ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA Okey Nasıl Oynanır 🍭2.500 ₺'lik Yatırımla 450.000 ₺'ye Ulaşarak Türkiye Rekoru Kırdık!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba arkadaşlar ben. karşınızda slot merkezinden bugün siz. Dostlar şle seriden bir. girişimiz şeklinde bir giriş yapalım abi. oy indi çıktı yaptık bakalım bu saatten. sonra ne ge ne gösterecek hep birlikte. Umarım şahitlik etmiş oluruz sade Ben. görmüş. olmam başık. ama kötü gibi Durak. sıkıntı Gerçi 5 tur var ya Belli de. olmaz. abi yapma şimdi değil Hemen yatırma Biz. oğlum şans ver aynen. devam kan. oü güzel güzel olur olur olur abi Z tur. kurtardık güzel vallahi çok güzel. kurtardık Harbi diyorum çok güzel. kurtardık ya Az daha 700 L parayla. çıkacaktık. a ok ok abi devam etme şansımız var. şöyle 7200 400'e çıkalım o zaman 4200. Çıkalım bu sefer kas gitmeyelim mi az. önce Az daha yorduk büyük bir mallık mı. diye dü değil ama Allahtan son geldi. de sıkıntıya girmedik buradan güzel. ekr. mavi birp. dahan.

Çarp kesinle çok güzel çarp Abi en. azek güzel dah turuz abi oyun. daha verir Daha fazlas vereceğini. düşünmüyorum bugün çok fazla tek ödemesi. aldık çünkü ki az önceki Bonus tek. ödemesi aldık genelde tek tur yüklü. miktarda ödeme yaptıktan sonra geri. kalan turları boş geçiyor ya da çok az. ödüyor dert mi. değil anasını satayım çarpanlara yazık. oluyor ama ya vallahi çarpanlara yazık. oluyor mor gelmez ki çok fazla aşağıda. bak bur da güzel ekran burada güzel olur. benim bir son TR ödemesi daha mı geliyor. ama olur abi beklediğimden biraz daha. iyi verdi Abi Olur olur iyiyiz devam. 5800 aldık 5400 ilerleyelim. kötü değil abi oyun kötü değil çok fazla. tek ödemesi yapıyor işte o tek ödemesini. yapmadığı zaman sıçıyoruz ya Bu arada. dostlar Hafta sonuna özel güzel bir. etkinlik var haberiniz olsun yorumlara. da bırakacağım bilgi.

Bulunsun Onun dışında ik tane daha çok Z. var da onları boş ver yayında konuşuruz. Onları artık Dün yayın yapamadım. Kusuruma bakmayın birkaç ufak işim vardı. kendime vakit ayırmak istedim zaten. oynamaya fırsatım da olmadı hani si Siz. oynamadım onu da kusuruma bakmayın şimdi. sonraki yayında güzel bir şekilde. Telafisini edeceğime emin olabilirsiniz. bu tek tur ödemesi de almadı süre parça. parça ödedi ödemedi Daha doğrusu kasayı. B vermedi ama belki son tur ödemesi. kurtarır. ya kurtarm mı. be zar En azından yarısını verdi ya çok. büyük zarar değil bir daha bir daha dah. çok büyük zar değil ya. oynar. mı yok abi parça parça değil tek öen. kralından şöyle en güzel öen ekranları y. bırakm. kesmes Çok y ya Bak çok güzel ama. çarp. çarp abi. Yani aynı kanseri hepimize yaptığına Ben. adım kadar eminim bana özgü değil bu.

Bunun farkındayım ama. işte neyse. görüşürüz. Evet. güzel bu sefer kesme be at çarpanı bak. güzel takla abi atmayacak ki . koyduğumun oyunu ikisini 7. ok kasa 5600 5400 daha şansımız var ve 5. turumuz var. daha boş M geçeceksin. gerçekten Vermeyeceksin değil mi Verecek. misin kırma lan beni. ok. güzel yan olmas ümidim daha fazlaydı o. takayı görünce bir ümitlendim daha güzel. bir şey bekli ama olur abi olur iyiiz i. iam abi 9000e çıkalım 9000e. Çıkalım bu. saniye el ATM unutmayalım şimdiden. sizlere ke seyler derim Umarım keif. seyler. geçer yani şu an Hani daha sevineceğiz. bir noktada değiliz Evet kasa 14000. kadar çıkı 9 bon daha 5600 5700 paramız. var hatta. 8 Bell olmamış demektir daha zamanım var. demektir maç bile 90 dakika an SIM o. kadar boş yaptık artık oyna ya. Aa yok abi uzatmadan bir cacı. çıkmadı uzatmadan bir cacı çıkmadı ama.

