ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Sweet Bonanza | En İyi Slot Oyunları Böyle Oyna Rekor Ödeme Al 100X | Nasıl Oynanır ?


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet bayanlar baylar sizlerle beraber en. çok kazanılan sol oyunundan si. karşınızdayız Nasılsınız iyi misiniz. keyifler Moraller kazançlar Umarım. İyidir umarım güzeldir sizlerle beraber. Abi bu güzel oyunumuza başlamadan önce. şöyle videomuzu beğenip kanalımıza abone. olup bildirimleri açmanızı önemli rica. ediyoruz Aynı zamanda oynadığımız. tavsiye ettiğimiz sizlere. önerebilir mekan arıyorsanız olması. gereken yere bırakıyorum dostlarım. oradan Sizler de kayıt olabilirsiniz. aynı zamanda Telegram ve Instagram. discord kanallarımız katılabilir. videomuzu beğenip yorumlarda yorum. yaparak abi görüşlerinize. bildirebilirsiniz her Yoruma da bir kalp. atacağım şimdi biz burada 60 liradan. çevirmeye başlayalım AB güzel bir. nefesimizi alalım Belki bir ihtimal K. derdi kısmet nasibimiz de varsa alın. yazımız da yazıyorsa Dostlar 60 liradan.

Free Spin girip 6.000 ladan 20.000 L. para kazanıp 20.000 lanın 10.000. lirasını bassak 10.000 liradan direk. 50.000 L koysak 50.000 L da direkt basıp. Ananı. satayım gözlerime inanamadım Ya sen. delisin ya sen delisin ya 60 lir çok. anahtar çok kilit bir rakam Dostlar. Gördüğünüz üzere bak söyleyecek lf yok. görüyorsunuz şimdi şurada Harbi diyorum. ama bak Harbi diyorum 6.000 L 20.000 L. para ödese 20.000 lira çok güzel olmaz. mı ya Aa ya Aa ya Hayaller kuruldu yine. nefesler tutuldu dayınız Yine düştü. kumara Hai bakalım Maviler üzümler gelir. mi mavil güzelsin Maviler diyorum. satayım 45x var yeşilleri de gör. yeşilleri de gör oğlum tekli bıraktım be. aga be aga be aga be yeşilleri de. patlatsam kesin 20.000 kesin ya net ama. dayınız 60 liradan 12.000 lira koydu O. çok iyi değil mi üzümler Üzümleri de gör. karpuzlara beraber mükemmel s sra.

Üzümlerde şimdi 100'e. indirebilirsin Yeşiller yine tekte. bıraktı. şerefsiz sizi yine tekte bıraktı. Yeşiller Neyse buradan 15.000 L koyduk. mu 60 ladan 15.000 dünya rekoru küçük. kasa rekor güzel rekor geldi ama. şimdi şöyle 3000 ladan alımlara. başlayalım çok fazla Gözümüz başımız. ayrı oynamadan ufak ufak yükselmeye. devam edelim Abi bugünkü hedefimiz nedir. diye soranlar 100.000 diyoruz çok güzel. başladık Çünkü çok güzel başladık. Kanka kasayı direk 3E katladık ya. atladık abi 50x ve 10x ziyan oldu be. anan doğru yerde gelmezsin Doğru olmayan. yerde hep gözükürsün ya şerefsiz. karpuzları gör şimdi bir 50x yakışabilir. şu anda güzel bir 50x yakışabilir ama. olmadı yapamadı. anne neyse dur bakalım devam ediyoruz. abi 120 lirayı aldık buradan devam K öde. K patlat K Üzümleri gör K güzel eiki. görke yok mu. yok. neyse dur bakalım son oyundayız son.

Oyunda patates etti 60 L çok güzel bir. rakam öderken 3000 bu kadar kötü ödemesi. Belki bir açık bir kapalı gidiyordur. diye düşünüyorum abi 4000 L alıyorum. devam ediyorum Dostlar çatur soldan. sağdan Hadi bakayım yandan yandan Serdar. ödemeni. yap 7 oyun Hadi bakalım Buradan güzel. bir oyun gelir mi karpuz Yeşiller. yeşilleri gör bu sefer be şerefsiz ya. Ne diyeyim Ne söyleyeyim ya Ne diyeyim. Ne söyleyeyim 5 oyun daha var lan 50i. tam koyuyordum tam. koyuyordum bak. bak 10 liraya geldi ya şaka gibi ya şaka. gibi. ya ama hiç yoktan iyidir yani şimdi bazı. dostlarımız var o da gelmiyor ki bize. diyenler İllaki vardır Neyse boş. gideceğine 550 olsun Bak mesela şu atsa. güzel olur kanka 50x atsa güzel olur. kanka 50x atsa güzel olur şimdi. içinizden geçen ses duyar gibiyim. dostlar Oğlum zaten tek bir 2 tane 50x. attı 3üü beklemekte eşeklik yapıyorsun.

