ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA Küçük Kasa 🍭 2500 ₺ KASAYI 25 000 TL YAPTIK! 🔱 50X VURGUNU BIG WIN #sweetbonanza


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Türkiye'nin en vurguncu kanalına Hepiniz. hoş geldiniz arkadaşlar Ben Buğra bugün. 2500 tlik bir kasayla en sevdiğim oyunda. yine sizlerle birlikteyim Canlar 1800. lla başlayacağım Bu sırada videolarımı. izlemekten keyif alıyorsanız Can videoya. bir beğeni bırakmayı unutuyorsunuz. Ayrıca biliyorsunuz ki videolarımı. çalıyorlar O yüzden çal kanaldan Değil. orijinal yerinden izlemek için siz de. YouTube'un arama kısmına gelip kaz. yazarak orijinal kanalıma. ulaşabilirsiniz Teşekkür ederim ayrı. gelde şu sorunuz ka nereden oynuyorsunuz. arkadaşlar Saat şu anda. bakayım Saat şu anda 3. arkadaşlar gece. ay oynadığım yerde hemen aşağı indiğin. zaman 4 sıradaki bilginiz olsun sonra. Efendim ben duymadım ben bilmiyordum. olmasın. oyun ne durumdayız ne durumdayız bakalım. güzelum hel. sana. te güz alıma göre 10 numara CC. kebabı hemen bir tane.

Dah seri V. yengen kurudu Köz Gönder ya da şey olsun. yengen kurudu i. gö Hadi bakayım Hi. bakım buraya da aynı şekilde böyle bir. 2800 falan filan civarı bir şey atsa 10. numara be Yıldız Bu Arada Arkadaşlar siz. bu Videoyu izlerken ben saat 11'de canlı. yayında olacağım Haberiniz olsun 11'de. Hepinizi canlı yayın bekliyorum Sana. demeyin Ya ben duymadım ben bilmi. ben kabul etmem arkadaş 11 de Yayındayız. dedik mi Yayındayız toplanacağız aile. yemeği. hesabı kaçan atılır haberi. olsun oy yapma oğlum Bunu bana yapma. güzelim bak ik gündür bana şunları. gösterip gösterip vermiyorsun. bak harbi yiyeceğim anneni senin ya al. 2400. al 2. 41 patlarsa bittik patlamaz ya Bence. patlamaz zor Yani patlamaz ben ihtimal. vermiyorum düşük bir. ihtimal Bence ödeyecek. Kanka galiba battım. ya şeyi söylemeyi unuttum günün kaç. oyunu Bu ilk.

Oyun oyunu her. yle takılıyor. uak kasada zaten bir tane batırdığımız. kasanın y izleyenler biliyor. manek alamadık ya. almışız almışız da nasıl patlayacağız. Yav bunu nasıl. arttırabiliriz kanka bilmiyorum ya. bonanzadan böyle iyiden iyiye soğumaya. başladım var ya ufaktan ufaktan midem. kalkmaya başladı şu oyundan ya al. hareketler iyi güzel güzel. Rand olmasa En azından şu 2400 bandını. bir açtık Kanka 300l yapabiliriz En. azından. i bunun olabilitesi. var güzelim boş Dönme Ya şuraya at 2x. Art. alım en sonunda İsyan. şimdi kaç ettik 4. 4805. kaz 6ya düzler. mi reset. gülebilir Hadi oğlum KL bir oyune ya. tane KL takla atac işimiz bitecek hi. yapmadı ya 5200 bıraktı ya. 3 yapmadı in. bindiriyor bırça. bırı ya ş ilk 5 ödemediğinde direk var. ya Tüylerim diken diken oluyor Kanka. diyorum ki Tamam yani bu alım. gitti ilk 5 Spin gerçekten önemli Can.

Yani ilk 5in ödedikten sonra ilerisinde. ödemesi gerçekten çok düşük bir ihtimal. Mini bir. ihtimal O yüzden çok korkutuyor genelde. ilk 5000 ödemediği zaman sıçıyor çünkü. oy Elman var mı peki. be Neyse. yapalım. bakalım bir tane patlama eli. ya hiç tat vermedi Lan oyun Vallahi hiç. tat vermiyor şu an ya aman gibi kazanç. Yok. kanka olduğum yerde sayıp duruyorum. ya tam güzel. alamadık ve gene bir patlayan. el vallahi billahi yae sok hard Stress. hard Kapitalizm. Olin yani 7 dakika oldu kanka 2400 le. girdim kasa 5i zor gördü ya böyle oyun. mu olur oğlum. ya ver de gidel ver de kaybolayım ya. güzel Jelibon geliyor çarpan ne durum. bir tane büyük lan. buraya Allah Allah Allah Allah gene ana. kasalım kafayı yers. yok Ana kasaya g Hayırlı uğurlu. olsun. vallah döveceğim çok yani. doluyorum anda şişiyor içimde yükleniyor.

Az sonra patlayacak. bir Bun alt bir daraltı geldi. bana güzel ilk Spin de kombolu hadi. bakayım hadi bakayım hadi bakayım verdin. mi böyle verdim kaçtım verdim. kaçtım boş dönme yavrum evladım boş. dönme çocuğum. Kanka patlatacak gibi. ya vallahi patlatacak gibi ödeyecek gibi. durmuyor elma ver. buraya yeşil Hadi lan bir ver buraya. güzel Tamam Hiç yoktan iyi şurası. verdiğimizi. al3 küsür var. Ed. bakız verik. buraya atu lan Neyse güzel geri 5K. bandın yakın Old ya. 500. 5ı yam adam gi. gitme. diye. Ver ver Verdin verdin Verdin Hadi mavi. Oğlum. güzel devam et ben güzel Tamam OK güzel. başlangıç 2 300 hadi lan hadi lan. artık Vallahi bunaldım Kanka içim. sıkıldı. ya baba geldi Tamam. bitti bitti bu kadar ya 10 dakikadır. uğraştım şey bu mu gerçekten be nice. güzel 20K bu kadar ya Ver bir 4 daha. üzerine hemen hemen üzerine bir 4 daha.

koyuyorsun kasaya 10x atıyoruz ve. çıkıyoruz Hadi bakayım atmasam da. çıkıyorum bu. arada daha devam etmem O bambaşka bir. konu güzel almışken kaçacam bak. gibi güz 4ü aldık. elimiz geldi Arkadaşlar sonunda 10. dakikalık eziyetin sonunda Zor da olsa. Vurgunum u yapmayı başardık hanemize. Hayırlı. olsun yordu mu yordu yapamazsın. edemezsin diyenler olmuş babalar sözünü. tutar arkadaşlar sonu burada bırakıyorum. Beni izlediğin için çok teşekkür ederim. videoyu beğenmeyi kanala abone olmayı. bildirimlerinizi açmayı unutmayın. sonraki videolarda görüşmek üzere. Kendinize iyi bakın saat 11'de canlı. yayında görüşmek üzere hoşça kalın

All Devices iOS Android Chromecast