ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Sweet Bonanza Nasıl Oynanır ? | Slot Oyunları Küçük Kasa Büyük Kazanç | En İyi Slot İzle | 102X


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Merhabalar Dostlar bizi seven sevmeyen. kanalımıza abone olan olmayan herkese sa. küçük kasa sevdiğinizi biliyoruz Dostlar. hemen şöyle geçişimizi yapmadan bir 200. liradan birimizi alalım sizlerden bir. ufak ricamız var videomuzu beğenip. kanalımıza abone olup bildirimleri. açmanızı önemli rica ediyoruz Her Yoruma. da bir kalp alacağımızın da sözünü. veriyoruz Dostlar oynadığımız tavsiye. ettiğimiz sizl önerebileceğimiz bak dayı. bey referansıyla hemen Sizler de bir. üyelik oluşturup içinizdeki şe. atabilirsiniz Dostlar küçük kasaya. denemeler yapabilirsiniz e deneme Bonus. etkinlikleri var dostlar bunları da. değerlendirebilirsiniz bak Buradan 994. lir çok güzel koydu 200 ladan güzel bak. gördün mü böyle ufak ufak deneyerek abi. güzel kazançlar sağlayabiliyoruz Eğer. olur da kazanırsanız dostlar telegramdan. da bir Replay linkini atarsanız mutlu.

Oluruz Dostlar oynadığınız tarzı görmüş. oluruz En azından bakarız abi nerelerde. ne kazanmışsın ne atmışsınız güzel olur. böyle aramızda Kendi aramızda. paylaşımlar yapıyoruz Telegram. kanalımıza gelirseniz iyi olur dostlarin. kodlarını da oradan paylaşıyoruz. bilginiz olsun bilginiz olsun yine yine. yine diyorum Dostlar videoyu beğenmeyi. unutmayın baş tacısınız 62 x'i Kaçırdık. ya Aa be Neyse neyse dur bakalım 200 L. ben çok güzel para ödedi kanka çok güzel. para ödedi. yani iyiydi yani baya iyiydi bir 200. daha alıp bakalım. güzel Şu an şu saatin akşam saatlerinde. oynuyoruz Abi şu saatte 200 lira güzel. rakamlar ödüyor mu diye ikinciyi. alıyoruz 1000 L Bence güzel para Kanka. 200 liradan kas direkt 2ye. katladı şu an patatese bağlıyor Ya şu an. harbi patatese. bağlıyor biraz dah ad iyiydi sanki Ha. Emmoğlu. 4 oyunumuz daha var 3 oyunumuz var güzel.

Devam et abi burası da. iyi oyun daha yok bir açık bir kapalı. gidiyor olabilir Dostlar ama ilk 200 L. gerçekten biraz fantastik bir. rakami burada kıvam zaten son oyunu 88. anlaşıldı şimdi bur bir tırı Bir tık. tekelim Eğer bir açık bir kapalı güz. üstünde bir para ödemesi gerekiyor. bakalım. abi güzel 20 xim var erikler gelir mi. gelmedi 45 l e 8 oyunumuz daha var abi. iyi oyun güzelsin muzları görür müyüm. göremedim burada gelir mi Burası da. gelmedi 4 oyun daha var güzel ekran. muzlar üzümler gitti geldin Ama. şişirmiyor abi çarpanlar güzel ama. şişiremiyorum şişirsek çok güzel Vurgun. olacak da maalesef şişiremiyorum. ya Son Oyun son heyecan Son Nefes. yok Bir tık arttır merdiven taktiğine. devam ediyoruz abi fre spinle merdiven. taktiğine devam ediyoruz bakalım bir. açık bir kapalı şeklinde. gitmiyor ilk oyunda güzel öü ikin oyunda.

Kötü öü 3 oyunda da kötü ü dedi bu 4. oyumuz burada acaba şişirir mi yani çok. güzel buraya da bir 10000 L Atar mı. Bekliyorum. bakalım güzelsin abi 25x var biraz daha. Şişir bakayım üzümler tekli. bıraktı üzümler kötü oldu ya Üzümleri de. patlat. iyiydi biraz kursağımız bırakıyor gibi. bak çarpanlar güzel güzel de şişirmeye. doğru girerken kaçırıyor patates ediyor. Kendini. abi ik oyun daha var bir oyun Son Oyun. son heyecan son nefes son atraksiyon son. patlama çatlamalar oraya bir 50 atarsa. mükemmel olmazmış 400 301 kötü. dedi gizli rakımızı kullanalım abi 600 L. 600 L çok güzel rakamlar ödüyor genel. bir bu kadar işm oyund kötü öi bu bizim. 4 oyunuz 4 oyunda da kötü ödemez. herhalde diyeceğim ama 6 oyun He + 5. geldi şimdi çevirecek Şimdi kıracak bak. 25x var Karpuzlar gelir mi aga. be y güzeldi de daha da güzel olabilirdi.

