ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA | Türkiye Rekoru En Büyük Kazanç Max win Taktik Big Win | #sweetbonanza #slot #casino


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam babalar anneler krallar kraliçeler. gençler ve kendini giysiler benim geniş. ailem kanalıma Hoşgeldiniz sefalar. verdiniz Nasılsınız bakalım dostlar Beni. soracak olursanız keyif Neşe morarma. motivasyon Zirve abi geldik yine. mekandayız sizlerleyiz dostlar bugün. slot oyunlarını en çok kazandıran oyunu. Sweet bonanza ile sizlerleyiz bakalım. bugün nasıl bir kazanç elde edeceğiz hep. beraber görelim istiyorum Bu arada. dostlar Bol şans dilekler adına videomu. beğenirsiniz ve kanala abone olup. bildirimleri açarsanız birbirinden güzel. çekilişler yapıyorum bilginiz olsun. bugünkü kasamız 10.000 lira bakalım. 10.000 lirayı nerelere kadar. katlayacağız şöyle 3 bin liradan onar. Turbo spinle bir farm'layalım önümüzü. görelim durumuna takip ettiğine göre bet. olarak devam edeceğiz biliyorsunuz dünkü. canlı yayında Kaybım olmuştu bugün.

Umarım toparlarız tüm intikamımlar tüm. hırsıma geldim girebildiğim kadar riske. gireceğim abi alabildiğimizi alacağız. çıkacağız Bu arada dostlar Telegram. kanalının linki de videonun altında. sabittir bilginiz olsun oyun farlarken. sizlere ufak tefek bilgilerimi vereyim. devamında oyunumuza odaklanacağız. oynadığım linklerde. abi 100 çarpanı gördüysek oyun güzel. gözükür her zaman böyle de olur zaten 50. çarpan 100 çarpan 2400 devam abi. 2400 devam 100 çarpanı gördüysek genelde. 50 çarpan atardı başta Ama bu sefer 100. çarpı attı bakalım sonucumuz nasıl. olacak devam et Ah be 8 sepim var. hadi gözüm altı. Hadi 5 Spin Hadi güzel Yeşiller güzelsin. erikler de geldi bir çarpan ilave et 2. çarpan nedir gözüm ya 2 çarpan nedir. abim Yine başladık 2 çarpana Hadi devam. et devam et beni yıldıramayacaksın bugün. alacağız abi bugün tüm intikamımızı.

Alacağız Hadi üzümler üzümler üzümler. gelmedi 5 çarpan da burada. Oyunu takip ederek oynayacağız bugünkü. taktiğimiz bu abi oyunu gözlemleyerek. ilerleyişine göre bakacağız abi hadi. çarpana çarpana at çarp at morlar gelsin. çarpana 10 çarpar olsun abi hiç yoktan. iyidir 468 lirayı da buradan kasamıza. dahil ettik. hadi babacığım Hadi babuşum. Karpuzlar gelir mi gelmedi. yaptığın ayıp. Yandım bu haber Hadi Babuş Yolla gelsin. canım benim. Hadi muzlar gelir erikler geldi muzlar. gelir Hadi sağlam bir çarpan koy buraya. sağlam bir çarpan koysana be son halde. güzel bir rekoru yazabilirdik Ama. yapacak bir şey kasamız dönüp dolaşıp. yine 10k'ların üzerindeyiz devam. edeceğiz bu sefer 5.000 liradan bir. farmayalım abi şansımızı açalım. girersek 5000 liradan gireceğiz. giremezsek Yapacak bir şey yok En. azından bir gözlemleyelim abi oynayınca.

Gözlemleyelim riske giriyoruz riske. giriyorsak değecek Bedel olsun abi hadi. bakalım. Hadi canım. şeker göremiyorum abi şeker Abi bir tane. attı. üzümler güzel erikler Harikasın. Karpuzlar gelmedi morlar güzel Ah be Ah. be gülüm Neyse problem yok abi Problem. yok bu sefer 2004'te tekrardan üstüne. gideceğiz 2400 lira da ısrarcıyım başta. Çünkü 100 çarpanı gösterdi Muhakkak bir. yerde patlatması gerekiyor abi. 37 çarpan. Hadi bakalım sür altı çevirmemiz var Beş. çevirme hakkımız kaldı Hadi lan. abi eminim ki şu anda Sizler de. deliriyorsunuz ya vallahi deliriyorsunuz. böyle bir şans var mı ya Abi şu şeytanın. bacağını bugün kuralım ya Vallahi bugün. kuralım bir üstümüzde bir cenabetlik var. çözemedik gitti bugün kralım abi ya. oynadı adapte olduk oyunu da. gözlemliyorum aynen avradı. sanki 500 liralık daha 300 lira Şaka.

