ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA 🍭 SLOT OYUNLARI 🍭 MEGA KASA İLE VURGUN PEŞİNDEYİZ🍭TÜRKİYE BONANZA REKORU🍭UZATMA REKORU


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Merhabalar. millet Hoş. geldiniz sefalar getirdiniz mekandayız. internetle uğraşıyoruz. oyunlar bugün geldik büyüleme yaptık. internet İnşallah müsade. ederse zkl hoşlanacağı. bakalım sağlam birleme yaptık geldik. Bakalım ne olacak. bız mekandayız Başlayacağım şimdi senin. gibi intern ne oluyorsun ya Bir kendine. gel ya. o kadar para alıyorlar şu işi. beceremiyorlar. ya abi olmuş en düşük fatura sana 200. lın Böyle bir saçmalık mı var. ya ufak ufak bir Farm. atıyorum ufak bir Farm atıyorum atıyorum. yapıştırdım. pek bir şey gelmedi bir kez daha. yapıştıralım. bakalım haydi başladık erik geldi. güzelsin üzüm gelir mi acaba gelmedi. Maviler geldi güzelsin oğlum karpuz ya. da muz muz geldi güzel karpuz atar Of. çok güzel hepsi gitti hepsi gitti çarp. şur. bir. dahı Olsun kanalım olsun hepsi var. aşağıd ulaşabilirsiniz Abi hepsi.

Yor y Yar. Kusura. bakmayın. Yım Hadi artık karpuz geldi güzelsin. oğlum mavi. diyeceksen. haberim. g Hadi bakalım hadi bakalım. Allah ne verse yapıştırdım artık ne. gelirse ben hiçbir şey demeyeceğim C. baydı. artık b b b b abi geldi güzelsin. oğlum. çp mübarek insan sana. çarpan Ay ay ay a. ni. güzel patladı orası. güzelsin birane tane daha had çok güzel. Gel gelmedi ya 5K güzel güzel Bak bu. güzel bu güzel işte 5K bu güzel. 9k yaptı Tekrardan başa döndük gibi bir. şey oldu Abi bu da bakacağız. ayarlayacağız. göreceğiz ayarlayacağız göreceğiz. çok güzel 100 is geldi tertemiz Hadi. devam et devam et devam et ya devam et. ya devam et ya devam et. Ya hadi artık haydi haydi haydi haydi. haydi. haydi çok güzelsin Oğlum çok güzelsin. Çok güzelsin İşte bu çok güzelsin İşte. bu çok güzelsin İşte bu nice. nice çok güzel bir tane daha gel kata.

bak bak bak bak mükemmel geldi mel geldi. mükemmel geldi mükemmel geldi. Ömer. Geldi geldi. şuradan bir tane vuracağım düzelsin. had. gersin bon sokm da gider gider gider. gider gider. güzel bakalım biraz daha gençler aşağı. düşmeyi düşünmüyorum durumlara göre. bakacağız göre. bakaca 4 düz olsun. Evet. sürat. 300. oldu Neyse gençler uzatmıyorum artık. daha Faz aşağı ve yukarı çıkmayacağım. izlediğiniz için teşekkürler beğenip. yorum yapıp abone olursanız sevinirim. 2.5a bırakıyorum mis gibi geldik mis. gibi karımıza dönüyoruz linkler aşağıda. sü turun linki aşağıda Telegram linki. aşağıda bekleniyorsunuz Allah'a emanet. olun Kendinize iyi bakın Görüşürüz. beğenip yorum yapıp abone olursanız. sevinirim eyvallah

All Devices iOS Android Chromecast