ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA 🍭 SLOT OYUNLARI 🍭 MEGA KASA İLE VURGUN PEŞİNDEYİZ 🍭 TÜRKİYE BONANZA REKORU🍭 BONUS BUY


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Türkiye'nin en vurguncu kanalına Hepiniz. hoş geldiniz arkadaşlar Ben Buğra bugün. 1400 TL'lik küçücük bir kasayla yine. sizlerle birlikteyim Canlar 1200 liral. bir alımla başlayacağım Bu ve daha fazla. küçük kasa videolarının gelmesini. istiyorsanız videoya şimdiden bir beğeni. bırakmayı unutmayın Canlar Teşekkür. ederim elinize sağlık sağ olun var olun. efendim dedik ve oyunumuza geçtik şöyle. hafif hasta haf burgun ama bir o kadar. cıncık bir burun istiyorum Bugün kasamız. bayağı ufak O yüzden olabildiğince. büyütmek istiyorsak olabildiğince Risk. alacağım Arkadaşlar şu an oynadığım. şekilde kesinlikle tavsiye amaçlı değil. bu Bu tamamen benim kendi oyun tarzım en. küçük kasayı bu şekilde oynuyorum. yaparsanız yapmazsınız size kalmış ama. dediğim gibi Tavsiye. etmiyorum Ondan sonra başınıza gelmedi. Zan gelip bana şey diyorsunuz aynasın.

Yapım ol arkadaşım olmayabilir Yani şans. oyunu oynuyorsun herkesin her dakika. aynı şey yaşayacak diye bir şey yok. bazen. alım gibi öen olu ki alım alun bir öi. yani öle bu. kadar. güz geri. geldi devamı güzel. olsun ama benim oğlum. sakattır. bize be Bir 500 atma daha oy baba. geldi baba geldi ama çakı iyi gelmedi. ama güzel Hiç yoktan iyi abi güzel 52. tek Atmadın mı tek Atmadın mı kankam be. tek atıp kaçmadık mı. be boş dönme. lan oy bir tane daha. lan yai verdin de ya Ah be güzelim Devam. ETS. ş kalpler maler Ne oluyor oğlum ne. oluyor. al tek. attım istediğim yerde. Ed oğlum oyun kafi 9300 yaptım. tekam. hi böyle bir kere diye sanki o anı. bekliyormuş gibi olur. hep çarpan yok heralde çok bir. ödemeyecek gibi. ya Hiç yoktan. iyi Neyse küçük almıştık zaten sorun yok. o. yüzden bomboş döndü bitirdi 1000. kaybettik canın sağ olsun Olur öyle.

Şeyler. alalım kalpler Gene mi sinyal yoksa. yoksa gene mi var mı Bir çılgınlık. gene Oğlum çok iyi başladık ya enerjim. cidden çok yükseldi aşırı ümitliyim şu. an kasadan çok yüksek yerlere gidebilir. Can. uyandırdı içimde Yani Olur mu. olur Bunu da ödemedi e 4200 oluyor. herhalde bunu öder Kanka kaçıncı alım. bu hayvan gibi kesti Bu. arada bunu ödemezse ana Kasaya geri. dönüyoruz ha ve çok kötü olur abi Sil. Baştan. ver abi ver muz muz ver çarp. be Arkadaşlar ben bir bunalmaya başladım. Bak bu Bunlar iyiye giden şeyler değil. uzatma verdi kurtar lan bizi. uzatma resetledi Kurtarmak zorundasın. ya ver. Elman kanka her şeyi tekte. bırakıyor ya Ananı satayım senin oyun. gibi. ya kanka ekrana bak ya 6 Elma 7 Jelibon. Şaka gibi. ya Baya bağır. oyuna ya devam et anasını satayım. ya çok kötü ya 3200 lira düştük lan. 10.000 lirad daydık ya.

Oyun. yapacağız adım kaçtı ne güzel katlı. anasını satayım ilk alımda 10K yaptık. böyle bir gaza geldim Dedim herhalde bir. 100 milyon yapacağız bugün yok abi kes. tuttu. ya. ya hayr alamet değil. can buradan iyi yerlere gitmez Ben size. söyleyeyim. oğum Boş Dönme artık 300 Layla bırakma. beni. ya yokı çok. sıkıntı böyle böyle değil. yani çarp ama. ya Dedik Abi an Kasaya geri. döndük aldım. 1800 ya o kadar da var ya Moralim. yükselmişti ki ilk alım dedim böyle. başlarsa bu dedim var ya makine gibi. dedim oynar. burayı Yok ya birikmiş anasını satayım. Ben oyun açık diye düşünmüştüm ki ya. olmadı Bu hiç iyi olmadı hem de ya. sıkıntı yok bu arada arkadaşlar giden. para çok böyle büyük bir kasa değil Az. daha devam. karpuz karpuz. marpuz Neyse aldık mı demek Ne. diyorduk Ben oyunun açık diye düşündüm. ama hiç düşündüğüm gibi olmadı.