Dediğinizi duyabilirim ama işte insan. bekliyor kanka ik kere gelince niye. üncüsü gelmesin Mesela şu an 50x. düşseydi iydi böyle yerler gelmiyor. gidiyor 5,5 lir. geliyor geldi anasın küf etme sabah. mısın yoksa şimdi mi şey. yaparsın salak salak şeyler neyse Ama. yine de 4.000 10.000 para aldık abi bard. doğu tarafından bakıyoruz pozitif. oluyoruz enerjimizi yüksek tutuyoruz. enerji diyoruz devam ediyoruz abi devam. ediyoruz 9 ümüz var abi muzlar geldi. yukarıdan 5 düşme ihtimali çok zor Çünkü. orada 8x ben varım diyor bağ bağ ben. varım diyor şimdi Karpuzlar geldi muzlar. düşmedi gitti daha var şu an 4 oyun. patates abi 5 oyun patates abi 6 oyun. patates abi Maviler gelebilir mi. gelemedi Bu da patates. abi üzümler geldi muzlar peşinden. Maviler arkasından 25 kimiz var. Karpuzlar erikleri koyar mıyız sıra. Karpuzlar üzümler A be Üzümleri tekte.

Bıraktı karpuzdan ik tane eksikti ama en. azından Üzümleri patlatıp belki ondan. sonra muzlar gelebilirdi Karpuzlar çok. aşağıda kaldığı için Patlama ihtimali. zayıftı abi 1000 lira daha koy işte. Şurada da yatırdığımız çıkartalım . koyayım şimdi koy yok 6x Ne oldu Neyse 3. aşağı 5 yukarı yatırdığımız çıkardık. yine bardu tarafından bakıyoruz yine. enerji diyoruz Sinerji diyoruz. Patlıyoruz. abi korkanın çocuğu olmaz 60 liradan. 6.000 ladan çok güzel Para ödedin şimdi. eliminen Day oğlu deyip 6000 kendi tek. seferde alarak abi güzel bir riske. giriyoruz sanki bu kas 20.000 tamamlayıp. bıraksak mı diye düşünmüyor değilim. çünkü ikidir Kötü gidiyor bu 3 oyunumuz. Hadi bakalım hayırlısı muzları gördüm. güzelse 22x var orada erikler ve üzümler. güzel duruyordu Hatta pembeler de güzel. duruyordu kalpler işimizi bozuyordu.

Aslında ama sıkıntı yok abi 4.000 lere. koyduk 8 oyunumuz daha. var 8 oyunumuz daha var Hadi bakayım 5. oyun üzümler geldi peşinden muzlar. kovalar mı kovalam tekte kaldı Şimdi. çıkartıp koyacağım masaya. yeter geldi Boğazıma kadar. geldi Devam et abiciğim yok. mu Yok mu bir oyun Tamam devam et güzel. şimdi bir 100x atar mıyız 100x düşer mi. 8x Hadi 50x gelse bar ya Bari 50x. gelseydi 26x var 93 ladan 2500 lira mı. 2400 L ya yine üstüne 3000 koyduk. ama Hakkı bu değildi be Hakkı bu değildi. Kanka dur bakalım bu sefer hakkını verme. ihtimali yüksek kası 20.000 lir Abi. şöyle 30 40 yapalım bir şeyler ya Serdar. gör bizi be Serdar gör bizi. be gör oğlum bizi gör 6 oyunumuz var 5. oyunumuz var 4 oyunumuz var abi gör. bizi Şu. an hiç patlamadan gitsen çok güzel. olurdu Bak bazen bunu söylüyorum abi çok. kötü bir oyundan sonra çok güzel bir.

Oyun geliyor inşallah çarpan ve Şey. vermez diye bekliyordum ama Sonlara. doğru verdi 5 verdi şimdi çarpan geldi. şu an oyun Tam öyle istediğim gibi. gitmiyor hiç patlamadan gittiğinde İnan. bütün kasayı bas ya Bak bütün kasayı bas. O derece abi Bak burada güzel oraya bir. 50 satsan çok güzel olur bu oğlum be çok. güzel olurdu be vallahi çok güzel olurdu. be Neyse 8500 lir tam. edeceğiz dur dur dur tamam tamam küf et. küf Et Be Gözümüz Yükseklerde. olabilir Son Oyun Son Oyun da patates. abi yine 6000 3000 koyd Bir önceki. oyunun aynısı oldu bir öncekinin aynısı. oldu o yüzden bir tık artırmakta Hatta. 8000. As 99.000 L da yapabilirdim 10.000 L da. yapabilirdim neyse. dur Çünkü burada ödeme yapmazsa 2000 L. falan gelir 2 3000 L gelir onunla. üstündeki küsuratı. koyabiliriz bakalım öyle bir şey. yapabiliriz Hadi. bakayım.