Geri cı çıkmadı demeyelim ya yarısını. verdi oyunun Hakkını yemeyelim. şimdi. hadi güzel devam eder misin. güzü ama şü. Olur olur anasını satayım bütün. turları parça parça veriyor. ya Çok. karmaşık iyi bile verdi bu karmaşık. yakına iyi bile verdi ama bunlarla. ilerleye ya benim derdim 18.000. çıkmadığımız takdirde Ben her türlü. batıyorum. Abi bu Bu nasıl çarpan. lan bu arada biz kaçık L 20 tur mu 25. tur. mu. ay kesti gibi de bir çarpan. verdi Bu arada bir şey diyeyim mi Ben. 18.000 alacağım ya Normalde 12.000. ilerleyecek ama 18.000 alacağım ya bu. kadar uzatmadan sonra bu kadar parça. ödemeden sonra 18.000 de bir tek turluk. bir hissediyorum 25. bak Ok abi hissediyorum Ben Harbi. diyorum hissediyorum 18.000 de tek. turluk bir ödeme gelecek ya ya eğer. orayı ödemezse Hani parça parça ödemedi. var sayıyorum o tek turda boş geçti.

Sayıyorum sıçtık kasa 4000 Çünkü abama o. tek turu yakalarsak Ha işte o zaman asıl. s bonan oynama fırsatımız başlıyor abi. Evet 2500 Adan 20.000 güzel çıktık ama. burada bitmeyecek Burada. bitmemeli o kadar oynamanın ardından. burada. bitmemeli parça ödeme. geliyor parçalı ödeme. geliyor Vallahi parçalı ödem geliyor ve. gibi. tak güzel. üzüm Üzüm Kanka mavi. Ananı mavi de versene bak yene. yedi ya abi ik tane yedi var. ekranda Ya ver bir tane. hadi. oğlum hadi lan güzel çarpan valli çok. güzel çarpan. yai çok güzel çarp geldii zaman takam. boş oluyor güzel oldu zaman çarpan boş. oluyor ya oynaman lazım Vallahi oynarsın. Ya yt sen. kaça Anar. güzelleşti güzel üzüm ya. Derik ağzımı açmayacak ağzımı açmayacak. ama orada bir elma gördüm Bu. arada 8 elma şu an. yeniyor. mavi Kanka enik de geldi ver maviyi ver. bu sefer be güzel güzel güzel abi çok.

Güzel iyisin lan İyi şimdi oturdu. vallahi billahi şim ya Çok da güzel yere. Oturdu Ama dur bir dakika bir dakika. açmayacağım. abi abi yapmak istiyorum ama çok riskli. olacak. ya Çok riskli olacak ama yapmak. istiyorum onu. ya lütfen lan hadi lan hadi oğlum. yanıltma. bizi 2 ettim. bu 35000 Lal bonusta. 50 güzel mor da var çarp çarp çarp. düzgün bir çarp güzel bir tane daha Alur. Yani iki şeker çok alakasız oldu ama. olur bastığımız aldık değil mi Aynen. güzel güzel kötü kurtardık abi bayağı. riskli bir hareketti ama işe. yaradı ok ok Abi bu oyun bu oyun seviyor. Vallahi seviyor Ha ödemi çok kanserli. 00 kaç defa çıkmışım var gerek yayında. gerek kayıtta gerek yayın. dışı yani ama bunlara rağmen bu oyun R. ediyor. ya Yani evet evet Dede Evet. ama bambaşka bir oyun. be Ben bu oyunda zaman bir kavgalıyım ha. 4 ay boyunca hiç ödeme alamadığımı.

