ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA | 1000 TL KAYIP BONUSU 100X İLE EFSANE DÖNÜŞ #sweetbonanza #SlotOyunları


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

E Herkese merhaba arkadaşlar kanalıma. Hoşgeldiniz Bugün 1000 TL bir kayıp. bonusu var Geldim hodri meydan diyoruz. Evet gördüğünüz gibi satın aldım zaten. kayıt konusuyla dedim ki ya Bunu ben. kartlarım yaparım hocam yani İnşallah. temennimiz o Bu arada kanalıma abone. olmayı videoyu beğenmeyi yorum atmayı. unutmayın Bir önceki videolar papara. Çekiliş var bir kişi bin TL iki kişi. 512d 50 TL bilginiz olsun Kankamla r. köpek ödemem lazım köpek. ödemem köpek. Gerçekten onu kayıp Bonus olmasın. avantajı korkmadan oynamak olacak burayı. yaptım tatile gelirsem Hadi be Mavi. geldi Biz o zaman Fena değil Fena değil. Evet Ee yedek kanalımıza abone olmanız. benim kısmına patroniçe bildiğiniz olsun. söylüyorum şimdiden yeni telefonunla. video çekmek yılan et burada Elif. gelirsen yine uzattım ve aslan. Allah Allah Allah uzatması çay daha.

Önemli değil ama bekliyorum Ne gelirse. direkt hodri meydan satın alacağım. başladı yolcum Eylen yakışır deliyim. kayıp olmuştu kaybedecek hiçbir şeyim. yok zaten kaybetmişiz bir 10 bin lira. kaybettim onun kayıp bonusu şu anda. Umarım güzel bir kadar sağlarız İnşallah. İnşallah hocam İnşallah. güzel bir şeyler vermeyen Elif gelmez. karpuz vermem Yani olabilir Neden. olmasın Instagram adresine bir üst. kısmında yer alıyor bilginiz olsun. oradan takip edebilirsiniz güncel. çekilişleri kaçırmamanız için zaten. linki bırakıyorum onun dışında discorda. gelebilirsiniz Telegram Alem paylaşmadım. ama suyu ile paylaşacaktım güzel. olursa bununla uzattığı sigarayı ve bu. Şampiyonası yapılır Burada gerçekten çok. uzattım 25 Filistin olması gerekiyor. biraderim artık yeter uzatma anasının. şeyi oldu Bu ne lan böyle dalga mı.

Geçiyorsun ikisi atsaydın bari bu. sakladı mı bu da yani gerçekten Filistin. yağmura düştük Ben böyle Günay geliyor. bana Yani ödemiyor zaten boş geçiyor Çok. sinir bozucu oldu bak böyle olmaz olmaz. katiyen olmaz. var ya şansım yeni yıl kayıp olmasından. sürekli dönüyorum bilmiyorum ama. sigara Tayyip Erdoğan. yeni telefon Değiştirsem bile Emoji kız. sigara içerken ağzı yüzü kırıyor Böyle. bir şey olamaz ya gerçekten ama yani şey. kelimeler daha kışlık öyle mi. Evet güzel. Peki elma kalp gelmez oyunu Sana da kalp. gelsem ofiste fena Ben alsın olaysın. mükemmelsin mükemmel simitsiz kişilere. bak be. O uyuyor şu anda gerçekten burada da. Yani çok uzakta acaba kaç Oha lan Neşe. malzemeyi uzattı Bu neymiş baba be 35 mi. oldu sayamadım gerçekten gerçekten. sayamadım kır çarpan var Ama devamı yok. yani. burada yeşillikler seni tatlı olabilir.

De yani kötü ödemedi ama 35 Filistin. Hakkı bu değil diye düşünüyorum değil. bir kere idare edeceğim sen sonra. evlendi güzel bir şey kalırız diye Bu. arada müdahale Bence efekti kesiyor oyna. bir şey etkisi olmuyor Arkadaşlar. kurabiye Onlar u35 filistim ey yavrum. Evet gerçekten böyle bir şey olmaz şöyle. yapalım. ye3600 tamam demedi 3200 nasılsın. alacağım yoktu bebeğim gelmem ve. gelirsin ya gelirsin de yapma be Ulan. diyordu ya. 13250 cn3618 alacağız en olay geldi. Yeşiller de geldik güzel 3600'den alırız. böyle güzel bir şekilde. En azından pembe 4'e çıktı Bankası. yavrum hey. köpek Ödev. ödev ödev ödev. güzel. bence çok yakışır gerçekten yetişir olur. yeriz şunu da satın alalım bırakmaya. artık sevmiyorum Niye bilmiyorum ama ben. gittiğimde Yani tam net parayı basmamız. gerekiyor yani 30 kuruş basılsa onu da.