Yani iyisin güzelsin ama boşsun be. boşsun be. baba güzel devam eder mi bitti 5. oyun 4 oyunumuz var 3 oyunumuz var 2. oyun bir oyun yatırdığımız geri. verdi. bilmiyorum Oyun kendini çok fena kesti. Yani ben 200 L bu kadar güzel öderken. koyayım 4 oyundur kötü dedi ya 600 de. kötü. dedi Vallah. oyun acaba oyunun son dakikalara mı denk. geldik anlamadım ki . koyayım. güzel çok güzel 30x ama işte 5 liraya. geldi yani az önceki oyuna bu kadar. güzel ödeme yapsaydı daha iyi. şişirebilir güzel erikler gelir mi. iyisin Biraz daha vurur. muyum üzümler tekte bıraktı sonra. Karpuzlar ve pembeler güzel bir se. yakalanır. Aslında Karpuzlar geldi muzlar. güzel muzları görmüyorum Karpuzlar gelir. mi üzümler gelir mi 50x at oraya. mükemmel olsun be oğlum App oğlum 3xi. kaçırdık Hadi bir oyunumuz daha var Hadi. be oğlum be hadi be oğlum iyisin muzları.

Gör tekti bıraktı 20x zian. oldu ya 200 yın bu sefer üstüne çıktık. ama yani. Şimdi tekrardan 200 lira aldık Eğer. burada kötü erse abi Bir önceki seriyi. tekrarlayacak diye düşünebiliriz ama. burada yine bir 200 öderse bir sonraki. oyunda güzel bir şeyler yapabiliriz. bakalım güzel bir seri yakalamak. gerekiyor Bir de yani oyun kendini. birden kesiyor Abi eskisi gibi değil. böyle yavaş yavaş değil birden kesiyor. Çat dedim ilk oyunda girdik 200 a . 62x var muzlar üzümler ananı ya. 67x Pardon. 64x ziyan etti kendini. ya eskiden abi parça parça şimdi abi. yani girdik. 200000. keyiflendim geçti ama yine kardayız da. Arsız da yani ne bileyim abi patates. ediyor ya 300 lan da alalım bakalım. g24. iğ getir içimizin yağları da. eriyecek 5 oyun daha var muzlar geldi. güzel erikler gelir mi. bitti erikler geldi Karpuzlar. gitti burası güzel devam et abiciğim.

Gitti yok abi Burayı da yalan Ananı. Ananı [ __ ] Şişir şişir Vur. Oğlum ne şişirdin be pembeler reer gelir. mi of patladı güzel çok iyisin be bak. böyle bir ekranı kolay kolay her yerde. göremezsiniz bak taksit taksit 100x. yaptık neredeyse Hatta geçtik . koyayım 2500 lirayı böyle koyarak. mükemmel bir ekran yakaladık Allah'ına. kurban be. Güzelsin. iyisin var ya 300 lirayla 2500 rekordur. abi bab bak. Mükemmel ya altın vuruşu yaptığımıza. göre Dostlar Bu saatten sonra. bunun gelir abici ben öyle düşünüyorum. yapacağız Amma vaki şu videomuzu beğenin. bakalım tatlı Ellerinize beğenin bakalım. görelim. bakalım şöyle Ben diyorum ki tekrardan. bir 300 birimiz daha alalım abi 300'e. güzel ödedi hiç ğım 300 tekr alalım. AB abi. 101x Pardon 102 x çok iyi geldi Ben. böyle beklemiyordum İyi çevirdik abi çok. iyi çevirdik Nadir olaylardan bir.

Tanesine denk geldik ama keyfimiz yerine. gelmiştir Umarım bak güzel Vurgun Harbi. güzel Vurgun. nice şimdi bir 300 liraya bir 1000 lir. daha atar mı Şöyle bir kasayı 5.000 lir. tamamlamamız yok mu dayı oğlu yok. mu gel bakayım al oyunumuz daha var var. 5 oyun 4 oyun 3 oyun yalan etme y ble. Sonlara doğru taksit taksit 100 verirsen. yok demem. yani yok. demem gel abi ik oyunumuz daha var. güzelsin biraz daha gider mi. iyisin güzelsin devam et işte abi devam. etsen güzel olurdu Neyse Dur bakayım. güzelimiz Sol altta gizleniyor üzümler. geldi Karpuzlar Maviler peşinden koşuyor. mavileri gördüm. mükemmelsin 25 x 10.000 liradan güzel. burada 300 lirayı yakaladık Hatta 100. lir da koyduk ünü Son oyunda da bir şey. yapar mısın sen rız yok 100 lira koydu. Yani bir git gel yapıyor bir git gel. yapıyor. abi Ben diyorum ki Dostlar 3.000 lir TAV.

