ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA Küçük Kasa 🍭 8 000 ₺ KASAYI 60 000 ₺ KOYDUK🔱 KAZANÇ GELDİ! BIG WIN


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba arkadaşlar ben. karşınızda Casino merkezinden Çetin. Bugün sizlerle birlikte yeniden bon. anayım bu sefer xm 8800 lık kasam var. 4200 giriş yapmadan önce haberimi de. vereyim yorumlara bıraktığım sitelerden. ilk sıradakini işaretlerim oradaki keki. kullanıcılarımızı bırakırsanız PRP. vereceğim sadece abone olanları ve doğru. bir şekilde yazanları vereceğim onun da. önden bilgisini vereyim deyip oyuna. girişimiz. yapalım hadi bakalım şöyle en kötü gene. bir 30.000'e zorlasak 30 35. bakalım bakalım oyunun açıklık durumuna. göre şimdi. çözeceğiz Hadi ne iner buraya. o oğlum 100x geliyorsun patladığını bak. ya Vallahi sevincimi kursağımda bıraktın. ha neyse Neyse neyse En azından çarpan. geliyor bunu görmüş olduk. Ulan çok güzel çıkardı oradan ya Neyse. devam devam devam devam devam Şimdi 7. yüzüm Tabii ki Şaşmaz Şaşmaz yedi muz.

Hadi Heh ne. indirebilirsin helal lan sana üzüm. şaşırttın beni bak he Ama çarpan mız. lazım İki maviden sonra tamam erik. çarpan Hadi çok güzel 11 çarpan geldi. ama erikler erikler böyle kalmasaydı. Neyse 5 frim var o yüzden her türlü iyi. ki kasayı da topladık. yani. Bakalım ya baz şu 5'e sürekli böyle boş. geçme olayı var yani geçme abiciğim He. geçme işte Bak bunun gibi aynen öyle. morlar indir Hadi ya mor Şekeri de. indir Neyse Buradan da bir 690 lira. geldi yani çok güzel olabilirdi çok. çarpanlı dı ama ya. Olmadı he mor şeker ind eri erik demişim. bak muz erik diyorum ya muz niye 7de. kalıyorsun kötü yani 4200 6100 güzel de. hani böyle bir ele göre kötü abi bir tur. daha deneyelim bir tur daha 400'den. deneyelim duruma göre. arttırırız Hadi bakalım bizi Boş. gönderme bu ya kazançlı çıkar Bizi. buradan ya aynen öyle indir erikleri de.

Erik çarpan erik. çarpan ok ok 900 L tamam. tamam kaç turumuz var 8 turumuz var 2. turda. vermiş ama bir şekilde bırakma bizi he. indir bir tane mor çok güzelsin. indir Aynen öyle indir üzümü de indir. ya bu sefer çarpan İkisi de güzel de. Yeterli. olmadı çok güzel indir mavi şekeri çok. güzel 5in geldi bu açıdan bakmak lazım. Diğer türlü kasanın altında kalacaktı. Çünkü garip saçmalıyor Bir. tık Bu arada oyunun. sesi OBS açık görünüyor. ama neyse kayıttan sonra kontrol edelim. şimdi çok güzelsin lan bir sürü de. çarpan var güzel 2 dakika obe bakayım. dedim 3600 geldi güzel kasayı. artırabiliriz o duruma geldik. şimdi hadi bir tur daha ufak patlat. böyle bir Aynen öyle indir mavi şekeri. Yapma ya 7 mavi şekerde bırakma bizi. ya bakalım. 7z erik indirleri çok güzelsin indir. üzümü. abi 7 üzüm yine yeniden 7 üzüm Neyse der.

Kasayı arttıralım 6 7 7 7 yapalım ya 7 7. 7 7 7 iidir 7000 almışken 7.000 de bir. girişimiz. yapalım. şimdi oyun açık gibi duruyor ama. bilemedim Bir tık zorlamam gerekiyor ama. onu gösteriyor. 20 çarpan 16. çarpan 15. çarpan Yapma ya bak müdahale ediyorum. tak diye gel diye. gelmiyorsun gösterip. gidiyorsun eyvahlar Olsun eyvahlar olsun. Heh indir karpuzları indir karpuzu bak. 50x var bak boş bırakma İndir İndir. İndir İndir hepsini indir çok güzelsin. üzümü de indir abi. Aynen öyle indir mavi şekerleri çok. güzelsin L ik Derik ver ik Derik ver. Başka bir şey istemiyorum iki Derik ver. ya iki Derik ver Ya abi çok güzeldi. orası. ya güzel tertemiz abi 31.000 L tertemiz. para orayı Bu arada 40 45.000. kapatabilir ama aç gözlük yapmıyoruz. 32.000 L tertemiz parayı verdi şimdiden. tam boş geçiyor dedim bir anda şaşırttı.

