ŞİMDİ OYNA

12.05.2024 SWEET BONANZA | 100 TL KASA NASIL KATLANIR REKOR VURGUN | #slot #casino #slotoyunları #sweetbonanza


� � 
LIVE � �  � � 


12.05.2024

Evet beni seven sevmeyen kanalıma abone. olan olmayan videolarımı Beğenen. beğenmeyen yorum yapan yapmayan Herkese. selam olsun Dostlar tekrardan. karşınızdayım 100 T bir bakiyemizi. kasayı da. katlayabiliriz sizlerin önerisi üzerine. dostlar bugün 100 t ile bir deneme. yapacağım Umarım kazançlı olur Sizler de. nasıl oynadığımı nasıl kazandığımı. görürsünüz oynadığım siteyi de merak. ederseniz de yorumlar açıklamalar. kısmına bırakacağım Sweet bazın en çok. oy ödeme yapan sitelerinde oynuyorum en. çok ödeme yapan en çok kazandıran. siteleri abi benim oynadığım Siteler. diye düşünüyorum Çünkü çok fazla site. denedim en çok Bunlarda ödeme yapıyor. bakalım göreceğiz abi bugün de ödeyecek. mi Şöyle yavaştan farmlanır zaten satın. alma yapmıyorum direkt Biraz farmlık. sonra bakiyeyi biraz yukarıya. taşıyabilirsin satın almaları yapacağım.

Yoksa ara ara farmlamak çalışacağız. biliyorsunuz amacımız şu anda 4 tane. şeker düşürmek 4 şeker düşürürse Abi. direkt hiç satın almadan oyuna girmiş. olacağız 1 liradan farmlık ufaktan. ısınırdı oyunu şimdi 4 laya çıkarıyorum. yavaş yavaş artıra artıra gideceğiz. böyle illaki bir yerden yakalayacağız. dır yakalayamaz da sağlık olsun Dostlar. 100 TL'ye katlaması gerçekten zor. aslında ama imkansız değil yani zoru. başarırız imkansız zaman alır. biliyorsunuz bir Türk atas sizi derk. ediyor ya Dostlar Bu arada videolarımı. beğenmeyi lütfen unutmayın Bir de. yorumlara sabitlediğim linki. Beğenirseniz çok sevinirim Dostlar Çünkü. şikayet alıyoruz bizi şikayet ediyorlar. kanalımızı kapattır çalışıyorlar farklı. kanalların sahiplerim artık Kim bunlar. bilmiyorum ama bir şeyler yapmaya. çalışan insanlar var haberiniz olsun o.

Yüzden beğenilerinizi bekliyorum. şimdiden dostlarım Teşekkür ederim bu. arada 72 lira direkt bir ara ödeme yaptı. 6 liradan farmlar Ken Bir de oyuna. girsen efsane olur ama. bakalım 140'a kadar çıkardı abi Yavaş. yavaş böyle böyle arttıra arttıra en son. bir yerde saplam lazım bu oyuna. bakacağız güzel güzel abi yine harika. bir ara ödeme yaptı morlar da indirdi. çok güzelsin Abi çok güzelsin abi 180'e. kadar çıkardı şimdi şöyle bir hatta durd. dur ya satın mı alsak direkt satın mı. alalım 8 liradan birkaç tur çevirsin. abi girmeyecek gibi olursa direkt bir. satın alma yapalım 100 liradan devam. edelim Hadi lan Hadi lan bir 4 çeker. Hadi lan bir 4 şeker. bir hadi boş geçmiyorsun boş. geçmiyorsun Evet öde köpek. öde Hadi oğlum Ah be ah be oğlum boş. geçme be Ne güzel bak çeviriyorsun Bir. de bir oyuna bir sok bir bir şeyler yap.

Ara ödemelerini sağlam yap he devam. devam oğlum Aynen böyle yeşilleri falan. indir Ah yetmedi yetmedi Abi şimdi bir. satın alma yapalım dostlar şöyle 100. liradan bir giriş yapalım bakalım oyun. satın alm ödüyor mu öderse güzel olur. uğraştıracak gene Yapacak bir şey yok. deneyeceğiz şansımızı her türlü. deneyeceğiz abi farmar deneyeceğiz satın. alarak deneyeceğiz bir şekilde. çıkaracağız Yeşiller patladı güzel oldu. 14 çarp var ama 2 lir var biraz fazla. para biriktirmesi lazım çarpanlar büyük. gelebilir bu turda ama paranın yüksek. olması lazım biriken paranın son 6 Tura. gireceğiz hadi oğlum hadi boş. geçmiyorsun boş geçmiyorsun tur kaldı bu. turdan sonra güzel çarpan vard yine. kaçtı Evet abi indir iki tane elma indir. ya da bak 12 çarpan attın ama 75 kuruş. var para vermiyorsun doğal olarak daha. fazla para birikmesi gerekiyordu bırık.