Şekerler patlayalım güzelim ver şekeri. patlayalım Hadi. bakayım 6 oyunumuz var Karpuzlar gelmedi. 5 oyunumuz. var çok güzel böyle ben bombok git . koyayım Hiç çarpan var. M 92200 lir Şaka gibi ya hiç patlamadan. gitsen daha iyiydi şu oyunu oy. göstermese daha iyiydi koyayım. şuraya bak şuraya bak 50x at oraya 8x. kulağına sok kulağına sok Şimdi ben. oyunu kayıda aldım o Sağ altta R yazıyor. Sen dua et rek deyiz Yoksa var ya senin. anana Bir küfür. ederdim. Şaka gibi ya şaka gibi. ya neyse dur bakalım dur bakalım düzele. şu oyunlar bitsin büyük ihtim yine. yatırdığımız geri verecek ya Bir tık. üstüne verecek y 9 falan vere yine iyi. kanka sıkıntı yok ama yatırdımı geri. verdiğ zaman bir sonrak oyund çok fazla. yükseltme hareketleri yapamıyorum. ürkütüyor Yani pates. olayı köü çok güzel oyun ö ver Çok güzel. oyunlara da genellikle kötü öder bak.

Genellikle bak muzlar geldi Bundan sonra. ne gelebilir hiçbir şey gelemez son. oyundayız abiciğim. Evet 8.000 L 2.000 lira kazandırdı abi. 10.000 L geri ödedi y ne diyeyim Ne. söyleyeyim Abiciğim ne diyeyim Ne. söyleyeyim yani burada kasayı. arttırsın miktarla girsek. dert bilemedim ya Vallahi bilemedim. biraz daha zorlaya abi sizler şu videoyu. beğenmediyseniz bir videoyu beğenin. abiciğim abone değilse bir abone olun. destek çıkalım abi kanalımıza. etkinlikler düzenliyoruz Telegram. kanalımızda aynı zamanda videolarda da. bahsediyoruz şu anda da oynadığım. tavsiye ettiğim sizlere önerebileceğim. mekanda olması gereken yeri bırakıyorum. Sizler de şansınızı deneyebilirsiniz. benim gibi ve benim bu anlattığım. totemler de Haliyle benim oynadığım. mekanlar için geçerli Abi başka. mekanlarda farklı reaksiyonlar alma.

Ihtimaliniz var Her sft bon her mekanda. aynı tepkiyi vermeye bilir bunun da. altını çizelim 10.000 larımızı alalım. geriye yaslan. alım güzel abi 4 şekerimiz var üzümler. de gelebilirdi Aslında güzel bir totem. olabilirdi Ama sıkıntı yok ama sıkıntı. yok abi Tamam ama sıkıntı y erikler. geldi üzümler Üzümleri görebilir miyim. Üzümleri gördüm bundan sonra belki. ihtimal pembeler muzlar gelebilirdi 2x. zaten sol üstte durar hiç strese girmeye. gerek yok. dedi Karpuzlar üzümler. Şimdi 100x gerçekten yakışır Kanka bak. 100x Tam zamanıydı. 15x imiz var şişirebilir miyiz Şişem. böyle de olunca. şişmiyor sonradan düşmesi lazım. çarpanların Yoksa kolay kolay şişmiyor. Kanka 5 oyunumuz daha var 4 oyunumuz. daha var devam et abi 10.000 L fr aldık. bizi yalan edersen bir yandan da iyi. olur Budan sonraki oyunda güzel. ödeyeceksin Çünkü ben ona inanıyorum.

Güzel güzel şimdi atar mı 100x atar mı. Oras KÇ olaca 6x attı ya yemin 6x attı. ya 10.000'e 4.000 ödedi 6.000 zarardayız. Ya aslında Fena değil Fena değil Fena. değil Neden fena değil abi yatırdığımız. yarısına bile alm daha fazlasını aldı bu. oyunda Ben ümitliyim şimdi bakalım bizim. 6 hissimiz bizi destekleyecek mi bu. oyunim hatta bu oyunda Abi biraz daha. yüksek girebilir aslında ama neyse. Sıkıntı yok Sıkıntı yok 6 oyunumuz var 5. oyunumuz. var 5 oyundur patates. Eğer Eğer bunda da kötü. ödersen 5 verdi yok Tamam abi. yatırdığımız biraz üzerini verecek Hatta. 4 şeker bir Yım üzerini. düşünüyorum Ananı satayım. güzelsin Çat Abi bak ne dedim size ne. dedim size bak güzel ölecek 4 tane 3. şeker gelseydi belki yatırdığımız geri. verirdi ama 4 şekerli kesin. kazanacağımızı gördüm ben tamam içim. rahat artık tamam ya artık sona bildiğim.