Mısın ya. kıramadık şeytanın bacağını ufak ufak. bir adım bir adım gidiyoruz şeytanın. üstüne Hadi bakalım Yolla gelsin canım. benim. Hadi 8 çevirme be hadi 7 çevirme be. 6. abi ne oluyorsun ya ananı. aldık ama ne uyarısı bilmiyorum Hadi lan. geçiyorum be. Tamam güzelsin erikler gayet güzel 10. çarpanlarından üzümler gelir mi gelmedi. ah be kardeşim Ah be kardeşim. abi ne oluyor ya Tamam güzel tür lan tür. işte abicim son Halide çevir ya sanki. 300 liralık 500 liralık Bedel alıyoruz. da Verdiğin paraya bak ya kasamızı 6000. liraya kadar düşürdük üç bir devam abi. ya alacağız ya alacağız ya alacağız. çıkacağız gideceğiz ya da kalacak abi. riske gireceğimi söylemiştim 10.000 lira. ile başlamıştık şu anda 3500 dolara. kadar kasamızı düşürdük Umarım. toparlarız abi erikler gelsin çarpan at. çarpana çarpana işte üzümler üzümlerle.

Devam edersin gayet güzelsin bir çarpana. oturtturursun 12 çarpan gayet güzel. gayet güzelsin abi işte bu şekilde. başlamak keyif verici abi 18 çarpanına. 3139 lirayı buradan kasamıza dahil ettik. Daha 7 Spin var etimizin parasını. çıkarttık abi riskimizi çıkarttık Hadi. babuşum Karpuzlar güzel Maviler gelir mi. bir eksik 4000 Hadi görüşürüz. biriyken alalım abi bir yokken alalım. parlamayacağım parlayınca biliyorsunuz. Dostlar oyunun akibeti bozuluyor. kalmayacaksak da yüksek tutardan. farmlayalım ki. girerse sağlam bir şeyler versin oh be. 67. 7'de üzüm varmıştım. ya Ya bizi pisman etme gözüm ya bizi. pişman etme 5 çarpanlı olacak iş değil. enikleri indirir bir 100 çarpan 200. çarpan 50 çarpan araziyim 10 çarpan. geldi Hadi elma var Gayet güzelsin. Maviler İşte bu su İşte bu son sürüm. burayı sür burayı muzlar muzlar İşte bu.

Son devam et 390 lira Devam et devam et. abi gayet de güzel gayet de güzel abi. ben kaç kaç kaç kaç 29 çarpanla gayet. güzel Abi bu şekilde Umarım devam ederiz. Umarım bu şekilde devam ederiz kaç para. koyduk abi. 15.590 lira abi abi 5.000 lira gibi. gördüm Çok da güzel çok da güzel hadi. baboşum hadi baboşum hadi babuşum devam. et devam et abi hadi bakalım 32. çarpanımız var Ah be kardeşim 32. çarpanla Buradan da 2.620 lirayı. kasamıza dahil ettik 18 bin liralık bir. kazancımız var 2 spinimiz var abi var. umarım öder Umarım bir şeyler daha yapar. 4200 liralık Beta 18.400 lira kasamızı. 24 bin liraya kadar gördüğünüz gibi. Dostlar çıkarttık buraya kadar gelmişken. ben biraz daha devam edeceğim Dostlar. Hani 14 bin lira kar aldık çıkalım. gidelim hesabı yapmayacağım girebildiğim. kadar riske gireceğim alabildiğimizi.