Masası Bir de konuşsam neler. söyleyeceğim siz düşünün abi yine fml. devam edeceğiz mecburen Yapacak bir şey. yok şu an satın alma yapamıyoruz. zaten kasayı bu şekilde. katlayabilirsiniz. Dostlar Ama hiç belli olmaz Hiç belli. olmaz Sweet bon Abi bu Pragmatik en. popüler oyunu biliyorsun Bizim de En. sevdiğimiz oyun şeker şeker bir tane. daha indir oğlum bir şeker daha indir. girelim Hadi Ah be oğlum be şeker atama. oyuna sokmadı 4y. atmadı. Evet elmalar üzümler Evet bir tane elma. lazım gelmedi Geldi Geldi geldi Nasıl. gelmedi. güzel karpuz Evet üzüm ve erik lazım. üzüm de geldi erik gelir mi ik tane o da. geldi Fena değil abi Ar ödemeler a olsa. yapıyor abi şöyle biraz daha yukarıdan. farmaya. amaama böyle direkt bakiyi. eritiyor güzel 50 L ödedi. Harikasın Bir de oyuna. girsene bir de oyuna girsene efsane. olacak.

Ama devam mor ind lan Evet çok güzelsin. Çok güzelsin 72 lir ödedi Abi şimdi bir. satın alma yapalım tekrardan yeterince. farmı düşünüyorum oyun Çünkü yüksekten. farmına direkt bakiyi eritiyor bir 100 L. daha satın aldık bakalım neler olacak. abi. hadi hadi. bakayım hop ilk tur güzel mavi de. geliyor Mavi de geliyor 15 çarpan var. Harikasın devam et devam et oğlum biraz. daha çok güzelsin oğlum karpuz iner mi O. da geldi büyük bir çarpan daha atmadı. sıkıntı yok İlk turda abi İlk turda ne. kadar 57 lira fena değil böyle böyle. katlaya bu kasayı böyle böyle katacağız. buradan sonrası kar güzel mavi Geliyor. gene Harikasın Er de geliyor çok güzel. abi 5 verir misin 5 vermedi Ama 10. çarpan daha indirdi gayet güzel gayet. güzel abi 58 lira daha aldık devam K. devam K 150'nin üstünde şu anda. bakiye son 6 tur son 5 tur hadi.

Oğlum hadi koçum 3 tur kaldı bu turdan. sonra morlar geliyor mu Geldiler çok. güzelsin oğlum be büyük çarpan Harikasın. 25 çarpan attı çok iyi oldu bu çok iyi. oldu. bu köpek 100 L da olsa katlarız öderiz. alırız senden 400 lir ödedi gayet güzel. gayet güzel Abi şu anda 584 liramız oldu. totalde bir 25 çarpan daha geldi yine. Maviler Karpuzlar Harikasın oğlum be. İşte bu s banı sonunda açtık büyük. çarpan atınca işte böyle güzel ödemeler. yapabiliyor biliyorsunuz 650n üstündeyiz. şu anda hiç fena değil 10 çarpan daha. var elikler bir tane eksik kaldı ama hiç. sorun değil son Tura giriyoruz şu. anda Abi şimdi büyük satın alma zamanı. geldi bence 665 liramız olduğuna göre. bir tık daha yüksekten bütün karı. basaraktan bir satın alma yapalım yani. 165 liramız kasada kalsın 500' le bir. satın alma daha yapıyorum devam ki hadi.

Oğlum Burada da ödersem bu kasa uçar. gider bak bir fırsat tanıdın bize. devamını getir 20 çarpanla başladın yürü. boş geçme be büyük çarpanları attın ama. fazla para biriktirmedim sorun yok. Yapacak bir şey yok Devam. ki hop Boş geç açıyorsun 6 turumuz. kaldı Hadi şimdi büyük çarpan Uf çok. güzel mavi de gelir çok güzel çarpan mız. Fena değil Fena değil abi çarpan mız. karpuz da indirebilir ama indirmedi be. tur kala 240 lira daha aldık abi buradan. 300 lirayı. çıkardık devam etmesi lazım aynı. şekilde elmalar. güzel Abi şu komboları yakalam lazım. arka arkaya patlatm lazım ama be s banza. hadi oğlum hadi. oğlum kesme böyle ama oraya çarpan. atarsan güzel olur diyecektim o Maviler. Ne oldu öyle karpuz da indir karpuz 2. karpuz 2 elma ikisini de indirmedi. üzümler üzümler hepsini yarıda bıraktı. yalnız bıraktı diyecektim Neyse En.

