ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA OYNA - Link Yorumda


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar kanalıma. hepiniz hoş geldiniz Bugün sizlerle. birlikte Sweet bonanza dayız ve merdiven. taktiğini deniyoruz şöyle 125'ten. başlayarak kazanma açıktan Bu arada. 10'ar tane Spin atacağız her onar beten. merdiven taktiği bakalım şansımız nasıl. olacak İnşallah güzel bir kazanç. sağlarız diye umuyorum İnşallah umduğum. gibi olur diye de düşünüyorum Bu arada. oynadığım s videonun yorum kısmına. sabitli bir şekilde duruyor güvenle. yatırım çekim de yapabilirsiniz hiçbir. problem. yaşamadan bu arada her videoda olduğu. gibi yine bu videoda çekiliş mevcut. kayıp veya kazanç halinde artık atıyorum. videoları Maalesef ki e discord. telegram'a da mutlaka ama mutlaka. bekliyorum sizlere Instagram adresime. videonun alt kısmında şurada bir yerde. yazıyor oradan da beni takip. edebilirsiniz kankam bilginiz olsun.

İnşallah güzel bir kazanç sağlarız ya. bugün temennimiz o yönde Hadi bakalım. şöyle kasayı eritmeden neden Sweet. bonanza neden merdiven taktiği ile Sweet. bonanza. şimdi merdiven taktiği Aslında satın. alma yapmadan girmenizi daha çok. kolaylaştıran bir oyun Arkadaşlar her. halükarda spine giriyor oyunun ödemeyip. ödememesi oyuna kalmış bir şey. kesinlikle ve. kesinlikle satın almak yerine merdiven. taktiği niye deniyoruz yani 10 binlik. bir kasanız var diyelim küçük küçük ufak. ufak böyle şanslar denemek yerine bu. şekilde Spin atman daha sağlıklı Çünkü. zaten bon ödeme veren bir oyun oyunu. kesinlikle ermediği düşünüyorum zaten. sürekli helal az çok demeden boş. geçmeden de yine bir şeyler yapmaya. çalışıyor ara deme veriyor yani şu an. kaç tane Spin attık 20 tane Spin attık. ve 6 kardayız mis yen Omega 5 çek.

Kardeşim çek çek çek çek çek Harbi. diyorum yur Omega 5 Bu arada kanala. abone olmayı videoyu beğenip yorum. atmayı lütfen unutmayın arkadaşlar yakın. bir zamanda 20.000 aboneye yaklaşacağız. diye düşünüyorum Bu arada şekerleri göer. başladı aslan parçası yapar mıyız bu. sporu bugün Peki öder misin Bize bir. güzel rekor ödemeler getirir misin Bir 4. şeker bağırır mıyız Burada öde lan S. diye Ah be çok kalp var Çok da şeker var. Şu ağzıma tükür verim eritmeye de. başladı 3000. zarardayız Ah kah. vallahi yani onar beten de. başlayabilirsiniz Hani ben risk. etmiyorum ufak bir kar benim için iyi. derseniz de birer beten de. başlayabilirsiniz zaten küçük kasa. videosu da gelecek öyle 2000'den 50.000. yapmıştım Geçen hafta onu da yakın bir. zamanda atarım diye düşünüyorum kanalı. bir beten başladım abi mis gibi 1000. ladan mı yaptık lan 1000 ladı galiba.

Büyük ihtimalle 1000 liradan diye. hatırlıyorum öyle bir şey olması. gerekiyor Ah 4000 eridik vall şu an her. Spin 10 Spin 2000 3000. değerinde şöyle güzel bir beten ara. ödeme veyahut da spine girerse mükemmel. olabilir 3 şeker gösterme bize 4 şeker. lazım ya çoğu oyun 3 ile giriyor Bu oyun. 4'le giriyor şu an var ya şu oyun 3le. girseydi yemin ederim zengindim ya Gerçi. oyun da ona göre tasarlanmış Şimdi biz. böyle diyoruz girmesi daha zor. olabilirdi Yani b bazlardan. düşünürsek yeni bir s bon oyunu. bekliyoruz pragma sağlayıcısı. yöneticileri Lütfen artık Big B Hasan. amcalara Lan bir tanesi de gördüm Big B. B Serisi diye şey açmışlar yani s Bir de. bıkmış ya Böyle bir şey olamaz gerçekten. gerçekten böyle bir şey olamaz üşenmemiş. Big Boss bon Ser Ya insanlar da artık. yorulmasın diye yani tek elma Kanka tek.

