ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA ⚡SLOT OYUNLARI ⚡ DEDEYİ SONRADAN AÇTIM SÜPER AÇTIM ⚡ VURGUN PEŞİNDEYİZ


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba arkadaşlar ben. karşınızda slot merkezinden chim Bugün. sizlerle birlikte Dostlar bonanza dayız. abi Dün öğlen çok güzel hem düşük kasada. hem yüksek. kasada yapma. be Ne diyordun He hem düşük kasada hem. yüksek kasada çok sağlam yatırıp. durdu abi 2800 başlayalım 3000 değil de. 2800 daha 00 4800 7000 12.000 18.000. 35.000 Bunlar uğurlum budur Abi direkt. 2008'e başlayalım ya dün o kadar yattık. yattık. ama en azından akşam yayında abi çok. güzel bir şekilde kurtardık üstüne çok. da güzel bir kar elde ettik Yani. inanılmaz olaylar yaşandı dünkü yayın. içinde gelip destek olan herkese. teşekkür ederim Ayriyeten de Sohbetiniz. için olsun desteğiniz olsun fikirleriniz. olsun hepsi için çok teşekkür ederim abi. şimdi şimdi şe. Ay yani çarpanlar fena değil En azından. başlangıç için konuşmak. gerekirse. Evet aynen kanka 21 21 nedir bu hocam.

Black Check mi oynuyoruz Ne yani şimdi. bu hoş Black shack 21 bulmaz zaten bizi. de. neyse Evet. oynamaz. çok garip bel oluyor şu an ya hep önünü. kesmesine rağmen 200x öi bile şu. anda güzel verecek misin Bir düzgün. çarpan Kanka ver bir düzgün çarpan lan. nice abi Nice nice olur olur olur olur. abi oyun parça parçası da çok güzel. ödüyor. lan güzel başladık Umarım devamını. getirir Yani iki tur sonra bir anda. kesmeye başlarsa hiçbir mantığı kalmaz. bu. ödemenin Hadi bakalım abi dediğin gibi. zarar ettirecek bile en azından yarı. yarıya zarar ettirsin ki denemeye devam. etmeye fırsatımız olsun diğer T abi ne. KIA Kalır Ne para. kalır. Tamam. evet Neyse 2800 bastık En azından bu. zarar etse bile kıs 4400 var Sıkıntı. olmaz. da ama yani böyle bir zarar verirsen. sıçarız Kanka hani bir şansımız kalmaz. ne yaptın. oğlum. Evet üzüm erik erik çarpan.

Lan. tamam uzatmam var olur da boş geçmezse. boş geçmezse. olur. eyvah dur bakalım bu Bonus için. konuşmuyorum diğer bonusa bunu benzerini. yaparsa o zaman sıçtık bir şey. kazanamayacağım kesinleşmiş olur da. kanka ver işte buraya Olur olur ol ol ol. ol hiç sıkıntı hiç sıkıntı AB çok güzel. olur olur dediğim gibi kasanın verdi. sıkıntı. yok Ne Bit atmm. lan. Peki ekranların Sürekli eksik. kalması 3600 mü 4800. mü şimdi 4800 basarsak kasamız kalır. yars. alamazsak y katlamaya çalışacağız Bu. sefer de 900'den 1000 liradan vurmaya. çalışacağız ne eder bilmiyorum risk. etmeyelim ödeyecek zaten 3600'e de öder. buradan devam. ya güzel devam kanka devam bir düzgün. çarpan. daha bir düzgün çarpan daha atsan Zaten. Ölürsün. ya. Evet ne yapacağız. lan oyun açık mı kapalı mı hiç. çözemiyorum şu an çok. Dengesiz dur bakalım dur bakalım.

