ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA 🍭SLOT OYUNLARI 🍭 BONUS BUY 🍭MEGA KASA İLE VURGUN PEŞİNDEYİZ 🍭 REKOR VURGUN GELDİ


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Millet Hoş geldiniz sefalar getirdiniz. Ne yapıyorsunuz. Nasılsın Merhabalar tekrardan mekandayız. online büyüleme yaptık ne varsa 50k 50x. geldi ay 50k diyorum Allah söyletti ne. varsa bastım öncesinden çinliyim abi. geçenlerde İçimizden geçti bugün Umar. Biz Onun içinden geçeceğiz geçenlerde o. bizim ikimizden bir geçti Biz ondan bir. geçtik o bizden bir daha geçti. bakım sı kimde şimdi heel. bol mu Bol şekerli rengarenk meyveli bir. oyunumuz olsun. Umarım biraz zarardayız ama bitmedik. Bildik ama bitmed basım abi. Hepsini Bunlar. anlıyor harbiden bundan anlıyor. Yani harbiden bundan anıyor. yüzden O yüzden o. yüzden. B Hadi bakalım hadi bakalım güzel geldi. güzel geldi güzel. geldi. arpan arpan değil kat atsana biraz daha. hiç fena değil be kım kpam pat atsa. biraz daha çok güzel olacak. biraz daha at nasıl güzel oy.

Güzel devam et. indirmeye indirmeye devam et. atma gelir mi. g geldi Buradan. patladı Çok güzelsin Çok güzelsin Oğlum. çok güzelsin Çok güzelsin lan sen çok. güzelsin lan harbiden çok. güzelsin güzel. Geldi geldi efsane geldi Çok güzel geldi. işte. budur yapıştırdım yukarıya kadar çıktık. buraya kadar çıktık Hadi. artık şer. yapmalısın yapmalısın Haydi. artık Harbiden şu parayla gönderdin ya. beni Senin de benen de. buk yapıştırdım bir sonunda ne olacak. beraber. göreceğiz Umarım bizi etmez. gel patladı aslında gayet güzel patl Şu. an güzel gidiyor Devam et devam et çarp. şuraya çarp şuraya uzatma Geldi geldi çp. ihtimali sı. Hadi artık ya hadi artık yap bir şey ya. 10 bastım artık ne verirse bu saatten. sonra ya herro ya merro gençler Harbiden. ya herro ya. merro uğraşmayacağım. uğraşmayacağım hadi. güzel gidiyorsun güzelsin.

Oğlum biraz daha patl çarp olsun 6k. geldi mis gibi devam bu şekilde devam. yukarı çıkmamız lazım abi bir şekilde. çıkacağız yukarıya ama hangi şekil al. bilm. görmüşte izden yapıştırdım bu. seferde ver artık kurban olayım ver. Allaha ver. a. var kenarda üzüm gelir mi. diyecektim bunun ne olacağı falan yok. Gene olmadı gene Başarık her zaman. olacak diye bir şey yok işte böyle Moral. buu iin teşekkürler kendinize iyi. bakın linki linki sizler için aşağıda. beğenip yorum yap abone olursanız. sevinirim Allah'a emanetsiniz görüşürüz. yapak bir şey yok

All Devices iOS Android Chromecast