Hatırlıyorum. Yani eskiden beri izleyenler bilir. yorumda kendi bsun bak 4 ay boyunca S. gip 5 dakika oynayıp çıkıyorduk hiçbir. zaman ödeme alamıyordu swen hiçbir zaman. tek tur Bile Güzel dönüyor şansımız. Kaçmak için mükemmel bir noktada mıyız. Hayır o yüzden devam edelim bir Ar. alacağız. onu Evet. Aynen baş geçmedi söyle sıkıntı yok. ya. yapma Sakın yapma çok güzel yükselttik. kasayı Vallahi yüksek risk alarak geldik. yapma 23 37. güzel devam gibi çarpan mız var ama. devam güzel güzel ver bir çarpan daha. güzel güzelsin be oğlum 25x koyduğu yere. bak abi 50x yakalayamadık Ama zorla 50x. yaptık abi severiz benis 250x kaçtı ama. kendi ellerimize 48 biriktirdik güzel o. son 25x çiçek gibi oldu buraya. ya. güzel abi çok güzel gidiyoruz nazar. değmez umarım. ama kesmek yok da dur bakayım lan oyun. başı mor patladığı zaman genelde oyun.

Ödüyor demiş bir. arkadaş Dur. bakalım bilmi çok güzel ö o yüzden ö. ihtimali çok. yüksek B sıkıntı yoker. 25s anin. öyle 10.000 çıkmadığım sürece sıkıntı. yok ki 20.000 aldık uzatmam da var tur. sayımız da var abi 12 tur oynayacağız. daha zar yce En azından 12 boş geçü Eğil. karş gerç Say mantığı var emin değilim. Ama tur oynar mı an. Ne yapıyorsun. lan ne yap. abi amınım kurtarıyor ya Bak ses içime. kaç 25 ha kurtarıyor. hoş o 200x gelmeseydi şu an buraya. ulaşamaz dık adım adım geldik ama 25x. ya Evet. güzel güzel uzatma çok güzel hakkını. verdi Her ne kadar 78 tur boş geçmiş. olsa da güzel verdi. Abi bir tur zararımız var onun. farkındayım bir tur zararımız var Evet. aman. ya bilmiyorum ya çok güzel gösteriyor. oyun yapma bir tür zarar var dedik ama. böyle Ananı . oyna olur lan olur lan olur . koyayım olur olur olur olur olur olur.

Olur Hiç takılma Hiç takılma abi güzel. güzel güzel 100x hakı daha yüksek takad. ama olur abi güzel kasa 250.000 Ananı. oyun çok güzel gidiyor Ya oğlum. kaçti lan F yem 4 şu bunla. bitti şu ağzımızı açmayalım da zorla. çağırayım. da evet. mor mor yerine 12 çarpan hangisi daha. iyi olur bilmiyorum ama olur güzel abi. 58000 buran siv selam olsun. an sim oyun çok güzel gidiyor. lan tamam Tamam. abi ok daha Öz son tur ödemesi. yapmazsa güzel 400 abi 200 para kasam. 136000 var bak. zar AB. o zararı görmeden çıkmayalım. mı yani kasamız 338 b000 kadar çıkarmış. AB mükemmel bir durumdayız yani oyunun o. kadar hakkı var vallahi hakkı var yani. 1500 lir ödese bile sıkıntı değil En. azından sonrasına girdiğimizde 100m. olsun koyayım oyun ödemeye devam. ettirebilecek duruma getirsin bizi O. yüzden dert. etmeyelim dert etmeyelim dert etmeyelim.

Sıkıntı. Tamam Sanki zarar ettirmeyecek gibi. Ya yok koyayım zar Tamam sıkıntı. değil abi topuk zamanı. geldi o y. oyun ya da bir şey diyeyim mi Bak bak. bir şey diyeyim mi Hayır zarar. yedik zarar yedik bir karımız daha var. bir karımız daha var abi o zarar zaten. kaçınılmazdı biz onu atlattığımız. düşünüyorum iki tur zarar yazdırmaz. aldık kaçtık abi çok güzel çok güzel. Devam Ananı çok güzeldi. lan abi önceki tur parasını aldık önceki. tur parasını da aldık İyi ki çıkmamıştı. Bak tam yerinde karar anlık bir heves. ettim fikir. değiştirdim bir tur daha Lan bir tur. daha oynadım. be. erik tamam Tamam abi bu sefer gerçekten. son yani bir tur zarar yedirse bile. sıkıntı değil ama ikinci tur da zarar. yazarsa o zaman sıkıntı gitmeye başlar. yani 50.000 liralık bonusan oyundayız. iki tur zarar yazdım mı çok rahat 70.

80.000 lira para gider. pard. tamam haberiniz olsun videoyu beğenmeyi. kanala abone olmayı unutmayın nerede. oynadığım zaten yorumlarda il Sahit. sonraki videolarda ve yayınlarda görüşek. k

All Devices iOS Android Chromecast