Alacağız çıkacağız gideceğiz abi 10.000. liradan bir farm'layalım Hadi bakalım. hadi bakalım 7.000 6.000. Hadi babuşum devam et devam et lütfen. devam et lütfen devam et iki şeker atıp. atıp duruyor bir de 10 bin liradan. girmemiz Yok şaka gibi abi. Hadi abi Hadi abim Hadi abim oyunu. açtıysak Eğer oyunu açtıysan buradan. koyacağız çocuk 10 bin lirayı riske. atacağım Abi. normalde yapmayacağım olay ama riske. girmeden de inanın bir şey olmuyor. almaya başlamışken Bence alalım Abi. bence alalım Hadi Bakalım Hop 13 çarpan. patlarsa devamı gelecekti abi ya. patlatsa devamı gelecek muzlar güzelsin. üzümler gelmedi. Gelmedi abi telefonu bir çıkartalım abi. Dışarıdan da kasıyor Ya bunu çıkartalım. abi aynen Hadi bakalım altı çarpar 300. lira. Hadi babuşum üzümler muzlar geldi çarpan. at işte bak gözüm 10 bin lirayı risk.

Atıyoruz gözünü sevdiğim yap bir şeyler. ya. Al işte abi üst spinimiz var Şaka gibi. ya Vallahi şaka gibi olaya bak ya 10.000. liraya alıyoruz 1800 lira para ödüyor ya. sürer mi 2 çarpan ne olacak iş değil ki. vallahi 2 çarpan ne olacak iş değil ki. abi girdiğimiz riske değdi mi be. tekrardan 15 bin liraya kadar düştü. Devam abi devam Yapacak bir şey yok 10. bin lira devam bu el vermedi bu hal. kesin vermesi gerekiyor kesin ve kesin. vermesi gerekiyor vermezse abi diyecek. sözüm yok vermezse daha diyecek sözüm. yok olabildiğince riske giriyorum riske. girmeden bir şey olmuyor abi riski. alacağız riskimizi alacağız hadi. aha yine gitti para. aha yine gitti para çarpanlara bak Ananı. satayım bir Spin kaldı abi Şaka mısın. devam et lan hadi bakalım karpuz var at. çarpan 290 lira para toplanmışsın. çarpana 445 lira çarpar artık lütfen.

Çarpana. 745 lira çarpan at abim gözünüzü seveyim. çarpanak ananı avradını satayım 785 lira. para topluyorsun köpek ya. abi olaya bak ya 700 küsur lira para. topluyor çarpan atmıyor ya. 1300 lira. Yapacak bir şey yok abi ne yapalım. Yapacak bir şey yok abi kasamızı 7200. liraya kadar tekrar düşük tamamlayacağım. Abi bu sefer maxbet'ten farmayacağım. girerse girer girmezse geçmişini . Hadi bakalım şansımızda açtık abi Umarım. maxbetten girer. Hadi baba bu muzlar Çünkü uzun süredir. girmiyor abi girerse buradan girsen. mükemmelsin İşte bu işte bu hiç. beklemiyordum abi. yeter diye bekliyordum mükemmel. Hadi babuşum Hadi babuşum altı çevirme. Hakkı 6 çevirme hakkımız var 5 Spin abi. yap bir şeyler gözünü seveyim yap bir. şeyler bir şeyler daha yap hadi Hadi. babam Hadi babam Hadi babam Hadi babam. Hadi bindalimizi girdik Hadi baboşum.

Hadi babuşum artı bir işte bu artı bir. işi de burada aldığımız gayet güzel oldu. Hadi Bakalım Hop at çarpan at çarpan. alıştırdın öde alıştırdın öde hop on. çarpanla buradan güzelsin 1.775 lirayla. 17.750 lirayı da buradan cebimize koyduk. Abi mükemmel oldu Abi rüya mısın gerçek. misin Rüya mısın gerçek misin kazan. Hadi bakalım baboşum hadi bakalım. baboşum üzümler gayet güzel karpuz var. Gayet güzel çarpan atıştırdın öde. alıştırdın öde lan. Hadi babam Hadi babam Hadi babam Hadi. babam yap şu sona Soner bir şeyler yap. Yap bir şeyler abi yap bir şeyler sür. sür sür sür sür Hadi devam edersin Ah be. gözüm 325 lira toplam 17 çarpanla. Buradan da 5.525 lira kasamızı 217.000. liraya kadar gördüğünüz gibi Dostlar. çıkarttık çok güzel kar yazdık 50 bin. liradan farduk gördüğünüz gibi parlamaya. da devam ediyor Dostlar Aslında çekilse.

