imiz var hala Hadi boş. geçme yap bir şeyler daha olmaz mı. XP Canımsın hadi yapmadı yapmadı 600. liradan 168 L 20 Spin. dönmüşüm burada dur 224 liraya çıkardık. neredeyse 10 katı yapmışız Biz buradan. sonra aviatör oynarız canlar güzel. kazanç diyebiliriz buna küçük kasayla. kazandık kanalımızda da paylaşırız. sonraki videolarda ve Canlı yayınlarda. görüşmek üzere Kendinize çok iyi bakın. hoşça kalın hoşça kalın bay. bay

All Devices iOS Android Chromecast