ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA Kucuk Kasayla Slot Kasa 30.000 ₺'den 200.000 ₺'ye Vurgun yaparak x100 Katına Çıkarttık


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Türkiye'nin eni vurguncu kanalına. Hepiniz hoş geldiniz arkadaşlar Ben. Buğra bugün 30k lık bir kasayla yeni en. sevdiğim oyunda sizlerle birlikteyim. Canlar 18K lık bir alımla başlıyorum bu. sırada biliyorsunuz ki kanalımda ufak. tefek problemler var ve desteklemek. isterseniz beni arkadaşlar yapmanız. gerekenler çok basit videoyu bir beğeni. bırakarak kanala da abone olarak bana. destek olabilirsiniz Şimdiden çok. teşekkür ederim Canlar ciğerler Sağ olun. var olun dedik ve oyunumuza ufaktan. geçtik kank. şimdi şimdi şimdi şimdi bize ne. lazım. ya ya bar Az daha devam et gülüm be. yani yavrum Yoruyorsun beni be vallahi. yoruyorsun billahi yoruyorsun. ya ya Ne diyeyim ki neyse olsun abi. olsun ilk elin günahı olmaz. diyelim ilk elin günahı olmasın bakalım. şur ik tane J atın yapma Neyse güzel. Sonuç olarak abi karda mıyız kardayız.

Gerisi çok da mühim. değil. bakacağız gzel mavi. at fena değil fena değil güzel ikiye. katladık abi alımı ya Bu arada kazanç. genele baktığın zaman güzel ama alıma. baktığın zaman çok da ahım şahım değil. kötü mü değil çok iyi mi o da değil. bize daha fazlası lazım Abi şuraya en. kötü bir yde falan çekmemiz lazım en. kötü yayın izleyenler vardır zaten. bayağı bir zarar ettim o yüzden bunu bir. şekilde toplamam. gerekiyor bilmiyorum Bilmiyorum. Bilmiyorum. kanım Yım Abi son dü. düşünsün ben Düşünmem kardeşim yaktım. artık veriyorsun yavrum Harikasın ik. tane Ah Lan Ah lan güzel olur yendi gene. kar gene kar dediğim gibi güzel ama. istediğim gibi değil fena değil. güzel kasaya oranla çok şey değilim yani. nasıl diyeyim sana çok randımanlı. ilerlemiyor ama güzel. yani en azından çekmedi abi sıfırladı o. yüzden sorun yok.

Şimd 46 33 netti Burası 79 80. bandındayız güzel güzel ilerliyoruz. sağlıklı ilerliyoruz sağlam ilerliyoruz. Can vur lan şuraya vur lan. şuraya Neyse güzel 50k düz dedik şur Res. setimizi bir alalım 500 atmayı bir. cebimize koyalım Can. Lan. oğlum ya oyna. be hadi yavrum hadi yavrum hadi yavrum. hadi. güzelim şuraya 5 yakışmadı ya Şuraya 5. harbiden yakışmadı neşse güzel Hala 86'd. hala 86 dayız 14K sonra 100'e çıkardım. abi kasayı. güzeliz 12'de zararımı Çıkarım Ona göre. oynayacağım Hadi be oğlum be yanıltma. buradan dönme sakın ya bilav döndürenin. kaşı kırılsın Gerçi o kaşı değil. kaşığıyla silsilesi ya. ver. lan artık ver. Ç abi oyun Patlamaya yemin etmiş gibi. ya gelir mi ya elma geldi dah İyi daha. iyi. tane yeşil şimdi koydum çocuğu olur. güzel. Tamam oldu 43 şuradan 100 Kayı bulduk. abi ama oyun Kanka açık gibi.

Be açık gibi salmaya devam. edeceğim salmaya 104 kız Oldu bile salmı. abi. devam merdivenle devam edeceğim ya. Burayı Bence buranın buranın Hakkı çok. daha fazla ya oyunun gidişatına. bakılırsa zarar yazmıyor göstermiyor. Bence buranın Hakkı çok çok daha fazla. güzelsin yavrum buraya bir çarpan attın. ama at şuraya hızlı bir başlangıç. yapayım şuraya at ya güzelim Kanka bu el. Bir tık sıkıntı. muhtemelen abi kombo at çarpan. atmıyorsa sıkıntıdır Ben bunu bilir Bunu. söylerim. yani Muhtemelen bu el sağlam bir zarar. geliyor zaten iyi dediğimizde 5 dakika. yaşamadığı için Alıştık artık ya vall. Ben galiba bir tık şazım Can Ya ben ne. zaman iyi desem buna saçma sapan Mal mal. hareketler yapmaya başlıyor ya. Baksana sağlam. sapladı Vallahi sağlam sapladı 79'a. düştük bu el öder bu el öder Sen de. görürsün kanım Bak şimdi.

