ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA OYNA - Link Yorumlarda #sweetbonanzabigwin


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar kanalıma. hepiniz hoş geldiniz Bugün sizlerle. görmüş olduğunuz gibi 10.000'lik bir. kasamız var ve merdiven taktiğini. deniyoruz merdiven taktiği nedir görmüş. olduğunuz gibi yüksek bir kasamız var. satın almak yerine her beten onar tane. Spin atacağız Normalde biliyorsunuz ki. 10 beten. taktiğinde de kesin kazanç yoktur. bilginiz olsun Bu arada şu anda. oynadığım selde de iki tane link. bırakacağım yoruma çok güzel deneme. bonusu var Bilginiz olsun onları. değerlendirebilirsiniz Onun dışında da. bu videomuzda çekiliş olacak Çok büyük. bir. çekiliş Sizler de katılmak için kanala. abone olup videoyu beğenip yorum. yapabilirsiniz Ayrıyetten de discord'a. gelmek zorundasınız arkadaşlar bilginiz. olsun Çünkü canlı yayında discord'da. çekilişimiz her gün açıklanıyor Sizler. de discordumuza mutlaka gelebilirsiniz.

Aynı şekilde oynadığım seler de videonun. yorum kısmında sabitli bir şekilde. duruyor güvenle yatırım çekimi de. yapabilirsiniz şansımız bol olsun o. zaman hep birazdan öde lan Köpek öde. Instagram adresim de videonun alt. kısmında yer alıyor kasa kred Bana. oradan her türlü konuu. ulaşabilirsiniz Evet eridik sanki bir. tık yüksek beten başlamanın zararları. Sanırım bir tık eridik yapma böyle hızlı. eritmeden Lütfen senden ricam hızı. erimeyi güzel bir kazanç sağlayalım Hadi. bakalım elmalar gelir mi iki tane dahaa. Ar ödemeye ihtiyacımız var çünkü betler. yükseldikçe ve onar bet de Spin. attığımız için sürekli kasanın erimemesi. gerekiyor Sürekli bu taktik işe yarıyor. mu konusunda da Elbette ki işe yarıyor. arkadaşlar spine girer ama ödeyip. ödemeyeceği Yani oyuna bağlı bir şey. biliyorsunuz ki ben her ne kadar yüksek.

Beten girdiğimi de biliyorum sürekli. aynı şekilde ama emeyi de biliyor. Maalesef ki yapacak bir şey yok ne. yapalım Ne. yapayım MZ Bu arada diğer kanalıma abone. olmak için yine aynı şekilde büyük. ihtimalle yorum kısmında bırakırım Ama. discord'a gelmeniz sizler için daha. faydalı olabilir arkadaşlar özellikle. yorumdaki sitelerdeki deneme bonuslarını. sizlere çok tavsiye edebilirim güvenle. yatırım çekim de yapabilirsiniz hiçbir. problem asla yaşamazsınız bilginiz olsun. Günlük çekim limitleri de aynı şekilde o. kadar yüksek. Hadi be Hadi ama be Yapma be gülüm bize. bunu yapma çok erittin ya ara ödeme. vermesi gerekiyor ya da spine girmesi. gerekiyor Of çok şeker gösteriyor Bu. arada aşırı. derecede çok şeker gösteriyorsun. kanka ne. yapacağız ara ödeme. 250 bittik galiba ya B tık Öyle. gözüküyor İnşallah bitirmez.

Muz güzel Yeşiller de geliyor Büyük. ihtimalle erikler de geldi güzel çok. güzel kombolar yapıyor yani full ekranı. patlattı orada bir şeker daha var. mükemmelsin tam beklenmedik andine. girmesi Peki ben or bir şeker şeker bir. indirdi adam Helal sana vallahi. hel Meydan gideceğiz ya bugün yani. ödersen kanka gideceğiz lütfen rica. ediyorum senden Ah yapma kanka be çok. kötü Güzel fena değil erik gelir mi çok. iyisin sanırım pembeler de geldi Ah bir. x dah atar mısın be bir dene daha Ulan. şerefsiz be bir x atsan ölür müsün Ya. ulan Çok güzelsin ama bir x abi. bir dene. daha. şerefsiz. kıcık. Olsun olsun güzel gayet iyi Bu arada. kötü değil kötünün iyisinin de iyisi. kötüsü üzüm şimdi büyük ihtimalle devam. ederim yani limit belirleyeceğim Hay yok. bugy arklar ger bir zararım var rulette. Yani çok kötü durumlar vahim.

