ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Sweet Bonanza Küçük Kasa | 4.000 TL Kasayla Oynadık, Uzatmalara Doymadık | Mükemmel Kazanç


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Herkese merhabalar Arkadaşlar kanalıma. hepiniz hoş geldiniz Canlar küçücük bir. kasayla 4.000 lirayla bonan da şansımızı. denemeye geldik şöyle Farm yapmayacağım. direkt satın alarak başlamak istiyorum. 16' den ilk tur bir gönderelim bakalım. oyun açık mı kapalı mı Hep birlikte. yoklayın Umarım şans bizimle olur. diyelim o arada da hemen seslenelim Eğer. bizleri ilk izleyen arkadaşlar varsa. kanalımıza abone olmayı videomuza like. atmayı ve bildirim zillerini açmayı. unutmayın arkadaşlar çekilişler. etkinlikler sürpriz hediye sohbet. muhabbet ve çok daha fazlası için. discord sunucumuza ve Telegram grubumuza. katılabilirsiniz nereden oynadığımızı. merak edenler varsa videoların. yorumlarında başa sabitli güvenilir. giriş linkleri bulabilirsiniz diyelim. dönelim oyuna 4 Spin kaldı bu arada. bomboş geçiyoruz Umarım ilk elden zarar.

Yazmayız diyeceğim son spine kadar umut. var ha stim banam CCO kocam ik Spin. kaldı. be yok mu son Spin Baba olmadı. ilk turdan zarar 1600'e 351 lira görüyor. dedi bir beti değiştirelim bakalım şöyle. 1800'den 2 tur gönderdik Baba bir de. 1800'den. yoklayın bakalım oyun nasıl ilerleyecek. Burada da ödemezse zaten 950 lira kaldı. Onu Basarız diyeceğim uzatma geldi hadi. bakalım Bu bir işaret mi diyeceğim. uzatmayla değişsin şu oyunun gidişatı. Haydi oğlum güzel ekran gelir mi gerisi. gelir mi gerisi Çok güzel Şu Yeşiller. oynar mısın lan elmalar da geldi şu. Yeşiller çok iyi baba nice devamı var mı. At oğlum büyük bir çarpan gelir mi abi. komboyu hala devam ediyor gelmedi büyük. bir çarpan ama toplamda iyi çarpan mız. var Ne var abi 40 çarpan güzel baba nice. 8424 lira ilk kez zararımız da çıkardık. üstüne kara da geçtik güzel oldu ben.

Şaşırdım böyle uzatmanın arkasından. ödeme yapınca Haydi oğlum Nazar değmesin. Aman nazar değmesin devam oha geldi. burada 62 L kalmasa müthiş olurdu ama. müthiş çarpan var Baba 76 çarpan 4700. buradan ekledik 13.000 oldu devam kankam. devam Ulan ilk tur zarar yazdı arkası. güzel ilerliyor had swi var mı işyerimiz. daha 7 spiz daha var bir Uzatma daha. geldi Lan ne oluyoruz oyun arka arkaya. uzatma atıyor Bir şeker daha diyecektim. kaldı. orası yani. çok uzatma yapmasının bir önemi var mı. bilmiyorum Bize. Sonuçta sağlam kombo lazım sağlam çarpan. lazım Hadi swit bak boşa taktı abi. uzatmalarda sonra boşa. takıyor gerisinde bir şey var mı. bakıyorum Hala son spine kadar bir. şeyler ekler mi diye bakıyorum Şu. an 133.000 üzerine kazanç var 4 Spin. imiz daha var geride Hi oğlum Hi switch. az çok demeyelim boş geçmeyelim Şuraya.

Bir çarpan alabilir miyim Bir çarpan. gelir mi o erikler Merik gelmedi Baba ne. çarpan geldi Ne erikler boşa. taktık hala Spin imiz var bakıyorum olur. mu bir şey diye son Spin burada yok OK. nice Baba 1800 ladan 13.500 2 tur güzel. ödeme aldık O zaman biz buna biraz. yüklenim mi şimdi şöyle 14.000 imiz var. 4200 ideal olur ver kanka Bir de 400'den. yokl arkasını had bakalım oyun ödüyor mu. Ödemiyor mu şimdi anlayacağız bir ödedi. bir aldı bak ş 4200 öder mi aldık. Mavileri 6 12 çarpım var ama gerisi. gelmedi 1000 ekledik buradan kasamı. devam lan lanan 100 çarpan boş ekranda. kaldı Allah cezanı. vermesin 100i boş ekrana attı böyle bir. şey yok gerçekten. ya 100 nasıl boş ekranda kalır ya. Var mı buradan bir uzatma. yok bir tur iyi ödedi hemen arkasından. patladık mı abi olur mu buradan bir şey. olmadı 33 lir da.

