ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Sweet Bonanza |SÜPER KAZANÇ, KASAYI AÇINCA GELDİ! | BIG WIN #sweetbonanzamaxwin


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Türkiye'nin en vurguncu kanalına Hepiniz. hoş geldiniz arkadaşlar Ben Buğra bugün. 12.000'lik bir kasayla sizlerle. birlikteyim sebebini de hemen anlatayım. Canlar biliyorsunuz Dün canlı yayın. yaptık aynı kasada ayrıldık discord'a. girdim falan filan birazcık bana bu. durum battı açıkçası karı geçememek. benim bir tık canımı sıktı o yüzden. hemen hiç hız kesmeden Cano şöyle. kasamın büyük bir kısmını çektim kenara. böle güzel. 12000 bir kasa bıraktım kalanı cebimizde. O yüzden şöyle direkt olarak bugün. şansımı denemek istedim bakalım vurur. muyuz vurmaz mıyız bilmiyorum Oyun ne. iyiydi ne kötüydü Ortalama bir. durumdaydı bir veriyordu bir alıyordu en. son girdiğimizde bayağı bir almaya. yüklendiği için yayını. kapatmıştım bakalım birazcık süre verdik. kendisine öyle düşünelim belki. açılmıştır belki güzel ödemeler patlarız.

Yakalarız Bakacağız abi Bu arada. biliyorsunuz. dün gün. olt. güz veriyorum o yüzden discord ve. telegram'a katılabilirsiniz yorumlar. kısmında sabitliyorum haberiniz. olsun yi. uzattı Yani yavrum 50.000 tane Spin. çevirdik mi atsak ne. dersin öyle Gidersen bir tık normal. bekle ney. güzel 4500 toparladık En azından bu da. bir şey hiç. yok oyun aynı gibi ya oyun aynı. istikrarını sürdürüyor gibi aynı saçma. sapan hareketlere devam ediyor. gibi ver buraya bir mavi bir de çarpan. lan çarp artık. oğlum artık. ya. Neyse tamam En azından mone bek En. azından zarar. yok 300 L Kar ettik bayağı iyi para ya. Nereden. baksan nereden baksan iyi kar. Saçma saçma ki nasıl. saçma devam abiciğim. devam. ver Zor geli. de. üzüm gelecek çarp artık helal İşte bu. kadar be budur Oğlum helal lan sana. güel sonunda hak ettiğimizi aldık güzel. oğum bu kadar zorlamayı gerçekten sona.

Hak ettiğimi aldım ya. Teşekkürler 33000 kasa. güzeliz kaç girdik. onu biraz daha. lazım biraz daha hatta biraz değil bayı. bir daha uğraş. laım ya şeyi merak. ediyorum büyük alımlar Yaramı bize acaba. büyükler açılmış mıu çok Mer Edi çünü. sağlam kar eders. büyü gü abi. gü. kes. kasamız geçti. abi kasam. ediyorum birc dah kasmaya çalışalım daha. sona. olmaz uak at. bakalım Yoksa. KIA bir aksiyon. al. kendimiz güzel bir çarpan yeşille. birlikte Hadi biraz büyü çarpanı mavi. çarpan. olü herü. oy. beni neden. sevmiyorsun. yiü klak çok güzel. olacak muhteşem. olacak Jelibon atıp Şuraya bir. çarsan sıkıntı yok. Güzel güzel kar abi güzel kar 51.000. deyiz devam. bozmuyorum güzel ilerliyoruz. şimdilik. Mavileri çok. kesiyorsun mav çokun. yakışmıyor galiba zarar yükleni. kanım. zarar K Geçmiş. olsun 3. kurtard o zaman bir tık büyütmenin vakti.

Geldi Hadi bakalım büyük alımlar. yaşatır Hadi. bakalım 14 patlarsa Bir tık sıkıntıya. gireriz. ama oynadık. burayı mavi çarpan ufaktan büyüt. mavi çok güzel. geliyor ya Bu nasıl ekran kesmiyor. babacım ya. ya Kayı geç duruyor. bizen kılpayı geçiriyor şu. an Oyna. artık iki mavi Jelibon olur ya. oğlum kanka ekranlar çok güzel kes kese. bir ya kendini parçaladı. burada Hadi İnsan ol insan ol yorma. beni. insanl irek böyle bir kombo döndürürsek. onu çarpan da yakaladık mı. ya ama ne zaman reis mezara girince mi. onu inan ben de bilmiyorum. yani. ay Ya cidden tek komb. Ya kanka zar zor Man attı 100 aldım hele. bak ya bir de 14.000. be yazık etmedin de ne yaptın be bonza. Harbi diyorum yazık etmedin de ne yaptın. ya. at geçenin zararı kapandı. öyle geçenin zararını En azından. kapattık y 50 bandına Yakınız 50. üzerindeyiz aen güz devam ediyorum.

15 büyükler açık mı kapalı mı çözemedim. ki. kanka atıyor ama Gördüğün gibi takalar. çok ii düğünde yanlışıkla çarpan düs. kötü. katlar gibi. ol. aldık mavi alır. mıyız mavi. alamadık. fena kaç var. Hayda bir ileri bir geri bir ileri bir. geri 52 42 52 42 meik dokudum arada. resmen. ya diyorum dokudum. ar2. patla güzel mavi. gelir versene bir tane jel şuraya Gerçe. tane laım tam sıkıntı yok. Güzel güzel ii zararın büyük bir kısmını. çıkardık tat güzelim. İyi ki bir güzel dedim ha 2 dakikada. bozdu güzel bir çarpım şuraya. be hel Onlar ne zaman Alaca çok merak. ediyorum elmayı alsak şurada. Melen ye g. yaü gü kırdık zincirleri. devam. Özen. 35 lan 2x atsa. topladım Çarpın 4K takla güzel bu kadar. bu kadar. aşağılık oğlum Aklım çıktı lan. çarpan şur mavi. gü. Hadi oğlum 2K takla Lütfen artık çarp. bir şey. daha lüt miyor Çarpın ya 9 500 atmayla.

beraber geldi güzel. olur 67 19 da kasada var kaç oldu lan. kasa 70 90 falan. galiba güzel güzel olur yenir güzel. katladık. ipimiz var devamı olursa Şahane 100k. üzeri atsa En azından bizi çok çok güzel. olur da olmazsa da bu tutar da okey. benim. için beklentim yerine geldi minimum 2x. dedim 2x attı sağ olsun 45 atsaydı. yerdik ama olsun S Yok 86.000 güzel. burada bırakacağım beni izlediğiniz için. çok teşekkür ederim arkadaşlar videoyu. beğenmeyi kanala abone olmayı. bildirimlerinizi açmayı unutmayın. sonraki videolarda görüşmek üzere hoşça. kalın

All Devices iOS Android Chromecast