ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Sweet Bonanza slot oyunları ⭐️ EFSANE KAZANDIM DAĞITIYORUM


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Türkiye'nin en sevilen en ekran başına. kitleyen kanalıma Hepiniz hoş geldiniz. Ben Buğra ben Derya bugün gene büyük bir. kasayla sizlerle Sweet bonanza. birlikteyiz Dostlar Evet 7900 TL'lik bir. kasamız var bunu katlamaya çalışacağız. Ne yapacağız peki hayatım Vuracağız. kıracağız patlayacağız vurup kırıp. patlayacağız Dostlar Aynen öyle 3600k. İlk satın alımımız yapıp oyunumuza. geçiyoruz geçiyoruz Evet Derya Hanım. bugünkü düşünceleriniz ne kasa büyüdü. kasa çok büyüdü hem de artık artık Allah. şükür kazanıyoruz Yani. öş olabilir ya biliyorsunuz geçen. videoda çok büyük vurduk arkadaşlar. 88.000 gibi bir kazanç yaptık Dün Evet o. yüzden bugün böyle birazcık kasayı. büyütmek istedik artık küçük kasaları. bir kenara bırakıp Biraz daha büyük. olaylara yöneleceği Aynen öyle hep. beraber derken miner oy Süpersin biraz.

Daha devam etseydin be Paşa olun Olsun. bu da çok iyi bu da çok iyi güzel güzel. oğlum güzel artık der ya Hanım 88. binlerde falan geziyoruz 3 binlerle. artık bu küçük kasalar bizi çok kesmez. gene yaparız Ama tabii gene arada. yaparız Aha Ama artık bu kazançlar beni. İflah etmez Ah oğlum. ah artık bu KÇ kazançlar beni iflah. İflah etmez beni de Hayatım beni minimum. bundan sonra 50 50.000 al 50.000 alt. kesmez Ben ben de alıştım Sen de alıştın. Farkındasın değil mi Sen de İflah olmaz. bir Kumarbaz olmak yolunda farkındayım. adımlarla ilerliyorsun yürüyorum güzel. koyduk buradan 177.000 yaptık kasayı 10K. kar O zaman şöyle büyüt. gelmiş Şu i aşkım ya 17'nin 7'si tamam. düz kasa yapalım aynen zaten 74 76 falan. bir şey yok düz 7 var 8 var ikisinin. ortası 7 diyelim Aynen öyle 7den vuralım. kafasına bakalım bize ne diyecek ses.

Gelsin mi Gelsin Hadi bakalım hadi. bakalım yok Üfle Adnan hocam İnşallah. hocam inşallah maşallah çek hocam. üfle Maşallah benim s baz küçük çocuğuma. güzel karpuz üzüm gelecek Şimdi güzel. bir parti daha muz ver Ah be olsundu muz. gelseydi erikle devam ederdi Bu da çok. güzel bu da çok güzel güzel çıkardık. kendini çıkardı Bundan sonra ne yazarsa. kar. yazı Bu Arada Arkadaşlar her zamanki. gibi bu akşam gene saat 12 Yayındayız ı. 00'da yayında online Siz de arkadaşlar. yayından haberdar olmak istiyorsanız Ne. yapıyorsunuz kanala abone oluyorsunuz. bildirimleri açıyorsunuz Siz de bu. sayede yayınlardan haberdar oluyorsunuz. akşam hep beraber canlı kanlı vuruyoruz. arkadaşlar Aynen öyle Onun dışında Eğer. benim üyeliğim yok kardeşim ben abone. olamıyorum diyorsan Ne yapıyorsun abone. oluyorsun tatlım y kanalı yok adamın.