Çok güzel olacak ama 215 bin liraya. kadar geldiysek bence devamı gelecektir. normalde şu anda bana kızıyorsunuz. eminim Ama ben biraz daha devam edeceğim. çekilsek iyi olur 200 bin lira kimse. kimseye vermez abi bir günde 200 bin. lirayı cukkaladık ama ben üstüne. gideceğim abi. 20015.916 lira şaka gibi rüya gibi ama. devam edeceğim abi Tamam girdik 3.600. liraya kadar gördüğünüz gibi düşürmüştük. kasamızı devam edeceğim abi devam. edeceğim devam edeceğim 50.000 liradan. Girmeyeceğim ama 10 bin liradan. tekrardan gidelim 200 bin liranın altına. düşmeden Alalım çıkalım gidelim abi. Alalım çıkalım gidelim hadi bakalım. baboşum hadi bakalım Dostlar Bol şans. tekrardan lütfen videomu beğenirseniz ve. Siz hangi hamleyi yapardınız şurada onu. da yazarsanız sevinirim Ben de bundan. sonra ona göre oynarım Lütfen. taktikleriniz benim için önemli Dostlar.

Önerilerinizi yorumlar olarak. yazabilirsiniz videoyu da beğenip kanala. abone olursanız birbirinden güzel. çekilişler size feda olsun abi 200 bin. liraya kadar çıktık feda olsun abi Helal. olsun Bundan sonra çekilişlerimiz. aralıksız sürüyor aralıksız sürüyor Hadi. babuşum devam et. son Eller Hadi babam son Eller. ödemeyecek misin lan Lan öde abi 50 bin. liradan ödüyorsun 10 bin liradan. ödemiyorsun köpek ya vallahi 50.000. liradan ödüyorsun 10.000 liradan. ödemiyorsun Şaka mısın ya devam abi. durmayacağım devam. 15k üstüne üstüne devam edeceğim abi. alacağım bugün bir rekor bekliyorum abi. bugün rekor bekliyorum Bugün yine. girebildiğim kadar riske gireceğim ana. paramız abi 10.000 lira zaten 100 de. alsak 150 de alsak ana paramız 10.000. lira devam edeceğim bir riske alacağım. abi hop 227 mi 27 çarpan gayet güzel.

4.252 lira Hadi babuşum. Bir sigara yakayım abi. Oh be morlar güzelsin güzelsin hop. çarpanımızda güzel eriklerle devam et Ah. be abi 30 35 çarpanla Buradan da koyduk. abi Buradan da 19162 lirayı cebimize. koyduk Biz senin için aldık abi hadi. bakalım hadi bakalım gözüm hadi bakalım. gözüm altı Spin hop devam eder mi devam. eder mi hop 12 çarpan devam et lütfen. hop 2 daha 14 çarpanlar Buradan da. koyduk abi. 2.940 lirayı da cebimize kaptık Baba. gidiyoruz abi gidiyoruz gidiyoruz. gidiyoruz gidiyoruz Şu anda Abi ben. senin olsam alır çıkarım giderim. diyenler de var hani kötü bağırıp. çağıranlar da var ama riske gireceğim ya. riske gireceğim abi Kaç gündür beni. dellendirdi canlı yayında dünkü canlı. yayında olanlar bilir hadi çarpana at. lütfen sana Ah be gözüm. şu çarpanı oraya atacaksın abi Çok şey. mi istiyorum ya Çok şey mi istiyoruz.