Elmaya ihtiyacımız. var uzun muz karpuz. avokado gitti ya şu son 10 Spin imiz. olabilir gerçekten ya bir ara ödeme kbo. yapması gerekiyor şöyle pembelerin. arkasına kalpler ya da girmen gerekiyor. Kanka normalde çok çabuk girebiliyo En. azından 100 beterden ama şu an Bir tık. zorlaştı benim için daha iyi girerse. yüksek beten gireceğim girmezse de canım. sağ olsun Yapacak bir şey yok girse de. ama tadından. yenmez iki tane pembe gelir mi acaba ara. ödeme çok güzel olabilir Ah be Ah be. pembe gelse belki muzun üstünde bir. şeker. daha ya eridik battık Abi şu an. gerçekten ya da güzel bir ara demenin. şeyci yiz güzel gayet iyi güzel çok. iyisin muzlar gelir mi peki o da olur O. da olur canım Ay çok iyi işte Son. 1800'den gayet iyi gayet iyi Haydi lan. Aslan yaparsın s koçum benim. be 450 çok kötü kaç binden 30 binden.

Girdik değil mi Ah ah Mus Ah be tane. daha kat gelseydi güzel olabilirdi Olsun. olsun kasayı geri döndürdük şu an kar. Kankacığım çarpan Çok iyi de Ah be. yeşillere Bak yeşil gelse pembe geliyor. pembe gelse karpuz geliyor mükemmel bir. şey kaçtı burada çok fena bir kombo. kaçtı çarpan çok iyi Debo yapmıyor. Şuraya. bak lan Gerçekten iyi yapma be uzatmam. var. ama belki bir şeyler yapabilir Hadi. bakalım kaç Spin imiz var 7 Spin imiz. var. abi. Oh sövmek istemiyorum. anana bize yolla Hadi kanka Hadi kanka. Hadi kanka çarpan Çok iyi de bir. ödeme çarpan iyi hoş ama güzel ödeme. değil kesinlikle değil e kendine gel. kanka çarpa. tamka bir şey yok gsin oğlum adamsın. oğlum adam adam adam geldi adam çok. iyisin güzelsin olur yen Omega. 5 Harbi. diyorum müdahale Tim dedim az bir şey. verir ama Yok vermedi olsun. olsun atacağız Bakalım tekrar girecek mi.

Derken mi güzelsin oğlum aferin oğlum. aferin oğlum belki bu el bir şey ödemez. ya az önce güzel ödedi pek şey değilim. ama girmesi güzel şurada bir çarpan. Gayet iyisin ik tane mavi tekte kaldı. olsun. olsun olsun olsun 6750 ödedi bir şeyler. daha yapar mı spiz var. yapabilirsin. ii2 çız iin mükemmelsin Oğlum iin oğlum. aferin. oğlum gü. öğ güzel yani. öğun kere Bak risk Gerçekten diyorum. risk çp kaçtı kötü kaçıyor gerçekten. kötü kaçıyorsun uzatır mısın bir. el. gü. öi çarpan yaz kanka bana bir çarpan. demin çok kötü kaçtı ya şey de güzel. oyun beti de güzel 8 çarpım var Er. geliyorsun çp daha gelir mi çok iyisin. Oğlum çok iyisin Hatta mükemmelsin Harbi. diyorum öem dediğim. oyun ödemez diye düşünüyorum yanılmam. Ben ödemedi abi olsun 44.000 90.000. ulaştık gerçekten ya böyle bir kasa elde. ettiyseniz çekim yapabilirsiniz ama ben.

