ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Sweet Bonanza Küçük Kasa Denemeleri - Slot Oyunları


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Videomuza Hoşgeldiniz 600 TL küçük bir kasa  yükleme yaptık arkadaşlar 400'ü ile bir Bonus  . alalım geri kalanıyla da Farm yaparız Eğer  ki kazanç olmazsa kötü bir başlangıç oldu  . yine devamı gelecek mi 6 çarpan kötü kalpler  yedide kalıyor burayı biraz devam eder miyiz  . 100 çarpan var be patlatsana orayı yine bir  inanılmaz şanssızlık var üzerimizde   . 10 çarpan iyi yüzüm mavi  üzüm mavi yapma o Atma oraya  . güzel ama güzel En azından bahsetmişsin  yarısına çıkardık Arkadaşlar bu da bir şeydir  . devamı gelebilir son çipinde maalesef ikinci  400lük bonusumuza geçiyoruz arkadaşlar. bu kötü başladık Umarım bu  şanssızdı kırarız Hadi yuttu. 8 çarpan verdi arkasına. bir 10 çarpan da burada. şöyle bir kombo yakalayamadıkları. erik. 67 tl'miz Hayırlı uğurlu olsun arkadaşlar  9 TL'den farmıyorum Bonus kovalayacağız.

Böyle bomboş geçersem Bonus falan kovalayamayız  Yalnız şöyle ver yeşilleri de ver yüce bir kombo. mavi var sonra kalp. yüzük Bonus alalım ya. bence. çıkış için bir anahtar olabilir arkadaşlar  yüzlük Bonus alalım zaten kasamız 600 TL  . 100'lük boru salınır. Hadi bakayım. güzel başlayalım güzel olsun Güzel diyelim  güzel olsun arkadaşlar muz karpuz erik elma  . 13 çarpanlı başladık İyi gayet iyi çarpanları  komboları artırarak gidebilir miyiz bakalım  . Hadi erik ortadan erik elma. 4000 daha var arkadaşlar Her şey bitmiş değil. bakalım Ooo 70. eridi gitti gözlerimizin önünde arkadaşlar  6 TL alıyoruz devam ediyoruz arkadaşlar  . ne olur kovalarız buradan  yapma be yeşili ver be erik. pembeler güzel geldi. devam ediyoruz arkadaşlar. pembeler Karpuzlar devam eder Tembele  çok güzel veriyor musun bonusu. kalpleri patlattık niye patlamıyor.

Ver ver ver ver be İki tane şeker ver  hadi iki tane şeker yeşil de geldi muz  . 113 TL farmlarken yakaladık Arkadaşlar bu şansı  kırmadan Abi bu şansı kırmadan bir bu Bonus  . efsane kalpleri patlattı bakalım bu 100 TL'ye  de buradan Çıkar gideriz kötü bir başlangıç. üzüm erik gelmedi Tabii ki. abi 3 TL'ye aldık inanamazsınız ya. 5 liradan fazla. giremedik be bugün Bugün bir Bonus  giremedik be at şuradan 3 tane şeker. çok güzel devamı var mı bir tane erikle  çok güzel muz karpuz üzüm 2 şeker yok. mavi muzlar Yeşiller var çok güzel çok güzel. Tam 100 TL bırakıp tekrardan konuşacağım  Arkadaşlar bir de böyle bir şans deneyelim  . Abi bu şansı açmamız lazım Hadi 100 TL  ile alıyorum bitiriyorum işe Hadi bakalım. Hadi bakalım. Hadi bakalım Seyit konumuza Güldür  Yüzümüzü bugün üzümler bir tane muz. un çarpan çarpanımız Daha da gelmez  arkadaşlar çarpansız 20 TL aldık 65 olur.

çok kötü geçiyor 5 Spring kaldı  buradan bir toparlar mıyız mavi  . çarparsan üzüm çarpan mavi çarpan çarpan  abi lütfen şuraya bir çarpan at artık. formlıyorum arkadaşlar. çok kötü şanssızız bugün. inanılmaz derecede şanssızız. Abi gelir mi diye ümit ediyoruz ama  . yani gelmiyor Bonus kesinlikle abi yakınından  gitmiyor bonusun 5 TL'den atalım birkaç tane de. full ekran patlatıyoruz Bonus düşmüyor. turboyu alalım. bomboş bomboş gençler Kendinize iyi  bakın sizlere bol şans diliyorum Ben  . kaybediyorum Umarım siz kazanırsınız  arkadaşlar hoşça kalın diyorum bay bay

All Devices iOS Android Chromecast