Izliyorsun bu. ışık var ama buraya çarpan atması. lazım İkisi de yokmuş İkisi de yokmuş. gene dolandırıldım. abi ne Işık varmış ne çarpan hiçb şey. yok gibi bir. şeymiş sıkıntıya Yürüyoruz. ya vallahi sıkıntıya yürüyorum şu. an artık artık tut birini. Lan çarpsana. lan Ya Allah'ım çıldırırsın kafay. yiyecek şimdi 3 ne. kanka ya madı Ya yemin ederim mallad ya. allım. Vur çarpan Vur şuraya Vallahi. bak Attık. ya Yok abi oralı bile değil ya belki. şurası bir kurtarırsa kurtarırdı. da o da kurtaramadı 35. sıkıntı Kasaya geri. dönü ver Şura ü. be annesiz be. babasız 24 mone En azından En azından. mone abi yzden düştüğümüz yerlere. bak. oynamayacak kaçırdı ya. Vallah şimiz. 80e 80'e feci. tıkık ilerlemeye buradan ama. bilmiyorum ekranlar çok güzel bak açık. konuşmak gerekirse ekranlar Şahane Can. çarpanlar büyümeye. başladı ama 80 bandını tekrar bir.

Aşıp yüksek bir şeyler kovalamam lazım. sağlam u 1300 takla Oğlum insan gibi. çarpan at Az önce kel 35 çarpan attın. ya Ya önce kel 35 çarpan attın be yavrum. yani at Şuraya bir 35 at Şuraya bir 40. Ne bileyim 50 at 100 at bir şey at da. şuraya. be vallahi yordun. ya vur oğlum. gelsin uzatma verdi muhtemel bir çarpa. atlayacak Tamam güzel ama erken geldi. uzatma bayağı. ya Bayağı erken geldi bu bir tık sıkıntı. olabilir Ah kalp geliyor 5K atakla. lütfen ya. Annen anneni yiyim anneni alayım yim. Ya var ya kanser etmeye oynadı ya yemin. ederim ananı. s bir. rahatlama bana bir rahatlama geldi Can. Tamam bu olur bu olur bu olur bu yenir. bunda sıkıntı yok. güzelsin şur. abi 10 var Ben şimdi gördüm 10 var. oynar bura bak burası oynar Kanka elma. atarsa coştum. 7 Tamam güzel güzel güzel güzel Sorun. yok Sorun yok 126 49 175.

Olur olur yeterli Ya kanka zararımı. çıkardım mis gibi ekstra Karımı da aldım. çiçek gibi buraya. Hadi lan 10 tane spim var oğlum lütfen. boş artık ya 2 tane kaldı Hadi be Vur. şuraya vurdun buraya aslanım benim Hadi. bakayım üzümünü ver güzelsin yeşil. karpuz lütfen Olur tamam olur olur olur. olur güzel bu kadar bu kadar işlem basit. Abi bu kadar ya 149 49 oradan abi kasa. 200k Selamünaleyküm. Yeter Bırak biter burada arkadaşlar. bırakıyorum Beni izlediğiniz için çok. teşekkür ederim videoyu beğenmeyi kanala. abone olmayı bildirimlerinizi açmayı. unutmayın sonraki videolarda görüşmek. üzere Kendinize çok iyi bakın hoşça. kalın. Ayrılık. Olmaz Hatıralar Uslu. Durmaz kalanlar gideni gönlünde. taşır aşk seven yük olmaz Biz böyle. bilir böyle. yaşarız biliyor. seviyor bile bile kafa tutuyor. aşka Gözü Kara Ay ne bildiğini.

Yıyor çiçekli bir tazecik kıymetli bir. tanecik ana sütü gibi tertemiz d d. Dilleri Lıkır Lıkır içimi Gözleri derya. deniz bu gönül ana torpil. geçiyor etrafında fır. dönüyor El Bebek Gül bebektir. O ne yapsan adına hoş. görüyor kara kara. düşündürüyor anında eşi. gidiyor o da tı. bile bile kafa tutuyor. aşka Gözü Kara Oy ne bildiğini. okuyor Sen güldüğüme bakma görde duyda. inanma tuz buz oldu bu Kalb 10 bin. padişah Aldığım her nefeste attığım her. adımda burd olsa Canca ağzım yanında. olsa çiçek gibi tazecik kıymet gibi. tanecik ana sütü gibi. tertemiz d d Dilleri Lıkır Lıkır içim. eli Gözleri derya deniz çiçek gibi. tazecik kıymetli bir tanecik ana sütü. gibi ter Deniz d d dileri lıkır lıkır. içimi Gözleri derya deniz ata ata. dertleri hep içime attın insan gibi. yaşamak benim de hakkım içimdeki cere. kırıldı artık tamir mümkün değilse İşte.

o gün Yandık her gün yağmur yağabilir. insan hata yapabilir birbirimize. tutunursa Belki Güneş daha. bilir. biliyor ne. seviyor bile bile kafa tutuyor. aşka Gözü Kara o elini yakıyor

All Devices iOS Android Chromecast