O bur deymiş lan aslında. güzel güzel kasa şimdiden 41.000 oldu ve. 3 turumuz var Bir tane daha patlat. Hadi. hadi oke 41.000 çıktık abi. arttırabiliriz zorlayabilir. o tur Aslında çok güzel ödeme. alabilirdik ya Neyse abi az tamama. etmeyen çoğu bulamaz Bunu da unutmamak. gerekiyor Buraya kadar gelmişken. Beğenenler de bir videoyu beğenip abone. olursa çok sevinirim dostlar Şimdiden. teşekkür ederim yorumlar kullanacağınızı. bırakmayı unutmayın dediğim gibi abone. olan ve doğru bırakan herkese vereceğim. vermiyorum diye bir şey yok haberiniz. olsun Şimdi şimdi zorlayabilir az önce. 7000'e 34.000 para aldık tertemiz. katlayarak. bakalım 16 16.000 bir şansımız deneyelim. ya don biliyorsunuz Dostlar tek Tura. bakıyor tek. tur 12 çarpan var 12 çarpan vardı ama 5. mavi şeker 5 mor şeker de bıraktı yik de. bıraktı He ver bu sefer erikleri Yapma.

Ya Yapma ya Bak 4 turumuz var hadi gaza. geldik 16.000 girdik Abi yapma ya. yapacak mısın bunu. gerçekten yapma he buradan Döndür Bizi. abi Şaka mısın. ya Şaka mısın ya. Dert değil toplayacağız toparlarız. İnşallah yani aviatör rulet Black tarzı. olsa toparlayabiliriz diyeceğim de slot. mu kesti mi bir anda keser. ama neyse neyse. halledeceğiz sıkıntı yok indir Üzümleri. çok güzelsin ver karpuzları da ki biraz. fazla. zorlamayı Tamam buradan güzel bir ödeme. aldık 5 F pilimiz de var abi 16.000. verdiği paraya bak ya. Bak dur bakalım yapma yapma çok güzel. çarpanlar vardı orada ya tamam indir. herii aynen öyle bak 20x Var indir abi. bırakma şöyle bak 7 Yüzümde bırakma ya. 6 tur hadi. hadi hadi oğlum He 37 çarpan çok güzel. top alırız buraya 45. çarp yani önceki turun parasını aldık. ama bu turun parası yalan. olur Dur bakalım ya Dur bakalım iki tur.

Var Hemen hemen gemileri yakmayalım. gemileri yakabiliriz. E bir tık sıkıntı ama 12.000 güzel bir. ödeme almışken devam edelim 12.000 devam. edelim Bu arada umarım oyunun sesi. geliyordur bana çok az geliyor OBS de. normal gözüküyor. ama neyse Dert. değil güzel güzel indir karpuzları. Üzümleri çok güzelsin karpuz çarpan Hadi. lan hadi bir tane daha çarpan at güzel. bir çarpan at bir güzel çarpan at şuraya. ya bir güzel çarpan at. ya ya 800 olmuş attığın çarpana bir. bakar mısın. ya Ya az önceki o 45 x da patlasa var. ya. A neyse Neyse neyse hala. kardayız 9.000 liral bir kasayla geldik. 30.000'e. ulaştık Aynen öyle indir musu da çok. güzelsin mor şekeri artık patlat Ya abi. mor şekeri patlat artık Hadi abi mor. şekeri patlat artık. ya neyse güzel. güzel kasayı topladık kaa. geçtik Abi şu mor şekerler şöyle kalıyor. ya Yani kaçtır kaldı üzümün geç ık.

Devam güzel devam et abi çok güzelsin. ver çarpanı buraya bak 400 L çok güzel. bir çarpan vermen lazım 500 lira ver. çarpanı artık abi. yani güzel çok güzel patlatıyor. da dur bakalım olacak olacak abi 23.000. layı topladık olacak ya buradan en kötü. 30.000 le çıkacağız ya aslında 7 turumuz. var daha fazlaya çıkmamız lazım aynen. 3540 diyorum abi 35 4la çıkacağız. buradan ya aynen öyle indirebileceğim. bir şey yok 6 tur. Hadi güzel Hadi be oğlum yani. 50x abi Az önceki patlayan şeylerde bu. 50x gelmiyor az patlamada 50x geliyor. yani kasıtlı mı şans mı çözemedim. ya neyse En azından hedefimize ulaştık. öyle düşün lazım ve daha turumuz. var yokmuş ok Çok güzel abi 99.000 Layla. geldiğimiz yerden 61000 liralık kasayla. çıkıyorum zorlamayacağım o zaman Dostlar. zorlamayacağım abi zorlamayacağım elim. gidiyor ama zorlamayacağım sonraki.

videoda görüşene kadar Hoşça kalın bol. kazançla. kalın oh

All Devices iOS Android Chromecast