ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA Küçük Kasa 🍭 1300 ₺ KASA NASIL KATLANIR EFSANE 100x KOMBOSU #sweetbonanza


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Türkiye'nin en vurguncu kanalına Hepiniz. hoş geldiniz Arkadaşlar ben bu bugün 00. tlik bir kasayla yeni en sevdiğim oyunda. sizlerle birlikteyim Canlar 1200 liral. bir alımla başlayacağım Bu sırada. videoları izlemekten keyif alıyorsanız. şimdiden videoya bir beğeni bırakmayı. unutmayın lütfen Teşekkür ederim. Ellerinize sağlık Canlar bu yeni. koronadan nasibini alanlardan biri. olarak sesim birc tuhaf çıkıyor. olabilirim Kusura bakmay modumuz yü sade. bir hastayız Olur öyle şeyler o yüzden. çok bağıramıyorum çığırı Maalesef. şimdi birazcık oyuna Fokus. şöyle güzel bir vurgun yapsak bugün çok. tatlı Çok şahane olur Bu arada gene. küçük konuşamadım gene küçük diyorum. gene küçük kasa videoları yapmamın. sebebi de tamamen sizin istekleriniz. arkadaşlar yorumlarda yazıyorsunuz. Yazdığınız yorumları olabildiğince. okumaya çalışıyorum özelden vesaire.

Iletiyoruz istediğiniz kasalar varsa. İşte şu tutar da kasa videosu çeksen çok. güzel olur abi işte şöyle böyle yapalım. dediğiniz bir tutar varsa yorumlarda. belirtmeyi unutmayın lütfen Arkadaşlar. aynı zamanda yorumlar kısmına da. Telegram discord Instagram bütün her. şeyi ekledim ihtiyacınız olabilecek. bütün bilgiler orada Instagram'da nakit. bir çekilişimiz var Bilginiz olsun Bu. arada çok kötü başladık ya dur şunu bir. alayım 50x attı da boş geçti kurtardı. Her neyse ne diyorduk Instagram'da nakit. çekilişimiz var Canlar ona bir göz. atabilirsiniz Onun dışında discord ve. telegram'a da katılarak yayınlardan. haberdar olabilirsiniz bu hafta yayın e. bilmiyorum Olur mu birazcık gördüğünüz. gibi. hastayım ama olursa En azından oradan. bilgi sahibi olursunuz Canlar artık ver. be 50.000 kere gösterdin onu. ya ya yazık kafana be ver şuraya elma.

Falan da oyun yak ya güzel iki mavi at. onu atmadı. ne ediyorsun buraya ii buradan bir malib. aldık Devamı nasıl olacak önemli olan. o Galiba. olmayacak de hadi buraya büyük. çarpan bu herhalde kasayı yerine koyuyor. Aynen minik bir karımız. var devam. edelim şimdi canım Şuraya bir 2x atması. lazım aldığımız adamları 2x yapmamız. lazım birazcık Ay çok erken geldi 500. atma ödemeye bilil ödemezse de inanılmaz. büyük sıkıntı olayım deyim. Çünkü hoşt. M ay şuraya atsaydı bir kombo daha güzel. olacaktı ney En azından bir 600 lız var. arkamızda Hiç yoktan ii abi Erken gelen. uzatma genelde oyunu berbat edyor ama. çok kötü. olmadı. g00 falan. koydum almun bu bizim için güzel bir. haber güel olur En azından bayağı rahat. hareket ederek güzel güzel. katlarız at Şura BK çarpan yma oğlum. be şekerler var ya şeker şey berbat. ediyor.

Ya gelecek karpuz Gelebilir gelebilir. yeşil geldi olur baba da geldi. güzel deliler gibi bağırmak istiyorum. ama bağırdığım anda öü kri bildiğim için. çok bağıramıyorum güzel. oldu ya bu yeni çıkan hastalık Allah'ım. Ya Rabbim yemin ederim Korona V2 geliyor. arkadaşlar yakındır Ben size söyleyeyim. bak ve bu gerçekten pis bir hastalık. yapıştım mı çıkmıyor yani öksürürken. falan ST diyor yani öyle saçma sapan bir. şey birinciden daha beter O yüzden bence. dışarıda Sizler de dikkat edin gündelik. hayatınızda Siz de bu hastalığı. kendinize bulaşıp benim gibi heder. etmeyin kendinizi demek istiyorum Bu. ufak bir Kamu Spotu olarak eklendi. Efendim. dosyalara çok güzel vurduk 8. yaptık amacım şöyle bir 10'e. yaklaştırmak 10 Biliyorsun bizim için. nokta 10 gerçekten. güzel kadar çıkarmaya çalışalım hiç. ödemediği yerde inanılmaz kestiği yerde.

Ufaktan salarız Ama kasamız küçük o. yüzden 12'e kadar zorlayabilir sorun. olmaz bizim için en azından benim için. Yani bu tutarlar sizi nasıl diyeyim. tatmin ediyorsa arkadaşlar Hani keyif. kısmında değil de işin birazcık maddi. kısmındayız Siz durabilirsiniz hemen. çekim talebinizi oluşturup devam edin. ben şu anda işim birazcık keyif kısmında. olduğum için Y Küçük bir kasayla. oynadığım için gündelik hayatıma göre o. yüzden birazcık fap. bunları kesinle ek olarak. ymir kızıyorsunuz şöyle bö. Bilmem yok benim param bilmem ne. veriyormuş xi Ark sağdan soldan para. alsam k00 al Yani. birt davet ediyorum. buek. ger 2x atsak kaç. yaparız 6 400 desen 10 oluyor ya En. azından bir 11 12 olsun be hadi be. güzelim boş dönmeden boş. dönmeden yapma oğlum Bu kaçıncı 50x. bugün kaçan ya 1 milyon tane 50x. Kaçırdık ya bir tane alacağım.

Ayından zilyon tane kaçtı bugün. ya 50 tane gösterdi bir tane topladık. sadece şimdiye kadar gö GP güzel bu. ekran yenir bir ekran benze. söle bir gel ney Numara 10 Numara çarpan. yedik çok seri yedem. güzel 9.5. oynar. jeli Nazar ettirme. kendine ya ne kadar şazım arkadaş. ya oyna Şurayı Hadi. çarpan ya bunlar değil ya bunlar değil. ya bir tane büyük at ya at bir. büyük çok saçma. sapır Neyse. güzel. kaç. tam O yüzden burada. bırakabiliriz bu el bir cübeli olsun. bakalım uzatma verdi lan Dur bakayım. fazlası. olabilir erken konuşmuşum Dur. bakayım hadi şuraya güzel bir tam 10. yapalım ya yapamazsak da dediğim gibi. jübile Zaten. her ya güzel buradan nerse Muhtemelen. yer. kanka küçük başladık kasaya göre çok. iyii Muhtemelen buranın devamı. kesinlikle kayıp yani o yüzden Çok da. zorlamanın esprisi yok tadını da. bırakalım at şuraya çarpan ya tamam.

bitti güzel arkadaşlar burada. bırakıyorum Beni izlediğiniz için çok. teşekkür ederim videoları beğenmeyi. kanala abone olmayı bildirimlerinizi. açmayı unutmayın sonraki videolarda. görüşmek üzere Kendinize çok çok iyi. bakın hoşça kalın bay. bay. i

All Devices iOS Android Chromecast