Abone olamıyor Aa kanal açacak Hayır o. kadar da değil canım 12'de gelsin. izlesin o da olur tamam doğru Evet 12'de. görüşürük Canlar şü canım kasayı 22. yaptık sevgili Derya Hanım Evet hayatım. şimdi buradan nasıl bir yol izlesek. nasıl bir yol izleyelim ya büyük. oynayacağız diskini alacağız Evet ya da. küçük oynayacağız şeyler yapacağız. Bence küçük bence büyük 8iz Aldım bile. tamam Ben daha büyük alırsın s. küçüklerin 8 Yani şu anki duruma göre. Evet. karar Bir tık büyüttüm işte ii yapt. haün iyiydi Ondan önceki gün iyiydi. yayında falan da çok İy çok iyiydi. Muhtemelen bu iyiliği devam ediyordur. düşünüyorum Maşallah maşallah Aman . bizim discordaki arkımız sölemiş. bç durgunlar var arkadaşlar B kanalında. manyak manyak şe teleg da gelmiş Tabii. canım. y benim yapamadığımı onlar yapıyor öyle. söyleyeyim arkadaşlar size Siz de Hani.

Onları da göreyim bir bakayım diyorsanız. yorumlar kısmının hepsini sabitledim. discord'u telegram'da aklınıza. gelebilecek her şey yorum yorumlar. kısmında oradan İstediğiniz yere. tıklayıp vun diye gidebiliyorsunuz aynen. ondan da haberiniz olsun. a buraya güzel bir çarpan Yakışmaz mı. Yakışır öyle böyle yakışmaz Gönder. Gönder çocuk oğlum Ah benim küçük zarar. Yazdı Yazdı hayatım vall Üstün şöyle bir. soğuk suu iyi gider iç şimdi aşkım şöyle. Şurayı düşürdüm gene 7 yiyor dedi 7den. devam edelim devam edelim. hayatım Ben de o Sada kafamı suyumu. dikeyim Sen. basarsan. Oh şifa olsun Afiyet olsun. can karı bayı düşürmeye Baş oy güzelsin. devamını olsun Ama burası ön çarpan. çarpan çarpan karpuz muz karpuz muz. gönder gönder O çok Şu karpuzu da alsak. iyiydi ama bu da çok güzel çarpan biraz. az oldu Çok rahat çok profesyonel çıkık.

Çıkık Karın da geçti Spin bayağı fazla. Buradan sonra ne yazarsa kar yazar aşkım. çok güzel güzel oldu Çok güzel ekran. aynen tekrar Aynısından bir tane daha. yakalayalım. güzel Hadi bakalım senin çocuğun küçük. Hadi benim küçük çocuğum göster ken. Hadi lan hadi üzüm muz muz gönder çarpan. lazım ama. yapma Yapma böyle. Yapma ya şu ilk el ödeyip oynamayan. oyunlara o kadar gıcık oluyorum ben de. ben de ben de bu y 7.000 L riske. atıyorsun 1000 L. vermesi sinir bozucu yani komik ama. traji bir komik Benim çocuk gene. durmuyor. durma ya oğlum be kesmesin. ne yapıyor lan yatağı yiyor Evet. aim aşkım şuraya 9 alıyorum Tamam. hayatım seni büyüt Bir tık 10.000'in. altında gezmiyorum şu an 10.000 standart. gez Aynen bence de öyle yapalım bakalım. ne olac ne oluu ne olacağ Bilmiyorum. korkuyorum burra Vallah enerjimizi. düşürmeyelim enerji yüksek ana para.

Kasada şe ana kasa ana para kasad doğru. söyledim pardon sümed doğru söyledim bir. sütüm sandım i girin sakin ol Kral aşım. ödemesi lazım ödemesi lazım hayatım ya. Sen zaten iyi biliyorsun bilmeyenler. için söyleyeyim Arkadaşlar bu bir kar. edip aynı kasaya Döndün mü benim teller. yanıyor moralim otomatik bozuluyor abi. moralim bozulduktan sonra çok. zorlanıyorum. oynamakta yeşille devam etsek yeşil. maviyi getirirdi mavi elma falan derken. Akardı bir kısmını çıkardık çıkık bir kı. kısmı. çıktı küçük bir kısmı kaldı Orayı da. çıkaralım. sonra da karını yazmaya başlayalım. Burası Muhtemelen çıkaracak bakayım. Aynen çıkardı Evet çok güzelsin şimdi. kar yazmaya başlaması lazım 2 Spin artık. karını koy ortaya Hadi hadi küçük Göster. bana o eşsiz dansını uzatmasını verdi. güzel güzel 15x ekranı zaten çok kapattı. 00 lir kar İyidir 10.000 L güzel 5 de.