Bir tık daha Zorlayacak iki kere girdi. üçüncüye girmeyecek diye bir şey yok. girmezse de canı sağ olsun bir hri. meyden girişir diye düşünüyorum o kadar. Spin attık yedirdik. oyuna Ah bizden ne çektin bir Sweet be. vallahi Ne. çektin Ne çektin bir Sweet. bugün ödemen lazım borcunu Hadi. bakalım dediğim gibi kanala abone olmayı. videoyu beğenip yorum atmayı da lütfen. unutmayın arkadaşlar Bol bol Yorum. yapabilirsiniz Arkadaşlarınıza. önerebilirsiniz Telegram discord ve. Instagram yorum kısmında oynadığım. önerdiğim Sizler de videonun yorum. kısmında arkadaşlar güvenle elim çekim. yapabilirsiniz Son 20 Spin imiz Hadi. bakalım ya bir beten de. başlayabilirsiniz onun beten de. başlayabilirsiniz ben biraz od Meydan. gitmeyi sevdiğim için bu kadar yüksek. bir beten başladım Bir de son 1800'den. kurtardık O da iyi gerçekten güzel üzüm.

Gelir mi Ay erik Ah çok şeker gösteriyor. Bu arada bir kere daha girerse güzel. olabilir Bir kere daha kalp çok var. kanka ödemen lazım ama ne. olur rica ediyorum senden ara ödemeler. İyi keşke ilk başta yapsalardı bu. ödemeyi bir tane daha lütfen geldin mi. Bence ya ah be Çok şeker gösteriyor. gerçekten çok şeker. gösteriyorsun ne. yapacağız 625 girer mi acaba diye. düşünüyorum Bir tık zorlayabilir ama. yani böyle tek 10 Spin değ atabiliriz ya. Bence direkt böyle gitmeyi bilmiyorum. emin değilim çok 3 gösteriyor Vallahi. Spin de at diyor burada bana ama sanki. girer. şimdi bir satın alm düşünüyorum güzel y. öyle düşünebiliriz vallahi. Kararsızım şöyle bir Spin atalım bakalım. yani swein halini bizden yiyi kimse. anlayamaz çok şeker gösterdi O yüzden. dedim böyle bir Spin atayım. diye 50 binden alırız ya bir hri meydan.

Girişir oyuna biliyorsunuz hri meydanlar. meşhur Ama tabii ki de şimdi mesela iki. kere girdi Hakkını yemeyelim Ya üye de. hani girecek diye bir şey yok Ama çoğu. zaman girdi oldu bir meydan Hadi bakalım. köpek Hadi bakalım şansımız bol olsun. Normalde böyle bir şey yapmam ama. içimden geldi Çok şeker gösterdi 30 tane. Spin attım 625 Pen girmedi Yapacak bir. şey yok öder diye düşünüyorum ya Üzmez. bugün herhalde beni değil mi kankam 32. çarpan 250 katına kötü oldu muz. gelebilirdi. orada muz. gelebilirdi Kanka. birler lütfen güzelin adamsın oğlum. adamsın Ah be tek karpuz tek mavi çok. iyisin oğlum aferin oğlum hep böyle. güzel öder misin. acaba 22 çarpan var devamını getir ne. olur tek tek erik tek erik be kahp ah. kahp felek güzel özledi olsun olsun. olsun olsun 100.000'e geri döndük kaç 5. Spin imizde kar yazarsa çok iyi bir.

şeyler olabilir. H Meydan dedik üzmezsin diye düşündü ve. üzüyorsun Adamın dibisin oğlum adamsın. adam iok. iyin di. yılans Tab zaman Böylece diye bir şey. yok arkadaşlar Kesinlikle. yani gayet iyi Hadi kanka son ik spinde. bir şeyler yaparsan kaçıp gidelim Hadi. kanka Hadi kanka güzel çarpan 100 y 50. de olur çok iyisin Oğlum hep böyle öde. lan Hadi be oğlum adam 358 b000 22.000. de orada var mi Son Spin Kanka olsun. canın sağ olsun abi Benden bu kadar hiç. Devam etmiyorum San duruyorum çekilişe. katılmayı unutmayın oynadığım sizlerle. videonun yorum kısmında bir sonraki. videoda görüşmek üzere bay bay

All Devices iOS Android Chromecast