Ya Hayallerim de böyle değildi. bu Ben çok farklı Hayal etmiştim bu. mevzuyu ama olmadı Canımız sağ. olsun bakım geri comeback atarız. ya düşük ihtimal ama ihtimal. Sonuçta spim var 2500 lir 66 kasa. herhalde burayı 3 200'e geri yükseltiriz. diye düşünüyorum ya bir 3200 atar. Buraya böyle oynarsa zor atur 3200 falan. da Hadi lan. 3 ATT 288a sanki Max gibi tavırlar ya. 3000 alıyorum gene büyük. 3000 sanki var ya dilyon lir para vermiş. gibi tavırlara bak 288 veriyor yaptığı ş. kendinden büyük ya. ya bir yerde ya patlayacak ya da bir. yerde iyi kötü bir ödeme atacak iyi kötü. ödeme attığı yerde Kaçak. Ya şöyle bir n. diim Az önce 10K vurd 10 olsun. ya ü olsun olm. uak ol Toç sapan hareketlerı. yaım. NF. yers var çok zor olacak buun. ya le değil de işte. dengesiz inanılmaz dengesiz le demim çok. güzel kombo attı ama inanılmaz dengesiz.

Yani bir el verdi 10 el aldı o. Muhtemelen şeydi yani o parayı alıp. kaçmamız gereken bir paraymış o. bilemedik abi oyun açık ded. aldandık. aldık re gerekeni yaptı böyle durumlarda. biliyorsunuz. yü at oğlum Şuraya bir çarpan ya at. güzelim be büyük at bir tane. ya İyi güzel 19 çarpan. kurtarır vermedi ama. olsun. azından benim gıcık olduğum nokta. biliyor musun bu kadar iyi olurken bu. kadar birden saçmalamaya başladı Oyun O. beni bir T etti. ya gene baktığın zaman kötü mü yani kötü. diyemem. alsak. buradan ne kadar yapıyor. totalde 6k. falan 6k 6k aldım. 6k hadi oğlum be 2x alım alım 2 koy da. kaçayım Hi. güz düşürmedi bir daha oturup Uğraştırma. beni ya. vall Boş dönüyor sıkıntı. o Hem de ne biçim sıkıntı Kanka böyle. bir boş dönme yok Bomboş. döndü kp elmalar orada. bekliyor Neyse 2500 aldık En. azından ya Çığlık atacağım var ya şimdi.

Vallahi bağırıp çağıracağım ya kendimi. paramparça edeceğim. bur ver. benin çocuğu. ver gene 4000 L Allahım kafay yiyeceğim. şimdi Yok oğlum gitmi vallahi Gitmiyor. yaı. gitmiyor etsek K etsek de ilerlemiyor şu. an olduğu yerde. dönüyor kork ş olinde gidiyor sürekli. bir yer de çok kötü patlatacak yani hiç. ödemezse o çok. sıkıntı emeğime yazık be bu kadar. uğraştım. be vallahi gene başladı boş dönmeye var. ya bu kanser bugün. oyun çok zorladık ama ya diğer ay çarp. lan lütfen çarp şekerine sıçayım senin. çarp. artık olur 4 Şeker de var kanka Oradan. da çarpan alacağız ni güel. olur Eski yerine döndü Ya kasa Aslında. var tam salmalık şu tam salmalık. hem kaç yaptı. Buray Aynen Tam salık 10K oldu zaten 4. abii daha fazla. çekem daha Faz ğım yü belli yani. tipinden hareketlerinden devam ettiğim. an direkt zırt Yani direkt bitirecek.

kasayı kaç paral lan 10.000 Oldu mu. Tamam oldu güzel burada bırakıyorum. arkadaşlar beni izlediğiniz için çok. teşekkür ederim videoyu beğenmeyi kanala. abone olmayı bildirimlerinizi açmayı. unutmayın sonraki videolarda görüşmek. üzere Kendinize iyi bakın hoşça kalın

All Devices iOS Android Chromecast