Film gibi izliyorum şu an abi artık son. si baz bükücüsü 2023'ün hala bitmeyen. günlerinde e dayı bey yine bir şeyler. yapıyor geldi güzel. güzel. güzel güzel muzları da gör oğlum ik. oyunumuz daha var gel abi Üzümleri gör. Üzümleri gördüm bundan sonra biraz daha. devam eder miyiz mükemmelsin şimdi 100x. Tam zamanı değil mi 100x atman tam. zamanı değil miydi 18x 500 liradan yani. aga ya şöyle güzel bir yere oturtsan çok. güzel olacak ya Neyse bu 5'ten sonra. patates olma ihtimalimiz çok yüksek yani. oyunlar boş. geçebilir Hadi. bakayım güzel at oraya 100 at oraya bir. 100x at oraya bir 100x oğlum 50x de ol. lan. çarpan vermedi muzları gördün mü. gördüm Bundan sonra ne görürüm. Bilmem 1338. lir söyleyeyim ya uykum da geldi hadi. sonra dediğim gibi abi 5'i verdiği zaman. patatese bağlı Tab alacağımızı fark. ettim. benş Onlar hep tecrübe 39000 olması ayrı.

Bir. sıkıntı harbi ayrı sıkıntı yani 40.000. olsa belki bırakalım Hiç oynamayalım kan. 41 ol diğ ama. 39 kaybediyorum. ama had Sizler iin gelsin ya ben. 25000 gel. ya gel Bir iki oyun da atalım kaçalım ya. oyun çok yüksek önemi belli etti kendini. abi o 50 xer 100 xer gelse çok güzel. ödemeler yapacak ama biz şansımızı çok. zorladık Bu saatten sonra öyle güzel. ödemeler gelmez şimdi arkaya bir5 daha. düşerse güzel olur yani bu oyun. içerisinde bir5 daha yakalarsak iyi olur. Çünkü oyun içerisinde bir kere 5 gelince. genellikle kötü ödemeler yapıyor. genellikle Bakalım hayırlısı olsun Bir 5. daha verir büyüğü kırarız güzel ödemeler. alırız kasanın Zaten yarısı çıktı ama ne. bileyim 8 oyunumuz daha var karpuzları. gördüm Ee üzümler Buzlar gelmedi ama. gelse de iyiydi 6 oyunumuz daha var. abiciğim güzel devam et muzlar Karpuzlar.

Karpuzları gör güzel Maviler pembeler. gelebilir ekli bıraktı Hadi bir5 yok. kaçırdık güzel karpuz var yok 3 oyunumuz. daha var yani 5 verene kadar patates Abi. şu an har patates büyük ihtimalle 4.000. L da zararda. kapatacağız güzel devam eder mi ederdi. Eğer 4x yerine pembe. düşseydi son oyundayız son oyunda pat. dediğim gibi 4000 L zarardayız abi Tamam. sıkıntı yok koy abi Bu bizim son. oyunumuz. Olsun 15'i. koy. devam abiciğim. 5 gelme ihtimali yüksekti ama 3x geldiği. için sıkıntı. olmadı gel. abi. güzel. güzel. güzel 6 oyunumuz var Hadi devam et 5. oyunumuz var devam et 4 Uz var devam et. abi güzel Hadi oğlum Burada vurmak lazım. ş at Oray 100x 12x değil at oraya 100x. 25x güzel abi 25x güzel bir çarpan daha. atar mı yukarıdan gelmedi Karpuzlar ve. erikler peşinden kovalayabildiğimiz. binleri de buradan koyduk Selamünaleyküm.

keke Selamünaleyküm Yine si hazırın. halini hatırını sorduk harçlığımızı. aldık mükemmel oldu güzel oldu o yine. bir ödeme alırsak mükemmel olmaz. mı Son Oyun son heyecan Son Nefes. patates K 42.000 l 62.000 l Neyse yeter. abi oynadığım tavsiye ettiğim mekan. olması gereken yere bırakıyorum. seviliyorsunuz Dostlar videoyu beğenin. beğenmeyi unutmayın kanala abone olun. bildirimleri açın yorumlar da yorum. yapın 10 numara 5 yıldız bir o oldu ben. beğendim kanka

All Devices iOS Android Chromecast