Olalım şöyle 600 liradan bir girişimiz. yapalım Çünkü bak 300'ün Üzerine koydu. 600'den denersek Bence bu kas direk. 5.000 lir yapacağız aklımda öyle bir. durum var 5000 yapalım Çıkalım gidelim. şansımız biraz fazla zorluyoruz gibi ama. bence öder ya 3000 tavım. abim 600 2000 atsa İyi. ya var güzelsin devam et işte oğlum. oğlum be 17 xiz var 7 L gelmez. ya oyun. hadu an 7 oyun zian tam. orada 35 biraz dah iydi buran 370 falan. alık. 400 544 yatırdımı çıkardık ama y üstüne. koyam Ama son atabilir. ya. gelebilir. 661 son oyunumuz var. Geliyor geliyor işte bundan B be. ya sana bir şey söyleyeyim ağzımla 100x. getirdim ama patlatamadı. helal olsun bana ne diyeyim helal olsun. İçime doğdu Ben diyorum ki 3.000'e zaten. tavık Bir tık arttıralım 700 liradan. alalım Eğer ödemezse kaçar gideriz ya. ödemezse kaçar gideriz kanka.

Artır 700 ladan al 3000 lanın aşağısına. düşmeyeceğiz 3000 L en kötü 3000 bırakır. gideriz 700 küsur lirayı 3000 L yaptık. biriz ya En azından dur bakalım ama ben. kasayı 5000 L yapacağım kafaya koydum. biraz zorlaya. şansımı gel. abi 100x geldi ama güzel yere denk. gelmedi ki güzel yere denk. gelmedi iyisin gitti 5 oyun ziyan ettin. 3 oyun Oğlum çok kötüsün. ya hiç patlatm sona da patlat gel lan. 100x At lan bir şeyler at at oraya şimdi. 100 x'i koy oraya çocuğu koy 20x Bir tık. daha gider misin mükemmelsin pat 41 20x. 8 son dakikada koyduk var ya son. dakikada koyduk mükemmel 4000 oldu. hedefe kaldı 1000 L Bir Vurgun daha. gelsin bir. çok da düz oldu ha. 4000 ama Oyun açıldı Bence Bir Vurgun. daha yapmak gerekiyor ya Bir Vurgun daha. yapalım diyorum 3000 zaten tavık Hatta. şöyle yapalım Koy gitsin 3000 zaten tık.

Abi 1000 L koydum 2000 öderse Çıkar. gideriz şansımı Bir tık daha zor biraz. fazla zorluyoruz gibi. bur para. 000 şansını zorladık Ama abi 5000 lir. yapmakta Hedef yani be oğlum Hedef be. hedefi koyduk be üzüm. muz pembeler de gelir mi mükemmel oraya. bir 50x yakışır gibi lan Lan oğlum oraya. bir 50x yakışır. gibi şeker verdim Böyle yerlere şeker. gelince ben Ayar oluyorum ya vallahi. Ayar oluyorum billahi ayar ol. tutuluyorum mu Sab Kardeş vallahi. tutuluyorum bak 25x Şişir 5 oyun oyun. kaldı ama 1000 liranın 125 çıkardık gel. abi erikler mükemmel 10x var. 62x 1600 mı Ne 1300 bak bak bak hedefe. gidiyorum oğlum Hedef gidiyorum. Üf gidiyorum Bir 500 at. üzüm Son Oyun git. yaan keyfimiz kursa kaldı 4500 Şimdi. bunu bir kesin kaybedeceğiz Ben şimdi. bunu burada bırakıyorum 15 dakika. kuralına geçmiyoruz Dostlar oynadığımız.

tavsiye ettiğimiz sizlere. önerebileceğimiz mekan olması gereken. yere sabitliyorum Dostlar oralardan Dayı. ve referansıyla üye olabilirsiniz. içinizdeki şeytanı atabilirsiniz Dostlar. beğenmeyi çok görmeyin yorumlara yorum. yaparak Abi beni destekleyebilirsiniz. seviliyorsunuz Görüşmek üzere öptüm

All Devices iOS Android Chromecast