ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA | #sweetbonanza Nedir? Nasıl Oynanır Rekor taktik Büyük Kazanç Big Win | #slot #casino


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Selam babalar anneler krallar kraliçeler gençler ve kendini genç Seden benim. geniş ailem Hepiniz hoş geldiniz sefalar verdiniz dostlar bugün en çok yorum. aldığım Sweet bonanza nedir Nasıl oynanır gibi sorulardan başlayacağım. Dostlar Sweet bonanza Pragmatik playin slot oyunudur en çok oynanan. kategorisinde olduğundan dolayı Kazancı oldukça fazladır öncesinde şöyle fml. ardından e oyunu tanıtmaya devam edeceğim bu oyunda farmlamak dediğimiz. olay bu şekilde bahsi artırıyordu otomatik oyun diyerek oradan. belirliyorsunuz ve şans açık kısmı var Onu açarak da şansınızı daha da. katlayabilirim olay bu Hadi bakalım hadi bakalım Bir de oyuna girerse şahane olur. kasamız 5.000 L bakalım bugün bir rekora imza atabilecek miyiz Ben de sizler gibi. bekliyorum kazanç olsun veya olmasın bu videoyu sizlerle bugün paylaşacağım.

Dostlar Sweet bonanza iı tanıtacağız Çünkü Dostlar Eee bu diğer oyunlara göre. çok farklı bir oyun eee şöyle Nasıl yapalım Nasıl yapalım Nasıl yapalım bet. olarak devam edelim de öncesinde bet aldıktan sonra tanıtırsa iyi olacak. sanırım şu şekilde 2.000 liralık bir 1600 liralık alalım şans açıkken Çünkü. 2.000 L gözüküyor 1600 liralık bir alalım Dostlar Bu oyun ilk 3 sıra önemli. değil sembollerin sayısı 8 olduğunda direkt patlatır takla Kazancı sağlar Şu. üstte gördüğünüz kısım çarpan da gelirse bu parayı bu. şekilde katlar diyecektim de abi gelmiyor müdahale girelim yapacak bir. şey yok Hadi bakalım 6 Spin imiz var Hadi lan 4 Spin erikler le devam. edebilirse dediğim çarpan bu takla Kazancı 640 24 çarpanla 153 lirayı aldık. 1600 liralık bet almıştık ancak istediğimizi yapmadı Ara ara şöyle ben. müdahale giriyorum Hadi devam et erikler gelir mi Harikasın şimdi muzlar Maviler.

Şimdi Karpuzlar Maviler gelirse güzel olurdu ama 23 lira takla Kazancı 11. çarpanla 255 şu anda zarar yazdık zarar yazdık ama. hiç paniğe gerek yok Dostlar her el verecek diye bir şey yok Oyuna geldik. yeni alıştırma yapıyoruz aynı bet üzerinden tekrardan devam edeceğim. heyecanım için lütfen kusuruma bakmayın Dostlar dediğim gibi ilk ü sıra önemli. değil Dostlar ekranın tamamında sembolleri 8 yaptığı an patlatır ve. çarpan atarsa da bu takla kazancını çarpan anan avradını satayım Ah be Neyse. sıkıntı yok hop Yeşiller Mükemmelsin alıda bırakmazsın Umarım 100 L 100 lira. hop kalpler mükemmelsin işte busun İşte busun abi para böyle kazanılır para. böyle kazanılır abi toplam 35 çarpanla 10.20 lira işte busun İşte busun İşte. busun İşte busun Dostlar dediğim gibi başta 1600 liralık almıştık 400 lira. kazandırmıştı ardından e düşük bet devam etsek vermeyecekti aynı bette ısrar.

Ettim bu oyun bu şekilde oynanır Dostlar pes etmeyeceksiniz üstüne üstüne. gideceksiniz hiç oynamayanlar kesinlikle tavsiye etmiyorum oynamak isteyen. dostlar da videonun altına bıraktığım linkler üzerinden güvenilir bir şekilde. oynayabilir Dostlar bunun hatırlatmasını da yapayım Çünkü en çok sorulan sorular. içerisinde bunlar var nerede oynanır Nasıl oynanır Hadi devam et lütfen. erikler erikler erikler erikler anan avradını satayım 8 çarpan da buradan 339. lirayı da cebimize koyduk çok güzel oldu abi 5'i Görmedim ekranda da 3 tane şeker. olursa 5'i verir bilginiz olsun Dostlar 4 şeker artı çarpan gelirse de paranızı. katlar aynı zamanda ı beiniz verir bilginiz olsun Çok güzelsin güzelsin Abi. son spinler de bir şey yaparsa devam et Harikasın çarpan atabilme ihtimali güzel. 8 çarpan da olsa at işte Baboli at Baboli 21.000 lir yandım bua ben ya.

Keyfim nasıl da yerine geldi dostlar gördüğünüz gibi 5.000 liralık kasamız. 1329 liraya kadar kolaylıkla çıkardık 2 bet almıştık bet dediğim Olay şu şekilde. satın alma yaptığınızda bet olur 1600 L güzel ödüyordu 1600 liradan devam. edeceğim üstüne üstüne gideceğim Bakalım nasıl bir kazanç elde edeceğiz tekrardan. bugünün açık beti sanırım 1600 L hop 100 çarpan ananı avradını 115 çarpan Hatta. Hadi 7 Spin hadi bakalım devam et lütfen devam edersin gelmedi Neyse problem yok. problem yok benim taktiğim bu şekilde Dostlar bir bet veriyorsa o beti. değiştirm Hadi bakalım İlk başta da vermezse aynı Bet üzerinden tekrardan. devam ederim ki versin diye 5'im tekrardan var gördüğünüz gibi 3 tane. şekeri ekranda tamamladı ı bu 5'i bu şekilde tamamlamış olduk Hadi devam et 7. Spin imiz var 19 çarpan 12 lira takla kazancıyla 243 liramız cebimize koyduk.