Basacağım mesaj atmış ve 4000'den hodri. meydan bir gidelim Bakalım burada artık. uzatır mı var bilmiyorum ama dediğim. gibi yani yine buradan ne derse onu. hodri meydan yapacağım bilginiz olsun. korkmadan korkmayın kumar Sonuç olarak. risk işi zaten kesin kazanç olmadığı. için oy. ne dersin Yeşiller de gelir bebeğim. devam et Zaten. olmuyor mükemmelsin ya Bu kadar kolay. kolay ama daha fazla demen gerekiyor. dediğim gibi Instagram adresimi dönüş. kısmında yer alıyor işte Bir önceki. videoda da kanala abone olup videoya. yapmamız gerekiyor bir kişiye. bilirkişiye 512d 50 TL çekilişimiz. olacak yedek kanalın linkini Açıklama. kısmında bırakırım 700 olsun bu kanallar. bir sürü video atmaya bilirim o sebeple. Teşekkürler çok uzakta Board oyun şu an. Günay geçirmek üzereyim gerçekten. bu Ayaş birine mesaj atacaktım şükürden.

Izliyorsa Aslında olacağız. Güzel dedi ben 20/14 bizden alınır yani. alınmasını Bence yapılır yapılır abi. korkmayacaksın ya çok 48 den atalım. kardeşimle satın alalım bir keyfini. çıkartalım Meydanı ya. şöyle sonuncusunda atıyorum. atamıyoruz sonucu olmuyor ya gerçekten. kusura bırakmayın Bence daha çok işe. yarıyormuş gibi bilmiyorum Rafet oluyor. batıl inanç olabilir ama bana göre bu. şekilde gerçekten. bu hazırsak 14 binden hodri meydan. alıyorum ne ederse çıkıyorum ödemezse. gerçekten yapabileceğim şu kumarı mı var. Çünkü gerçekten hodri meydan kayıp Bonus. olduğu için şu an acımıyorum ama. normalde olsa almakta çekilirim. özellikle yayınlarda vesaire dediğim. gibi Siz oynarken asla işte öder gibi. düşünmeyi Kumarda asla ama asla kesin. kazanç yoktur Bunun bilincinde oynayın. kendiniz yüzecek miktarlarda asla.

Oynamayın kızıyorsun kadınsanız ziyaret. çerçeve pişirdik bırakın abi Gerçekten. mi arada bir saatlik yapıyorum mesela 35. bin lira bir günde vurduysam aynı gülüş. olabiliyor yani o yüzden hem de sen. şansınız bol olsun özel ad Sweet öde. özel köpek Hakan gerçekten hemen. gerekiyor gerçekten yani eğer seni üzmez. seni güzel yaparsın kız çarpan O bize. patlattım be. mükemmelsin gerçekten ben orada ne. patlattım Ayıkamadım ama. mükemmelsin. Gerçekten sen abone ol. ne Instagram Mahallesi'ne gününüz kısmı. yapıyor bilginiz olsun Yarın da. üretiyordu gelecek birbirini seven Hanım. kraliçeyi seven sayılar diye Şimdi size. boş seyirler diliyorum Çok güzel oldu. Gerçekten güzel öyle yani bir 25 katı. kazanç uk24 kızı Gerçi daha bitmesine. var ama 25.000 ihtimalle Aynen daha. fazlasını dedi Hatta bunu nasil atacağım. bilginiz olsun 25 bin Sabit diyeceğim.

kasayı güzel oldu gerçekten. gerçekten mükemmeldi diyebilirim. şansınız bol olsun. Ama dediğim gibi onun küsuratı atacağım. yani korkmadan şöyle bir yapıştıralım. belki girer yani belli olmaz Umarım. gider. Berka sl25f sabitlerim. dediğim gibi kanala abone olmayı videoyu. beğenmeyi yorum atmayı lütfen unutmayın. 380 son parçayı da atalım. Bayram ediyor Sn 25 bin yapıp da a için. böyle almayacağım Kendinize iyi bakın. arkadaşlar kanala abone olmayı videoya. yorum atmayı unutmayın birazcık videoda. Çekiliş var Katılmak etmeyin Kendinize. iyi bakın görüşmek üzere Bye bye

All Devices iOS Android Chromecast