ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA Küçük Kasa 🍭 6000 ₺ KASAYI 260 000 ₺ YAPTIK 🔱 EFSANE ÖDEME BIG WIN


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhaba arkadaşlar ben. karşınızda slot merkezinden chin Bugün. sizlerle birlikte Dostlar 6000 Lal. kasayla bir aradayız Abi şöyle 3200. alımım başlayalım şimdiden Bana Bol. şanslar Siz de keyifli seyler derim abi. Umarım Ümit ettiğimiz gibi olur umarım. yolunda gider Şansımız da bir şeyler. koparabilir. abi Şimdi şimdi. şim olur yavaştan patlatm lazım 4. turumuz kaldı oynaman lazım artık. anasının. nikah karpuz güzel eliği de verdin üzüm. Bir de çarpan ver tamamız 3. mü 15 ne etti. 1600. 1800 bir tur daha. al. mavi. yani ya son tur uzatma verse belki. şansımız olurdu. da 400 başladık Sıkıntı yok Sıkıntı yok. Sıkıntı yok abi Olur. olur şu an katıda 1000 L. var buradan da sıkıntıya düşersek hepten. gerileyecek de geriledi mi zaten Gerisi. de. geliyor ekrana bak yeşillerin kalışı. Bu ekranla. Değil önceki tur kadar en azından ilk be.

Tur boş geçmedi ama ödeme de yapmadı. Hadi. buyur Tamam devam Ne. yapıyorsun Ne yapıyorsun koyayım. Ne yapıyorsun. yani ver mavi yüzümü de ver Tamam ver. şimdi çarpanı Tamam ver çarpanı. oğlum çarpan Keşke ölmezsin çarpan. verdin. diye bu ekran oynar mı düzgün bir çarpan. at oğlum. ya Tamam tamam tamam Bak bu olur abi bu. olur bu ni Harbiden ya ok sonunda güzel. bir kar geçtik Hatta önceki tur Aynen. önceki turlarında. kapattık bir tur daha oynarsa burayı. çarpanlar çok kötü be. oğlum abi çarpanlar niye bu kadar. kötü şu ana kadar maksimum yakaladığımız. en iyi çarpan tekli bazda 12y Bak çok. güzel. ekran. üzüm çarpan. vermeyecek hepsi. parçalar ama ii 23 çarpan gene Güzel. gene. iyi Yani şunu Tek. asında devam eden ekranlar patlayacak. takla yükselecek de olur da şükür abi. 361. güzel çok daha çıkabilir miydik. bilmiyorum ama y bu sefer çarpan yü.

Çünkü hani yer açıldı diye 7 bırakıp. duracak öyle bir durum da vardı ama ne. bileyim kadar kötü. çarpan Bir tık gerginlik. ık çarp verdin çok daha. olduydu oynam niy çarpan. veriyor patladık mı. lan yine mi zarar oğlum. Aynen buradan. Anay ya son tur uzatma. verirse geri düşmeyeceğiz abi bir defa. geri düştük mü. toparlayamayan bir farmla bir ısıtalım. en kötü 7.000 lik alım yaparız 7.000. altına düşmeyecek şekilde fml. alım güzel. Tamam iyi takı lan bu. arada. oke. abi Dur bakayım bir de. 120 güzel patlatıyor aslında şeker. göstermiyor sonunda şeker geldi. ama. ama ama 4E tamamlamıyor. Peki 9 binlik alım yapalım abi o. zaman Ne. yapalım olmayınca. olmuyor 12 tamas direk 12000 giriş. yapacaktım anan muz karpuz mavi çarpan. karpuz da verdim çok güzel ver üzümü de. güzel güzel abi çok güzel AB farman. şöyle Oyun açılıyor ya kafayı yersin.

Ya İyiydi İyiydi İyiydi abi y öbür. hakkını yeme ya iki tur çok kötü zarar. yazdı ama farman oyun güzel. döndü bundan sonra bir daha aynı şekilde. eki yazmazsa bir daha tutamaz bizi Harbi. diyorum daha tutamaz O yüzden bir daha. versen tek turda kalmasak. E tamam sıkıntı yok canın sağ olsun abi. hadi halükarda güzel. 400x. ay oke. güzel. güzel abi hiç Farma girmeden bir 18. binlik deneyelim En kötü ihtimal. kasamızda 18.000 kalır Hani varsa yazın. yoksa 6.000 değil 18.000 kalım yaptık. arta tarafı şey olur Eğer buradan zarar. yersek zaten her türlü zarar yemişiz. sonraki turda kar yeme ihtimalimiz daha. yüksek olur her türlü winin abi ama çok. güzel ekranı yamuk bıraktın. Neden bir daha mı Farm. dönmeliyim ne yapıyorsun. Ay. güzeldi güzel güzel güzel güzel olur. olur abi. O son gelen iki çarpan kurtardı orayı 10. yeşile.