1600 liralık bet almıştık ama betimi tamamlayamadık Hadi 5 Spin imiz var Her. An Her Şey Olabilir çünkü 100 çarpanları 50 çarpanları bugün gördüysek devamı. mutlaka gelecektir Hadi bakalım Hadi erikler Harikasın çarpan oturtur. buraya Abi bence çarpan oturtur malalı sın beş yetmez be 5 de atmazsın ya. kurban olduğum 984 lira Neyse problem yok Hadi son Eller Hadi morlar gelir mi. gelmedi 10 çarpan 80 lir Buradan da zarar yazdık 600 liraya yakın bir. zararımız var ama kasamız hala 10.000 liranın üzerinde ne yapacağız abi şöyle. birazcık artıra artıra devam edelim sevdiğim beterden devam edeceğim 3000. Lal düz bet alacağım Abi bu sefer ara bet değil düz bet alacağım bakalım. öderse Buradan ödeyecek Hadi bakalım 9 Spin 8 Spin. müdahale mi girdim 7 Spin 7 Spin dediğimiz olayda 10 Spin. veriyor ya kalan spini Söylüyorum hadi 14 çarpım var 76 L takla kazancıyla.

Toplam 1071 liramız aldık abi birini aldık Daha piz var bakalım ne yapacak. erikler güzel Karpuzlar muzlar gelmedi 5 çarpan da. buradan Hadi bakalım muzlar erikler. gelmedi Şekeri de tamamlamadı iki şeker de bıraktı 3 olsa ı 5'im. alacaktık bir Spin son Spin gelmedi Neyse problem yok. abi ya 1600 lir zarar yazdık yine Nasıl yapsak aynı bet üzerinden mi devam etsek. Normalde yapacağım hamle bu olacaktı ama birazcık Ne yapalım şöyle fml abi Hatta. 8.000 liralık alım gerçekleştirim Abi ne oldu oldu bir el verip bir el. vermemezlik yapıyorsa bu el kesinlikle verecektir Dostlar 3.000 liralık. almıştık ardından düz bet olarak devam edeceğim ara betl kaçmayacağım hadi 8. Spin 7 Spin müdahalemiz de fayda var 23 çarpan. mükemmelsin Karpuzlar şimdi devam edersin muzlar da güzel elmalarla devam. edebilirsin elma elmalar elmalar elmalar elmalar erikler geldi şimdi elmalar.

Şimdi elmalar mükemmelsin devam edebilirsin İyi ki de 8.000 aldık ekrana. bak ekrana bak 4 şeker var çarpacak abi çarpacak abi hop. 3736 lir mükemmelsin tek seferde tek seferde 33.000 lirayı koyduk D etimiz. bitmiş değil 10 Spin imiz var hadi Hadi abi müdahaleye gireceğim 8 Spin imiz var. yapar mı yapar mı abi yapar mı müdahale gireyim abi hadi lütfen devam et 6 Spin. imiz var bas Spin Abi en çok sevdiğim oyun bu abi mükemmelsin devam et. yeşillere Bak işte bu son muzlar muzlar gelir muzlar gelir Evet kalpler. tekrardan devam edebilirse morlar kalpler morlar kalpler anan avradını. satayım Art 5'im de aldık mükemmel oldu 15.600 lirayı da buradan tek seferde. koyduk kazancımız 48.000 l ı bei de aldık 8 Spin abi işte busun Pes. etmeyeceksin Abi bu taktiği kullanabilirsin dostlar kazanmak için. gerçekten bu taktiği kullanabilirsiniz mükemmel oldu işte.

Busun İşte busun elmalar gelir mi geldi şimdi muzlar gelmedi ama Base Spin var. müdahalemiz müdahaleye girebilirsiniz yakaladık yine yine yakaladık üzümler ne. gelir ne gelir sıkışmaz Umarım Ah be Neyse problem yok abi 29 çarpanla 4524. lirayı da buradan cebimize koyduk kazancımız 5 3.000 L üin 50 anan anını. satayım ekran ama ekrana bak anan avradını satayım kaç. çarpan 65 çarpanla da buradan 10.40 lirayı Bence koyacağımızı koyduk. alacağımızı aldık Dostlar Bence kar cebe yakışır nerede nasıl çekilmenin. gerektiğini Siz benden daha iyi biliyorsunuz Dostlar videolarımı. izleyerek nerede nasıl çekilmenin gerektiğini gözlemleyebilirsiniz Bence. çok güzel kar yazdım Bence çok güzel kar yazdım Dostlar Benden bu kadar kasamız. 67.000 liraya kadar çıkarttık Ben buradan kaçıyorum Dostlar Kendinize iyi. bakın Sağlıcakla kalın diyorum dostlar oynadığım linkleri de videomun altına.

sabitledim bilginiz olsun dostlar

All Devices iOS Android Chromecast