Azından zarar yazmadı 500 lirayı çıkardı. olduğu gibi geri verdi Abi hızlısından. Bir 500 daha satın alıyorum hiç zaman. kaybetmeden devam k Baba merhaba Hadi. bakayım hop zor 22 çarpan güzel Mavi. indir lan Mavi indir oğlum be Mavi indir. güzel bir başlangıç yapabilirdik ya. Neyse kötü değil. Yine bu ekran Lan nasıl boş geçti. ora. dur hop devam ke oğlum yarı da kesme. yarı da kesme sövdü CKS kendine zorla. beni. ya. hadi koçum hadi aslanım karpuzu da. indiriyorsun Evet abi büyük bir çarpan. atar mısın büyük çarpan atar mısın güzel. para birikti atmadı büyük çarpana 12. çarpanla 19 75'i çarptık abi Fena değil. Fena değil abi 350 çıkardık kalan tur. sayımız bununla beraber 3 burayı geçtik. boş morlar gelir mi geldiler büyük bir. çarpan dah atar mısın Fena değil Fena. değil Yine güzel çarpan attı abi buradan. Yine paçayı kurtardık 285 lir daha aldık.

Devam k. son turda da yapar mı 10 çarpan var yine. 18 çarpan oldu ama çok fazla para. biriktir gene doğal Yapacak bir şey yok. Yapacak bir şey yok abi genelde bu tarz. şeyler olabiliyor 100 L abi 850a kadar. çıkardım şimdi yine bir farmlama. yapacağız şy yukarılardan Farm Farm. satın alma yapacağız abi bu kasayı bir. şekilde daha fazla yukarıya taşımamız. lazım 100. nasl mı bilmiyorum ama bir şekilde. kazanıyoruz zorlaya zorlaya itti AKT. alıyoruz abi. alacağımızı Ama sizler yayını videoyu. beğenmiyorsunuz haberiniz olsun Bir de. abone olun bildirimleri açın ki. Yayınları kaçırmayın Dostlar yayınlarda. bir çoğunuzu göremiyorum yani burada. yorumda görüyorum yayınlarda göremiyorum. bu arada 600 lira daha satın aldım. şöyle ilk ödemeleri bunları oyunun. içinde de yapacaksın Bak bunları oyunun. içinde de yapacaksın 187 lira kasamızda.

600 liramız masamızda. devam ftan Sonra satın almak iyi. oluyor ödeme yapabiliyor ama şu an tam. tersi gidiyor gibi 6 tur geçti hala bir. ödeme alamadık yapma 2 tur yapma bomboş. geçiyorsun son i tur Ah be oğlum yapma. son tur Hadi lan Ah be oğlum be 600 bu. param ödenir yaum artır ya artır. yukarıdan fım abi girersin de girmez de. 28 çevir lan girene kadar. emiyorum 800 Liraları çıkardık olanlara. bak ya nasıl çekebiliyorsunuz. ödemeyi zorla yapıyorsun geriye çekmeyi. anında yaptın 600 L 30 lira ne. ya girmiyorsa da bir ara Ödüm yap lan. devam iki şeker. var 3 4 tane şeker lazım. abi 4 şeker lazım Bak ara ödemelerini. sağlam yap şöyle boş geçme bir de oyuna. girsen efsane olacak. üzümler. Karpuzlar morlar u çok güzelsin devam mı. devam Oğlum çok güzel abi çok güzel abi. hiç fena değil hala devam ediyor yeşil. Ah be Yeşil kalp de lazım yeşil de geldi.

Kalp geliyor mu Kal geldi çeker oldu 4. gelir mi geldi Ananı 1000 L. ödeme yaptı oyuna da girdi 2800 lan. satın almadan girdik 11 öd yaptı gayet. güzel Evet abi Evet nerede kalmıştık Sen. demin 30 lira ödedin öyle mi 30 lira. ödedin devam lan indir Köpek seni İlk. turda fena değil İlk turda 24 çarpanla. 1140 lir daha alıyoruz abi 2200 lirayla. devam. K Hadi. bakayım hop zor devam devam boş geçme. boş geçme ödeyeceksin senin namsız. seni. Hadi koçum benim öde 3 tür kaldı bu. arada 15 çarpan mız var yine devam. etmedi ama. ya Evet devam yapma oğlum Yapma şunları. yarıda kesme be ne olur yarıda kesme ya. Böyle olmaz ama son tur üzümler Evet. güzel çarpan vardı ama devam etmedi gene. Üzümleri yediğ de bıraktı ya 7 mi 6 mı. Kaç. o yine devamı üzüm oran üzüm abi 3.100. liraya çıkardık şu anda 3.000 L aslında. kar cebimizde ama devam edeceğim devam.