Gerçekten Ulan çok iyisin ya Gerçekten. mükemmelsin Bu arada. elma. şimdi Spin mi atsak alsak mı acaba Spin. atılabilir. 625'in. ona göre belki bir satın alırız zaten. oyunu yaca için Ha bir de şöyle bir şey. yapabilirsiniz örnek veriyorum satın. almak istediniz Bir tık bir oyuna bir. Farm atın ondan sonra satın alın bu. arada lütfen saçma salak sitelerde. oynamayın Instagram'a gelin o kadar çok. mesaj var ki işte benim şu sitede param. kaldı nereye şikayet edebilirim ne. yapabilirim arkadaş hiçb şey. yapamazsınız gerçekten o yüzden. oynadığınız sitelere. biriz. bire şeyler yani. Siteler 375 437 bu5 had da. bakayım Bu arada ya 10 kişiye ya da 20. kişiye büyük ihtimalle büyük bir çekiliş. olabilir bilginiz olsun ama discord'a. katılmanız gerekiyor çünkü çekilişleri. oradan açıklıyoruz ödülünüzü Oradan. alabiliyorsunuz discord'u indirip hemen.

Gelebilirsiniz bağlantı zaten aşağıda. bir yerde. yazacak yorumda yorumu sabitlerim. Arkadaşlar haydi kankam Haydi kanka. Haydi ödemenin Tam zamanı şimdi spine de. girersen 7 7 7 Bu arada şey çıktı. enerji Hadi bakalım Evet yeni kelimemiz. enerji emojim Nasılsın. canım alsak mı ya Bir yanım al diyor Bir. yanım alma diyor. gerçekten almayacağım alacağım ama şimdi. değil. Birazdan enerjiden sonra belki girer. diye bekliyorum Arkadaşlar O yüzden bir. tık zorluyorum açıkçası. Zet videoları da rettin kraliçesi. kanalına geliyor arkadaşlar bilginiz. olsun orada birbirini seven sayılar var. işte ret oynamak isteyenler veyahutta. öğrenmek isteyen varsa birbirini seven. sayıları oraya. gelebilirsiniz kasa Bir tık eridi. kardan zarar diyelim yani bir 78 biner. idi devamını güzel yapar diye. düşünüyorum ama ya Bir hodri meydan.

Yakışır sanki Bence yakışır olmalı. yaptık bak şu an oldu da şey de. yapabiliriz bir sonraki videoda işte. satın alımlı Ulan yüzden açtık. yanlışlıkla satın alımlı örnek veriyorum. Hani su Rush yapmıştık ya 5000x kazandık. işte orada da aynı. şekilde 1 2000 3000 4.000 diye kasa Bir. tık yüksek. Olur bakarız oynamamış istediğiniz. oyunlar varsa bu arada mutlaka yazın. örnek veriyorum bu taktik gibi böyle bir. taktik Dur lan dur dur dur tamam buan. sonra durduralım taktik öneriniz vesaire. varsa onu da. yazabilirsiniz bekliyoruz Her zaman her. zaman E o zaman od Meydan lan Köpek ama. ödemen lazım kanka. gerçekten. şey yapıyorum şu an. manifest manesi yaptım enerjimi de. verdim oyuna Hadi bakalım hadi bakayım. Ay inşallah ödersin be kanka be vallahi. yüksekten risk aldık ama inşallah pişman. etmezsin bir T yapma zarar da çıkartmak.