Abim be ama 15.000 lirayı 28 bin lirayı. daha cukkaladık abi kasamızı 222 bin. liraya kadar çıkarttık Abi bence çok. güzel kar ama devam edeceğim ya vallahi. devam edeceğim abi Kaç gündür beni. dellendiriyor onun Öfkesini intikamımızı. almamız gerekiyor 20k'dan üstünü üstüne. gidelim ödüyorken alalım abi ödüyorken. alalım sonra pişman olmayalım Abi başka. gün girdiğimizde ödemeyebilir Bugün tam. zamanı bence bugün tam zamanı. girebildiğim kadar riske gireceğiz. alacağız çıkacağız gideceğiz hadi hop. morlar güzelsin 600 lira topladın mı. Altı çarpan daha erikler erikler üzümler. üzümler üzümler üzümler mükemmel Maviler. gelecek Maviler gelecek bir çarpanlar. Bir çarpanda ah be 1190 lira 16. çarpanlar buradan 19.000 40 lira. cebimize koyduk senin için abi aldığımız. bütün parasını çıkarttık İşte bu son abi. işte böyle de rahatlıyorum Ya yemin.

Olsun işte de böyle rahatlıyorum ya daha. 8 tipim var abi bir şov daha yapabilir. bize bir Show daha yapabilir hadi. abi geliyor geliyor bir yere kadar. kalıyor Ya beni dellendiriyor ya vallahi. Hiç beni dellendiriyor ya. Hadi babuşum son çevirme hakları Hadi. son el son el Ah be. 225 bin liraya kadar kasamızı çıkartır. abi azıcık kitliyor Aslında sweata. vallahi alçıp git diyor 10 bin liraya. yaklaşık 22 katını verdim diyor al yürü. git diyor ama ben üstüne gideceğimi. söylemiştim üstüne üstüne gideceğimi. söylemiştim abi Max pad'ten oyuna. girmemiz bizi kurtardı devam ediyorum. abi kademeli olarak üstünü üstüne. gideceğim Max Petek kadar gerekirse. alırım abi Max Petek kadar gerekirse. alırım ufak ufak artıra 20 aldık 25. alacağız Ardından 30 da alırız 35 de. alırız maxbetten de alırız alacağım abi. bugün kafaya koydum Hadi babam.

Hadi gözüm yedi çevirme Hakkı üzümler. güzel devam eder mi Hadi bakalım hadi. bakalım çarpana at. çarpanı kesti abi hop 30 çarpan vardı. abi çarpanları yüksek görmek Abi oyunun. açık olduğunu gösteriyor bir yerde. yakalayacağız ben buna eminim tekrardan. bir yerde yakalayacağız bu burada. kalmayacak alacağız gideceğiz güzelsin. 1.162 lira altı çarpanlara Umarım. bırakmaz Ah be 6 çarpan ama olsun abi. 8.175 lirayı da bulan kasamıza dahil. ettik Güzel oldu güzel oldu abi mega. mega süper be sensational baba güzel. gidiyoruz baba. Hadi iki çevirme Hakkı üzersin 18. çarpanımız var 6 daha geldi kaç kaç oldu. abi 24 çarpanla 4.800 lira istediğim bu. değil daha soğuması gerek daha tatmin. etmesi gerekiyor abi. Abi bu kadar keyif aldığımı bilmem ya. yemin olsun uzun süredir bu kadar keyif. aldığımı bilmem ya Kaç 30 çarpanda.

Buradan Alıştım abi ödemesini artık. Alıştım ya. 216.000 lira yetmez 30k devam. yetmez abi yetmez Yetmez yetmez 200 bin. liranın altına düştük ama alırsak da. köpek gibi ödeyecek abi köpek gibi. ödeyecek başka alternatif yok Hadi 8. çevirme Hadi 7 çevirme. altı çevirme. 62 çarpan kaçtı 30 bin lira da 62. çarpanlar rekor yazardık abi devam et. erikler güzelsin altında bırakmazsın. umarım. abi altı çarpanda bir var ya o 6. çarpanı aşmamız gerekiyor bizim. Hadi bakalım iki çevirme hakkı. Hadi babam. son çevirme. adam devam edelim ya. gözün altına düştük moralimiz bozuk abi. ama öderse de köpek gibi öder abi öyle. değil mi Hadi yedi çevirmeye. ananı Ne yapıyorsun lan. 40. yine başladı ama Alacağım alacağım abi. bunu burada bırakmam Maviler Karpuzlar. Maviler Karpuzlar çarpan at çarpan at. işte buraya buraya çarpan at 1680.