Uzatması var oynar herhalde ya oynar. oynar ya yi Spin de oynar di bir el. oynasa yeter oar bir el oynasa güzel. oynasın sağlamından bir kurtarır karpuz. marpuz bir şey be oğlum yok kesti gene. gene hepsi yetide oy 3 3K kar ya riske. edilen tutara göre yakışmadı Evet ama. olsun kar Kardır Aynen öyle aşkım. zarardan İyidir sıfırdan İyidir abi. zarar vermedik 1 0 1'den her zaman daha. iyi buraya güzel bir devam ediyoruz. karpuz mavi olarak devam edersek burayı. muz almamız lazım Üzel düzelsin üzüm Bir. de güzel bir çarpan artık. çarpan Hadi muz çarpan Hadi be oğlum. artık çarpan ver be Neyse güzel takla. takla güzel çarpan çok iyi 1.000 Tamam. çiçeksin oğlum Harikasın Aferin sana. güzel aşkım 36 yaptık ik Spin imiz var. devam hadi bakalım devam et Hadi be. oğlum ya kalpleri çok gösteriyorsun bari. patlat gene Vallah patlat kalpleri çok.

Güzel olacak güzel olacak hem. de şimdi buraya bir tık büyük me yakışır. aslında ama şöyle açt 7 güzel ödedi rah. atıyla oynayalım düz kasayı 30 yapalım. yedisi İyidir bu el ödemezse yükseltelim. Tamam hayatım Nasıl fikir bence ondan. Bence de çiçek gibi taktik o gel. başladım devam etse B de devam etse. çarpanlar çok büyük Ya arkadaşlar çok. iyi çarpanlar deli tutarlar 7 güzel. ödüyor özellikle 7ye bir taktım yani. kafayı bu aralar. 6 ve 7 bu aralar yani 3 gündür güzel. ödüyor güzel öi 6 ve 7'ye yoğunlaşıyor. yani Hadi bakalım Bir de artık. arkadaşlar yoruldum çok soruyorsunuz şu. an aktif olarak oynadığım yer arkadaşlar. yorumları da sabitledim 2 sıradaki. yorumlarda tek tek cevap vermek çok zor. oluyor onu şimdi peşin peşin söyleyeyim. başka yorumlarda buluşalım Dur dur bir. dur oyun oyun ödesin bir dur bir dur ne.

Yapacak görelim Ah üzümü falan alsak. erikle devam edeceğiz orayı var ya ya. çıkardı aşkım zaten kend rahat. oyn kar et ya kar etmes de etmese de. problem yok Zarar yazmadığımız sürece. iyiyiz Evet doğru diyorsun devam çarpan. güzel bir çarpan Hadi oğlum bir elma. güzel çarpan güzel kalp kalp de olur. güzel kötü değil ama çok daha iyisi. olabilir Ah dediğime bakmayın çok daha. iyisi olabilir abi Çünkü taklalar falan. çok güzel çarpanları yüksek görüyoruz. düşük çarpan göremedik henüz adam akıllı. O yüzden İyi abi Şu an oyun mavi iki. tane ol tek de bıraktı olsun güzel ne. kar yazdı 6.000 de buradan kar yazdı. çiçek abi güzel kasayı ettik sana çok. iyi vallahi 7den 40 Vallaha çok iyi oldu. hayatım Bu Vallah 10 numara ilerledik. Canlar ciğerler oy gerildim bırakmanın. Vakti Geldi mi geli Hayır Ben tadını. alamadım Ben de alamadım kalpler.

