ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA Küçük Kasa 🍭 700 ₺ KASAYI 200 000 ₺ YAPTIK 🔱 REKOR KAZANÇ BIG WIN #sweetbonanza


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Abi şöyle riski arttıralım. biraz yani Zaten dönerse buradan döner. dönmezse zaten hep Yapacak bir şey. yok şöyle bir iki tur komb olasa kasayı. 1200'e çekse okeyiz ya harbi diyorum Ne. oldu. okey. Aynen güzel elmayı da versen elma Bak. yeşil de geldi elmayı da ver oğlum güzel. güzel güzel 200 Olduk mu lan olduk. ama güzel aslında. ya olamamış Bu arada devam o zaman abi. devam. devam öldürmüyor ver güzel veriyor ama. yeter ki bö 4E boş geçmesin o zaman geri. dü şansımız. kalmayacak. Aynen güzel patas sat pat bir. yapalım F fena değil. de bonusa sokmayacak ama ya yere kadar. götürür. ok 1800 alım yapalım. abi hadi. oğlum toparla artık. Aynen muz güzelsin oğlum ver karpuzu da. karpuzu da verdim peşine çarpanı koydum. buraya canın sağ olsun. lan Canın sağ. olsun Hadi ama patlatmaya devam etmen. lazım. Evet oynar mı Yani pek oynamadı ama.

Çarpan güzel En azından aynen. çarpan güzel En azından bir tur daha. oynaması lazım yoksa tekrar Farma. döneceğiz Farma dönelim Bu arada Farma. tekrar dönelim abi Farma. dönelim hal daha tam olarak. açılmamış Farm devam abi Farm devam o. zaman. aslında bir şey diyeyim mi Bak kasayı. şöyle 2000 3000 tekrar getirse biraz. daha arttırıp 180'den çevirebiliriz. ya peş peşe boş geçme. Aynen aynen devam güzel güzeldi aynen. bak şimdi. oturuyor ok Abi yeter ki 34 tur peş peşe. boş geçmesin Ondan sonra zaten kasa. düşük olduğu için ve fız yüksek olduğu. için. şans kalmıyor abi dönüş imkansız. oluyor Hadi. ama erii de ver güzel karpuz güzel güzel. güzel tamam Ölmedik Ölmedik abi daha. ölmedik Ama yeterli değil Harbi diyorum. yeterli değil güzel patlatıyor. Aslında. baksana oyuna böyle Patlatıyor ya. Aynen Okey bak Tamam tekrar eski yere.

Geldi 14'e geldi. de. evet abi kasa şöyle 3.000'e 4000'e gelse. Aslında. farman direkt 300'lük bir alım. yapıştırabiliriz aynen Oğlum bak şöyle. patlayınca sinirlerim bozuluyor ya oğlum. şunlar oy patlatsana. ya çarpan atmıyor ya onun için kafasına. göre gi. patlatıyor zaten ii bir tak çarp. ver. mesele. Peki abi. şeyğ. öldürmüyor yukarı çeksek patlar mıyız. baksana yukarı çeksek patlar mıyız. abi deneyelim ya diğer türlü döneceği. yok. zaten son çırpınış artık Harbi diyorum. son çırpınış ya Bak aynen Evet güzel. karpuz güzel güzel güzel güzel güzel kaç. verdi 1300. gene 1700. ama. evet bu arada 250 sanki daha iyi. patlatıyor gibi. ya Baksana şuna baksana. şuna. abi 3300. olduk Farm fena değil abi Farm hiç fena. değil. güzel. kanka lütfen Ya abi çok güzel kombo bir. tane eksik ya bir tane ya Lan oğlum 3200. etti ver işte bir tane daha neyi.

Patlatacak Ananı artık ver. dah koyayım senin ya taklaya bak. taklaya . çocuğu anan 4 şekeri vermedi ama paran. güzel. verdi B kadar da vermeyebilir de öyle. bir gerçeklik de var ama yani anasını. satayım 177.000 ya 17.000 takta ne. be Okey döndük Bu arada döndük 18.000. kadar devam Ondan sonra 18.000 alımı. yapıştıracağız büyük ihtimal ben. videonun başını keserim Çok uzun oldu. çünkü şu. anda zaten çok da bir şey yoktu sürekli. indil çıktılı O yüzden hepinize. tekrardan Hoş geldiniz diyorum. abi. hadi ne. yapıyorsun farmı hatırla Aynen öyle. farmı hatırla kesinlikle öyle bir de. çarpan güzel karpuz da geldi bir. çarpanın daha yok mu lan E ne. duruyorsun kadar patlatıp biraz daha. versen biraz daha versen çok daha tatlı. olacak Hadi artık şu sıçtın bonusu. açılsın ya 17.000 tahtadan sonra artık. açıl. be Evet güzel ekran Bu arada hadi.