Halledeceğiz Halledeceğiz. halledeceğiz bak bak şu an akmaya. başladı bak şu an şu an bizim dilimizden. konuşuyor Aynen oğlum ver bir düzün çarp. ben buna ne zaman desem oyun takla. kazancın önü kesiyor. Ok tamam kasayı aldık abi kasay aldık. Eğer Burada da bir ödeme yaparsa aynen. karpuz da geldi İki çarpan. olmaz Yok kanka ben çarpanı seince oyun. kapatıyor. kendini Peki Dostlar Bu arada eğer. videolar hoşunuza gidiyorsa beğenmeyi. kanala abone olmayı unutmazsınız çok. makbule geçer şimdiden Hepinize. teşekkürler boş bilirim çok güzel. etkinliklerimiz hem discord'da hem de. yayınlarda devam ediyor abi haberiniz. olsun Eğer Sizler de katılmak. fırsatınızı değerlendirmek isterseniz. hepiniz için aramızda yeriniz vardır. haberiniz olsun diyelim son. kez. peki. peki hadi bu tur vermezse sıçtık şu anda. kaç var 2300 etti Evet brra oynar mı yok.

Kan lan Oğlum dalga mı. geçiyor abi inanılmaz Ne iş yarıyor şu. an bak şuna bak bu Sefa bu çarpanları da. boş geçmeye başladı. oynamaz ki burada Aha oynadı mı oynadı. oynadı çok güzelsin bak tekik B Kanka. tek güzel bir çarpan dah koydun mu çiçek. çiçek abi komun güzelliği çarpanların. dizilişi güzel güzel abi Tamam tamam. Tamam abi iyiyiz tatlıyız iyiiz ya Devam. devam Oğlum bu Bonus bitti ama değil mi. Aynen. ama. şimdi ilerlemek için artık fırsatımız. var az önceki gibi comboya takl yaptımı. Zaten içinden geçer çıkarız Abi direkt. hala o dengesizliği koruyor her an. gidecek biriş hissiyatı veriyor ama tek. turda da şov yapıyorsa işimize gelir abi. Bize lazım olan Zaten onun yüksekteyken. yapması Evet elma Aynen oğlum muz çarpan. Çok tatlısın Bir de çarpan versene lan. Bir de çarpan lan Bak erik de gelir. kanka mavi de var he tamam abi oyun yani.

Durdu durdu bir anda Kendini açtı Tamam. yeriz yeriz. Yeriz ok işte şimdi kitlenme. başladık bu arada be turumuz var bir kez. daha yaparsam buna benzer bir. şey. Yani. evet. ok sanırım yapmayacak. ama y çarpan verirse çarpan ver de gelir. Aynen Er çarpan erik çarpan Kanka düzün. bir tane Hadi lan Hadi be oğlum. ya lan. Bean. Sen nasıl bir kalitesiz bir çarpanın. lan. okey abi çok güzel bir şekilde. ilerlemeye başladık bir anda 18.000. ilerlemek istemiyorum Çünkü oyun Çu an. tek turda yatırma şansı yüksek O yüzden. ne olur ne olmaz diye kıı yani bir o. kadar daha kalması lazım yani En kötü. yarısı şeklinde gitmemiz. lazım halen daha riskli aşamadayız. Evet. karpuz Kanka Vermeyeceksin değil mi. Yani demek istediğim Burası ödemez. sonraki turda Hani 9000 bastık orada. ödemezse sıçtık zaten oyun O saatten. sonra hayatta ödemez o yüzden şu.

Ödediğinin pek bir anlamı kalmaz Ne. zamanki oyundan çıktık O zaman kasanın. durumuna göre kazanım kazanmadığımızı o. zaman kesin olarak konuşabilir şur bir. çarpan. alamayız var bende yine bir şey olaz ya. Vallahi var var boku yiyoruz bugün de. Evet erik üzüm çarpan bitti üzüm çarpan. düzgün bir. çarpan Kanka gözünü sim 8 Var . koyayım ya de Ağım aç 8x. var Hadi. buyur ok zarar yazmadı En azından güzel. gidiyor. da. evet Evet ben demim yap. artık. pek mavi karpuz. yok zğ gibi en kötü ama 18 iler. istiyorum 18 b b kasam 18000 daha. kalacak ie çıkarız Yani ödemesi lazım. Yeter ki ödesin Diğer türlü ya bir daha. 18 basacağız ya da 12'ye Düşeceğiz Hayır. ya be çocuğu atacaksın buraya pce. o çarpanı. buraya Allah'tan Burada da güzel çarpan. var ya sokarsın. isi Hadi bir kere daha. az çok deme bir kere daha yok bu. saylanmaz inanılmaz.

