ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA 🍭 SLOT OYUNLARI 🍭 BONUS BUY 🍭TÜRKİYE BONANZA REKORU 🍭 EN ÇOK KAZANDIRAN OYUNLARDAYIZ


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Merhabalar millet Welcome to the jungle. Hoş geldiniz sefalar getirdiniz mekanda. online döndürmeye başladık Keyifler. yerindedir Umarım tekrardan Hoş geldiniz. mekandayız dediğim gibi öldürmeye de. başladık keyifler de yerinde Haydi. bakalım güzel bir oyun olsun bizim olsun. bol katlı bol Çanlı bir oyun olsun bizim. olsun aramızı kutluyorum bu. ariz bayramlarınız güzel olsun. e Sevdikleriniz Yoksa da yalnız. değilsiniz unutmayın bir şekilde yolunuz. kesişir elbet. diyelim güzel bir bak geldik fena olm. Baki. geldik umarım umarım güzel bir daha. güzel bir döneriz Ufaktan bir döndürdüm. satın alım. yaptım bakalım devamı Biz dönüşü nasl. olacak. sizler için aşağı yorumlar kısmına. sabitlerim si tıklayıp üe olan. etlerinden yararlanın bayram içinde. sabit şey yapmıştır büyük ihtimalle bir. bakın derim sizlere pas attım gol at.

Sizlerin elinde bol çarpanlı bolol. kartlı oyunumuza tekrardan Hoş geldiniz. devam edelim Hadi bakalım. 124 katın 15 çarpan ile çarpan ile. diyelim yaptık fena gitmiyoruz 300 küs. kadık gitmiyoruz gayet güzel ama işin. ucunda ne olacak ben onu nayet ediyorum. Daha. çok haydi haydi haydi. 16 2 küsür oldu 2 küsür oldu 2 küsür. oldu 156 katına 17 çarpan 2600 güzelsin. Güzelsin Güzelsin Güzelsin devam et. kalpler gelir mi Ah. be 6km var şu anda şu anda sıfırdan si. baştan başladık gibi bir şey. oldu Ancak velatin. ancak ancak ancak Vin. V heini yapıştırdım bakalım bize ne bu. işin sona ucunda neler. olacak karp. geldii Bu gayet güzel abi gayet. güzel güzel oldu. bu güzel oldu güzel oldu güzel. oldu y oradan geldi Çok güzel atladı 12. k'm oldu 13k diyelim düz olsun bizim. olsun 13 deyiz Şu an için 13'te yiz. 13'te yiz 13'te yiz.

Böyle 5400 yapıştıralım yanlışlık oldu. pardon sorry. çok güzel gidiyoruz Ç güzel kat güzel ne. veriyorsun 6 7k tertemiz 7k tertemiz 7k. bizim oluyor her temizledik AB bizim. oluyor Hadi oğlum şunu biraz daha. yükselt çok güzel morlar geldi üzüm. gelir mi. gelmedi hadi oğlum 3. kaldık 2 kaldık yapma yapma Üzme beni. üzme beni güzel muzdan devam et erit. gelsin Mavi geldi erit gelsin karpuz. geldi Çok güzelsin çarpan at şuraya. şuraya çarpan at şuraya çarpan at şuraya. çarpan at. haydi abi n atmıyorsun ya n atmıyorsun. ya bana bir. söylesene öyle bir ufaktan vuralım bu. aralarda bazen bir veriyor bir vermiyor. biliyorsunuz Bir de öyle bir e şeyden. gidelim aktiften aktifsel seçenekten. gidelim. şöyle be turz yapıştıralım Bir de iyi ki. de şey yapmışız bakın az verdi. Çünkü az verdi. haydi haydi haydi haydi haydi. haydi 105 katına bize 18 1895 akmas.

damlar öyle söyleyelim Akmal. damlar bu Ar hiç şey gelmiyor ya kalp. gelmiyor. mor gelir mi dedim. gelm erik mavi güzel muz üzüm güzel. karpuzla elma. güzel at artık atmayı. unutma bu. kadar gibi ya. 50 ay. Çıracı Harbi diyorum Çıracı şimdi. yani 400 yapıştırdım bakalım Bakalım. bakalım. bakalım 394 katın 97 Çok güzelsin Çok. güzelsin bizim oluyor bizim oluyor bizim. oluyor bu oyun bizim. işte çok güzel geldi bak 80 katına. verdiği çarpana bak karakter. yoksunu karakter yoksunu bu sana. yakışmadı bu sana. yakışmadı Harbiden bu sana yakışmadı. arkadaşlar hiç uzatmayacağım o kadar. uğraştık B kazancımız olsun Kendinize. iyi bakın kanın linki aşağıda beğenip. yorum yapıp abone olursanız sevinirim. Eyvallah sağ olun var olun görüşürüz bye. bye

All Devices iOS Android Chromecast