Kaldı şans Yapacak bir şey yok 100x boş. ekranda kaldı 4200 zarar yazdık o zaman. oyun bir ödüyor bir ödemiyor şöyle bir. tık daha arttıralım bir 4800 den. arkasını yoklayın bama hala kasamız. güzel başlangıç kasamız gayet. üzerindeyiz Hai switch bir tur ödüyor. bir tur ödemiyorsa şimdi ödemesi lazım. 4800 öder misin switch az çok demeyelim. boş geçmeyelim Hadi. oğlum boş geçme Bu kadar uzatma. geldi Komo da devam ediyor güzel devam. ediyor şuraya büyük bir çarpan gelir mi. büyük bir çarpan 25 geldi Baba Kötünün. iyisi tamam 36p 4200 ekledik kasami. uzatmayı KT balım buradan güzel Devam. edelim güzel ilerleyelim 10 15 23 çarpan. var var mı ii bir kombo yok 31 L da. kaldı çarpanla 717 lir ekledik. bastığımız kurtardık ik şeker daha. gösteriyor var mı ii bir kombo gelir mi. hop 10 çarpan devamı var mı lan Güzel. çarpanlar da var Uzatma da geldi ne.

Oluyoruz Oğlum bugün arka Arkay. uzatmalar. geliyor. 2558 L ekledik Baba yine kaptık uzatmayı. bugün uzatma rekoru kıracağız galiba. arka arkaya uzatmalar atıyor oyun Demek. ki oyunu. güncellemiş ama uzatmanın arkası da boş. geçmezse sevinirim. yani y o uzatmaların bir işe yaraması. lazım 8 spiz var. geride Hadi. oğlum gelir mii bir kombo sür burayı. gelsin. devamı çok güzel şiller gelir num bü. Atar mı 10 değil bir tane daha atı Baba. 427 Kaldı 18 çarpanla. 7600 hiç fena değil lan bir Uzatma daha. geldi ne oluyoruz oğlum uzatma rekoru. kıız Önemli olan ödeme yapması uzatması. değil çok uzatma. öde spiz kaldı geride ol. karameller çp güzel baba kötü değil 3600. yazar buras. 19440 oldu Yürü lan Kim tutar seni 4in. daha oğlum boş. geçme taktı boşa gidiyoruz baba Spin. alık Mavileri gelir. mi kan 6 daha geldi ok 313 liraya 14.

Çarpan. 2990 da buradan ekledik Vallahi müthiş. bir oyun oldu 25 Spin dolaştık buradan. 4800 liradan 22.000 ekledik bu güzel. oldu Demek ki oyun bir ödüyor bir. ödemiyor demiştik onu da yaşattı bize. 29.000 çıktı kasa biraz yüklenim 20. kalsın 9'unu basalım Bakalım burada. ölecek miim enteres bugün ha Oğlum. gel Kücük kas gur sağlam bir kazanç Alp. gidelim güzel ekran devamı laım buranın. var. mıamı kaldı bab. 94 çarpanla 128 ek8 var 16 çarpan var. orada geldi ama. yok ekledik ufaktan var mı gerisinde bir. şeyler. döngüyü şuradan gelir mi bir şeyler. ekran güzel ver o karameller Hadi be. sınırda Kaldı 8 çarpanla 1400 var burada. ok Baba ekledik kasaya 3 spiz daha var. aldık muzları 5 çarpa kaldı ekran sanki. böyle hepsi gelecekmiş gibi duruyor ama. gelmedi Spin daha ha Oğlum 10 çarpım var. burada gelir mi lan iyi bir kombo devam.

Ediyor var mı. gerisi. bu 300 oldu Henüz daha bastığımız. kurtaramadık Yeşiller sınırı. olmadı olmadı 9000 bastık 5500 Yani bir. ödüyor bir ödemiyor dersek abi bunun. arkasının sağlam ödemesi lazım yüklenim. yavaştan 14.000 ver. oğlum Bakalım burada ne ödeyecek Haydi. swit öde burada alalım gidelim oğlum. alalım gidelim iyi bir ödeme yapar mı. ödemezsen kalanın da arkasına gömeceğiz. Buzlar 10 çarpan var orada erikleri de. aldık baba var mı gerisi oy Yeşiller. falan 10 çarpan daha geldi orada güzel. 497 L birikti 26 çarpan. 12.900 bu güzel şimdi bastığımız. kurtardık bu dakikadan sonra kar. yazacağız Haydi switch iyi bir kombo. büyük bir çarpan lazım kankam sür burayı. güzel ilerliyor var mı gerisi devamı. Hadi oğlum bir çarpan yok mu büyüğünden. o 20 çarpan düştü daha geldi abi 833. lira var orada toplamda da 36 çarpan var.

nice kankam. 29.900 küsür 30.000 L koyduk tek spinde. Hadi devamında da bir şeyler yazalım 70. lir da bırakmasaydım burayı iyiydi o. ekran devamı gelir gibiydi 45.000 L oldu. abi ekrana bak canını yerim switch var. mı lan gerisinde de bir şey az çok. demeyelim oğlum boş. geçme lan Ne güzel ekranı boş geçti. be 14.000 ladan göml Baba 45.000 L da. buradan ekledik Total kasa 5 7.000 L. oldu abi 4.000 Layla geldik aşağı yukarı. 15 katına çıkarmışız kasayı burada. duralım daha sonra devam ederiz Bu. kadarını da kanalımızda paylaşırız. Canlar sonraki videolarda ve Canlı. yayınlarda görüşmek üzere hoşça kalın. bay bay

All Devices iOS Android Chromecast