Biliyorum güzel ekran. Kanka mal yş Ananı satayım Lan oğlum. İkisinden birisini versene. Yeşiller Bugün fda güzel patlayıp durdu. ama bir türlü tamamlayamadı Bu arada şey. anlatayım anlatacağım onu. ya ne bir daha 18000 vuralım şöyle güzel. bir ödeme alana kadar devam Ondan sonra. 35000. Biz. gö5 her zaman iyid. abi gündür deli gibi zorluyorum bir. türlü ödeme alamadım Ben de o yüzden bir. daha zorl. dedim çarpan. güzel dah turumuz var turumuz var 12000. aldık bile alacağımız 6000 5000 var üstü. bizim karımı. 12 atladı. lan büyük ihtimal 12li Aynen 12li doğru. 17000 tak nasıl olacak di türlü gerç o. gelmeden önce zaten 4 tak vardı. ama neyse sonra. bakarım çarpanlar sıkıntı çarpanlar. bayağı sıkıntı kas 31000 bastığımız geri. aldık. da y oy güzelsin oğlum bir. güzel güzel güzel. güzel o yeşil içimde kaldı ya far o. kadar patlaya patlamaması.

Ama bir şeyim efsane attık Bu arada. Harbi diyorum çok güzel attık 250 kadar. düşmüş kas şu. 000 000 peşine gelen 35 zamanı geldi. yatırsa 15000 zaten kasada var Aynen. Tamam sıktı yokı yok. Hadi kanka. ay güzel güzel güzelsin Oğlum güzel. oğlum bu sefer yeşil hak ettiği gibi. patladı ve 60.000 direk tekp aldık ve. daha 4 turumuz var Hadi be Bir kere daha. oyun var ya Sonunda o kadar zorlamanın. peşine açıldı ya harbi düzgün çarpan. güzel yeriz Yeriz abi Olur olur Gerçi. daha iyi çarpan da olurdu da Dert değil. abi Dert değil kasa 106.000 Hatta öyle. beraber 107.000 ki daha iki turumuz var. Bir tur daha biliyorum az önce bir tur. daha dedim Onu patlattın da bu sefer. olmaz mı Olmaz abi 3 turdur güzel kar. yazıyor riski koruyalım mı yoksa düşelim. mi ya şöyle yapalım bir tur yüksekten. zorlayın Eğer öldürmezse yani 10.000.

Lirayla falan göndermezse düşmeyelim. zorlayın ama riski devam ettirelim kasa. zaten 350 liradan. döndü belki diyorum ya Belki şu güzel. ödemeleri korur önce 18.000 30.000 verdi. Ondan. sonra 35000. verdi ananı satım Atlayamadım Dur dur. abi dur dur güzel devam eder mi bura çok. güzel mavi de. ver olur olur olur olur abi kasanın. yarısını aldık ve daha Al tur var Tamam. Sıkıntı yok abi Sıkıntı yok kasanın yın. aldık Al tur var Her türlü oynar burayı. uzatma çok daha iyi olur Bu arada çok. daha iyi. olur taklaları biraz arttırmamız lazım. ama bak mara çıkınca 50.000 liral oyuna. çıkınca takar köreldi gibi Nasıl ya. hadi tur boş. geçtin Ne yapıyorsun lan Oyna işte aynen. aynen şu an bir sıç. sıvı tur oynayacak M artık Aynen. üzü ne yapıyorsun. lan Bu ne oğlum oyun tur geç 50x son tur. bomboş gönderdi ya. Aa güzel çarp artık Şurayı çarp artık.

Şurayı Aynen oğlum güzel ver o yeşil. yüzümü de bir çarpan daha Olur olur yik. 5 çarpan ama olur abi 40 çarpan mız. vardı kenarda 5 x'le beraber ve 162. artık yani yeter lan öyle vurma dedir. ekrana geldik abi Tamam kaçabiliriz Bu. arada ık daha. Faz onu yapıyorsun ya beni bir. değerlendiri onu yap ya ben orada bir. iptal alıyorum. Bak bu arada. dostlar hainiz. olsun başka bir kanaldayız şikayet. etmeyi unutmayın abi artık kaçma zamanı. geldi kasa 250 lirayı gördü şu anda. 202.000 abi daha fazla şansımızı. zorlamayacağım. abone olmayı unutmayın nerede oım. yorumlar da sabit zaten çok da güzel. etkinlikler. bıraktım ah

All Devices iOS Android Chromecast