Olur oyun sonunda toparladı kendini ya. açtı gibi bir şey oldu Şu anda. ananın Ananı. ne diyeceğimi şaşırdım. lan. AB bonusta peş peşe 100. oyun açı demişken tam olarak bundan. bahsediyordum Ananı 2 bonusa. direk 133.000 çıktık 9000 Hatta kasada. 765. kalmıştı o zaman hiç geri gitmek yok. riskin üstüne risk yazmaya. devam zarar yazsa 100.000 kasa var Her. türlü Aynen Tamam her türlü abi. kolay kolay yakalayamayız biz ya bak. kelimeleri neyse. dur oyunu konuşmayı unuttu bana. ya burada 100x atmaz bir daha değil mi O. kadar değil. 3E gelmez yani 3000 taklada da gerek var. mı var aslında gelse 300.000 olur ama. abartmaya gerek yok abartmaya Hiç gerek. yok abi oyun 3 bonusa yapacağını yap di. vallahi billahi 3 bonusa yaptığı. harekete bak . koyayım daha ödemez bu Bonus böyle. biter abi Şimdi şöyle bir durum var ya. bizim kaçmamız lazım oyun 3 Monster çok.

Güzel ödüyor peş peşe alırsa ağzımıza. sıçar bırakır ama ya 4 ödemeyi de. yaparsa. deneyelim ya deneyelim Deneyelim. deneyelim Deneyelim deneyelim. abi kasa bir anda yükseldi çok çabuk. erime ihtimali. yüksek Ama bu saatten sonra korkmaya. gerek yok yani zarar yersek ok deriz. kafi deriz ama en azından bir zar. yiyelim. ya hani belki o zarar yene kadar dahir. olanım buraya da şeker olduu. için yani çarp. ol. olp g zaten hiçb işe yac. yüzden g kolay kolay çarp atmıyor ya. öyle bir saçmalığı. var güzel. çp para. ne 120.000 lan 46.000 matematik de. öldü al. hadi sanırım zarar yedik. ya. Yo karamı geçtik s kasayı mı. aldık ha 5.000 lira. kar ne diyorsunuz bir şans. daha son bir şans daha versek mi ki. ya A Bence son bir kez daha deneyelim ya. vallahi bir kez daha deneyelim Ne oluyor. oğlum son bir kez daha deneyelim. şansımızı En kötü ihtimal 150 binde.

Çıkarız diye. düşünüyorum hadi. aynen devam çok güzel 3 şeker gelir mi. gelmez çarpan da. gelmedi ama 10.000 aldık Tamam En kötü. ihtimal 155.000. çıkıyoruz çarptın. da gözüm orada. kaldı Ok tamam zarar yemedik 5000'lik. bir zar var Sıkıntı yok ama daha Faz. zorlamayalım zorlarsak herim. denilir. denilir ama ya o güten son devamını. getirmesi çok zor son tur zar yemem. Garip bir. durum yok Gerek yok daha fazla. zorlamayalım. bits ama. zarık yok ya Yok yok yok yok tamam bu. ger son. ger yani Kar da verse zarar da verse. kasayı da verse bu sefer Okey son iki. turdur kasayı alıyoruz sadece hani oyun. kendini tam olarak kitlemi Evet ödemiyor. ama en azından zarar ettirmiyor kitlemi. O yüzden her arika bir tur daha. denenir Hadi be üzüm kitledi. maviye yapma be. oğlum güzel çarp bir tane daha lan ver. senene bir tane. daha buraya da Vermeyeceksin değil mi.

buraya da çarpan ver güzel ama bunlar. tamam. tamam tamam şimdi oturdu şimdi oturdu. abi bonza şimdi kucağımıza oturdu. ya Bir tur daha verir. mi muz. olsun güzel abi sınırları zorlamaya. gerek yok Tamam abi Şimdi kaçabilir işte. Dostlar Eğer video hoşunuza gittiyse. like atmayı unutmayın kanala abone. olmayı unutmayın nerede oyum yorumlarda. sabit sonraki videolarda be görüşene. kadar Hepinize bol şanslar kazançlar. diliyorum. k

All Devices iOS Android Chromecast