Güzelsin 2026 çarpan mı toplam 26. çarpanla 43.680 lira aldığımız Metin. parasını çıkarttık Abi senin için. buradan da bakalım daha kaç çevirme 3. çevirme hakkımız var toparlayabiliriz. toparlayabiliriz abi hadi bakalım. üzümler Ah be 100 lira topladık 1000. lirayla olacak. son çevirmelerde bir şey yaparsa. abi ne yapıyorsun ya Ne abi Max petten. de var Max petten devam alacağım abi. öyle ya da böyle alacağız Max pad'ten. Mükemmel tek seferde aldık abi Şimdi. tekrardan aynısını abi hadi bakalım 8. Hadi 7. yapmayacağım şeyler yapıyorum abi. yapmayacağım şeyler yapıyorum ücretsiz. liradan Girdik Bir de kendi paramıza. giriyoruz Umarım pişman olmam Umarım. pişman olmam acaba kuşum beş çevirme. Hakkı ama riske'de girmeden bir şey. olmuyor abi siz biliyorsunuz Maviler Ah. be Nasıl satayım çarpan atmadı lan. çarpan çarpan çarpan çarpan çarpan.

Köpek şerefsiz 50 bin liraya. çöktü 50 bin lira abi nasıl yok olur iyi. seyredin 50 bin liranası yok olur. seyredin abi Hadi sür abi. toparlayabiliriz toparlayabiliriz Bir. umuttur yaşamak 10 çarpan yetmez 10. çarpan yetmez. Abi yapma etme gözünü seveyim. devam abi 100'ün altına düşmüş altına. düşmeyeceğim 50 bin liradan da alırsak. köpek bir öder abi köpek gibi ödeyecek. köpek gibi ödeyeceksin Hadi bakalım 8. çevirme. Hadi 7. abi Barbie beni yine var. alıp çıksam. hadi. tür burayı sür burayı sür sür sür sür. Karpuzlar gelsin Maviler gelsin çarpan. atarsın lütfen bak 4000 lira para. toplamışsın artık çarpana artık çarpan. attı Ananı satayım 4.850 lira. abim ne yapıyorsun sen ya Sen ne. yapıyorsun abi 4850 lira para. topluyorsun çarpan atmıyorsun ya Maviler. Maviler karpuz var Hadi devam et devam. et devam et Ananı satayım.

Devam mı devam ana avradını satayım. devam devam devam devam devam devam. yapmayacağım şeyi yap yapmayacağım şeyi. yapıyorum Al çık gitsene 200 liraya ya. Hadi bakalım dur tamam bir daha seni. üzümler Hadi bakalım üzümler üzümler. üzümler üzümler üzümler çarpan üzümler. çarpan çarpan atsana anasını avradını at. çarp at 2600 lira çarpan attı sana artı. 5'i istemiyorum gözüm 100 çarpana. 260.000 lira Ananı satayım 60 çarpan. patlatmadım patlattı sandım ya. abi soğuk soğuk terlemeye başladım soğuk. soğuk terlemeye başladım ecel terleri. döküyorum abi Abi şu an ben böyle isem. Siz nasılsınız hadi hadi lan altı çarpan. 300 lira altı çarpan 18 bin yetmez abi. ya. paranın anasını ağlattık ya hadi Karpuza. karpuz var Gayet güzelsin üzümler. Maviler üzümler Maviler abi 10 çarpan. 7.750 mi 7750 de buradan Hadi hadi be. kuşum yedi çevirme.

Yaparsın abim be Kaç aydır vermiyorsun. Böyle gidelim. Hadi dört çevirme. şaka gibi yağ gibi yemin olsun rüya gibi. ecel telleri döktüm abi ya ecel terleri. çarpana 50 çarpan 100 çarpanı atıyor. patlatamıyoruz ya 20 çarpanına Buradan. da 6.500 etimizin parasını çıkartamadık. Ya az önce ne güzel gidiyorduk abi. kafaya koyduğumu ben yaparım beni. biliyorsunuz Dostlar Ben kafaya koydum. yaparım 50 km devam devam abi alacağız. İnat ettim alacağım Abi kaç eldi üst. üste vermiyor kaç elde üst üste vermiyor. öderse köpek gibi öder abi hop güzel. erikler mükemmelsin 10 çarpanımız var. işte bu şekilde başlayalım ya 18 çarpan. abi 18 26 çarpan 20 bin 150 lirayı. buradan cebinize koyduk İşte bu şekilde. başlayalım abi başta çarpan atmadan beni. dellendiriyor muzlar güzelsin devam. edebilirsen gelmedi 375 lira biriktirdi. bir şey değil abi 50 bin lira da 375.

