ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Sweet Bonanza Sekabet Dolandırıcılığı Devam


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Mi Evet arkadaşlar sekabetin. dolandırıcılık videolarına devam. ediyoruz insanları yani bizleri nasıl. siktiğimi dair videolara devam ediyoruz. şu an 300 liradan B tatmış Bak oyuna. başlarken 1500 lira yatırmıştım devam. ediyoruz sadece izlemenizi istiyorum. Sen niye yatırdığınız paranın nasıl. üzerine yapıyorlar size nasıl yardımcı. olabilirim. bu Sweet bonanza a oyununda benim. üyeliğime koyduğunuz koyduğunuz engeli. kaldır. Yok böyle bir şey yok diyorsunuz. ben 15 tane video ile bunu çektim. Evet şu anda hala çekiyorum bunu da. yayınlıyorum. bu burada yayınlıyorum. 12 ayrık aynı muhabbeti gelip size. anlatıyorum. bir sonraki sırada kazanırsınız. inanıyorum cümleniz Bu. Ama ben bunu Ben bunu yemiyorum ben bunu. yemem. bu devam eder. bak bak şimdi çok ince bir noktaya. geliyoruz arkadaşlar seyredin 300 lira. para atıyoruz 296 lira para var bin bir.

Buçuk gram çarpanı 22 22 TL. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. of of. abone ol. abone ol. abone ol. Ya ben kendisi şansım değil mi oynuyor. Ben seninle eşimin adına. ve babamın Adını da hesaplarım var bu. hepsini de yatırım var bizsek benim. üyeliğimde. de bir sıkıntı var. bir sıkıntı var. bu videoları da kalkıyorum şu an. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. Bu gördünüzmü arkadaşlar 300 liraya Spin. aldım 70 lira çarpan var boş boş boş boş. boş devam boş. ya Hayret ya 20 lira verdi. ama ben o oyunu. bu sularla üyelerimizle ilgilenmiyorum. o nerede hepsini hepsini düzmece düzmece. olduğunu ikimiz de biliyoruz. bu yayıncıyım ben bana yapılan teklife. de biliyorum siz de benim birimindeki. sıkıntı şu çözülecek çözülecek mi. çözülmeyecek Ben bununla Geliyor evet. abone ol. abone ol. Bu gördüğünüz gibi arkadaşlar 300 lira.

Mı tipine aldığımız para 250 lira. bu devam ediyorum. abone ol. abone ol. abone ol. bu devam ediyorum. bu devam ediyorum bak bak seyret. o o. abone ol. abone ol. hu hu. abone ol. bir arkadaşım seni müdahalenin yoksa. de yapımcının var bu koyduğum. yapınca benim iyiliğimi aydimi oyuncu. numaramı engellemiş bu kadar ne. Bu da bitti arkadaşlar burada da şey 300. liraya 193 ra. bu kırıyorum bas izni. abone ol. abone ol. bu izleyin Ya sadece izleyin. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol. Evet şimdi şişeye getiriyor yasak Masak. diyor ya hani ihbar ederiz muhabbetine. of of. ve iftihar ederiz muhabbetine. getiriyorlar. mi Evet benim mükemmel yasak mesela ben. şimdi köyde yatırımı seç sen. bu ATM depola temel edebilirsem bilirsem. patlar savcılar doğru mu. abone ol. iyi gelir. abone ol. abone ol. abone ol. abone ol.

abone ol

All Devices iOS Android Chromecast