Sinyalde ve ödeyen oyundan da kaçmak. saçma Aynen o yüzden şimdi nasıl bir şey. yapalım der Bilmiyorum hayatım ya şu. büyük küçük konusunda Çok kararsızım. 7den şaşmak istemiyorum 7 güzel ödüyor. ama belirli bir limiti var 7in böyle. katı ödüyor gibi o yüzden şöyle bir tık. büyütmek istiyorum müsaden varsa Yani bu. risk alınır şu an 15.000 Bana da öyle. geliyor büyük oynayalım büyük kazanalım. Aynen öyle bakalım siz de biliyorsunuz. arkadaşlar bon büyük kasayı sev bir oyun. küçük kasa Bir tık daha zor büyük kasaya. göre büyük kasa her zaman daha karlı o. yüzden şöyle bir tık daha büyütelim y. büyüğün nasıl diyeyim kazanma ihtimali. bana göre küçüğe göre daha kolay ben. öyle düşünüyorum şahsi fikrim Sizin. farklı fikirleriniz varsa yorumlarda. belirtebilirsiniz Evet bir mun akaşa. edebiliriz hep beraber Hiçbir problem.

Yok bunda da bu kadar övdük ettik. bakalım bize ne diyece Küçük çocuğum. Hadi erik geliyor gelsin hem çarparsak. güzel çok güzel olurdu da onu yapmadı. olmadı AB. Hadi be oğlum Büyük Risk aldık Hadi çok. büyük Yapma yapma yapma bunu yapma oğlum. alt tarafı gördün mü sen komple bir. tanesi patlasa böyle patır patır inecek. aşağı aşağılık oyunsun ya Ama bu bir. sinyal Bence sinyal verebilir Bence bu. güzel bir sinyal verebilir bura 50 x'i. gösterdiği zaman genelde ya Bir sonraki. eli ya Bir sonraki elini de ödüyor iki. el içerisini genelde ödüyor o yüzden. şaşmıyor aşkım bir şaşma 1 milyar Daha. büyüttüm Tamam bak bak kalpleri de ver. diyorum ya sana kalpte sinyal deydi. aşkım kalple girdiğimiz oyunları genelde. kazandık bunu fark ettin mi Evet kalple. Kaybet girdiğimiz oyunları genelde. kazandık % 0'ı kazanmışız dır yani Bak.

Çok güzel oy üzüm Üzüm güzel çok. güzelsin açalım biraz daha oyunu. açamadık güzel Tamam Güzel fena değil. iyi başlangıç iyi bir başlangıç Evet. çıkarttık diyelim Hadi bir kısmına şimdi. 8'ini kurtardık sekizi kaldı sonrasında. kaır oynayacağız Hadi bakalım Ayn Hadi. güzel yeşil gelsin Oyna kızım buraya del. bonya da yeşil alsak şahaneydi güz olur. gene güzel toparlayın yavaş yavaş ufak. ufak Hadi oğlum var bak had Spin imiz de. var vaktimiz de var hadi alt kalp Hadi. canım şaka yapıyorsun gen yi gösteriyor. Aynen öyle uzatı burayı Hadi Buray oyna. Hem uzatıp hem hem kazanalım oy hadi iki. Mavi Mavi tekte kaldı bıraktık y olsun. uzatma var güzel de bir karı var güzel. güzel 15.000 L uzattık 11 falan Spin. Olması lazım Yanlış saymadı İsam 9 10. tane varmış Çok iyi devam oyna buraya. karpuz karpuz oğlum muz muz ve mavi.

istiyorum senden Ah be Suat güzel Ama. burayı çok güzel. ödeyecek çak Ç süper süper güzel 80k abi. ii çiçek jübile eli net jübileyi aşkım. Evet güzel Olum güzel oğlum hadi biraz. daha Hadi öde Hadi aynı şekilde bir. takla daha o jelibonlar az görünür he o. ekran çok az görülür helal oğluma helal. hel Helal sana. banza jileli yapalım bunu bu sen olsun. ya devam etmeyelim devam ederse. kaybedeceğiz gibi bir. hiser bu artık Spin oynarsa oynasın. sonra salalım korku kaybetmeyelim 100. atalım. kasam ne kadar. 950. o Man em bur bakıyoruz arkadaşlar bizi. izlediğiniz için çok teşekkür ederiz. Sizleri çok seviyoruz Kendinize çok iyi. bakın videoyu beğenmeyi kanala abone. olmayı bildirimleri açmayı unutmayın. sonraki videolarda görüşmek üzere hoşça. kalın hoşça kalın

All Devices iOS Android Chromecast