Lira bir şey değil Hadi bakalım 250 lira. 8 çarpan yine bir şey değil Yine bir şey. değil Yine bir şey değil abi. dellendim Ya abi var ya şu hırsız kadar. kötü bir şey yok ya aldın mı da köpek. gibi alıyoruz Hadi 3 şart Hadi 3 çevirme. Hadi devam et hop 16 çarpan çarpan. sayımız güzel de istediğim bu değil. çarpan Abi en azından 20 çarpanları. falan yakılıyoruz 32 çarpımız var sürer. misin abi 32 çarpanla Buradan da koyduk. mu abi 48.000 lirayı Tamam etimizin. parasını çıkarttık kazancımız 81 bin. lira Soner bir hamle son hamle son hamle. Hadi lan kafayı yiyeceğiz abi Bir de o. bu değil de hadi bakalım morlar erikler. nedir ya. Döndük dolaştık biz oraya kadar çıktık. bir farmayalım abi şansımıza açalım. tekrardan belki Tekrardan girebilir. tekrardan bir sürpriz yapabilir Her An. Her Şey Olabilir abi ya oyuna. girdiğimizde ödüyor abi aldığımızda.

Değil de üzümler Hadi iki şeker daha iki. şeker daha Hadi iki şeker daha iki şeker. daha lan hadi abim Hadi abim 2 şeker Ah. be. abi girse var ya bedavadan tekrardan 50. bin liradan gireriz bir de şansımız açık. bir şekilde az önce de aynısı olmuştu. Hadi lan abi. Devam abi devam devam devam devam devam. anladık İstediğimiz yerde denedik. tekrardan bet olarak devam edelim. bakalım. çıldıracaksınız Ya çıldıracaksınız abi. böyle bir şey yok ya böyle bir şey yok. ya Hadi be kuşum elmalar. Yeşiller Yeşiller Yeşiller işte busun. işte bu son iki çarpan gayet güzel işte. bu dediğim olay bu dediğim olay bu. 43.200 lira işte busun abi çıldıracağım. çıldıracağım abi ananı avradını satayım. devam et hadi bakalım. Hadi devam et devam et abi sağlam bir. şey olduysa hep beraber yemin ederim. kafayı yerim çıldırırsınız çıldırırım.

Yemin ederim şöyle sağlam bir şey dese. var ya hadi 5000. müdahale mi girdim hadi Vur müdahale mi. girdim devam et devam et abi bak ard. arda müdahale giriyorum yapmayacağım. hamleleri yapıyorum yapmayacağım. hamileleri yapıyorum hadi. muzlar. ananı avradını. ödemeyecek gibi ya. Hadi morlar morlarlar hadi çarpana. çarpana at on çarpanımız var devam et. lütfen devam et güzel güzel güzel güzel. güzel güzel güzel güzel güzel güzel. tekrardan sanırım 200.000 liraya kadar. çıkıyoruz Aynen son halde 170.000 liraya. kadar tekrardan çıktık devam mı devam. abi tekrardan bir farmayalım şöyle. şansımızı açalım. bir Farm bir bet güzel gidiyor. Hadi babam Hadi babam Hadi babam Hadi. babuşum Hadi babuşum üzümler güzelsin. elmalar Tamam devam edebilir mi. dikkat ettiniz mi bilmiyorum abi ama. çarpan sayılarını kesmiyor hani 20. çarpanı 10 çarpanı kesmiyor Bu iyi bir.