Etmeden önce yayını beğenmeyenler. videoyu beğenmeyenler yayın diye diye. ağzımızda yayın eksik olmuyor artık. videoyu beğenmeyenler Bir videoyu. beğensin bakalım abone olmayanlar da. abone olsun Dostlar çekilişleri. kaçırmayın Buyurun yayınıma gelin şimdi. kasamız güçlenmiş Ken şöyle güçlü güçlü. yukarılardan bir farmlama yapalım. girerse tekrardan efsane olur girmezse. satın alma yapacağız artık gücümüz biraz. daha fazla Dostlar gücümüz biraz daha. fazla olduğu için. devam K Hadi. oğlum yukarıdan fuz şu anda 50 3 şeker. attı be birdi var ya 5000'den hadi oğlum. indir lan gene şekerleri indir lan. şekerleri karpuz Selma Çok güzelsin. oğlum devam devam. Oğlum hiç fena değil Hadi be Şeker indir. Şeker indir oğlum çok güzel para birikti. oraya bak 700 ödedi 700 ödedi süper oldu. Abi kasamız kuvetli şöyle 2000 Lal bir.

Satın alma Artık yapalım artık yapalım s. bon onun anladığı dilden konuşalım Abi. büyük oyna büyük kazan devam üzüm. Geliyor evet abi güzel çarpım var devam. eder misin etmedin hiç sıkıntı yok hiç. sıkıntı yok İlk turda hiç fena değil 580. ödedi. devam 5. İyiydi Su. iii musun bu sefer bü çp İkisi de. gelmedi son 4. tur şu. birincisi. ikincisinde devam eder mi çarpan Lazım. oğlum çarpan atmazsan Bir boka yaramıyor. patlattık. ya son turday lan yap yap şurada mavi. üzüm Evet 25p bir tane mavi indir çok. güzel Çok güzel abi 35 çarpan var oldu. elma da geldi mi gelmemiş bir tane eksiz. kaldı ama son turda paçayı gene yırttık. 2457 lirayla. 3183 yine cepte abi. 4700 24 liraya çıkardık kasayı 3.000. ladan satın alıp hiç hız kesmeden devam. ediyorum Oyun açıldı gibi Çünkü arka. arka Ödeme yapacak gibi alırsa öderse. alır Kaçarız Dostlar haberiniz olsun.

Şöyle arkamıza yasıyoruz rahat rahat. keyfimizi çıkara çıkara oyunu izliyoruz. Hadi bakayım mor gelir bir tane lazım. geldi abi Şimdi büyük. çarpan ne istediysek verdin be ne. istediysek verdin Hala hala. patlatıyorsun hala ödem mi yapıyorsun. Çok güzel 190 lira birikti çok güzel. çarpan var abi orada 26 ile çarpıyoruz. 4953. lira devam ki daha 7 tur var. 7 hop boş geçme ama boş geçme ama öde. Evet İndir İndir karpuzu da aynen büyük. bir çarpan daha şimdi. yetmedi 4 tur kaldı abi 5300 1700 de. kasa dah hiç fena değil erikler geldi. Devam Eder mi etti büyük bir çarpan daha. gelir mi gelmedi 16 çarpan mız var yine. fena değil Yine fena değil 1464 L daha. aldık 6826 oldu kazancımız bastığımız. ikiye katladı üstüne de ekledi devam. ediyoruz son Tura gireceğiz şimdi şimdi. son Tura giriyoruz hop devam mı burada. da mı burada da mı yapıyorsun şimdi.

büyük çarpan ve Yeşiller harikasın be ne. istediysek verdin ya Ne. istediysek 24 çarpanla 2844 lira daha. alıyoruz abi efsane oldu bu efsane oldu. 11.400 liraya çıktık Dostlar daha fazla. zorlamaya gerek yok 100 lirayı buralara. taşıdık Kendinize iyi bakın videoyu. beğenmeyi unutmayın haydi eyvallah bay. bay

All Devices iOS Android Chromecast