ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 Sweet Bonanza! 100 Tl Nasıl Oynanır? Yeni Türkiye Rekoru! Big Win!!!!!


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Videoma hoşgeldiniz arkadaşlar 100 TL. Civic 10 üzerinden nasıl oynanır hep. birlikte izleyelim görelim arkadaşlar. Vurgun yapmaya geldik 100 TL ile. bakalım neler yapabiliyoruz çok güzel. erik. çarpan yok İnanılmaz bir şekilde. karpuz üzüm. 25 çarpan var yeşilleri de var ve elmayı. ver be. ah be neleri kaçıyorsun bize. 5000 dolar arkadaşlar üzülmeye gerek yok. devam +5'imiz de geldi. Efsane bir şekilde ilerliyoruz artık. işimiz Tertemiz. Hadi bakalım Sweet çocuğu 25 çarpan daha. var devam et buraya ya. Bir Eksik kalma be. çok güzel kasayı 150 TL yaptı ve kaşar. daha da devamı gelecek mi bakalım. inanılmaz boş atmaya başladı Bir tane. elma Elma elma çok güzel erik mavi erik. mavi koyu ise arkadaşlar içinden. geçeceğiz ikinci sensationaldımızı. yapıştırdık bakalım bir defa daha. yapıştırabilecek miyiz son 3 spinde son.

Spin boş 200 TL'ye alıyorum arkadaşlar. 200 TL'ye alıyorum devam ediyoruz. bakalım bu şansımız bu şekilde devam. edecek mi Hadi bakalım. like'ları yapıştırın bu arada arkadaşlar. unutmayın. hadi. bakalım boş geçen bir kişi benim. arkasına 5 şey bana güzel bir bomba. tuttu Arkadaşlar. vurguna doğru gidiyor ama o çarpana bir. tık pembeyi de çok güzel 30 28. 33 çarpan. Pardon Arkadaşlar biraz fazla. üfürük ama koydu çocuğu arkadaşlar. koydu çocuğu 23 TL ile. efsane koyduk daha bundan ilerisi. canımızın sağlığı arkadaşlar pembe. çarpan verir mi. vermedi çok güzel 900 tl'lere çıkarttı. bizi artık son iki çipindeyiz Umarım bir. kombo daha yakalar mıyız. Muz da var ama çarpanımız hala yok Bir. de çarpan 4 olmaz pembe de gelebilirdi. Şimdi arkadaşlar temkinli bir şekilde. önce bir 5 liradan farmlayalım. bakalım neler yapacağız.

Koyacağımızı koyduk 800 TL'ye aşağıya. düşürmemeye çalışacağım 100 TL ile çok. güzel bir kazanç elde etmiş olduk. arkadaşlar. 100 TL ile ancak bu kadar olur. Arkadaşlar elma. yeşiller. 19 tl'miz kalmış Arkadaşlar biraz daha. şöyle altıdan atayım bir tane. Bir tane de 8'den atayım arkadaşlar 100. liradan bu olsa devam edelim derken. güzel bir kombo tuttu buradan devam. ederiz edemedik bir tane daha şekiliz ya. yaşar bu. 3 TL'ye çekelim. bakalım müşterileriyle neler. yapabiliyoruz. güzel bir kombo var 10 tl'miz var. arkadaşlar o onu da. tekrar atıyorum. güzel bir kombo Gelirime gelmedi. pembeleri patlattık güzel bir şekilde. devam ediyoruz bir de Bonus girmez mi be. bunun üzerine yapma be. 9'u tekte atalım. şöyle bir de Bonus'a girmesi yok mu. arkadaşlar burada efsane olmaz mı Neyse. 3 liradan bonusumuzu alıp devam edelim.