Şey abi 50 bin liradan devam edelim. tekrardan 20 çarpanlara 10 çarpanları. hadi fertlere bak lan abi düşünün sene. ya 50.000 liralık bed'ten satın aldık. kalpler patlıyor morlar patlıyor. ardından abi ne güzel olur ya yemin. olsun Ne güzel olur ya. Hadi be kuşum. 15 21 çarpanda buradan 2006 5 yetmez. yetmez abi yetmez hop ananın satayım. Keşke farmasaymışız lan Abi keşke. farmasaymışız ya. Hadi erikler erikler güzelsin Karpuzlar. hop 20 çarpan dediğim olay buydu dediğim. olay buydu mavilerle devam edebilirse Ah. be gözüm 20 çarpanla Buradan da 24.500. lira cebimize koyduk çok güzel gidiyoruz. ama devam Umarım güzel olur Hadi baba şu. mu hop güzelsin çarpan bekliyorum senden. çarpan bekliyorum senden çarpan. bekliyorum Hadi üzümler erikler gelir. Maviler Ah be abi çarpan atmıyorsun. gözüm ya 15 çarpar Hadi Bakalım buradan.

Yürü bari abi 25 çarpanda buradan. toplamda kaç 6.250 lira Hadi 8 çevirme. hakkımız var Her An Her Şey Olabilir abi. her an her şey olabilir umutsuzluğa yer. yok Az önce de aynısı oldu Çok güzel. koymuştuk Hadi baba. elmalar üzümler çarpanlarımız da yok. Şuraya bir çarpar Şuraya bir çarpan 15. çarpan Mükemmel. mükemmelsin 7.850 lira elmalar abi 8.350. lira gayet güzelsin 15 çarpanlar Buradan. da koyduk Buradan da 125 bin 250 lira. senin için olur işte bu işte bu lan işte. busun abi işte busun İşte busun İşte. busun abi 125 bin lirayı tek seferde. cebimize koyduk 50 bin liralık pette. gayet de güzel oldu kazancımız 164 bin. lira daha 5 Spin var Her an her şey. olabilir devam etmelisin devam etmelisin. abim abim devam etmelisin 4 spinn'imiz. var Hadi hadi abim Hadi abim Yap bir. şeyler daha bir şeyler daha yap lan hadi.

Iki Spin. abim Hadi hadi gözüm şu elde yap şu elde. yapılan Ah be abi Dostlar gördüğünüz. gibi kasamızı 50 bin liralara kadar. düşürdük 40 bin liralara kadar düşürdük. 280 bin liraya kadar tekrardan çıktık. abi kızıyorsunuz biliyorum ama ben devam. edeceğim Abi ben devam edeceğim siz. olsanız Ne yaparsınız Abi ben devam. edeceğim 280.000 liraya kadar çıktıysam. tekrardan çıkacağım ben 50 bin liradan. ısrarcıyım Ya ben 50 bin liradan. ısrarcıyım istediğim alamadım alacağım. abi bugün istediğimi alayım öyle. çıkacağım abi. gelir misin diyeceksiniz ama dostlar ben. gördüysem oyunun açık olduğunu. görürdüysem üstüne giderim Hadi babuşum. Hadi baboşum hadi baba şu muzlar. güzelsin Karpuzlar Maviler abi çarpan. lütfen çarpan at Vur ya erikler gelecek. bak çarpana at elmalar geldiler gelecek. çarparsın abi 8 yetmez sekiz yetmez mi.

ağabeylerde güzeller muzlar Hadi muzlar. gelir hop 15 çarpan gayet güzelsin. mükemmelsin abi olaya bak 4 tane şeker. buradan çarpar abi buradan çarpar. 133.400 vereceğim bize koydu dört çeker. geldiği zaman çarpan sayımız olduğu. zaman çarpıyor Abi çok da güzel oldu çok. da güzel oldu 136.000 lirayla buradan. koyduk Hadi babuşum Hadi babuşum daha 8. spreyim var kasamızı kaç. 360'tan üzerine çıkardık gayet de güzel. oldu 5 spinimiz var hadi babuşum Hadi. babuşum Sağ elim kaşınıyor Sağ elim. kaşınıyor bir şeyler daha yap bir şeyler. daha yap lan üst spinnimiz var. her şey yorum altında Dostlar Kendinize. iyi bakın Sağlıcakla kalın

All Devices iOS Android Chromecast