ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA BONUS SHOW!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Sakarya'ya gelme gibi planım yok bu. aralar. Türkiye'ye gitme gibi planım yok. Ağustos'ta bir Romanya'ya gideceğim. galiba. biraz Temmuzun sonu olabilir bizim. organizasyon var ya çekiliş. ondan sonra. gel lan. hadi. gelmen lazım buraya koyayım Evet. Bedava en sevdiğim ya. bedavayı çok severim bedava ya. O beni pek sevmiyor ama. ananın. Allah aşkına lan ol ya. Ee kombo yok koyduğum. koyduğum üzüm yine tek. ay. ihtimalin var mı kanka hiç bilmiyorum. hiç bilmiyorum ya sıfır. daha hiç açsana kardeşim ya Hayır kanka. sevmiyor musun semboller çok karışık. gözüm alışkın değil ona kötü geliyor. bunu oynayıp Belki bir şu Viraj falan. oynayabiliriz. diye düşünüyorum. git. oğlum. Hadi ama öyle ya Hadi be Hadi Kankam. benim öde bir artık. ne var yani. Ananın koyayım Ananın. koyayım ya. oğlum müziksiz gördük bir. tane lan olmadı ya. 300 ne koydu koyduğum.

Oyunda koyayım bari ya. koyayım. Allah Allah. nereye giriyor bari kesilmese de 10 kere. daha girdikten sonra belki bir kere öder. koyduğumun çocuğu. abi sırf senin için Twitch hesabı açtım. Eyvallah coşkunluyum hoş geldin. Can Ne haber lan. gelir misin Hadi gel. koyduğumun oğlu. Tamam bir daha. arkadaşlar twitch'te kalıcı değilim. YouTube'dan gelenler yüksek kalıcı. değilim YouTube'a geri döneceğim geçici. olarak yayın açtım Ara sırada. zaten yayına nerede yeni açtığımı da. Instagram'dan Instagram'ı duyurudan. falan takip edebiliyorsunuz. gelir mi be. yarısı olsa koyduğumun gel lan. Ananı. Allah Allah. ya koyduğumun üzümü Artık tek. kalma be oğlum ya artık ananın. senin. hadi. ay. yüzüme bakın yemin ediyorum. bir kere ya bulacağım bir tane bağ. bahçesi. gireceğim kaçtım. bu oyuna yani tasarlamışlar. koyduğumun üzümünü tek kalsın diye.

Görevi o Yani bunun. çarpan yok galiba. galiba çarpan yok. üzüm bile geldi Ananı. Ne çarpan yok. peki ilerlemeler. Peki devam. ya Kartal benim benim Tarayıcıya şeyi. kurmayı unuttuk Oğlum biz. neydi koyayım bu cattekiler bir. şey atıyorlar Ya koyayım ben. onları göremiyorum ne olduğunu yazı. olarak düşüyor bana. dedi TV mi. dönen muhabbeti anlayamıyorum. koyayım. nereden atacağım Telegram mı discord mu. Go Abi şunu kırayım ben iki dakika dur. Ben bunu böyle ekliyorum Hiçbir şey. yapmıyorum. YouTube'da Oha YouTube'da da var bu. YouTube için de yapsın. F5 atayım Dede şimdi bir o inşallah. tamam. kırmızı göstermeyi kapatabilsem keşke ya. nasıl 48.000 takipçi 9000 izlenme. o tatlı Kanka taktırma lan. oğlum durun biri yazmayın cidden aşağı. alamadım koyayım. nereden kapladık inanamayacaksın ama. simit vardı. Gerçi 30.000 ile başlamıştık da Hasan'la.

Kaybettik 25 bine kadar düştük Şimdi. burada katıldık. bam bam bam bam bam. akşam şekerim yayın açmış. Teşekkür ederim kardeşim. abi rüyamda gördüm. bugün 150 etten sana Max son verecek. dedi He verecek kesin verecek iki buçuk. yıldır öyle bende rüyamda görüyorum bir. şeyler ama hiçbir verdi yok. hayatımı sıktı koyduğumun. satıyor mu yok Orada bile atmıyor kanka. düşün Rüya bu yani gel lan. Bunların ilk son. yüzün üstünde de böyle üst üste. İyi de anlamıyoruz ki yani ben. ehlibeytten çevirdiğim için mi bu kadar. seri Bonus'a girdim. hizmette Yüzmekten çeviriyor olsaydın da. yine böyle seri seri girer miydi. bunun Hiçbir zaman bilemeyeceğiz galiba. Nazar değdirdik koyduğumun oyunu. camdaki vizyonu Gördün mü abi kendi. fotosunu emot yapmış. koyduğum bari beyaz atleti. çıkarsaydın onu. bari atletsiz sikilseydin. koyduğumun fotoğrafını da öyle koy sen.

Oraya ya. senin moderatörlüğünü almaya düşündüm. koyduğumun Ya sen gördün mü. ilkman gerektiğine dedi. tahmin et Sence Dün koyduğum x. pandemi ne kadar demiştir. Hadi koyduğum canı yaz. açık bir ismi lan ne bir eksi iki. doğradın 2 dolar koyayım. bakayım. kıpırdamadı kıpırdamadı yerinden. kıpırdamadı bakiye Anladın mı. geldi oğlum gel oğlum aferin oğlum bak. koyduğum Mart. you. ananın. oğlum at yüzük Ananı be. Ananı güzel Oğlum güzel güzel. tamam tamam sileceğim Aferin. ne lan üzüm gel be ne olur gel gel lan. çarpan yok. yüzüm Gelecek bence senin ananı. ananı. çok güzel. bu oyunları izle. ya şöyle büyük bir çarpan. ne oluyor Ananı. Tamam artı 5. Allah Allah Fragman TV gaza geldi. koyayım. ya Gördün mü. çok iyi koyayım. hadi. Ulan kal tek kalma Evet çarpan olur. oğlum güzel güzel. pek Dur bekle beni. üzüm tek kalma Allah aşkına abi.

Inanılmaz ya bu gerçekten üzüm pek. kalsın diye yazılmıştır. devam. Ekrandan bir şey attım abi karışık. demezsen daha. demin söylediğin şeyi düzeltebilirsin. abi kırmızılığı Kapatmak için bunu. yapabilirsin. oğlum Ne o zaten et belki de. Allah Allah. Sayın yetkileri yayıncı şansını açtınız. da yani bunu çok belli oluyor Ben. kapatmanız lazım. lan çarpana. yetmez. ne lan. abi üzüm yine tek. inanılmaz Anasını üzümü. üzüm. olsun güzel buraya 25.000 ile geldik. koyayım Hayret bana da kazanıyorum. bam bam bam bam. o zaman. öyle yapalım. birbirimize. bildirimlerin belki kapalıdır. hadi az önce 100 metrede yap ya. Ananı oğlum. hadi. Allah'ım ya rabbim. çarpan çarpan. ananın. muz hadi oğlum şeftali de giriyorum abi. de gelecek mavi gel ne olur iki tane gel. Ananı. güzel. ama len ya. bir tane daha Combo Hadi oğlum 200x. abi üzüm bile geldi Ananı.

yeşille geldi. vurdu be. Ne olur iki kalp Ananı Ananı. inanamıyorum bugün simit Bunu niye böyle. 300x. karpuz. son lan son iki sefer bir daha Hadi bir. daha oğlum. Çok güzel abi. 342 anasının

All Devices iOS Android Chromecast