Istiyorum zaten 10.000 başlık yüzden. buah dıler. Meril. bu biliyorum Kumarda ya şöyle düşünün. şimdi örnek veriyorum YouTube'da çoğu. video satın alımla alakalı oy ama 125. kadına da 50x gelmezsin be kanka be. şerefsiz çoğu video satın alımla ilgili. Siz bunlardan bir şey öğrenemeyecek ben. 10.000'den aldığımda veyahut da şu an. 50.000 aldım size aynısını ödeyecek. anlamına gelmiyor ama örnek veriyorum. 500'den spine sokmakla 50.000 almak aynı. şey değil arkadaşlar bilginiz olsun. kesinlikle değil al dakika önce ya. 70.000 al. Şimdi geri verdik. Tabii Kankacığım buraya bir x yakışır. ama ya 10x değil gülüm benim kaç ne. kadar oldu şimdi 12 öyle verdi 26 öyle. 38 geri 50 oluyor mu lan vallahi H. Meydan giderim abi hiç şey umurumda. değil gerçekten giderim param. yetmiyor O zaman 45.000 K Hadi. bakalım derin bir nefes lan Köpek had.

Lan silit hadi. bakalım haydi kankam Haydi kankam Haydi. çarpanların Tam zamanı şimdi kaçırma. Lütfen boş geçiyorsun 4 Spin boş geçtin. uzattın mı güzel Tamam artık neyin. arkası ne var artık ezberledim kalbin. üstü Şekerdir Arkadaşlar lütfen yani. tamam gayet iyi muzlar da geldi erikleri. de indiriyorsun 18 çarpan var Şu Maviler. bir gelsin 23 çarpan easy tamam. yarısını geri. aldık zararım çeyreğine bile alamadık Bu. arada ay mu çok iyisin erik gelir misin. erik Tamam bir çarpan lütfen abi lütfen. artık lütfen bir çarpan at Bu kadar. basit Bu kadar basit bunu istiyoruz ya. Sabahtan beri bir çarpan di Yalvarıyorum. ya l ne ödedim be az önce 50.000 aldık. ödemedi bak Al 45.000 ne ödedi. mükemmelsin gerçekten ya belki de Farm. atmanın faydaları yani bilemezsin ay x. at 3x yetmez gerçekten. yetmez Yapacak bir şey. yok abi boş geçme uzattın yemin ederim.

15 spinin ünde ödedi maksimum dündü al. 5i 12 çarpan veriyorsun da gülüm benim. bir kalp patlatsam bir şekil şukul. yapsan Hayırdır lan desen bize mi. şeklin 50.000 Bence alınır yani bence. sizce ne demek bilmiyorum ama ya artık. yani alınır Bu arada tüm yatırım çekim. kanıtlarını görmek istiyorsanız. discorddan bana ulaşabilirsiniz böyle. hesaba hesap tarihe tarihini. gösterebilirim bilginiz olsun. arkadaşlar bakım Bu arada Öz salıyorum. hiç gerek yok Bu arada net hiç gerek yok. zorlamam gerek yok Anladınız siz ay. kaçmam olur çok güzelsin be yemin ederim. mükemmelsin ikinci mi 3ün mü elimiz bu. bizim bir tanesi kaçtı zaten galiba Öyle. mi hatırlıyorum yeşillerin güzelliğine. bak yeşil patlasa üzüm geliyor üzüm. gelse pembe geliyor arka kulvardan. Yeşiller gelir misin yeşil gelseydin. Keşke be Tamam burada Gel bir tane yeşil.

patlat lütfen Buran sür Gerçekten bak. devam et ne olur mavi de geliyor ulan. sen yemin ederim Adamın dibisin ya güzel. Gerçekten güzel mükemmelsin. Hatta. beklemiyordum gerçekten beklemiyordum. abi kasa ne hale geldi öyle. adam helal lan sana vallahi helal güzel. Gerçekten güzel yeter ık. yet videoyu da sonlandıralım arkadaşlar. çekilişe katılmayı unutmayın oynadığım. si videonun yorum kısmında güvenle. yatırım çekimi yapabilirsiniz üye. olabilirsiniz aşağıda dikten çekilişe. katılmayı unutmayın discord'da mutlaka. ama mutlaka bekliyorum Arkadaşlar. kendinize de çok çok iyi bakın bir. sonraki videoda görüşmek üzere bay bay

All Devices iOS Android Chromecast