Ya peki D değil ama ya D değil En. azından sonrasında güzel bir şeyler. yaptı. da hakkı değildi ama abi işte şimdi 35. basma zamanı geldi ya şimdi 35'i basma. zamanı. geldi Hadi bakalım. abi buradan vurduk vurduk. vuramadı yokuş aşağı devam edeceğiz. bundan sonra ama dediğimiz gibi 18'in. arkasına ödeyen 18 arkasına. 35 Çok riskli Eğer ödemezse sıçtık şu. ana kadar yaşanan hepsi boşa olur ama. öderse tamamen bu an içinde. zaten yok bu değil Elbette bu değil yok. Bunu yapmayacak Onu biliyoruz onu yapmaz. yapmaz. yapmaz ok Oyna oyna üzüm tek . koyayım Ananı. Olsun en azından güzel çarpan. attı da abi daha 19.000 var içeride. Hadi koyayım senin. ya ananı abi tek tur mu gel o. da. En azından tek turda olsa bir şey verdi. de koyayım kasa 20.000 40 binden. 20.000. düşecek 20.000'e kadar devam ya da güzel. bir takla Kazancı.

Yaparsa Ondan sonra Yapacak bir şey yok. olun Abi vallahi Yapacak bir şey yok ya. oldu ya. olmadı Hadi. bakalım güz üzüm. Ayen akla Tamam şimdi alınır şimdi. alınır. Abi şimdi. alınır Hadi oğlum 18 35 dedik sıçtık. güzel takıların peşine olun. dedik. lütfen kasa şu an. ana Ananı güzel güzelsin lan. koyduğum ya lan Çok güzel daha da. devam edermiş de olsun. lan Ulan be koyayım şunu 35. bin'lik bonusa yapsana. lan ulan kaç patlattı 1600 aklık Kazancı. oldu güzel güzel güzel güzel güzel güzel. Şimdi konuştuk işte ya Durdu durdu tek. dur patlattı koyduğum on oyunu. Ulan ekran. tükürdük ananı senin gibi oyunun. ya Okey okey abi şimdi oldu işte şimdi. çok tatlı oldu. İntikamı güzel birek geri ödemesini. yaptı Abi güzel geldik halen daha. yatırma şansı var Ama 20.000 peşine bir. daha koyalım Öz zaten 150. öers hal yani. 2 kasadan geldik zaten.

Ama ufak bir kez daha. zor 50 ya 35 ya da 50 bir daha ay. çarpan güzel çarpan var da y al kasanın. yarısını verdi ya 35 ya da 50.000 ya son. bir alım yapmak istiyorum ama yatar. mıyız Onu. bilmiyorum yatırma ihtimali yüksek. çünkü ama deneyelim ya vallahi deneyelim. en kötü ne verirse versin başımızın T. deyip çıkarız abi hadi. bakalım bir kere ya 35 Vural Ondan sonra. tamam 50 çok kaçar AB Bu arada yani önki. 35. gaps tertemiz yat. ol sıktı. deim gibi. öce verirsen güzelsin bir çarpan daha. güzel bak bu ni ya buye gö ni di. anlamadım. buu ben abi Tamam şimdi ol gidebiliriz. ya Daha da zorl adamim bu arada. alacağımızı aldık üstüne çok bile koyduk. koyayım hoş olm zaten şu anda. sürünü da. olsun. devamı yok elbette. dostlar ben kaçıyorum Eğer video hoş. gittiyse beğenmeyi like atmayı yani. kanala abone olmayı unutmayın yayınlar.

da sizleri beklerim güzel. etkinliklerimiz çekilişimiz oluyor gelip. Sizler deşip şansınızı. değerlendirebilirsiniz en kötü kafanızı. Dağıtırsın abi yani saat saat olsa en. azından Sizler de biraz Hay uzaklaş. neyim ık sohbet ederiz işte Neyse ben. kaçıyorum abi Allah'a emanet olun ner o. zaten yorum bellediğim gibi etkinliki. yakım olsun sonraki videolarda. beyinlerde görüşene kadar Hepinize bol. şanslar bol kazançlar. diliyorum

All Devices iOS Android Chromecast