ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Sweet Bonanza Rekor 1000 TL Küçük Kasa ile Nasıl Oynanır Big Win Taktik


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Kişiler. videomuza Hoşgeldiniz bugün. Sweet bonzai. Bir karışım var arkadaşlar. 4 üzeri ilk bonusumu aldım arkadaşlar. like atıp abone olup bildirimlerini tüm. olarak açmayı unutmayın. oyunumuza dönelim. 4 çarpan gibi kötü bir çarpanla başladık. Umarım devamında. iyi bir çarpan. verdin o yeşili çok iyisin iyi bir. çarpan şimdi mor çarpan yüzük çarpan. abi o çarpan neden gelmiyor. Hiçbir fikrim yok. çok güzel kombo yaptı. bir daha almamıza engel olamadı Tabii ki. başlayalım. bu konvoyu oyun içerisinde yaptı bu kum. boyu oyun içerisinde yaptı. Ne oluyor lan. Ben Bonus aldım Bonus sonradan geldi. Nasıl oldu. artı 5 gelmiş 4 şekerli. oraya da çarpan gelmedi işte İnanılmaz. bir şekilde. ver işte Ver iki olmaz abi iki nedir ya. Bak yine döşeyle abi inanılmaz bir. şeyler oluyor ya. kan gelmiyor. du. şimdi gerçek konuğumuzu görelim.

Erik güzel. devamı yok. Ben dedim Bir daha mı gelecek artık yok. artık dedim. 12 çarpım var devam etmeli. abi 20 spinde de ancak Bonus çıkartırsak. çok iyi olmaz mavi ver bir yerlerden. 18 çarpan da burada koyduk. gitmiyor ilerlemiyor 3 çarpanda. boşa gitti abi. artık son 5.000 şöyle bir mavimiz var mı. güzel abi güzel güzel güzel koydu çocuğu. koydu çocuğu. katladık katladık abi daha taşı günümüz. var. biraz daha katlamamız lazım. bu pembeler gelecek gibi 50 çarpanlara. devam et Ah be. Bir tık daha devam etmedi be güzel ama. güzel. 4 sevdim Arkadaşlar bir tane daha. alıyorum. 20 Spin oynattı fena da sayılmaz güzeldi. bizi. bakalım Devam edebilecek miyiz. arkadaşlar. ikinci konum olarak giremiyoruz. ikinci kombo çarpan bunlara girsek. çok kazançlı geçecek. bakalım. her iki var Yeşil yapma ve yeşil. son 2 spindeyiz. mavi çarpan gelmedi.

Kalp mi geliyor Hayır ya. Onur şöyle bir 500'e çıksın abi. biraz zorlayalım bakalım. bir zorlayalım. mavi. ve kırmızı. bağış geçen spinler. burayı Bir tık devam eder miyiz karpuz. yeşil. yeşili tamamlamadı. havadaki güzel oyundu. Bir de 600'ü zorluyorum arkadaşlar. Hadi bakalım. neredeyse Ya herro'ya Merve dedik. boş ekranlar gelmeye devam ediyor. İnanılmaz bir şekilde hepsini boşalttı. Arkadaşlar şöyle bir 10 TL'den. 10 tur batmak istiyorum. hepsini bomboş attı arkadaşlar. farmlamakta gelmedi bize bize hiçbir şey. gelmedi. şöyle 300'den bir bonuslar alalım. çok kötü gidiyor arkadaşlar. oyun çok kötü gidiyor şu anda. İnanılmaz bir derecede kötü. yok. değişti 55 liraya kadar Arkadaşlar şöyle. bir 6 TL'den 10'lu Turbo yapalım. Bonus girer mi ümidiyle. hepsini boşaltıyor hep çişini boşaltıyor. artı bir spinn şansı bile vermedi daha.

onu da 10 TL'den atacağım arkadaşlar. Kendinize iyi bakın arkadaşlar da. arkadaşla videolarımızda buluşmak üzere. diyorum hoşça kalın bay bay

All Devices iOS Android Chromecast