ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA BONUS YAĞMURUNA TUTTU!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Nice Hadi birin de bir yayına güzel. başlayalım. Hi pantolonsuz yayın ne. zaman görütü. sonra elmaya bak gelmedi. lan Ekrem abi merhaba Eşim ile seni. izliyoruz bugün Evlilik yıldönümümüz. paramız yok bir yemeğe bile çıkamadık. kanka evde yapın Bir şeyler Önemli olan. birlikte vakit geçirmek değil mi . koyayım ha dışarıda yemi ha evde ha. yemek yememişsin ya bir şey yani bana. boş geliyor da böyle şeyler. zaten yani bir sene önce Bugün ya da 20. yıl önce bugün evlenmiş olmanın neyini. kutluyorsunuz ki . SIM Tamam yani. e ya bu ernestoya cevap verdim ben . koyayım Hala bana diyor ki pantolonsuz. ne zaman. Peki bundan sonra yayına başladıktan. sonra size ben SMS atmayayım. mı SMS şirketiyle görüşeyim Ben. telegramdan duyuru atacağımı da. telefonunuza SMS atayım . koyayım. nice her yayına başladığımızda hem. Telegram duyurusu hem de telefona.

SMS İnşallah bir bürokratın oğluna. oğluna gitmez SMS amana. uzat 100 ananı uzattı ya bu Oha . koyayım. Peki pam pam pam Ben. Beki ATV altyazı geçsin abi böyle olmaz. SMS olan Doğru O da mantıklı da . koyayım oğlum Atv'de çalışan benim. yönetmen arkadaşım var lan Genel Yayın. Yönetmeni onun maaşının iki katını ona. tek kızü ne olur Ananı 45x [ __ ]. koyayım mavi. bir şey dahan Ah be oğlum nice nice. oğlum Aferin oğluma benim 250x mi nice. 400x Hayret Allah Allah birkaç gündür. yayının başında. kazanıyoruz Allah Allah sen Bak sen. şu karpuz. Oğlum ben niye bu kadar Aşağıdayım. lan. muz çarpan at biraz daha koyayım. iyi ödedi lan. bu. 500x maksimum potansiyel zaten. 1x Hi bir daha lan. olmadı ya. inanılmaz o. zaman bakalım şim y30. hala parlıyorum Allah. Allah oğlum sigaram yok ya. kaslara bak be koyayım spora. döndüm arkadaşlar.

Evet Cuma günü bir gün gittim Bir buç. tam 1 bu5 saat sadece Kardo. yaptım sıçamıyorum klozete oturamıyorum. otursam. kalkamıyorum. aöle bir hafta bir Kardo yaparım Ondan. sonra ağırlığa baş nice. abi Boğazım da ağrıyor ya koyayım. Nereden geldi bu . hastalığı çarpan yok 4 yetmez galiba p. şeftali gel lan geliyor mu geliyor. galiba Evet mavi de geldi karpuz tek. armut çarpan at koyayım 12'de. kaldı ya. Ay ne olur komb [ __ ] git ya 4x. iydi iyi olsun tam. Aferin. oğlum. 140. demiştim belli paras yacak Hayır . git AB bu çarşamba günü görevli olduğum. bir tören var Herkes kendi aracı gidecek. Ve ben de kendime Günlü araç kiralamak. istiyorum Bana bir K oğum many mıs heres. para. isti modlar bugünlük para isteyenlere. Time Out atın Ah be Eko yeni işe girdim. askari ücret. e alacağım ama olsun Çoktandır. çalışmıyorum Sigara alacak param.

Kalmamıştı alırım bir hayırlı olsun. Hayırlı olsun. kral Oğlum Türkiye'de asgari ücrete iş. bulmak bile mi zor koyayım Ama. doğru yani sigortasız 2000 liradan. Suriyeli çalıştırır Seni çalıştıracağını. koyayım senin sigorta masrafın. falan filan böyle toplasan hepsi ne. kadar lan asgar ücret Türkiye'de 17.000. L mıydı ay 177.000 L mı asgar. ücret He tamam. Evet gel Evet oğlum ne oluyor Buna bugün. biraz anlatacağım. şimdi sı. Sweet gel bir kombo olsan Yani olmuyor. mu Anasının ya bu ne çok kötü abi. bayağı kötüymüş karpuz şeftali Ananın. armut gelsin kanka. armut bitti lan. oyun çarpan yok inanamıyorum 3x ne ya. pembe canu şey diyeceğim ben hani. parmağımı kırdığımı düşünüyordum ya. Doktora gitmedim zaten dün merdim bugün. de Uyandıktan sonra biraz hazırlandım. etrafı toparladım yayına. girdim galiba Kırık değil ya kırık olsa.

Bu kadar böyle hareket ettirdim O çok. sert ezildi Galiba hala ağrıyor çok ağrı. var. ama şey yapabiliyorum galiba bir Ben. ik gün daha bekleyeyim baktım bir şey. hala ağrıyor o zaman giderim şimdi. Doktor mtor uğraşmayın abi mesajımı. okursan Dede 500x atacak ama boş geçecek. git Eğer öyle bir şey olursa seni. abi bak parmak kırıldığında. hareket ettirebiliyor ama canın acımaz. mı. çok etim ya Benim etim Burası etim çok. ezilmiş morardı yani Burası böyle bayağı. morarmıştı. ş biraz daha iyi gibi. gözüküyor Bu şişmedi Kanka Demek ki o. zaman Kırık değil kedi gösünü görmüş. yarı sanmış o maymun değil mi. oğlum dudaklarım çatlak başım ağrıyor. bademciğim şişmiş Burası ağrıyor . koyayım şişliği geçiyor kafam hareket. ettiremiyorum boyun fıtığı olmuş gibi. ya n yapmayı denesene Oğlum o n yapılan. parmak değil ki. lan gereken yer başka da onu da yayında.