Arkadaşlar. bakalım. 100 tl'mizi 900 TL'ye kadar çıkardık. daha da ilerletebiliyor muyuz bu. bonuslar belli olur Arkadaşlar sonuçlar. 15 çarpanla başladık tatlı bir şekilde. boş gitme ve boş gitme bak bak bomboş. ekran bak abi stres oluyorum bu şekilde. Hadi burayı devam et karpuz ver karpuz. da ver Çok güzel işte İşte böyle yap ya. tam bunları istiyoruz biz 22 çarpan. İyidir İyidir abi. gayet iyidir. bir tane daha aynısından. üzüm iki tane yapma. Yeşiller var 8 çarpan var erik 50 çarpan. var koydu mu koydu mu 70 78 çarpan. içinden geçti arkadaşlar 100 TL ile. Türkiye rekoru kırdık İşte bu be. İşte bu Türkiye rekor arkadaşlar Türkiye. rekoru 2 olarak kasa gördü iki kanun. altına düşmeyeceğim Arkadaşlar şöyle bir. 3d'den bir farmayalım çok güzel ya 100. TL ile efsane katlarını yaşadık. Arkadaşlar daha fazla da zorlamayacağım.

Biraz daha anlarız Ama. biraz daha anlarız güzel bir şekilde. kasamızı 2000 TL yaptı arkadaşlar 100 TL. ile rekor bu. gerçekten güzel bir rekor. 30 tl'miz var Bir 10 turbolu arkadaşlar. turbosuz gidelim turbosuz gidelim böyle. çok şanssız ilerliyoruz. turbosuz gidelim bakalım hadi be bir. Bonus Hadi be bir Bonus. durdurduğum anda koydu çocuğu. uydu çocuğu. Hadi bakalım bu 300 TL ile de güzel bir. şeyler yaparız. boşaltma koy çocuğu yapma. güzel bir kombi geliyor mu. çok güzel bir de bedava da olsa girdik. arkadaşlar efsane oldu 100 derecelik 200. TL'lik ve 300 TL'lik bonuslarla içinden. geçti sivilce. Hadi bakalım. hoş geçme. çok güzel bir patlatma Bir de çarpan 11. çarpan iyi değil bir tane daha. Yücel abi güzel. kasa olduğu 2200 TL 200 TL'den bir. bonusumuz daha var arkadaşlar 2000'in. üzerine oynamış olalım. güzel bir şekilde.

Ekibinimizi de çekime verir çıkarız. Bugünlük bu kadar deriz güzel bir artı. beşimiz geldi buraya bir de 100 çarpan. koyar mısın E3 saniye kombolar geliyor. arkadaşlar 100 TL ile Vurgun. yapabilirdik ama buraya çarpan atmadı. arkadaşlar 200 TL Pardon. bonusumuzun değeri 200 TL. artı 5 geldi bakalım 11 12 spiritimiz. daha var neler yapacağız. Hep birlikte göreceğiz arkadaşlar. bir artı 5 daha iyi çarpan daha neler. yapıyorsunuz. Neler yapıyorsun kasa güç kayaları görür. mü arkadaşlar. bugün acayip derecede şanslıyız ya. efsane. biraz üzdü bizi. biraz üzdü biraz üzdü 9 spinimiz daha. var 15 çarpan. pembeler patlatıp veriyorsun vermiyorsun. 20 çarpanlar burada Arkadaşlar bu 2400'e. 2500'leri görürüz mü görürüz Görürüz. görürüz 2500'leri Görürüz ne kaldı ki 7. Spin var ve 100 TL alamayacak mı. koyarız be. Efsane bir konu daha geliyor arkadaşlar.

15 şer banımız var Bir tık daha. artırsaydık iyiydi çok güzel arkadaşlar. 2500 2600'e doğru ilerliyor disiplin son. iki Spin ilk 2600 de yapar mıyız. yapabiliriz hala yapabiliriz O şimdi. çapana 5 5 kötü. 5 kötü. son spinde iyi bir Çırpan iyi bir kombo. çok güzel kombo ama çarpan çarpan çarpan. çarpan Hadi be çarpan üzüm 12 çarpan. efsaneyiz Bugün arkadaşlar bugün. efsaneyiz. 200 TL'lik bonuslarla içinden geçtik 100. TL ile başladık. 2700 TL lere kadar çıktı arkadaşlar Çok. da fazla zorlamayacağım bu 12 TL'yi. sizler için atıyorum. 3 tl'mizi bıraktı arkadaşlar. ev Efsane bir video oldu. like'lar atmayı unutmayın abone olmayı. unutmayın kendinize iyi bakın hoşça. kalın sizlere de bol bol şanslar. diliyorum arkadaşlar Bye bye

All Devices iOS Android Chromecast