ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA OYNA - Güvenilir Siteler Yorumlarda


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese selamlar Arkadaşlar kanalıma. hepiniz hoş geldiniz bugün altın Hasan. avına çıktık neredeyiz Big B bonanza. keeping deyiz görmüş olduğunuz gibi. 10.000'lik bir kasamız var ve merdiven. taktiğini deniyoruz merdiven taktiği. nedir satın alma yapmadan en kolay. şekilde freis Spin girmenin e yolu öyle. söyleyeyim kısaca e isterseniz yüz beten. değil de ben şimdi böyle bir hodri. meydan kasam da yüksek olduğu için. kendime de güveniyorum Hasancım Aza da. güveniyorum O sebeple yüksek bir kasamız. var ve yüzb Spin atmaya başladık 10. beten de başlayabilirsiniz Bir beten de. başlayabilirsiniz benim keyfimin kahyası. öyle istedi ben o yüzden şöyle bir 100. beten başladık güzel bir ara ödeme. seviyoruz yeni Omega 5 Bu arada. oynadığım Siteler videonun yorum. kısmında sabitli bir şekilde duruyor. güvenle yatırım çekim yapabilirsiniz.

Arkadaşlar bilginiz olsun Onun dışında. discord Telegram adreslerimiz de. videonun yorum kısmında oraya da çıkın. çıkın gelin Umarım şansımız Bugün çok. güzel olur güzel bir kazanç sağlarız. Benim bugün Hasan'dan Peki maxin almam. şaka mı yok mu Öyle bir ters totem. yapalım Belki alırız altın Hasan Altın. Balık şöyle güzel neden bu oyunu. oynuyoruz sürekli Ya ben bunu çok. seviyorum çünkü yukarıda balıklar. biriktirdiği için bir anda altın Hasan. gelirse çok güzel bir kar elde. edebiliriz Onun dışında Big Boss Splash. de güzel şu iki oyun zaten biliyorsunuz. ki revaçta o ik oyunu Tercih. edebilirsiniz abidik lerden oynamayın. Lütfen artık param kaldı böyle oldu. şöyle oldu duymak istemiyorum Lütfen. oynadım Sizler videonun yorum kısmında. oradan yatırım çekimin güzel bir şekilde. yapabilirsiniz şansımız bol olur.

Inşallah ara ödeme vermeseydi Bu arada. kasa eriyordu büyük ihtimalle O yüzden. güzel tatlı severiz totem yapalım 300 V. Hadi. bakalım haydi. Aslan Bugün o gün oğlum hadi oğlum 300. beten olsun şey Spin parasını geri ver. verdi Olsun olsun hiç kızmayacağım canım. sana hiç kızmayacağım bugün tatlı tatlı. kasam da iyi Şu an kardayım güzel varan. bir Hadi bakayım hadi bakayım Hasanım Ah. şu maksimum kazancı ne zaman göreceğiz. Hasan'da acaba yemin ederim bir Sweet de. göremedim bir de bu GAP çık. oyunda ne zaman göreceğiz bakalım ya. işte bund da E şey vermesi Altın Balık. Gelecek abi xk sona çıkacak xk sona. verecek inşallah Nerede o günler ya. Rabbim Nerede o günler. Hasanım canımın içi canım kankam. bak güzel dynamit olur yenir Omega 5. Olur olur Hayır demeyiz hamsileri verme. artık lütfen azıcık bir Çine kop palamut.

Olur hep hamsi hep hamsi Yani. olmuyor olsun ya ödem diyelim güzel bir. ödeme verdi tane daha gelirse 5 yaparsa. tatlı kabul ederiz Hayır demeyiz. Hasancım gel buralara. artık discord telegramı mutlaka. bekliyorum Bu arada güzel Hasan geliyor. boş geçmiyor İyi iyi fena değil bir tane. daha gelirse çarpan 2 deyiz Hayır. demeyiz biliyorsunuz ki güzel bir ödeme. olsun. güzel güzel güzel 13.300 kasa oldu. 26. 730 bir tane daha gelirse yapar Bence ya. zor değil. ama yok zort galiba bu el zort olsun ara. ödeme niyetine verdi Son spinde bir. müdahale yok. olmadı kahpe Hasan o kadar sana aşk. sözcükleri söyledim Ama yine de. ben Hasan bir tane daha gelseydim be çok. güzel ya Ya yemin ederim kimsenin. gidemediği şu betler spine giriyorum. millet satın alar Ben beleşten girerim. ama yani ödemeyeceği zamanda kapçık. ödemiyor Ne yapalım abi sen neredeydin.

Nerelerdeydin Hasanım çok güzelsin Oğlum. şimdi Hasancım betim çok güzel güzel ilk. elden 4800 gayet iyi Bu arada 9 3. yapıyorsun yaparsın Hasanım güzelsin. Haydi lan Hasan iki tane daha çok iyi Bu. arada hızlı hızlı peş peşe gelmesi gayet. iyi altın Hasan Gözümün ucundan şöyle. bir süzüldü kaçtı. 99.000 kaç tane. kaldı kaç tane kaldın. Kanka beşte 2 Bence zor değil güzelsin. çok iyisin Hatta bir tane daha hadi. yaptı be bu sefer ik deyiz kesin Bak net. Evet oğlu Evet kızım öde lan Köpek daha. sana Evet e bak geldi seyret sasanın. totem seyret Allah seni kahretmeye bir. daha havla lan havla gelsin. havla Evet güzelsin ik tane birden. Aferin lan sana Aferin lan sana güzel. dedim böyle olacak abi köpek güzel gayet. iyi Bu arada. 26600 çok. iyisin bir tane daha verir mi acaba son. Spin bir Hasan son Spin bir Hasan Haydi.