Yapamam Eko bugün oynadığın oyunların. birinden Max. alacaksın. inşallah Çok nadir oluyor kanka O bayağı. abi ekrandaki chati bir sıfırlar mısın. YouTube'da. çöküyor oğlum şey nerede ki. Neyse Dur bakacağım neye bakacağımı da. unuttum. ki Çok kötü hastayım . lan 140 bizim inşallah öder 3500. ödese yeter 140'ı görelim. çıkacağım çarpan mavi tek çarpan Bir de. koyduğum üzümü Sen gelme de mavi. yd. karpuz tek kalacak koyduğum. karpuzu gelse arkası. da çöp oğlum ö de bir şey. ya böyle değil daha iyi bir şey lan. koyduğum bu da geliyor şöyle işte. Evet yeşil vur oğlum Oray. güzel aferin oğlum aferin oğlum. 150 binit neye gidiyoruz lan yeni. başladık Hayırdır kardeş. iğ hayan Oğlum Kartal okudum ek bire gö. niye öyle bir şey. yazı nce Oh çok iyiiz abi. uzat uzat Oğlum hadi lan. sakin üzüm geliyor karpuz galiba geliyor. evladı.

Var. ya muz gelecek pembe pembe pembe pembe. pembe at pembe At hadi at lan iki. tane Hadi. be 5 600 tamam. Alo daha 100 bile olmadı koyayım. öe. ya şeftale 2 karpuz 2 Evet karpuz 2. karpuz 2. karpuz ö yap. Amım. Evet biraz daha. ö Uz Evet ii bir çarpan atar mısın. Aferin oğlum bir de mavi at oraya ananın. at mesela 100x at anasının [ __ ]. bulamadığı için yoksa atacaktı onu da. buraya bak. net şuraya iki mavi lazım Hadi. bir daha uzatır mı lan belki uzatır ya. bu Ah be. olur Sadece kazandık bugün bakiye bak. koyayım oğlum Ne oluyor koyayım. Allah Allah bu neymiş ya böyle bu. Ah be. Mus hiçbir şey ödemeyecek değil. mi lan. Yapma çarpan Yok yarım. annesiz nazarım neydi koyayım. böyle düz sert bir şey koy Sar sabit. kalsın bükme oğlum Ciddi mi ya onu mu. yapayım canu. şu an yapayım mı hemen lan korkutma. koyayım ne olacak elim yam otistik.

Gibi olmam de mi lan modlar şu ekrandaki. chat Ay unuttum. Evet hemen yapmana gerek yok sordum diye. söy Tamam yayın bitsin yaparım abi sana. yaptığım videoyu izledin mi Hayır lan. izlemedim Ne. videosu Oğlum bu chat düzelmiyor. oğlum yine düzelmedi lan bu. A. düzelmiş Yo. donuk Yo tamam tamam tamam düzeldi. düzeldi. düzeldi abi selamlar bizim Videoyu. beğendin neden kaldırdın aydınlat bizi. Kanka site reklamı yapıyormuşsunuz . koyayım ben görmedim onu. aynı sektörde. kardeş Kanka videoyu beğendim güzeli Sağ. olun elinize sağlık ama onu paylaşmam. demek müşteriyi size paslamak demek. anladın. mı5 bunun boku çıkmadan. çıkalım yine Geçen batığım daha az öem. aldık buren Burada 100000 falan Kaybet. satın al. Onun yarısını % 60'ını. aldık soru cevap videosu yapacaktım Ne. oldu Kral Kanka Muhtemelen bu hafta. yapacağız şu an burada hava gibi.

Koyayım yağmur falan yağıyor böyle. sanki kış geri gelmiş gibi havalar. düzelsin. ondan sonra. yaparız bugünkü sli bayı Nereden buldun. kanka o sabah 5te. podg Sokakta dolaşırken yakalanmış. travesti. abi kadın gibi memesi var erkek gibi. çükü var Anladın mı öyle bir varlık nice. Oğlum bu neymiş ya bugün. bu polis yakalamış tahmin. edin tahmin edin kadın nereli Nereli. sice kadın erkek kadın Yani artık neyse. bilmiyorum erkek mi olmaya çalışıyordu. kadın mı olmaya çalışıyordu anlamadım. ben İkisi de olunca Hayır edemiyorsun. Evet. o Bitlis yazan niye Bitlis yazdı Sakarya. mı Caner Seni [ __ ]. görürsün oğlum bu nasıl ödeme. Alo Oha. ya tamam Türk Türk Türk söyledim ya Türk. Türk Türk koyayım Zaten söyledim. türkmü Hadi oğum bir kere daha bir kere. 166 160. 160 hipno ediyor koyayım izlemesi. çok güzel Bunun. ya gel.

lan Ah. o kadar spine giriyor Abi sen. orada kazanıyorsun bari biz de burada. Kazan bir 50 puan 100 puan at oğlum. attık atıyorum ya puan ekle tiyorum. Kazan kazandıkça. Tamam. çıkıyorum oh

All Devices iOS Android Chromecast