Hasanım yok Bu arada üte güzel bir kaç. milyon dolar 35000 var. güzel olur yen Omega. 5 3 tane daha gelirse tatlı demin Az. önce çok güzel geldi ik tane birden. güzelsin ik tane daha verdin mi çarpan. 3te Hadi kanka güzel gidiyor lan kötü. değil bak çarpanları geçiyoruz ama. güzelsin Son bir tane daha Hadi lan. Hasan Haydi. Hasanım güzel 37000 Şu an 37000 sevinmi. 3'e gidece olmasına. seviniyorum köt etmez bir öd alan köpek. alabilir miyiz haf. haf Kim o. kızım güzel olta geldi olta Çok iyisin. çok iyisin Ah bir altın Hasan çeksen. Şurada ne güzel. olur güzel bir iki tane daha getirirse. yemin ederim baldan tatlı Hey Bende kald. bugün nereye gidiyorsun. böyle. 51400 Haydi Hasan bir ik tane daha Ah. çok altın Hasan kaçıyor yemin ederim. yukarıdan duracak da durmayacak arasında. olsun çarp 3te. ya saşa bugün havladı o yüzden bence bir.

Şeyler verecek Bu köpek ne zaman havl. böyle durduk yere bir şeyler veriyor. değil mi kızım değil. mi sana koca alacağım. söz güzel bir tane daha gayet iyi böyle. olması çok iyi neden diye sorarsanız En. azından hakkımız var yani şu an 10 SP 3. tane daha gelmesi gerekiyor gayet iyi. 71.000 Bu arada çok iyisin oğlum bir. tane daha ver oğlum Yemin ederim altın. Hasan öyle bir kaçıyor ki duracak. duramıyor yerinde Harbi diyorum bak 10da. 3 Pardon 9da 3 yapması gerekiyor çok zor. değil gerçekten değil yapar diye umu lan. saşa Ne yapıyorsun lan Ne yapıyorsun. oğlum Eyvah Eyvah Şu hasana da bir. kerkin. saşa 31.000 var hadi bakalım güzel ik. tane daha şuradan bir 24.000 yaz kanka. çantayı getirin Bugün bir şeyler oluyor. Hadi. bakalım ik tane daha Hasancım çok zor. değil ik tane daha beşte 2 yapman lazım. Lütfen Hasancım beşte 2 çok zor değil.

Güzelsin olsun Hamsiye kafi En azından. il sona gideceğiz hadi bakalım bir tane. çok zor değil bak bir bir adet Hasan çok. zor değil bak altın da gelebilir 3te ya. da normal Hasan lütfen lütfenin bitiyor. kanka. ne rica ediyorum senden lütfen güzelsin. çok iyisin Haydi lan Hasan 10 uzun. zamandır da 10A gitmiyordum Haydi lan. Hasanım Haydi Hasan o gün bugün kanka. Evet havan öan köpek Şimdi yukarıda. 24000 var 21000. düştü Bakal yak Ben de izliyorum Bu. arada hiçbir şey vermeyecek mii gibi hem. altın Hasan kaçıyor hem Altın Balık. yukarıdan. süzülüyor Ay şunu bir verse ne güzel. olur onunu 1 milyon ilk sona bir. tane altın Hasan gelir misin ne olur Çok. güzel birikti de kaçıyor ki . evladı çok kaçıyorsun ö köpek güzelsin. de çok kötüsün ya altına Sen gelir misin. 68.000 güzel ama Yukarısı daha güzeldi. demin yemin ederim bir altın balık.

arkasına altın Hasan gelse Ah be ah be. Köpek kahpe ya 40 470.000 340'a düştü. Ulan yeme bir tane gelse ne güzel olurdu. ya haydi lan kahpe A çok güzelsin bu. kadarsın güzel ne kadar var orada Peki. bir dakika 28 280.000 orada var burada. Ne kadar var E. kanka çok iyisin mükemmelsin 500.000. yarım milyon çok iyisin Oğlum çok iyisin. güzel yenir Omega 5 Aferin lan sana sonu. bir tane daha pik gelir mi Lütfen lütfen. lütfen olsun 545 b000 çok iyisin bu. arada hiç devam etmeye gerek yok yarım. milyon ben kaçıyorum arkadaşlar videoyu. sonuna kadar izlediyseniz çok çok. teşekkür ederim Sen nereye gidiyorsun. oğlum bugün oynadığımız her videonun. yorum kısmında her videoda olduğu gibi. Çekiliş var arkadaşlar bilginiz olsun. Kendinize çok çok iyi bakın bir sonraki. videoda görüşmek üzere bay bay

All Devices iOS Android Chromecast